Muži - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Play-off Extraligy

Čtvrtfinále Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA133 16.4. 16:30 HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín 24:23 (13:10)
AA137 17.4. 16:30 HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín 34:24 (14:11)
AA141 27.4. 19:00 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha 28:27 (15:11)
AA145 28.4. 19:00 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha 26:28 (12:14)

Čtvrtfinále HC Zubří - HCB OKD Karviná
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA134 16.4. 18:00 HC Zubří HCB OKD Karviná 28:29 (15:15)
AA138 17.4. 18:00 HC Zubří HCB OKD Karviná 27:28 (15:16)
AA142 23.4. 18:00 HCB OKD Karviná HC Zubří 26:21 (19:10)

Čtvrtfinále Talent M.A.T. Plzeň - FCC Město Lovosice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA135 16.4. 11:00 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 28:14 (12:5)
AA139 17.4. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 20:19 (10:10)
AA143 23.4. 17:00 HK FCC Město Lovosice Talent M.A.T. Plzeň 20:28 (11:14)

Čtvrtfinále Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA136 16.4. 10:30 Cement Hranice SKP Frýdek-Místek 26:20 (16:13)
AA140 17.4. 10:30 Cement Hranice SKP Frýdek-Místek 23:19 (14:11)
AA144 23.4. 18:00 SKP Frýdek-Místek Cement Hranice 26:29 (14:16)

Play-out Handball KP Brno - HC Zlín
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA153 16.4. 17:00 Handball KP Brno HC Zlín 26:18 (9:6)
AA155 17.4. 17:00 Handball KP Brno HC Zlín 26:19 (14:12)
AA157 23.4. 16:00 HC Zlín Handball KP Brno 24:31 (9:12)

Play-out KH Kopřivnice - Tatran Litovel
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA154 16.4. 17:00    KH Kopřivnice Tatran Litovel 24:26 (14:13)
AA156 17.4. 17:00    KH Kopřivnice Tatran Litovel 33:29 (13:12)
AA158 23.4. 17:00    Tatran Litovel KH Kopřivnice 22:21 (13:13)
AA160 24.4. 17:00    Tatran Litovel KH Kopřivnice 35:27 (17:17)

O 5. - 8. místo Jičín - Zubří
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA180 4.5. 19:00 HBC Ronal Jičín HC Zubří 21:30 (12:19)
AA182 7.5. 18:00 HC Zubří HBC Ronal Jičín 30:28 (15:8)

O 5. - 8. místo Lovosice - Frýdek-Místek
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA181 30.4. 17:00 HK FCC Město Lovosice SKP Frýdek-Místek 23:18 (7:10)
AA183 8.5. 16:00 SKP Frýdek-Místek HK FCC Město Lovosice 26:24 (16:12)

Semifinále Dukla Praha - Karviná
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA172 7.5. 16:30 HC Dukla Praha HCB OKD Karviná 31:21 (13:10)
AA173 8.5. 16:30 HC Dukla Praha HCB OKD Karviná 27:25 (13:13)
AA176 14.5. 18:00 HCB OKD Karviná HC Dukla Praha 24:28 (10:12)

Semifinále Plzeň - Hranice
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA170 30.4. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň Cement Hranice 34:21 (16:9)
AA171 1.5. 16:20 Talent M.A.T. Plzeň Cement Hranice 33:21 (14:10)
AA174 7.5. 10:30 Cement Hranice Talent M.A.T. Plzeň 23:24 (13:11)

O 11. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA163 7.5. 17:00 KH Kopřivnice HC Zlín 27:25 (17:13)
AA164 8.5. 17:00 KH Kopřivnice HC Zlín 34:33 (16:11)
AA165 14.5. 17:00 HC Zlín KH Kopřivnice 22:25 (11:13)

O 9. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA168 7.5. 17:00 Tatran Litovel Handball KP Brno 32:30 (14:15)
AA169 14.5. 17:00 Handball KP Brno Tatran Litovel 27:32 (13:17)

O 7. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA188 14.5. 18:00 HBC Ronal Jičín SKP Frýdek-Místek 32:26 (18:10)
AA189 18.5. 19:30 SKP Frýdek-Místek HBC Ronal Jičín 27:23 (12:5)

O 5. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA186 11.5. 18:00 HK FCC Město Lovosice HC Zubří 26:24 (12:14)
AA187 14.5. 19:00 HC Zubří HK FCC Město Lovosice 34:30 (18:15)

O 3. místo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA195 21.5. 10:30 Cement Hranice HCB OKD Karviná 28:35 (13:19)
AA196 22.5. 10:30 Cement Hranice HCB OKD Karviná 26:19 (11:10)
AA197 28.5. 18:00 HCB OKD Karviná Cement Hranice 20:25 (9:10)
AA198 29.5. 10:30 HCB OKD Karviná Cement Hranice 33:35 (14:16)

Finále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA190 21.5. 17:00 HC Dukla Praha Talent M.A.T. Plzeň 22:23 (12:11)
AA191 22.5. 17:00 HC Dukla Praha Talent M.A.T. Plzeň 25:21 (11:8)
AA192 28.5. 17:00 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha 27:17 (16:7)
AA193 29.5. 18:15 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha 24:19 (11:10)

Extraliga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA001 6.9. 10:30 Cement Hranice KH Kopřivnice 30:26 (11:11)
AA002 5.9. 16:30 HC Dukla Praha HCB OKD Karviná 25:20 (12:12)
AA003 5.9. 17:00 HC Zubří HK FCC Město Lovosice 33:33 (18:13)
AA004 5.9. 18:00 Handball KP Brno Talent M.A.T. Plzeň 22:23 (9:11)
AA005 6.9. 17:00 SKP Frýdek-Místek HC Zlín 29:25 (14:15)
AA006 6.9. 17:00    HBC Ronal Jičín Tatran Litovel 25:19 (10:11)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA007 13.9. 17:00    KH Kopřivnice Tatran Litovel 25:35 (11:19)
AA008 12.9. 14:30 HC Zlín HBC Ronal Jičín 17:21 (11:9)
AA009 13.9. 10:20 Talent M.A.T. Plzeň SKP Frýdek-Místek 26:26 (12:14)
AA010 12.9. 17:00 HK FCC Město Lovosice Handball KP Brno 28:27 (12:13)
AA011 13.9. 10:30 HCB OKD Karviná HC Zubří 30:31 (13:15)
AA012 13.9. 10:30 Cement Hranice HC Dukla Praha 20:19 (11:6)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA013 19.9. 16:30 HC Dukla Praha KH Kopřivnice 29:27 (14:16)
AA014 19.9. 18:00 HC Zubří Cement Hranice 26:30 (11:17)
AA015 16.9. 19:00 Handball KP Brno HCB OKD Karviná 26:30 (10:19)
AA016 20.9. 16:00 SKP Frýdek-Místek HK FCC Město Lovosice 27:24 (12:13)
AA017 19.9. 18:00 HBC Ronal Jičín Talent M.A.T. Plzeň 24:20 (12:11)
AA018 19.9. 17:00    Tatran Litovel HC Zlín 22:16 (11:8)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA019 27.9. 17:00 KH Kopřivnice HC Zlín 29:21 (16:14)
AA020 27.9. 10:30    Talent M.A.T. Plzeň Tatran Litovel 34:22 (20:7)
AA021 26.9. 18:00 HK FCC Město Lovosice HBC Ronal Jičín 30:21 (13:12)
AA022 27.9. 10:30 HCB OKD Karviná SKP Frýdek-Místek 22:30 (15:18)
AA023 27.9. 10:30 Cement Hranice Handball KP Brno 31:29 (15:13)
AA024 26.9. 16:30 HC Dukla Praha HC Zubří 28:24 (16:7)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA025 3.10. 18:00 HC Zubří KH Kopřivnice 37:28 (21:14)
AA026 3.10. 17:00 Handball KP Brno HC Dukla Praha 26:28 (14:13)
AA027 4.10. 10:25 SKP Frýdek-Místek Cement Hranice 33:28 (16:14)
AA028 3.10. 18:00 HBC Ronal Jičín HCB OKD Karviná 31:22 (18:12)
AA029 3.10. 17:00    Tatran Litovel HK FCC Město Lovosice 21:24 (10:12)
AA030 4.10. 17:00 HC Zlín Talent M.A.T. Plzeň 20:34 (13:18)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA031 5.10. 18:30 KH Kopřivnice Talent M.A.T. Plzeň 28:33 (15:16)
AA032 10.10. 17:00 HK FCC Město Lovosice HC Zlín 25:23 (11:11)
AA033 11.10. 10:30    HCB OKD Karviná Tatran Litovel 32:25 (15:13)
AA034 11.10. 10:30 Cement Hranice HBC Ronal Jičín 30:21 (17:14)
AA035 10.10. 16:30 HC Dukla Praha SKP Frýdek-Místek 29:20 (15:11)
AA036 10.10. 18:00 HC Zubří Handball KP Brno 29:28 (10:14)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA037 17.10. 17:00 Handball KP Brno KH Kopřivnice 28:23 (16:14)
AA038 18.10. 17:00 SKP Frýdek-Místek HC Zubří 24:34 (9:15)
AA039 18.10. 10:25 HBC Ronal Jičín HC Dukla Praha 21:27 (12:12)
AA040 17.10. 17:00    Tatran Litovel Cement Hranice 23:34 (9:16)
AA041 18.10. 16:00 HC Zlín HCB OKD Karviná 18:27 (11:17)
AA042 14.10. 17:30 Talent M.A.T. Plzeň HK FCC Město Lovosice 36:28 (16:14)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA043 25.10. 17:00 KH Kopřivnice HK FCC Město Lovosice 28:26 (11:12)
AA044 24.10. 10:25 HCB OKD Karviná Talent M.A.T. Plzeň 27:26 (16:14)
AA045 25.10. 10:30 Cement Hranice HC Zlín 29:24 (15:14)
AA046 24.10. 16:30    HC Dukla Praha Tatran Litovel 33:22 (12:13)
AA047 24.10. 18:00 HC Zubří HBC Ronal Jičín 31:30 (17:9)
AA048 23.10. 19:00 SKP Frýdek-Místek Handball KP Brno 27:22 (17:12)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA049 29.10. 18:00 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice 29:26 (16:10)
AA050 28.10. 19:00 HBC Ronal Jičín Handball KP Brno 33:21 (15:12)
AA051 28.10. 19:00    Tatran Litovel HC Zubří 24:31 (13:12)
AA052 28.10. 18:00 HC Zlín HC Dukla Praha 23:32 (10:17)
AA053 28.10. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň Cement Hranice 31:23 (19:11)
AA054 28.10. 17:00 HK FCC Město Lovosice HCB OKD Karviná 25:20 (12:12)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA055 15.11. 17:00 KH Kopřivnice HCB OKD Karviná 29:29 (14:14)
AA056 14.11. 10:25 Cement Hranice HK FCC Město Lovosice 24:21 (14:10)
AA057 14.11. 16:30 HC Dukla Praha Talent M.A.T. Plzeň 22:22 (10:10)
AA058 11.11. 18:00 HC Zlín HC Zubří 31:42 (12:24)
AA059 14.11. 17:00    Handball KP Brno Tatran Litovel 24:24 (12:13)
AA060 15.11. 17:00 SKP Frýdek-Místek HBC Ronal Jičín 20:20 (10:12)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA061 21.11. 20:00 HBC Ronal Jičín KH Kopřivnice 28:17 (13:8)
AA062 21.11. 17:00    Tatran Litovel SKP Frýdek-Místek 23:32 (9:13)
AA063 22.11. 16:00 HC Zlín Handball KP Brno 28:35 (12:16)
AA064 17.11. 15:30 Talent M.A.T. Plzeň HC Zubří 25:28 (19:13)
AA065 9.12. 18:00 HK FCC Město Lovosice HC Dukla Praha 30:26 (17:14)
AA066 22.11. 10:30 HCB OKD Karviná Cement Hranice 28:31 (11:17)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA067 29.11. 17:00 KH Kopřivnice Cement Hranice 28:27 (11:15)
AA068 29.11. 12:00 HCB OKD Karviná HC Dukla Praha 21:24 (13:11)
AA069 28.11. 17:00 HK FCC Město Lovosice HC Zubří 24:26 (10:11)
AA070 25.11. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň Handball KP Brno 38:26 (20:10)
AA071 29.11. 16:00 HC Zlín SKP Frýdek-Místek 24:28 (10:13)
AA072 28.11. 17:00    Tatran Litovel HBC Ronal Jičín 24:20 (15:11)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA073 5.12. 17:00    Tatran Litovel KH Kopřivnice 29:29 (18:12)
AA074 5.12. 18:00 HBC Ronal Jičín HC Zlín 30:15 (14:5)
AA075 6.12. 17:00 SKP Frýdek-Místek Talent M.A.T. Plzeň 26:32 (11:16)
AA076 5.12. 17:00 Handball KP Brno HK FCC Město Lovosice 33:27 (19:14)
AA077 5.12. 18:00 HC Zubří HCB OKD Karviná 27:28 (14:13)
AA078 5.12. 16:30 HC Dukla Praha Cement Hranice 36:29 (21:13)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA079 13.12. 17:00 KH Kopřivnice HC Dukla Praha 26:33 (14:17)
AA080 13.12. 10:30 Cement Hranice HC Zubří 27:20 (15:9)
AA081 13.12. 10:30 HCB OKD Karviná Handball KP Brno 30:21 (20:8)
AA082 13.12. 09:30 HK FCC Město Lovosice SKP Frýdek-Místek 25:22 (15:10)
AA083 13.12. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín 32:19 (16:10)
AA084 12.12. 15:30    HC Zlín Tatran Litovel 23:22 (12:12)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA085 20.12. 16:00 HC Zlín KH Kopřivnice 33:21 (17:9)
AA086 19.12. 17:00    Tatran Litovel Talent M.A.T. Plzeň 24:37 (13:19)
AA087 19.12. 18:00 HBC Ronal Jičín HK FCC Město Lovosice 25:21 (13:7)
AA088 20.12. 17:00 SKP Frýdek-Místek HCB OKD Karviná 36:33 (18:17)
AA089 19.12. 17:00 Handball KP Brno Cement Hranice 30:38 (15:21)
AA090 20.12. 10:00 HC Zubří HC Dukla Praha 33:32 (17:19)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA091 7.2. 17:00 KH Kopřivnice HC Zubří 26:26 (16:13)
AA092 6.2. 16:30 HC Dukla Praha Handball KP Brno 33:29 (20:12)
AA093 7.2. 10:30 Cement Hranice SKP Frýdek-Místek 32:28 (14:15)
AA094 7.2. 10:30 HCB OKD Karviná HBC Ronal Jičín 28:17 (13:8)
AA095 6.2. 17:00    HK FCC Město Lovosice Tatran Litovel 30:24 (18:14)
AA096 7.2. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HC Zlín 39:22 (20:10)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA097 10.2. 18:00 Talent M.A.T. Plzeň KH Kopřivnice 27:17 (16:10)
AA098 14.2. 16:00 HC Zlín HK FCC Město Lovosice 26:29 (11:17)
AA099 13.2. 17:00    Tatran Litovel HCB OKD Karviná 21:26 (4:13)
AA100 13.2. 18:00 HBC Ronal Jičín Cement Hranice 27:24 (17:15)
AA101 3.2. 18:00 SKP Frýdek-Místek HC Dukla Praha 24:27 (13:15)
AA102 13.2. 17:00 Handball KP Brno HC Zubří 26:36 (11:16)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA103 21.2. 17:00 KH Kopřivnice Handball KP Brno 25:27 (13:16)
AA104 20.2. 18:00 HC Zubří SKP Frýdek-Místek 28:19 (13:10)
AA105 17.2. 18:00 HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín 28:22 (17:12)
AA106 21.2. 10:30    Cement Hranice Tatran Litovel 23:19 (11:8)
AA107 21.2. 10:30 HCB OKD Karviná HC Zlín 31:15 (16:4)
AA108 21.2. 10:30 HK FCC Město Lovosice Talent M.A.T. Plzeň 24:27 (9:15)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA109 27.2. 16:00 HK FCC Město Lovosice KH Kopřivnice 37:27 (20:14)
AA110 28.2. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HCB OKD Karviná 30:22 (16:15)
AA111 28.2. 16:00 HC Zlín Cement Hranice 17:29 (6:14)
AA112 27.2. 17:00    Tatran Litovel HC Dukla Praha 24:26 (9:16)
AA113 27.2. 18:00 HBC Ronal Jičín HC Zubří 24:30 (11:17)
AA114 28.2. 17:00 Handball KP Brno SKP Frýdek-Místek 27:33 (13:14)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA115 6.3. 17:00 KH Kopřivnice SKP Frýdek-Místek 31:32 (14:18)
AA116 5.3. 17:00 Handball KP Brno HBC Ronal Jičín 21:23 (11:11)
AA117 5.3. 18:00    HC Zubří Tatran Litovel 31:22 (19:12)
AA118 5.3. 16:30 HC Dukla Praha HC Zlín 26:21 (15:9)
AA119 6.3. 10:30 Cement Hranice Talent M.A.T. Plzeň 26:25 (13:12)
AA120 6.3. 10:30 HCB OKD Karviná HK FCC Město Lovosice 26:23 (10:11)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA121 12.3. 18:00 HCB OKD Karviná KH Kopřivnice 35:24 (18:11)
AA122 12.3. 18:00 HK FCC Město Lovosice Cement Hranice 30:27 (13:12)
AA123 13.3. 10:30 Talent M.A.T. Plzeň HC Dukla Praha 34:26 (17:18)
AA124 12.3. 18:00 HC Zubří HC Zlín 40:20 (20:10)
AA125 12.3. 18:00    Tatran Litovel Handball KP Brno 28:28 (13:14)
AA126 12.3. 18:00 HBC Ronal Jičín SKP Frýdek-Místek 24:21 (11:12)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AA127 19.3. 18:00 KH Kopřivnice HBC Ronal Jičín 24:22 (16:12)
AA128 19.3. 18:00    SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel 32:26 (18:14)
AA129 19.3. 18:00 Handball KP Brno HC Zlín 28:22 (14:13)
AA130 19.3. 18:00 HC Zubří Talent M.A.T. Plzeň 29:28 (20:12)
AA131 9.3. 18:00 HC Dukla Praha HK FCC Město Lovosice 30:14 (12:6)
AA132 19.3. 10:55 Cement Hranice HCB OKD Karviná 27:22 (14:9)

Český pohár

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM001 30.8. 18:00 Liberec Handball ELP Jablonec n.N. 24:19 (12:10)
AM002 29.8. 18:00 Sokol ŽBS Železný Brod HC Auto Škoda Mladá Boleslav 22:18 (9:8)
AM003 30.8. 17:30 Jiskra Havlíčkův Brod 1.HC Pardubice 31:28 (17:15)
AM004 29.8. 17:00 Sokol Bělá p.B. 1.HK Dvůr Králové n.L. 19:31 (7:13)
AM005 29.8. 17:00 I.HC WENDY Mělník Sokol Libčice n.V. 12:36 (6:21)
AM006 30.8. 17:30 Sokol Kobylisy HC Kolín 20:19 (13:12)
AM007 29.8. 14:00 Sparta Kutná Hora HK Slavia Praha 25:39 (13:18)
AM008 30.8. 16:00 Lokomotiva Vršovice SK Praha 4 24:33 (14:19)
AM009 30.8. 15:00 TJ Chemička Ústí n.L. Lokomotiva Louny 21:30 (7:16)
AM010 30.8. 17:00 HK Rokycany o.s. TJ Košutka Plzeň 23:25 (9:14)
AM011 30.8. 16:00 Sokol Dolní Cerekev Lokomotiva České Budějovice 24:25 (9:11)
AM012 29.8. 17:00 Sokol Šťahlavy HK Slavia VŠ Plzeň 18:19 (11:10)
AM013 30.8. 16:00 Baník Most Sokol Vršovice 13:32 (5:17)
AM014 29.8. 10:30 HC Milevsko o.s. Jiskra Třeboň 19:33 (9:15)
AM015 3.9. 19:15 Tamburello Praha Bohemia Sekt Starý Plzenec 24:36 (12:14)
AM016 29.8. 15:00 Spartak MAS Sezimovo Ústí Jiskra Zruč n.S. 22:27 (9:15)
AM017 30.8. 14:30 Lokomotiva Suchdol n.O. Lesana Zubří 23:31 (13:15)
AM018 30.8. 10:30 Sokol Krmelín MHK Karviná 24:31 (14:11)
AM019 30.8. 10:00 HC Hlučín SKH Polanka n.O. 27:30 (13:11)
AM020 30.8. 14:00 TJ Veselá KH Zbrojovka Vsetín 17:30 (4:13)
AM021 29.8. 15:00 Sokol Trnávka SK Velká Bystřice 21:29 (10:13)
AM022 30.8. 16:00 TJ Nový Jičín TJ Rožnov p.R. 19:27 (9:13)
AM023 30.8. 10:30 Házená Uničov TJ Šumperk 26:27 (13:13)
AM024 29.8. 09:00 Meteor Orlová Sokol Ostrava k.
AM025 5.9. 15:00 SK Kuřim Sokol Kostelec n.H. 24:26 (12:16)
AM026 29.8. 16:00 SK Žeravice HK Ivančice 15:30 (8:12)
AM027 5.9. 15:00 Sl. Slávia Uherské Hradiště Legata Hustopeče 22:29 (10:11)
AM028 29.8. 11:00 TJ Handball Valašské Meziříčí Sokol II Prostějov 27:29 (13:14)
AM029 30.8. 18:00 TJ Holešov Fatra Slávia Napajedla 23:29 (10:13)
AM030 30.8. 17:00 HC Tišnov Sokol Juliánov 21:24 (11:10)
AM031 30.8. 17:00 Sokol Telnice SHC Maloměřice 21:32 (12:14)
AM032 30.8. 16:00 Sokol Sokolnice Sokol Velké Meziříčí 32:25 (15:11)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM033 12.9. 18:00 Sokol ŽBS Železný Brod Liberec Handball 19:27 (13:18)
AM034 12.9. 16:30 Jiskra Havlíčkův Brod 1.HK Dvůr Králové n.L. 25:24 (12:11)
AM035 13.9. 15:00 Sokol Libčice n.V. TJ JM Chodov 30:17 (14:7)
AM036 13.9. 17:30 Sokol Kobylisy HK Slavia Praha 22:29 (12:11)
AM037 13.9. 17:00 SK Praha 4 TJ Náchod 25:24 (12:14)
AM038 11.9. 19:15 Lokomotiva Louny TJ Košutka Plzeň 31:18 (15:10)
AM039 13.9. 17:00 Lokomotiva České Budějovice ČZ HBC Strakonice 1921 18:28 (10:12)
AM040 13.9. 17:00 HK Slavia VŠ Plzeň Sokol Vršovice 21:30 (11:16)
AM041 12.9. 18:00 Jiskra Třeboň Bohemia Sekt Starý Plzenec 22:26 (9:15)
AM042 13.9. 10:30 Jiskra Zruč n.S. Sokol Nové Veselí 22:34 (10:19)
AM043 13.9. 17:00 Lesana Zubří TJ Bystřice p.H. 25:40 (12:16)
AM044 13.9. 13:30 MHK Karviná SKH Polanka n.O. 29:26 (14:16)
AM045 11.9. 19:30 KH Zbrojovka Vsetín SK Velká Bystřice 22:28 (11:14)
AM046 12.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. STM Olomouc 28:24 (16:15)
AM047 11.9. 18:00 TJ Šumperk Sokol Ostrava 24:29 (12:17)
AM048 11.9. 18:30 Sokol Kostelec n.H. Sokol HC Přerov 32:31 (14:15)
AM049 13.9. 16:00 HK Ivančice Legata Hustopeče 34:24 (19:10)
AM050 12.9. 15:00 Sokol II Prostějov Fatra Slávia Napajedla 31:27 (16:12)
AM051 13.9. 17:00 Sokol Juliánov Tatran Bohunice 19:23 (7:10)
AM052 6.9. 16:00 Sokol Sokolnice SHC Maloměřice 23:25 (9:10)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM053 30.10. 18:30 HK Slavia Praha Talent M.A.T. Plzeň 16:43 (5:18)
AM054 31.10. 11:00 SHC Maloměřice Handball KP Brno 18:28 (7:12)
AM055 1.11. 17:00 Sokol Libčice n.V. HK FCC Město Lovosice 23:28 (12:16)
AM056 31.10. 15:00 Sokol II Prostějov TJ Bystřice p.H. 22:32 (11:15)
AM057 31.10. 11:00 TJ Rožnov p.R. SKP Frýdek-Místek 25:38 (9:16)
AM058 31.10. 17:00 Tatran Bohunice HC Zubří 12:35 (6:17)
AM059 1.11. 13:30 MHK Karviná Cement Hranice 28:29 (15:16)
AM060 28.10. 19:30 SK Praha 4 ČZ HBC Strakonice 1921 26:35 (13:18)
AM061 31.10. 17:00 HK Ivančice HC Zlín 21:24 (7:10)
AM062 1.11. 17:30 SK Velká Bystřice KH Kopřivnice 25:29 (12:15)
AM063 30.10. 18:00 Sokol Ostrava HCB OKD Karviná 28:35 (15:15)
AM064 1.11. 17:00 Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Nové Veselí 31:30 (16:15)
AM065 31.10. 17:30 Sokol Kostelec n.H. Tatran Litovel 26:31 (11:19)
AM066 21.10. 19:00 Liberec Handball HBC Ronal Jičín 23:30 (12:16)
AM067 30.10. 18:00 Lokomotiva Louny HC Dukla Praha 23:38 (11:18)
AM068 28.10. 14:00 Sokol Vršovice Bohemia Sekt Starý Plzenec 26:22 (11:13)

Osmifinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM069 9.12. 18:30 Sokol Vršovice Talent M.A.T. Plzeň 31:36 (17:19)
AM070 17.11. 18:00 Jiskra Havlíčkův Brod HC Dukla Praha 18:38 (11:20)
AM071 17.11. 18:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HK FCC Město Lovosice 24:31 (15:15)
AM072 17.11. 19:00 HC Zlín SKP Frýdek-Místek 26:28 (12:13)
AM073 17.11. 17:00   Tatran Litovel Cement Hranice 24:33 (12:17)
AM074 17.11. 17:00 Handball KP Brno HBC Ronal Jičín 16:25 (8:9)
AM075 10.12. 19:00 KH Kopřivnice HC Zubří 21:37 (10:20)
AM076 17.11. 16:30 TJ Bystřice p.H. HCB OKD Karviná 25:38 (17:18)

Čtvrtfinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM077 29.1. 19:30 HBC Ronal Jičín Cement Hranice 31:28 (19:14)
AM078 30.1. 15:00 SKP Frýdek-Místek Talent M.A.T. Plzeň 30:27 (13:12)
AM079 2.2. 18:00 HCB OKD Karviná HC Zubří 29:26 (12:16)
AM080 28.1. 18:00 HK FCC Město Lovosice HC Dukla Praha 31:30 (16:18)

Semifinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM081 24.2. 18:00 HK FCC Město Lovosice HBC Ronal Jičín 28:23 (16:10)
AM082 24.2. 18:30 SKP Frýdek-Místek HCB OKD Karviná 20:29 (8:14)

Finále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM083 23.3. 18:00 HCB OKD Karviná HK FCC Město Lovosice 23:18 (13:7)
AM084 25.3. 17:00 HK FCC Město Lovosice HCB OKD Karviná 26:27 (13:12)

Facebook