Mladší žáci - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Liga Olomouckého kraje

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA001 18.9. 09:00 SK HFP Prostějov SK Žeravice 4:37 (3:19)
MLA002 18.9. 16:00 Sokol Horka n.M. Házená Uničov 18:18 (11:12)
MLA003 18.9. 13:00 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966 18:17 (11:8)
MLA004 17.9. 09:00 Tatran Litovel TJ Senice n.H. 19:17 (11:9)
MLA005 17.9. 15:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice 15:26 (9:14)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA006 19.11. 13:00 SK Žeravice Cement Hranice 23:17 (13:11)
MLA007 25.9. 10:00 TJ Senice n.H. Házená Velká Bystřice 17:23 (8:12)
MLA008 25.9. 09:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 17:18 (10:12)
MLA009 24.9. 10:00 Házená Uničov Sokol Osek nad Bečvou 21:3 (10:0)
MLA010 24.9. 09:00 SK HFP Prostějov Sokol Horka n.M. 1:12 (1:9)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA011 2.10. 13:00 Sokol Horka n.M. SK Žeravice 12:19 (7:9)
MLA012 2.10. 13:00 Sokol Osek nad Bečvou SK HFP Prostějov 7:7 (4:5)
MLA013 2.10. 13:00 Sokol Centrum Haná Házená Uničov 17:15 (12:4)
MLA014 1.10. 11:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 13:17 (6:9)
MLA015 1.10. 13:00 Cement Hranice TJ Senice n.H. 23:16 (15:10)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA016 9.10. 11:30 SK Žeravice TJ Senice n.H. 23:14 (12:8)
MLA017 8.10. 11:00 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice 10:11 (5:6)
MLA018 8.10. 14:00 Házená Uničov Tatran Litovel 9:22 (4:12)
MLA019 9.10. 09:00 SK HFP Prostějov Sokol Centrum Haná 9:16 (2:10)
MLA020 9.10. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Osek nad Bečvou 31:7 (16:3)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA021 23.10. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou SK Žeravice 2:34 (1:17)
MLA022 23.10. 13:00 Sokol Centrum Haná Sokol Horka n.M. 23:20 (9:10)
MLA023 27.11. 10:30 Tatran Litovel SK HFP Prostějov 16:10 (7:4)
MLA024 16.10. 16:00 Házená Velká Bystřice Házená Uničov 7:15 (2:7)
MLA025 23.10. 10:00 TJ Senice n.H. HBC Olomouc 1966 16:15 (10:8)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA026 5.11. 12:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 19:13 (13:8)
MLA027 5.11. 16:00 Házená Uničov Cement Hranice 16:13 (9:7)
MLA028 6.11. 16:30 SK HFP Prostějov Házená Velká Bystřice 8:19 (4:15)
MLA029 5.11. 11:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 25:14 (12:10)
MLA030 5.11. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou Sokol Centrum Haná 10:16 (6:7)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA031 12.11. 09:00 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 8:27 (3:12)
MLA032 12.11. 09:00 Tatran Litovel Sokol Osek nad Bečvou 31:1 (18:1)
MLA033 12.11. 09:00 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 14:23 (9:13)
MLA034 12.11. 11:30 Cement Hranice SK HFP Prostějov 18:7 (11:2)
MLA035 13.11. 10:00 TJ Senice n.H. Házená Uničov 12:9 (10:7)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA036 19.11. 14:00 Házená Uničov HBC Olomouc 1966 14:24 (9:13)
MLA037 20.11. 09:00 SK HFP Prostějov TJ Senice n.H. 5:21 (3:15)
MLA038 20.11. 13:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 15:15 (9:8)
MLA039 19.11. 17:00 Sokol Osek nad Bečvou Házená Velká Bystřice 13:22 (11:15)
MLA040 19.11. 16:00 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 23:28 (11:14)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA041 27.11. 09:00 Tatran Litovel SK Žeravice 16:18 (10:9)
MLA042 27.11. 13:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 28:17 (16:5)
MLA043 26.11. 11:30 Cement Hranice Sokol Osek nad Bečvou 24:6 (14:3)
MLA044 26.11. 10:00 TJ Senice n.H. Sokol Horka n.M. 16:22 (9:12)
MLA045 27.11. 13:00 HBC Olomouc 1966 SK HFP Prostějov 20:4 (11:4)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA046 3.12. 10:30 SK Žeravice Házená Uničov
MLA047 4.12. 11:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M.
MLA048 3.12. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou TJ Senice n.H.
MLA049 4.12. 09:00 Sokol Centrum Haná Cement Hranice
MLA050 3.12. 09:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA051 10.12. 09:00 Házená Velká Bystřice SK Žeravice
MLA052 1.10. 11:30 Cement Hranice Tatran Litovel 13:16 (9:10)
MLA053 6.11. 10:00 TJ Senice n.H. Sokol Centrum Haná 23:13 (13:6)
MLA054 10.12. 11:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Osek nad Bečvou
MLA055 10.12. 15:00 Házená Uničov SK HFP Prostějov

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA056 11.3. 10:30 SK Žeravice SK HFP Prostějov
MLA057 11.3. 10:00 Házená Uničov Sokol Horka n.M.
MLA058 12.3. 09:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná
MLA059 12.3. 10:00 TJ Senice n.H. Tatran Litovel
MLA060 11.3. 11:30 Cement Hranice Házená Velká Bystřice

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA061 18.3. 11:30 Cement Hranice SK Žeravice
MLA062 18.3. 09:00 Házená Velká Bystřice TJ Senice n.H.
MLA063 18.3. 09:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966
MLA064 18.3. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou Házená Uničov
MLA065 19.3. 13:00 Sokol Horka n.M. SK HFP Prostějov

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA066 25.3. 10:30 SK Žeravice Sokol Horka n.M.
MLA067 25.3. 18:00 SK HFP Prostějov Sokol Osek nad Bečvou
MLA068 25.3. 10:00 Házená Uničov Sokol Centrum Haná
MLA069 26.3. 09:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice
MLA070 26.3. 10:00 TJ Senice n.H. Cement Hranice

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA071 2.4. 10:00 TJ Senice n.H. SK Žeravice
MLA072 1.4. 11:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966
MLA073 1.4. 09:00 Tatran Litovel Házená Uničov
MLA074 1.4. 09:00 Sokol Centrum Haná SK HFP Prostějov
MLA075 1.4. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou Sokol Horka n.M.

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA076 15.4. 10:30 SK Žeravice Sokol Osek nad Bečvou
MLA077 16.4. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná
MLA078 15.4. 18:00 SK HFP Prostějov Tatran Litovel
MLA079 15.4. 10:00 Házená Uničov Házená Velká Bystřice
MLA080 16.4. 09:00 HBC Olomouc 1966 TJ Senice n.H.

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA081 23.4. 09:00 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice
MLA082 22.4. 11:30 Cement Hranice Házená Uničov
MLA083 22.4. 09:00 Házená Velká Bystřice SK HFP Prostějov
MLA084 22.4. 09:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel
MLA085 22.4. 09:00 Sokol Centrum Haná Sokol Osek nad Bečvou

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA086 29.4. 10:30 SK Žeravice Sokol Centrum Haná
MLA087 29.4. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou Tatran Litovel
MLA088 30.4. 13:00 Sokol Horka n.M. Házená Velká Bystřice
MLA089 29.4. 18:00 SK HFP Prostějov Cement Hranice
MLA090 29.4. 10:00 Házená Uničov TJ Senice n.H.

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA091 7.5. 09:00 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov
MLA092 7.5. 10:00 TJ Senice n.H. SK HFP Prostějov
MLA093 6.5. 11:30 Cement Hranice Sokol Horka n.M.
MLA094 6.5. 09:00 Házená Velká Bystřice Sokol Osek nad Bečvou
MLA095 6.5. 09:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA096 13.5. 10:30 SK Žeravice Tatran Litovel
MLA097 13.5. 09:00 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice
MLA098 13.5. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou Cement Hranice
MLA099 14.5. 13:00 Sokol Horka n.M. TJ Senice n.H.
MLA100 13.5. 18:00 SK HFP Prostějov HBC Olomouc 1966

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA101 20.5. 10:00 Házená Uničov SK Žeravice
MLA102 21.5. 09:00 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966
MLA103 21.5. 10:00 TJ Senice n.H. Sokol Osek nad Bečvou
MLA104 20.5. 11:30 Cement Hranice Sokol Centrum Haná
MLA105 20.5. 09:00 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA106 27.5. 10:30 SK Žeravice Házená Velká Bystřice
MLA107 27.5. 09:00 Tatran Litovel Cement Hranice
MLA108 27.5. 09:00 Sokol Centrum Haná TJ Senice n.H.
MLA109 27.5. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou HBC Olomouc 1966
MLA110 27.5. 18:00 SK HFP Prostějov Házená Uničov

Žákovská liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB001 10.12. 08:00 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O.
XGB002 10.12. 08:55 HC Zlín SK Žeravice
XGB003 10.12. 09:50 Sokol Centrum Haná KH Kopřivnice
XGB004 10.12. 10:45 SKH Polanka n.O. HC Zlín
XGB005 10.12. 11:40 SK Žeravice Sokol Centrum Haná
XGB006 10.12. 12:35 KH Kopřivnice HC Zlín
XGB007 10.12. 13:30 SKH Polanka n.O. SK Žeravice
XGB008 10.12. 14:25 HC Zlín Sokol Centrum Haná
XGB009 10.12. 15:20 SK Žeravice KH Kopřivnice
XGB010 10.12. 16:15 Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O.

Facebook

Partneři: