Házenkáři Tatranu opět podpoří charitativní běh pro děti s hendikepem


Házenkáři Tatranu opět podpoří charitativní běh pro děti s hendikepem
Hráči extraligového týmu Tatranu Litovel podpoří svojí aktivní účastí akci "Jeden běh nestačí", který v olomouckých parcích pořádá Společnost pro ranou péči v sobotu 4. června. Přijďte si zaběhat i Vy!

Se Společností pro ranou péči spolupracujeme již druhým rokem. Společnost pro ranou péči je nestátní organizace, která poskytuje odborné služby rané péče, podporu a pomoc rodinám, ve kterých se narodilo dítě se zrakovým nebo i s kombinovaným postižením. Služby rané péče poskytuje dětem se zrakovým a kombinovaným postižením a jejich rodinám prostřednictvím Středisek rané péče.

Její olomoucká pobočka pak o nadcházejícím víkendu pořádá 2. ročník charitativní běhu s názvem "Jeden běh nestačí".

Obrázek


Náš extraligový klub je pak společně s extraligovými hokejisty Mory Olomouc  a oštěpařem Vítězslavem Veselým budou opět partnery z řad vrcholových sportovců. Veškeré startovné pak bude věnováno na podporu rodin dětí s postižením v Olomouckém kraji.

Přijďte i vy si zasportovat a přispět na dobrou věc. Startovné ve výši 200 Kč a pro děti za 50 Kč bude více než dobře zužitkováno. Zahájení je v sobotu 4. června ve 14 hodin v Olomouci ve Smetanových sadech u jezírka. Více info na www.ranapece.cz.

Již je spuštěna online registrace na tomto odkaze :http://casomira.ifire.cz/
nebo se můžete přihlásit na e-mailu - jarmila.jurickova@ranapece.cz, uzávěrka přihlášek je stanovena do 3. 6. 2016 do 20:00 hod.

Videou poutávka:
19.5.2016 | admin | Přečteno: 1647x

Komentáře ke článku

Facebook