<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Starší žáci  - hodnocení sezóny 2021/22
Po neodehrané loňské sezóně, která byla poznamenaná restrikcemi díky Covid-19, jsme do nové sezóny šli s nejistotu, zda se podaří celou sezónu kompletně odehrát, v jakém fyzickém i psychickém rozpoložení budou samotní hráči. Už první tréninky ale ukázali, že kluci se na novou sezónu nesmírně těší a házená jim chyběla. K týmu se na začátku sezóny připojilo i pět hráčů ze sousední Senice na Hané a na jarní část si litovelský tým vybral i hráč z Horky nad Moravou.
22.6.2022 | admin | Přečteno: 747x | Komentáře:

Polanka Cup úspěšný pro naše družstva!
Hned tři naše mládežnické týmy si užily tradiční posezónní turnaj v Polankce nad Odrou ve dned 10.-12. června. A byl to vídend úspěšný. Starší žáci získali zlaté medaile, mladší žáci se umístili na 5. místě a mladší dorost na 7. místě.
22.6.2022 | Radovan Šimek | Přečteno: 610x | Komentáře:

Starší žáci vyhráli Polanka Cup!
Starší žáci oddílu házené Tatranu Litovel právě vyhráli turnaj Polanka Cup!!!!
12.6.2022 | admin | Přečteno: 540x | Komentáře:

Starší žáci v nejlepší pětce v republice!
O uplynulém víkendu vyvrcholila Žákovská liga starších žáků - soutěž nejlepších 25 celků z celé republiky. Naši žáci nejen v posledním turnaji v Telnici zabojovali a umístili se na skvělém 5. místě v republice! Předčili tak i žákovské týmy některých extraligových celků - Dukly Praha, Jičína, Zubří, Nového Veselí, Kopřivnice nebo Brna. Soutěž opanoval celek Plzně, před Lovosicemi, Telnicí a Frýdkem-Místkem. Podobnosti připravujeme...
11.5.2022 | Radovan Šimek | Přečteno: 793x | Komentáře:

18x  Starší žáci: Prague Handball Cup 2022
15.4.2022 | Radovan Šimek | Přečteno: 714x | Komentáře:

Sledujte naše týmy na Prague Handball Cupu 2022!
Po dvou vynechaných ročnících je zde opět Prague Handball Cup! Jeden z největších mládežnických turnajů v Evropě se tradičně o Velikonocích koná v Praze za účasti téměř 400 družstev z celé Evropy rozdělených do  10 kategoriích a také v téměř 30 sportovních halách. A tradičně také s účastí družstev Tatranu Litovel. Starší žáci budou bojovat v konkurenci 55 družstev a starší dorostenci v konkurenci 34 družstev.
15.4.2022 | Radovan Šimek | Přečteno: 687x | Komentáře:

25x  Starší žáci: Tatran Litovel - Házená Uničov
2.4.2022 | Pavel Štěpánek | Přečteno: 362x | Komentáře:

64x  Starší žáci: Žákovská liga v Litovli
13.3.2022 | Pavel Štěpánek | Přečteno: 689x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  >  >>