Mladší žáci - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

MSL+OLK liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB001 12.9. 09:00 Pepino SKP Frýdek-Místek A HCB Karviná A
TLB002 12.9. 10:15 HCB Karviná A Sokol Centrum Haná
TLB003 12.9. 11:30 Pepino SKP Frýdek-Místek A Sokol Centrum Haná
TLB004 12.9. 08:30 KH Kopřivnice Cement Hranice
TLB005 12.9. 09:45 Cement Hranice Tatran Litovel
TLB006 12.9. 11:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel
TLB007 13.9. 09:00 SKH Polanka n.O. A TJ TŽ Třinec
TLB008 13.9. 10:15 TJ TŽ Třinec HBC Olomouc
TLB009 13.9. 11:30 SKH Polanka n.O. A HBC Olomouc

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB010 Cement Hranice HBC Olomouc
TLB011 HBC Olomouc Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB012 Cement Hranice Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB013 27.9. 11:15 Sokol Centrum Haná KH Kopřivnice
TLB014 27.9. 12:30 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. A
TLB015 27.9. 13:45 Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O. A
TLB016 26.9. 09:00 Tatran Litovel HCB Karviná A
TLB017 26.9. 10:15 HCB Karviná A TJ TŽ Třinec
TLB018 26.9. 11:30 Tatran Litovel TJ TŽ Třinec

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB019 11.10. 09:00 TJ TŽ Třinec Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB020 11.10. 10:15 Pepino SKP Frýdek-Místek A KH Kopřivnice
TLB021 11.10. 11:30 TJ TŽ Třinec KH Kopřivnice
TLB022 11.10. 12:00 HBC Olomouc Tatran Litovel
TLB023 11.10. 13:15 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná
TLB024 11.10. 14:30 HBC Olomouc Sokol Centrum Haná
TLB025 10.10. 11:30 HCB Karviná A SKH Polanka n.O. A
TLB026 10.10. 12:45 SKH Polanka n.O. A Cement Hranice
TLB027 10.10. 14:00 HCB Karviná A Cement Hranice

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB028 25.10. 09:00 SKH Polanka n.O. A Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB029 25.10. 10:15 Pepino SKP Frýdek-Místek A Tatran Litovel
TLB030 25.10. 11:30 SKH Polanka n.O. A Tatran Litovel
TLB031 Cement Hranice Sokol Centrum Haná
TLB032 Sokol Centrum Haná TJ TŽ Třinec
TLB033 Cement Hranice TJ TŽ Třinec
TLB034 24.10. 11:30 HCB Karviná A KH Kopřivnice
TLB035 24.10. 12:45 KH Kopřivnice HBC Olomouc
TLB036 24.10. 14:00 HCB Karviná A HBC Olomouc

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB037 15.11. 09:00 Sokol Centrum Haná Pepino SKP Frýdek-Místek A
TLB038 15.11. 10:15 Pepino SKP Frýdek-Místek A HCB Karviná A
TLB039 15.11. 11:30 Sokol Centrum Haná HCB Karviná A
TLB040 14.11. 09:00 Tatran Litovel Cement Hranice
TLB041 14.11. 10:15 Cement Hranice KH Kopřivnice
TLB042 14.11. 11:30 Tatran Litovel KH Kopřivnice
TLB043 15.11. 08:00 HBC Olomouc SKH Polanka n.O. A
TLB044 15.11. 09:15 SKH Polanka n.O. A TJ TŽ Třinec
TLB045 15.11. 10:30 HBC Olomouc TJ TŽ Třinec

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TLB046 29.11. 09:00 Pepino SKP Frýdek-Místek A Cement Hranice
TLB047 29.11. 10:15 Cement Hranice HBC Olomouc
TLB048 29.11. 11:30 Pepino SKP Frýdek-Místek A HBC Olomouc
TLB049 28.11. 08:30 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. A
TLB050 28.11. 09:45 SKH Polanka n.O. A Sokol Centrum Haná
TLB051 28.11. 11:00 KH Kopřivnice Sokol Centrum Haná
TLB052 29.11. 14:30 TJ TŽ Třinec HCB Karviná A
TLB053 29.11. 15:45 HCB Karviná A Tatran Litovel
TLB054 29.11. 17:00 TJ TŽ Třinec Tatran Litovel

Facebook

Partneři: