Muži - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

1. liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB001 20.9. 15:30 Handball PSG Zlín HK Bystřice p. H.
XAB002 19.9. 17:30   Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 21:25
XAB003 19.9. 17:00 TJ Náchod 1.HK Dvůr Králové 19:24
XAB004 19.9. 14:00 Sokol Vršovice KH Zbrojovka Vsetín 25:25
XAB005 19.9. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HBC Ronal Jičín B 28:16
XAB006 20.9. 13:00 Legata Hustopeče TJ JM Chodov 24:20

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB007 27.9. 00:00 HK Bystřice p. H. TJ JM Chodov
XAB008 27.9. 18:00 HBC Ronal Jičín B Legata Hustopeče 34:33
XAB009 27.9. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín ČZ HBC Strakonice 1921 30:27
XAB010 26.9. 17:00 1.HK Dvůr Králové Sokol Vršovice 22:28
XAB011 26.9. 17:00    Tatran Litovel TJ Náchod 33:15
XAB012 27.9. 18:00 Handball PSG Zlín Házená Velká Bystřice 29:20

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB013 3.10. 17:30 Házená Velká Bystřice HK Bystřice p. H. 34:39
XAB014 3.10. 17:00 TJ Náchod Handball PSG Zlín
XAB015 3.10. 14:00 Sokol Vršovice Tatran Litovel 25:36
XAB016 3.10. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 1.HK Dvůr Králové 34:18
XAB017 4.10. 13:00 Legata Hustopeče KH Zbrojovka Vsetín 25:32
XAB018 4.10. 16:00 TJ JM Chodov HBC Ronal Jičín B 24:23

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB019 11.10. 00:00 HK Bystřice p. H. HBC Ronal Jičín B
XAB020 11.10. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ JM Chodov 35:23
XAB021 10.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové Legata Hustopeče 19:25
XAB022 10.10. 17:00    Tatran Litovel ČZ HBC Strakonice 1921 25:24
XAB023 11.10. 00:00 Handball PSG Zlín Sokol Vršovice
XAB024 10.10. 00:00 Házená Velká Bystřice TJ Náchod

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB025 TJ Náchod HK Bystřice p. H.
XAB026 Sokol Vršovice Házená Velká Bystřice
XAB027 ČZ HBC Strakonice 1921 Handball PSG Zlín
XAB028 Legata Hustopeče Tatran Litovel
XAB029 TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové
XAB030 HBC Ronal Jičín B KH Zbrojovka Vsetín

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB031 HK Bystřice p. H. KH Zbrojovka Vsetín
XAB032 1.HK Dvůr Králové HBC Ronal Jičín B
XAB033 Tatran Litovel TJ JM Chodov
XAB034 Handball PSG Zlín Legata Hustopeče
XAB035 Házená Velká Bystřice ČZ HBC Strakonice 1921
XAB036 TJ Náchod Sokol Vršovice

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB037 Sokol Vršovice HK Bystřice p. H.
XAB038 ČZ HBC Strakonice 1921 TJ Náchod
XAB039 Legata Hustopeče Házená Velká Bystřice
XAB040 TJ JM Chodov Handball PSG Zlín
XAB041 HBC Ronal Jičín B Tatran Litovel
XAB042 KH Zbrojovka Vsetín 1.HK Dvůr Králové

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB043 HK Bystřice p. H. 1.HK Dvůr Králové
XAB044 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín
XAB045 Handball PSG Zlín HBC Ronal Jičín B
XAB046 Házená Velká Bystřice TJ JM Chodov
XAB047 TJ Náchod Legata Hustopeče
XAB048 Sokol Vršovice ČZ HBC Strakonice 1921

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB049 21.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HK Bystřice p. H.
XAB050 22.11. 13:00 Legata Hustopeče Sokol Vršovice
XAB051 TJ JM Chodov TJ Náchod
XAB052 22.11. 17:00 HBC Ronal Jičín B Házená Velká Bystřice
XAB053 22.11. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín Handball PSG Zlín
XAB054 21.11. 17:00 1.HK Dvůr Králové Tatran Litovel

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB055 29.11. 11:00 HK Bystřice p. H. Tatran Litovel
XAB056 29.11. 18:00 Handball PSG Zlín 1.HK Dvůr Králové
XAB057 29.11. 17:30 Házená Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín
XAB058 28.11. 17:00 TJ Náchod HBC Ronal Jičín B
XAB059 28.11. 14:00 Sokol Vršovice TJ JM Chodov
XAB060 28.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Legata Hustopeče

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB061 6.12. 16:30 Legata Hustopeče HK Bystřice p. H.
XAB062 6.12. 16:00 TJ JM Chodov ČZ HBC Strakonice 1921
XAB063 6.12. 17:00 HBC Ronal Jičín B Sokol Vršovice
XAB064 6.12. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Náchod
XAB065 6.12. 17:00 1.HK Dvůr Králové Házená Velká Bystřice
XAB066 5.12. 17:00 Tatran Litovel Handball PSG Zlín

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB067 14.2. 11:00 HK Bystřice p. H. Handball PSG Zlín
XAB068 13.2. 17:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
XAB069 13.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové TJ Náchod
XAB070 14.2. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Vršovice
XAB071 14.2. 17:00 HBC Ronal Jičín B ČZ HBC Strakonice 1921
XAB072 14.2. 16:00 TJ JM Chodov Legata Hustopeče

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB073 21.2. 16:00 TJ JM Chodov HK Bystřice p. H.
XAB074 20.2. 16:30 Legata Hustopeče HBC Ronal Jičín B
XAB075 20.2. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 KH Zbrojovka Vsetín
XAB076 21.2. 16:00 Sokol Vršovice 1.HK Dvůr Králové
XAB077 20.2. 17:00 TJ Náchod Tatran Litovel
XAB078 20.2. 17:30 Házená Velká Bystřice Handball PSG Zlín

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB079 28.2. 11:00 HK Bystřice p. H. Házená Velká Bystřice
XAB080 27.2. 18:00 Handball PSG Zlín TJ Náchod
XAB081 27.2. 17:00 Tatran Litovel Sokol Vršovice
XAB082 27.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové ČZ HBC Strakonice 1921
XAB083 28.2. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Legata Hustopeče
XAB084 28.2. 18:00 HBC Ronal Jičín B TJ JM Chodov

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB085 7.3. 17:00 HBC Ronal Jičín B HK Bystřice p. H.
XAB086 14.3. 16:00 TJ JM Chodov KH Zbrojovka Vsetín
XAB087 6.3. 16:30 Legata Hustopeče 1.HK Dvůr Králové
XAB088 6.3. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Tatran Litovel
XAB089 7.3. 16:00 Sokol Vršovice Handball PSG Zlín
XAB090 6.3. 17:00 TJ Náchod Házená Velká Bystřice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB091 21.3. 11:00 HK Bystřice p. H. TJ Náchod
XAB092 20.3. 17:30 Házená Velká Bystřice Sokol Vršovice
XAB093 20.3. 18:00 Handball PSG Zlín ČZ HBC Strakonice 1921
XAB094 20.3. 17:00 Tatran Litovel Legata Hustopeče
XAB095 20.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové TJ JM Chodov
XAB096 21.3. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín HBC Ronal Jičín B

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB097 28.3. 18:00 KH Zbrojovka Vsetín HK Bystřice p. H.
XAB098 28.3. 18:00 HBC Ronal Jičín B 1.HK Dvůr Králové
XAB099 28.3. 16:00 TJ JM Chodov Tatran Litovel
XAB100 27.3. 16:30 Legata Hustopeče Handball PSG Zlín
XAB101 27.3. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Házená Velká Bystřice
XAB102 28.3. 16:00 Sokol Vršovice TJ Náchod

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB103 11.4. 11:00 HK Bystřice p. H. Sokol Vršovice
XAB104 10.4. 17:00 TJ Náchod ČZ HBC Strakonice 1921
XAB105 10.4. 17:30 Házená Velká Bystřice Legata Hustopeče
XAB106 10.4. 18:00 Handball PSG Zlín TJ JM Chodov
XAB107 10.4. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín B
XAB108 10.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové KH Zbrojovka Vsetín

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB109 17.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové HK Bystřice p. H.
XAB110 18.4. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel
XAB111 18.4. 17:00 HBC Ronal Jičín B Handball PSG Zlín
XAB112 18.4. 16:00 TJ JM Chodov Házená Velká Bystřice
XAB113 17.4. 16:30 Legata Hustopeče TJ Náchod
XAB114 17.4. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Sokol Vršovice

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB115 25.4. 11:00 HK Bystřice p. H. ČZ HBC Strakonice 1921
XAB116 25.4. 16:00 Sokol Vršovice Legata Hustopeče
XAB117 24.4. 17:00 TJ Náchod TJ JM Chodov
XAB118 24.4. 17:30 Házená Velká Bystřice HBC Ronal Jičín B
XAB119 24.4. 18:00 Handball PSG Zlín KH Zbrojovka Vsetín
XAB120 24.4. 17:00 Tatran Litovel 1.HK Dvůr Králové

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB121 8.5. 17:00 Tatran Litovel HK Bystřice p. H.
XAB122 8.5. 17:00 1.HK Dvůr Králové Handball PSG Zlín
XAB123 9.5. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín Házená Velká Bystřice
XAB124 9.5. 17:00 HBC Ronal Jičín B TJ Náchod
XAB125 9.5. 16:00 TJ JM Chodov Sokol Vršovice
XAB126 8.5. 16:30 Legata Hustopeče ČZ HBC Strakonice 1921

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB127 16.5. 11:00 HK Bystřice p. H. Legata Hustopeče
XAB128 15.5. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 TJ JM Chodov
XAB129 16.5. 16:00 Sokol Vršovice HBC Ronal Jičín B
XAB130 15.5. 17:00 TJ Náchod KH Zbrojovka Vsetín
XAB131 15.5. 17:30 Házená Velká Bystřice 1.HK Dvůr Králové
XAB132 15.5. 18:00 Handball PSG Zlín Tatran Litovel

Český pohár

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG001 30.8. 15:00 TJ Dolní Cerekev Jiskra Havl.Brod 32:26
XAG002 29.8. 17:00 Sokol Bělá p. B. Liberec Handball 20:39
XAG003 30.8. 18:00 HC Kolín 1.HC Pardubice 23:35
XAG004 29.8. 15:30 Kovofiniš Ledeč n.S. Sparta Kutná Hora 27:26
XAG005 29.8. 00:00 Jiskra Třeboň (bude upřesněno)
XAG006 29.8. 00:00 (bude upřesněno) Sokol Šťáhlavy
XAG007 30.8. 17:00 Lokomotiva Louny TJ Košutka Plzeň 29:20
XAG008 29.8. 00:00 Baník Most (bude upřesněno)
XAG009 30.8. 16:30 Lokomotiva Vršovice TJ Chemička Ústí n. L. 25:0
XAG010 29.8. 17:00 Sokol Chrudim Sokol Úvaly 26:31
XAG011 30.8. 17:00 HC Auto Škoda Mladá Boleslav Elektro-Praga Jablonec n.N. 24:20
XAG012 5.9. 17:00 Spartak MAS Sezimovo Ústí Loko České Budějovice 26:32
XAG013 30.8. 17:00 HK Chomutov HK Slavia VŠ Plzeň 13:29
XAG014 30.8. 18:00 HK Slavia Praha Sokol Libčice n.Vlt. 31:33
XAG015 30.8. 17:00 Sokol Juliánov SK Kuřim 26:31
XAG016 29.8. 18:30 Sokol Kostelec n.H. - HK Sokol Telnice 21:33
XAG017 29.8. 17:00 Sokol Horka n. M. Sokol II Prostějov 19:29
XAG018 29.8. 10:30 TJ Holešov Fatra-Slavia Napajedla 31:34
XAG019 2.9. 18:00 Sokol Krmelín SKH Polanka n.O. 22:29
XAG020 29.8. 00:00 Tatran Bohunice (bude upřesněno)
XAG021 6.9. 17:30 Sokol Luhačovice HBC Olomouc 1966 26:32
XAG022 29.8. 10:30 Házená Uničov SK Žeravice 22:29
XAG023 29.8. 11:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Velké Meziříčí 24:29
XAG024 29.8. 11:00 Sokol Klimkovice Sokol Ostrava 11:24
XAG025 29.8. 12:00 (bude upřesněno) HK Ivančice
XAG026 30.8. 11:00 HC Hlučín TJ Rožnov p.R. 19:35
XAG027 30.8. 17:00 HC Nový Jičín Lesana Zubří 18:25
XAG028 29.8. 00:00 MHK Karviná (bude upřesněno)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG 13.9. 16:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG029 13.9. 15:00 TJ Dolní Cerekev ČZ HBC Strakonice 1921 18:40
XAG030 9.9. 18:45 Liberec Handball HC Auto Škoda Mladá Boleslav 26:27
XAG031 13.9. 17:30 1.HC Pardubice 1. HK Dvůr Králové 20:24
XAG032 12.9. 15:30 Kovofiniš Ledeč n.S. TJ Náchod 18:26
XAG033 13.9. 16:00 Jiskra Třeboň Loko České Budějovice 25:26
XAG034 12.9. 18:00 Sokol Šťáhlavy Sokol Vršovice 35:31
XAG035 12.9. 15:00 Lokomotiva Louny HK Slavia VŠ Plzeň 34:23
XAG036 16.9. 20:00 Baník Most TJ JM Chodov 21:24
XAG037 13.9. 16:00 TJ Chemička Ústí n. L. Sokol Libčice n.Vlt. 28:27
XAG038 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG039 12.9. 18:00 SK Kuřim HK Ivančice 20:32
XAG040 11.9. 19:00 Sokol Telnice Tatran Litovel 31:38
XAG041 13.9. 17:30 Sokol II Prostějov KH Zbrojovka Vsetín 12:37
XAG042 13.9. 13:00 Fatra-Slavia Napajedla HK Bystřice pod Hostýnem 27:34
XAG043 16.9. 18:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 25:26
XAG044 13.9. 17:00 Tatran Bohunice HC Zlín 20:27
XAG045 13.9. 17:30 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice 14:34
XAG046 13.9. 16:00 SK Žeravice Lesana Zubří 20:26
XAG047 13.9. 18:00 Sokol Velké Meziříčí Házená Legata Hustopeče 32:26
XAG048 12.9. 13:30 Sokol Ostrava MHK Karviná 21:27

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG049 Sokol Úvaly Talent tým Plzeňského kraje
XAG050 TJ Chemička Ústí n. L. HK Lovosice
XAG051 TJ Náchod SKKP Handball Brno
XAG052 HC Auto Škoda Mladá Boleslav TJ JM Chodov
XAG053 1. HK Dvůr Králové HBC Jičín
XAG054 MHK Karviná KH Kopřivnice
XAG055 TJ Rožnov p.R. SKP Frýdek-Místek
XAG056 Sokol Šťáhlavy ČZ HBC Strakonice 1921
XAG057 Sokol Velké Meziříčí SHC Maloměřice Brno
XAG058 Lokomotiva Louny Dukla Praha
XAG059 HC Zlín Cement Hranice
XAG060 Tatran Litovel HK Bystřice pod Hostýnem
XAG061 Loko České Budějovice Sokol Nové Veselí
XAG062 KH Zbrojovka Vsetín HC Zubří
XAG063 Lesana Zubří HCB Karviná
XAG064 HK Ivančice Házená Velká Bystřice
XAGXAG062 KH Zbrojovka Vsetín HC Zubří
XAGXAG063 Lesana Zubří HCB Karviná

Facebook