Téma: Karviná-Litovel


Příspěvky
  Předmět: Karviná-Litovel

Tak čekám, kdy bude tento zápas okomentován. Opět prokaučovaný zápas. Nevím co dělá trenér na lavičce, ale asi má růžový brýle a co funkcionáři na to říkali? Kluci budou po zásluze na tréninku lynčováni a copak trenér? Ten pochválen? V Karviné mu po hřišti pobíhají hráči, kteří jsou již fyzicky vyčerpání, ale necháme je tam-až se třeba rozstřílí, rozběhají nebo udělají chybu, ale obrana není nutná a pak ejhle dvě minuty. No a už se vezeme. Smůla že jsme přijeli jen v šesti! No není se čemu diviti, že? Na co tam ten trenér je, že to nevidí? Prostě hráči Litovle jsou rozděleni na dvě skupiny-hráči, kteří téměř pořád hrají (ať hrají jak hrají) a hráči, kteří téměř pořád sedí (ať hrají jak hrají). Spravedlivé, že? No taky bych chtěl být tím hráčem, ke kterému má trenér takový osobitý přístup a který má takovou důvěru, to se potom lépe hraje. Člověk je tak uvolněný a má čistou hlavu a nedělá chyby, které by (možná) za jiných okolností nedělal. Ale ano beru jsem 2 nebo 3 či 4 a budu se o místo bít a prát, ale sakra ono to na té lavičce nějak nejde. Bože trenére běžte do paty s takovým přístupem a vedením hry. Snad jste taky trochu psycholog-snad jste něco studoval, ne? Víte, že ti kluci musejí mít hlavně pohodu v hlavě!!Takhle kluky nechat padnout!!Na co jste si bral time, když se na hře nic nezměnilo? Místo aby navyšovali vedení, tak to necháte dojít až do krajností a v závěru když je vše prohraný tam dáte lavičku!!Jako, že by to skóre otočili? Opravdu dobrý tah a v pravý čas!! Chci se chodit dívat na Litovelskou házenou, tak se o to prosím, všichni zainteresovaní postarejte a nenechte to jen na klucích!!!

Autor: Znechucený fanoušek | IP: 195.113.183.162 | Přidáno: 12.10.2015 13:45
  Předmět: Karviná-Litovel

Ještě jsem chtěl dodat. Vím, že je rozdíl mezi házenou 1. ligy a extraligou, ale když kluci hráli a vyhráli 1. ligu, tak bylo znát jak moc je to baví a chtějí vyhrávat - lavička žila, ale dnes bohužel (pokračuje trend od loňského roku) se to nějak z té lavičky vytratilo......

Autor: Znechucený fanoušek | IP: 195.113.183.162 | Přidáno: 12.10.2015 14:09
  Předmět: trenér

Vedení:jste si jisti ,že p. Krejčíř stačí na tuto soutěž. Možná na ženskou házenou,ale to je něco jiného. Trénování by měl převzít p. Juříček.zkušený a motivační člověk.

Autor: Házená | IP: 83.208.26.132 | Přidáno: 14.10.2015 14:54
  Předmět: souhlas

S prvními dvěmi příspěvky plně souhlasím. Možná by bylo dobré, kdyby trenér na nějakou část zápasu přenechal vedení svému asistentovi a šel se podívat na hru z druhé strany hřiště. Možná by pak viděl kolik má na lavičce sedících hráčů, kteří jsou schopní zasáhnout do hry a né po úvodním rozcvičení jen tuhnout. Někdy mám pocit, že jsem na hokeji, kde se střídají celé pětky (bohužel až na závěr zápasu, kdy už je nějak rozhodnuto).

Autor: Doctor Who | IP: 195.113.183.190 | Přidáno: 16.10.2015 10:53
  Předmět: Druhá strana

Uprímně si myslím, že je nutné vidět i druhou stranu mince. Kdo z těch fanoušků chodí na tréninky a zná třeba tréninkovou morálku, progress a nasazení daných hráců? Ano, je špatné, když to stojí na 6-7 hráčích a někomu se nedaří, ale občas prostě daný hráč na lavičce nemá kvalitu nebo se nehodí do dané situace - herního systému. Musíte si uvědomit, že i oproti loňsku se tým hodně zvedl a je na jiné úrovni, co se hry a zkušeností týče. Všechno nejde ze dne na den. Věřím, že kluci kvalitu mají a předvedou to v dalších zápasech!

Autor: Fanoušek 2 | IP: 2001:1ae9:121:c000:c | Přidáno: 16.10.2015 11:04
  Předmět: Karviná-Litovel

K fanouškovi 2. To tedy chcete říci, že pokud tam někdo hraje 20 minut, tak, že střílí do prostředka branky či mimo  a na lavičce má 3 spojky, tak tyto spojky jsou tak nekvalitní, že se tedy asi taky netrefí a tedy budou hrát pravděpodobně ještě hůře, takže radši sedí na lavičce? To si snad děláte opravdu srandu, ne? Jo a herní systém? No, ten taky nechápu. Hraje se 20 minut a nejde to, vezmu si time a nic se nezmění? Takto mi tedy vysvětlete co na těch trénincích těch 6-7 hráčů trénuje.  Já mám takový pocit, že jde  spíše o oblíbené či neoblíbené hráče. No ale co, přece někteří si můžou zahrát za B, že?

Autor: Znechucený fanoušek | IP: 195.113.183.162 | Přidáno: 16.10.2015 13:11
  Předmět: Karviná-Litovel

Dobrý den, musíte pochopit, že útočná fáze není to jediné, podle čeho se daný výkon hráče posuzujete. Berete v potaz třeba to, jak pracuje v obraně? Kolik je na něj faulů a vyloučení? Jak se na něj váže obrana soupeře, aby ostatní měli prostor pro střelbu? Přijde mi, že ne. Nechápete herní systém, což je mi líto, ale musíte pochopit, že ne vždy jde změnit obraz hry během střídání, timu či poločasu a jsou zápasy, kdy to prostě nejde, ať děláte, co děláte. Opačným příkladem může být Kopřivnice - Litovel, kdy tam Litovli spadlo vše a Kopřivka hrála tak na úrovni druhé ligy. Jde o kombinaci aktuální formy, psychické pohody, přípravy a analýzy z videa a mnoha dalších věcí, Váš názor mi přijde dost omezený. Oblíbené a neoblíbené hráče? A nemyslíte, že to, zda hráč hraje nebo ne je definováno mnoha parametry jako jeho docházka, výkonnost, morálka, vhodnost za dané situace, přínos v obraně apod.? I v loňské sezóně se důležitost a role v týmu měnili a nikde přece není psáno, že tým nemohou táhnout jiní hráči než teď.

Autor: Fanoušek 2 | IP: 2001:1ae9:121:c000:c | Přidáno: 16.10.2015 14:14
  Předmět: Názor

Jak píšete, jde o kombinaci více faktorů. Takže když to někomu nejde zrovna na tréninku, tak to neznamená, že to nemůže jít v zápase, kde je jiný náboj. A pokud to v posledních zápasech nejde těm podle trenéra nejlepším a stejně prohrávají, tak proč nezkusit změnu a během zápasu střídat víc hráčů. Buď to zafunguje, nebo to vyjde na stejno nebo to půjde do kopru, ale aspoň se to zkusí. Vždyť sám trenér pak do zhodnocení řekne, že jim na konci chyběli síly. Já jako fanoušek laik se jdu pobavit a oproti posledním dvěma rokům je nadšení našich hráčů mnohem menší, což je škoda. Klukům fandíme. :-) Zítra na hale!

Autor: * | IP: 88.146.176.10 | Přidáno: 16.10.2015 19:41

Přidání příspěvku
Autor*:
Předmět*:
Text*:
Opište číslo*:
Opište číslo z obrázku.  

* - povinné položky

Facebook

Partneři: