Mladší žáci - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

MSL+OLK liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB001 12.9. 09:00 Pepino SKP Frýdek-Místek A HCB Karviná A 30:12
TLB002 12.9. 10:15 HCB Karviná A Sokol Centrum Haná 9:18
TLB003 12.9. 11:30 Pepino SKP Frýdek-Místek A Sokol Centrum Haná 18:21
TLB004 12.9. 08:30 KH Kopřivnice Cement Hranice 24:18
TLB005 12.9. 09:45 Cement Hranice Tatran Litovel 20:25
TLB006 12.9. 11:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel 13:13
TLB007 13.9. 09:00 SKH Polanka n.O. A TJ TŽ Třinec 24:19
TLB008 13.9. 10:15 TJ TŽ Třinec HBC Olomouc 22:12
TLB009 13.9. 11:30 SKH Polanka n.O. A HBC Olomouc 27:14

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB010 26.9. 12:00 Cement Hranice HBC Olomouc 14:21
TLB011 26.9. 13:15 HBC Olomouc Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB012 26.9. 14:30 Cement Hranice Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB013 27.9. 11:15 Sokol Centrum Haná KH Kopřivnice 27:16
TLB014 27.9. 12:30 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. A 17:25
TLB015 27.9. 13:45 Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O. A 29:26
TLB016 26.9. 09:00 Tatran Litovel HCB Karviná A 21:14
TLB017 26.9. 10:15 HCB Karviná A TJ TŽ Třinec 16:23
TLB018 26.9. 11:30 Tatran Litovel TJ TŽ Třinec 25:26

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB019 TJ TŽ Třinec Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB020 Pepino SKP Frýdek-Místek A KH Kopřivnice
TLB021 TJ TŽ Třinec KH Kopřivnice
TLB022 11.10. 12:00 HBC Olomouc Tatran Litovel 16:19
TLB023 11.10. 13:15 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 14:33
TLB024 11.10. 14:30 HBC Olomouc Sokol Centrum Haná 16:24
TLB025 10.10. 11:30 HCB Karviná A SKH Polanka n.O. A 12:27
TLB026 10.10. 12:45 SKH Polanka n.O. A Cement Hranice 34:19
TLB027 10.10. 14:00 HCB Karviná A Cement Hranice 18:16

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB028 SKH Polanka n.O. A Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB029 Pepino SKP Frýdek-Místek A Tatran Litovel
TLB030 SKH Polanka n.O. A Tatran Litovel
TLB031 Cement Hranice Sokol Centrum Haná
TLB032 Sokol Centrum Haná TJ TŽ Třinec
TLB033 Cement Hranice TJ TŽ Třinec
TLB034 HCB Karviná A KH Kopřivnice
TLB035 KH Kopřivnice HBC Olomouc
TLB036 HCB Karviná A HBC Olomouc

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB037 Sokol Centrum Haná Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB038 Pepino SKP Frýdek-Místek A HCB Karviná A
TLB039 Sokol Centrum Haná HCB Karviná A
TLB040 Tatran Litovel Cement Hranice
TLB041 Cement Hranice KH Kopřivnice
TLB042 Tatran Litovel KH Kopřivnice
TLB043 HBC Olomouc SKH Polanka n.O. A
TLB044 SKH Polanka n.O. A TJ TŽ Třinec
TLB045 HBC Olomouc TJ TŽ Třinec

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB046 Pepino SKP Frýdek-Místek A Cement Hranice
TLB047 Cement Hranice HBC Olomouc
TLB048 Pepino SKP Frýdek-Místek A HBC Olomouc
TLB049 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. A
TLB050 SKH Polanka n.O. A Sokol Centrum Haná
TLB051 KH Kopřivnice Sokol Centrum Haná
TLB052 TJ TŽ Třinec HCB Karviná A
TLB053 HCB Karviná A Tatran Litovel
TLB054 TJ TŽ Třinec Tatran Litovel

Facebook