Mladší dorost - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (SM)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED001 20.9. 09:30 Handball PSG Zlín HK Bystřice pod Hostýnem
XED002 19.9. 15:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 27:34
XED003 3.10. 10:00 Sokol Horka n. M. HBC Olomouc 1966 19:29
XED004 7.11. 14:00 Sokol Ostrava Cement Hranice
XED005 20.9. 15:00 HC Nový Jičín Sokol Klimkovice 37:33
XED006 19.9. 00:00 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED007 27.9. 00:00 HK Bystřice pod Hostýnem TJ Rožnov p.R.
XED008 26.9. 14:00 Sokol Klimkovice SKH Polanka n.O. 25:38
XED009 26.9. 16:00 Cement Hranice HC Nový Jičín 39:33
XED010 27.9. 13:00 Sokol Horka n. M. Sokol Ostrava 13:39
XED011 26.9. 13:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 33:29
XED012 27.9. 16:00 Handball PSG Zlín Házená Velká Bystřice 45:24

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED013 3.10. 00:00 Házená Velká Bystřice HK Bystřice pod Hostýnem
XED014 4.10. 14:00 HBC Olomouc 1966 Handball PSG Zlín 36:39
XED015 3.10. 12:30 Sokol Ostrava Tatran Litovel 39:31
XED016 4.10. 13:00 HC Nový Jičín Sokol Horka n. M. 34:20
XED017 3.10. 16:00 SKH Polanka n.O. Cement Hranice 29:20
XED018 14.10. 15:50 TJ Rožnov p.R. Sokol Klimkovice

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED019 11.10. 00:00 HK Bystřice pod Hostýnem Sokol Klimkovice
XED020 10.10. 00:00 Cement Hranice TJ Rožnov p.R.
XED021 11.10. 13:00 Sokol Horka n. M. SKH Polanka n.O. 13:46
XED022 10.10. 13:00 Tatran Litovel HC Nový Jičín 41:23
XED023 28.10. 14:00 Handball PSG Zlín Sokol Ostrava
XED024 11.10. 09:00 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 23:35

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED025 HBC Olomouc 1966 HK Bystřice pod Hostýnem
XED026 Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice
XED027 HC Nový Jičín Handball PSG Zlín
XED028 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
XED029 TJ Rožnov p.R. Sokol Horka n. M.
XED030 Sokol Klimkovice Cement Hranice

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED031 HK Bystřice pod Hostýnem Cement Hranice
XED032 Sokol Horka n. M. Sokol Klimkovice
XED033 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R.
XED034 Handball PSG Zlín SKH Polanka n.O.
XED035 Házená Velká Bystřice HC Nový Jičín
XED036 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED037 Sokol Ostrava HK Bystřice pod Hostýnem
XED038 HC Nový Jičín HBC Olomouc 1966
XED039 SKH Polanka n.O. Házená Velká Bystřice
XED040 TJ Rožnov p.R. Handball PSG Zlín
XED041 Sokol Klimkovice Tatran Litovel
XED042 Cement Hranice Sokol Horka n. M.

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED043 HK Bystřice pod Hostýnem Sokol Horka n. M.
XED044 Tatran Litovel Cement Hranice
XED045 Handball PSG Zlín Sokol Klimkovice
XED046 Házená Velká Bystřice TJ Rožnov p.R.
XED047 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O.
XED048 Sokol Ostrava HC Nový Jičín

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED049 HC Nový Jičín HK Bystřice pod Hostýnem
XED050 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
XED051 TJ Rožnov p.R. HBC Olomouc 1966
XED052 Sokol Klimkovice Házená Velká Bystřice
XED053 Cement Hranice Handball PSG Zlín
XED054 Sokol Horka n. M. Tatran Litovel

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED055 HK Bystřice pod Hostýnem Tatran Litovel
XED056 Handball PSG Zlín Sokol Horka n. M.
XED057 Házená Velká Bystřice Cement Hranice
XED058 HBC Olomouc 1966 Sokol Klimkovice
XED059 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.
XED060 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O.

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED061 6.12. 14:00 SKH Polanka n.O. HK Bystřice pod Hostýnem
XED062 5.12. 12:00 TJ Rožnov p.R. HC Nový Jičín
XED063 5.12. 12:30 Sokol Ostrava Sokol Klimkovice
XED064 5.12. 16:00 Cement Hranice HBC Olomouc 1966
XED065 5.12. 09:00 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n. M.
XED066 5.12. 15:00 Tatran Litovel Handball PSG Zlín

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED067 14.2. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Handball PSG Zlín
XED068 13.2. 13:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
XED069 14.2. 13:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n. M.
XED070 13.2. 16:00 Cement Hranice Sokol Ostrava
XED071 13.2. 14:00 Sokol Klimkovice HC Nový Jičín
XED072 13.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED073 20.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. HK Bystřice pod Hostýnem
XED074 21.2. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Klimkovice
XED075 21.2. 18:00 HC Nový Jičín Cement Hranice
XED076 20.2. 12:30 Sokol Ostrava Sokol Horka n. M.
XED077 21.2. 14:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel
XED078 20.2. 15:30 Házená Velká Bystřice Handball PSG Zlín

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED079 28.2. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Házená Velká Bystřice
XED080 27.2. 18:00 Handball PSG Zlín HBC Olomouc 1966
XED081 27.2. 13:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava
XED082 28.2. 13:00 Sokol Horka n. M. HC Nový Jičín
XED083 27.2. 16:00 Cement Hranice SKH Polanka n.O.
XED084 27.2. 14:00 Sokol Klimkovice TJ Rožnov p.R.

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED085 6.3. 14:00 Sokol Klimkovice HK Bystřice pod Hostýnem
XED086 6.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice
XED087 6.3. 12:30 SKH Polanka n.O. Sokol Horka n. M.
XED088 7.3. 18:00 HC Nový Jičín Tatran Litovel
XED089 6.3. 12:30 Sokol Ostrava Handball PSG Zlín
XED090 7.3. 14:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED091 21.3. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem HBC Olomouc 1966
XED092 20.3. 15:30 Házená Velká Bystřice Sokol Ostrava
XED093 20.3. 18:00 Handball PSG Zlín HC Nový Jičín
XED094 20.3. 13:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
XED095 21.3. 13:00 Sokol Horka n. M. TJ Rožnov p.R.
XED096 20.3. 16:00 Cement Hranice Sokol Klimkovice

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED097 27.3. 16:00 Cement Hranice HK Bystřice pod Hostýnem
XED098 27.3. 14:00 Sokol Klimkovice Sokol Horka n. M.
XED099 27.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
XED100 28.3. 12:30 SKH Polanka n.O. Handball PSG Zlín
XED101 28.3. 18:00 HC Nový Jičín Házená Velká Bystřice
XED102 27.3. 12:30 Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED103 11.4. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem Sokol Ostrava
XED104 11.4. 14:00 HBC Olomouc 1966 HC Nový Jičín
XED105 10.4. 15:30 Házená Velká Bystřice SKH Polanka n.O.
XED106 10.4. 18:00 Handball PSG Zlín TJ Rožnov p.R.
XED107 10.4. 13:00 Tatran Litovel Sokol Klimkovice
XED108 11.4. 13:00 Sokol Horka n. M. Cement Hranice

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED109 18.4. 13:00 Sokol Horka n. M. HK Bystřice pod Hostýnem
XED110 17.4. 16:00 Cement Hranice Tatran Litovel
XED111 17.4. 14:00 Sokol Klimkovice Handball PSG Zlín
XED112 17.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Házená Velká Bystřice
XED113 18.4. 12:30 SKH Polanka n.O. HBC Olomouc 1966
XED114 18.4. 18:00 HC Nový Jičín Sokol Ostrava

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED115 25.4. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem HC Nový Jičín
XED116 24.4. 12:30 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
XED117 25.4. 14:00 HBC Olomouc 1966 TJ Rožnov p.R.
XED118 24.4. 15:30 Házená Velká Bystřice Sokol Klimkovice
XED119 24.4. 18:00 Handball PSG Zlín Cement Hranice
XED120 24.4. 13:00 Tatran Litovel Sokol Horka n. M.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED121 8.5. 13:00 Tatran Litovel HK Bystřice pod Hostýnem
XED122 9.5. 13:00 Sokol Horka n. M. Handball PSG Zlín
XED123 8.5. 16:00 Cement Hranice Házená Velká Bystřice
XED124 8.5. 14:00 Sokol Klimkovice HBC Olomouc 1966
XED125 8.5. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
XED126 9.5. 12:30 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED127 16.5. 09:00 HK Bystřice pod Hostýnem SKH Polanka n.O.
XED128 16.5. 18:00 HC Nový Jičín TJ Rožnov p.R.
XED129 15.5. 14:00 Sokol Klimkovice Sokol Ostrava
XED130 16.5. 14:00 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice
XED131 15.5. 15:00 Sokol Horka n. M. Házená Velká Bystřice
XED132 15.5. 18:00 Handball PSG Zlín Tatran Litovel

Facebook

Partneři: