Muži - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

1. liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB001 21.9. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín B 29:19 (17:9)
AB002 22.9. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Náchod 31:27 (15:8)
AB003 22.9. 16:00 TJ JM Chodov HK Bystřice p.H. 36:26 (16:13)
AB004 21.9. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Házená Legata Hustopeče 31:19 (13:9)
AB005 21.9. 16:00 Sokol Vršovice Házená Velká Bystřice 31:29 (15:15)
AB006 22.9. 17:00 HC Zlín 1.HK Dvůr Králové n.L. 24:23 (12:13)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB007 28.9. 11:30 HBC Ronal Jičín B 1.HK Dvůr Králové n.L. 25:26 (14:14)
AB008 29.9. 16:00 HC Zlín Házená Velká Bystřice 29:26 (13:13)
AB009 29.9. 11:30 Házená Legata Hustopeče Sokol Vršovice 10:0 k.
AB010 29.9. 11:00 HK Bystřice p.H. ČZ HBC Strakonice 1921 28:29 (12:10)
AB011 28.9. 17:00 TJ Náchod TJ JM Chodov 35:26 (19:15)
AB012 28.9. 17:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín 30:22 (13:9)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB013 6.10. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín HBC Ronal Jičín B 22:23 (11:13)
AB014 6.10. 17:00 TJ JM Chodov Tatran Litovel 26:29 (12:19)
AB015 5.10. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 TJ Náchod 32:24 (18:12)
AB016 5.10. 15:00 Sokol Vršovice HK Bystřice p.H. 34:27 (19:10)
AB017 6.10. 15:00 HC Zlín Házená Legata Hustopeče 41:31 (18:18)
AB018 5.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Házená Velká Bystřice 25:28 (14:15)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB019 13.10. 17:00 HBC Ronal Jičín B Házená Velká Bystřice 26:27 (12:11)
AB020 13.10. 11:30 Házená Legata Hustopeče 1.HK Dvůr Králové n.L. 28:26 (15:10)
AB021 13.10. 11:00 HK Bystřice p.H. HC Zlín 26:21 (12:7)
AB022 12.10. 17:00 TJ Náchod Sokol Vršovice 30:29 (18:17)
AB023 12.10. 17:00 Tatran Litovel ČZ HBC Strakonice 1921 27:27 (14:14)
AB024 13.10. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ JM Chodov 26:18 (9:11)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB025 20.10. 16:00 TJ JM Chodov HBC Ronal Jičín B 32:21 (15:9)
AB026 19.10. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 KH Zbrojovka Vsetín 36:27 (17:13)
AB027 19.10. 16:00 Sokol Vršovice Tatran Litovel 36:23 (19:13)
AB028 20.10. 17:00 HC Zlín TJ Náchod 32:26 (15:15)
AB029 19.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HK Bystřice p.H. 33:20 (13:9)
AB030 19.10. 17:30 Házená Velká Bystřice Házená Legata Hustopeče 30:30 (14:13)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB031 2.11. 11:30 HBC Ronal Jičín B Házená Legata Hustopeče 27:31 (12:17)
AB032 3.11. 11:00 HK Bystřice p.H. Házená Velká Bystřice 30:33 (14:20)
AB033 2.11. 17:00 TJ Náchod 1.HK Dvůr Králové n.L. 24:26 (12:13)
AB034 2.11. 18:00 Tatran Litovel HC Zlín 33:27 (18:12)
AB035 3.11. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Vršovice 24:22 (11:12)
AB036 3.11. 17:00 TJ JM Chodov ČZ HBC Strakonice 1921 23:30 (10:14)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB037 9.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HBC Ronal Jičín B 34:25 (19:10)
AB038 9.11. 16:00 Sokol Vršovice TJ JM Chodov 26:29 (15:15)
AB039 10.11. 17:00 HC Zlín KH Zbrojovka Vsetín 32:23 (18:14)
AB040 10.11. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Litovel 24:24 (13:11)
AB041 9.11. 17:30 Házená Velká Bystřice TJ Náchod 32:23 (15:13)
AB042 10.11. 11:30 Házená Legata Hustopeče HK Bystřice p.H. 32:37 (17:18)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB043 17.11. 10:30 HBC Ronal Jičín B HK Bystřice p.H. 28:24 (15:11)
AB044 16.11. 17:00 TJ Náchod Házená Legata Hustopeče 24:30 (10:17)
AB045 16.11. 17:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 32:33 (14:16)
AB046 17.11. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín 1.HK Dvůr Králové n.L. 30:25 (19:13)
AB047 17.11. 16:30 TJ JM Chodov HC Zlín 33:20 (13:9)
AB048 16.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Sokol Vršovice 30:20 (13:11)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB049 23.11. 16:00 Sokol Vršovice HBC Ronal Jičín B 32:28 (15:16)
AB050 24.11. 17:00 HC Zlín ČZ HBC Strakonice 1921 31:27 (18:11)
AB051 23.11. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ JM Chodov 33:26 (17:13)
AB052 23.11. 17:30 Házená Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín 37:34 (16:11)
AB053 24.11. 11:30 Házená Legata Hustopeče Tatran Litovel 22:29 (15:13)
AB054 24.11. 11:00 HK Bystřice p.H. TJ Náchod 23:29 (11:15)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB055 1.12. 17:00 HBC Ronal Jičín B TJ Náchod 21:21 (12:11)
AB056 27.10. 17:00 Tatran Litovel HK Bystřice p.H. 35:32 (20:17)
AB057 1.12. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Házená Legata Hustopeče 31:32 (15:14)
AB058 1.12. 16:00 TJ JM Chodov Házená Velká Bystřice 34:27 (18:15)
AB059 30.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 1.HK Dvůr Králové n.L. 33:21 (15:8)
AB060 30.11. 16:00 Sokol Vršovice HC Zlín 24:23 (11:14)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB061 8.12. 17:00 HC Zlín HBC Ronal Jičín B 37:25 (19:8)
AB062 7.12. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Vršovice 28:23 (14:14)
AB063 7.12. 11:00 Házená Velká Bystřice ČZ HBC Strakonice 1921 27:25 (11:12)
AB064 8.12. 16:15 Házená Legata Hustopeče TJ JM Chodov 36:25 (18:13)
AB065 8.12. 11:00 HK Bystřice p.H. KH Zbrojovka Vsetín 24:27 (10:12)
AB066 7.12. 17:00 TJ Náchod Tatran Litovel 31:27 (16:15)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB067 23.2. 17:00 HBC Ronal Jičín B Tatran Litovel 31:27 (13:12)
AB068 22.2. 17:00 TJ Náchod KH Zbrojovka Vsetín 30:26 (13:12)
AB069 23.2. 11:00 HK Bystřice p.H. TJ JM Chodov 33:22 (18:10)
AB070 22.2. 11:00 Házená Legata Hustopeče ČZ HBC Strakonice 1921 29:35 (15:15)
AB071 22.2. 17:30 Házená Velká Bystřice Sokol Vršovice 29:24 (17:13)
AB072 23.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HC Zlín 13:29 (9:16)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB073 29.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HBC Ronal Jičín B 21:25 (10:15)
AB074 29.2. 17:30 Házená Velká Bystřice HC Zlín 27:23 (13:11)
AB075 29.2. 12:00 Sokol Vršovice Házená Legata Hustopeče 33:30 (21:13)
AB076 29.2. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HK Bystřice p.H. 40:32 (16:15)
AB077 1.3. 16:00 TJ JM Chodov TJ Náchod 34:21 (18:10)
AB078 1.3. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel 24:30 (7:14)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB079 8.3. 15:00 HBC Ronal Jičín B KH Zbrojovka Vsetín 34:28 (18:13)
AB080 7.3. 17:00 Tatran Litovel TJ JM Chodov 36:31 (18:13)
AB081 7.3. 17:00 TJ Náchod ČZ HBC Strakonice 1921 20:30 (11:15)
AB082 8.3. 11:00 HK Bystřice p.H. Sokol Vršovice 37:30 (21:15)
AB083 8.3. 11:30 Házená Legata Hustopeče HC Zlín 29:22 (14:11)
AB084 7.3. 17:30 Házená Velká Bystřice 1.HK Dvůr Králové n.L. 29:23 (13:12)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB085 (hlášenka) Házená Velká Bystřice HBC Ronal Jičín B
AB086 (hlášenka) 1.HK Dvůr Králové n.L. Házená Legata Hustopeče
AB087 (hlášenka) HC Zlín HK Bystřice p.H.
AB088 (hlášenka) Sokol Vršovice TJ Náchod
AB089 (hlášenka) ČZ HBC Strakonice 1921 Tatran Litovel
AB090 (hlášenka) TJ JM Chodov KH Zbrojovka Vsetín

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB091 (hlášenka) HBC Ronal Jičín B TJ JM Chodov
AB092 (hlášenka) KH Zbrojovka Vsetín ČZ HBC Strakonice 1921
AB093 (hlášenka) Tatran Litovel Sokol Vršovice
AB094 (hlášenka) TJ Náchod HC Zlín
AB095 (hlášenka) HK Bystřice p.H. 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB096 (hlášenka) Házená Legata Hustopeče Házená Velká Bystřice

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB097 (hlášenka) Házená Legata Hustopeče HBC Ronal Jičín B
AB098 (hlášenka) Házená Velká Bystřice HK Bystřice p.H.
AB099 (hlášenka) 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ Náchod
AB100 (hlášenka) HC Zlín Tatran Litovel
AB101 (hlášenka) Sokol Vršovice KH Zbrojovka Vsetín
AB102 (hlášenka) ČZ HBC Strakonice 1921 TJ JM Chodov

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB103 (hlášenka) HBC Ronal Jičín B ČZ HBC Strakonice 1921
AB104 (hlášenka) TJ JM Chodov Sokol Vršovice
AB105 (hlášenka) KH Zbrojovka Vsetín HC Zlín
AB106 (hlášenka) Tatran Litovel 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB107 (hlášenka) TJ Náchod Házená Velká Bystřice
AB108 (hlášenka) HK Bystřice p.H. Házená Legata Hustopeče

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB109 HK Bystřice p.H. HBC Ronal Jičín B
AB110 Házená Legata Hustopeče TJ Náchod
AB111 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel
AB112 1.HK Dvůr Králové n.L. KH Zbrojovka Vsetín
AB113 HC Zlín TJ JM Chodov
AB114 Sokol Vršovice ČZ HBC Strakonice 1921

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB115 HBC Ronal Jičín B Sokol Vršovice
AB116 ČZ HBC Strakonice 1921 HC Zlín
AB117 TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB118 KH Zbrojovka Vsetín Házená Velká Bystřice
AB119 Tatran Litovel Házená Legata Hustopeče
AB120 TJ Náchod HK Bystřice p.H.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB121 TJ Náchod HBC Ronal Jičín B
AB122 HK Bystřice p.H. Tatran Litovel
AB123 Házená Legata Hustopeče KH Zbrojovka Vsetín
AB124 Házená Velká Bystřice TJ JM Chodov
AB125 1.HK Dvůr Králové n.L. ČZ HBC Strakonice 1921
AB126 HC Zlín Sokol Vršovice

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AB127 HBC Ronal Jičín B HC Zlín
AB128 Sokol Vršovice 1.HK Dvůr Králové n.L.
AB129 ČZ HBC Strakonice 1921 Házená Velká Bystřice
AB130 TJ JM Chodov Házená Legata Hustopeče
AB131 KH Zbrojovka Vsetín HK Bystřice p.H.
AB132 Tatran Litovel TJ Náchod

Český pohár

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM001 3.9. 20:00 Házená Rokycany Sokol Šťahlavy 23:26 (13:11)
AM002 31.8. 13:00 Jiskra Zruč n.S. HC Auto Škoda Mladá Boleslav 22:39 (12:20)
AM004 31.8. 17:00 Lokomotiva Louny Lokomotiva Vršovice 22:16 (10:8)
AM006 1.9. 16:00 HK Slavia VŠ Plzeň HK Slavia Praha 24:21 (13:10)
AM008 31.8. 10:30 Sokol Bělá p.B. ELP Jablonec n.N. 22:24 (11:11)
AM009 31.8. 15:30 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Dolní Cerekev 30:21 (14:8)
AM010 31.8. 12:00 Jiskra Havlíčkův Brod Spartak MAS Sezimovo Ústí 27:21 (13:9)
AM011 31.8. 10:30 HC Kolín Sparta Kutná Hora 25:28 (13:12)
AM012 31.8. 17:00 TJ Chemička Ústí n.L. Baník Most 20:24 (9:14)
AM014 31.8. 18:00 Sokol Úvaly Liberec Handball 10:0 k.
AM015 31.8. 15:00 Házená Uničov HBC Olomouc 1966 30:26 (14:15)
AM016 1.9. 17:00 Sokol Juliánov Sokol Telnice 24:39 (11:22)
AM017 1.9. 17:00 Sokol II Prostějov SK Kuřim 19:34 (9:16)
AM019 1.9. 14:00 Sokol Klimkovice Lesana Zubří 28:29 (10:10)
AM020 1.9. 12:00 SK Žeravice TJ Holešov 33:24 (16:9)
AM021 31.8. 16:00 TJ Handball Valašské Meziříčí TJ Rožnov p.R. 25:33 (14:20)
AM022 25.8. 15:00 SK Droždín Sokol Kostelec n.H. 31:28 (14:10)
AM024 1.9. 10:30 Sokol Krmelín MHK Karviná 23:33 (10:17)
AM025 30.8. 18:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Velké Meziříčí 32:31 (20:16)
AM026 8.9. 15:30 Sokol Luhačovice Fatra Slávia Napajedla 34:33 (18:14)
AM028 1.9. 10:00 HC Hlučín Sokol Ostrava 28:30 (13:12)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM029 15.9. 18:00 Sokol Šťahlavy TJ JM Chodov 23:24 (12:11)
AM030 15.9. 17:00 HC Auto Škoda Mladá Boleslav Sparta Kutná Hora 35:25 (14:9)
AM031 14.9. 18:30 Lokomotiva České Budějovice ČZ HBC Strakonice 1921 20:41 (12:21)
AM032 14.9. 17:00 Lokomotiva Louny Baník Most 27:30 (14:17)
AM033 14.9. 13:30 TJ Košutka Plzeň Sokol Vršovice 27:29 (14:14)
AM034 15.9. 16:00 HK Slavia VŠ Plzeň Sokol Libčice n.V. 28:27 (14:12)
AM035 15.9. 17:30 1.HC Pardubice Sokol Úvaly 22:18 (14:7)
AM036 14.9. 14:00 ELP Jablonec n.N. 1.HK Dvůr Králové n.L. 26:17 (10:6)
AM037 15.9. 17:00 Kovofiniš Ledeč n.S. TJ Náchod 23:42 (11:20)
AM038 15.9. 16:00 Jiskra Havlíčkův Brod Jiskra Třeboň 26:28 (12:13)
AM039 15.9. 15:00 Házená Uničov Tatran Litovel 20:36 (11:16)
AM040 11.9. 19:00 Sokol Telnice Sokol Újezd u Brna 31:26 (15:12)
AM041 14.9. 19:00 SK Kuřim Sokol Luhačovice 35:27 (17:13)
AM042 14.9. 14:00 (hlášenka) HK Ivančice Házená Legata Hustopeče 10:0 k.
AM043 15.9. 11:30 Lesana Zubří SKH Polanka n.O. 24:27 (9:14)
AM044 15.9. 15:30 SK Žeravice HK Bystřice p.H. 26:27 (15:14)
AM045 14.9. 16:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava 27:21 (13:10)
AM046 14.9. 15:00 SK Droždín Házená Velká Bystřice 15:23 (6:9)
AM047 15.9. 17:00 Tatran Bohunice HC Zlín 26:32 (12:9)
AM048 14.9. 15:30 MHK Karviná KH Zbrojovka Vsetín 31:26 (21:11)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM049 16.10. 18:30 Sokol Vršovice HK FCC Město Lovosice 25:43 (15:21)
AM050 16.10. 19:45 HC Auto Škoda Mladá Boleslav HBC Ronal Jičín 18:32 (9:15)
AM051 16.10. 18:30 Baník Most Talent M.A.T. Plzeň 16:41 (8:19)
AM052 16.10. 19:00 HK Slavia VŠ Plzeň ČZ HBC Strakonice 1921 30:29 (15:14)
AM053 16.10. 19:00 1.HC Pardubice SHC Maloměřice 29:30 (17:16)
AM054 9.10. 18:30 TJ Náchod HC Dukla Praha 13:37 (8:19)
AM055 16.10. 19:00 Jiskra Třeboň Sokol Nové Veselí 23:27 (13:14)
AM056 17.10. 19:30 ELP Jablonec n.N. TJ JM Chodov 21:25 (11:11)
AM057 15.10. 20:00 SK Kuřim SKKP Handball Brno 30:41 (16:18)
AM058 29.10. 19:00 Házená Velká Bystřice HCB Karviná 18:32 (9:16)
AM059 16.10. 18:00 HK Bystřice p.H. KH Kopřivnice 23:38 (12:20)
AM060 16.10. 18:30 HK Ivančice HC Zlín 25:27 (13:14)
AM061 16.10. 17:30 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice 22:39 (12:19)
AM062 16.10. 19:00 SKH Polanka n.O. HC ROBE Zubří 15:30 (8:15)
AM063 18.10. 19:00 MHK Karviná SKP Frýdek-Místek 28:23 (15:11)
AM064 17.10. 18:30 Sokol Telnice Tatran Litovel 29:44 (14:23)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM065 7.11. 18:30 MHK Karviná HCB Karviná 23:39 (9:20)
AM066 6.11. 19:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice 21:38 (11:18)
AM067 6.11. 18:30 HC Zlín HC ROBE Zubří 27:35 (17:15)
AM068 13.11. 17:30 SHC Maloměřice Cement Hranice 29:35 (14:17)
AM069 7.11. 19:00 HK Slavia VŠ Plzeň Talent M.A.T. Plzeň 9:39 (6:21)
AM070 6.11. 18:00 Sokol Nové Veselí SKKP Handball Brno 27:25 (14:13)
AM071 5.11. 20:00 TJ JM Chodov HK FCC Město Lovosice 23:47 (12:22)
AM072 6.11. 18:30 HC Dukla Praha HBC Ronal Jičín 28:19 (13:11)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM073 5.12. 18:30 Sokol Nové Veselí Cement Hranice 31:29 (16:16)
AM074 27.11. 16:00 Talent M.A.T. Plzeň HC ROBE Zubří 27:21 (15:8)
AM075 27.11. 18:00 HCB Karviná KH Kopřivnice 26:25 (16:13)
AM076 27.11. 18:00 HC Dukla Praha HK FCC Město Lovosice 30:24 (12:10)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM077 11.12. 19:00 Sokol Nové Veselí Talent M.A.T. Plzeň 28:27 (10:13)
AM078 29.1. 18:00 HCB Karviná HC Dukla Praha 29:32 (13:13)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AM079 18.3. 18:00 HC Dukla Praha Sokol Nové Veselí
AM080 25.3. 18:30 Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha

Facebook