Rakola Cup, turnaj mladších žáků, ovládly Ivančice

V sobotu 8. března 2014 se ve sportovní hale ZŠ Vítězná v Litovli uskutečnil turnaj mladších žáků. 6 soupeřů, Litovel, STM Olomouc 02, Velká Bystřice B, Uherské Hradiště, Ivančice a Maloměřice se utkalo systémem každý s každým, hrací doba jednotlivých utkání byla 1x20 minut.

Turnaj jasně ovládli hráči Ivančic, když zvítězili ve všech svých zápasech. Domácí tým vstoupil do turnaje výhrami nad Olomoucí a Velkou Bystřicí. Pak však následovala nešťastná porážka od Uherského Hradiště o jediný gól, který naše mužstvo inkasovalo v poslední minutě zápasu. V utkání s vítězným celkem Ivančic litovelští házenkáři tahali za kratší konec a v závěrečném střetnutí turnaje jasně přehráli tým Maloměřic.