Muži - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

1. liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB001 19.9. 18:00 Handball PSG Zlín HK Bystřice p. H.
XAB002 19.9. 17:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel
XAB003 19.9. 17:00 TJ Náchod 1.HK Dvůr Králové
XAB004 19.9. 14:00 Sokol Vršovice KH Zbrojovka Vsetín
XAB005 19.9. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HBC Ronal Jičín B
XAB006 19.9. 16:30 Legata Hustopeče TJ JM Chodov

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB007 27.9. 11:00 HK Bystřice p. H. TJ JM Chodov
XAB008 27.9. 18:00 HBC Ronal Jičín B Legata Hustopeče
XAB009 27.9. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín ČZ HBC Strakonice 1921
XAB010 26.9. 17:00 1.HK Dvůr Králové Sokol Vršovice
XAB011 26.9. 17:00 Tatran Litovel TJ Náchod
XAB012 26.9. 18:00 Handball PSG Zlín Házená Velká Bystřice

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB013 3.10. 17:30 Házená Velká Bystřice HK Bystřice p. H.
XAB014 3.10. 17:00 TJ Náchod Handball PSG Zlín
XAB015 3.10. 14:00 Sokol Vršovice Tatran Litovel
XAB016 3.10. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 1.HK Dvůr Králové
XAB017 3.10. 16:30 Legata Hustopeče KH Zbrojovka Vsetín
XAB018 4.10. 16:00 TJ JM Chodov HBC Ronal Jičín B

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB019 11.10. 11:00 HK Bystřice p. H. HBC Ronal Jičín B
XAB020 11.10. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ JM Chodov
XAB021 10.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové Legata Hustopeče
XAB022 10.10. 17:00 Tatran Litovel ČZ HBC Strakonice 1921
XAB023 10.10. 18:00 Handball PSG Zlín Sokol Vršovice
XAB024 10.10. 17:30 Házená Velká Bystřice TJ Náchod

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB025 17.10. 17:00 TJ Náchod HK Bystřice p. H.
XAB026 17.10. 18:00 Sokol Vršovice Házená Velká Bystřice
XAB027 17.10. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Handball PSG Zlín
XAB028 18.10. 16:30 Legata Hustopeče Tatran Litovel
XAB029 8.11. 17:00 TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové
XAB030 18.10. 18:00 HBC Ronal Jičín B KH Zbrojovka Vsetín

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB031 25.10. 11:00 HK Bystřice p. H. KH Zbrojovka Vsetín
XAB032 24.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové HBC Ronal Jičín B
XAB033 24.10. 17:00 Tatran Litovel TJ JM Chodov
XAB034 24.10. 18:00 Handball PSG Zlín Legata Hustopeče
XAB035 24.10. 17:30 Házená Velká Bystřice ČZ HBC Strakonice 1921
XAB036 24.10. 17:00 TJ Náchod Sokol Vršovice

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB037 31.10. 16:00 Sokol Vršovice HK Bystřice p. H.
XAB038 31.10. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 TJ Náchod
XAB039 31.10. 16:30 Legata Hustopeče Házená Velká Bystřice
XAB040 1.11. 16:00 TJ JM Chodov Handball PSG Zlín
XAB041 1.11. 17:00 HBC Ronal Jičín B Tatran Litovel
XAB042 1.11. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín 1.HK Dvůr Králové

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB043 15.11. 11:00 HK Bystřice p. H. 1.HK Dvůr Králové
XAB044 14.11. 17:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín
XAB045 14.11. 18:00 Handball PSG Zlín HBC Ronal Jičín B
XAB046 14.11. 17:30 Házená Velká Bystřice TJ JM Chodov
XAB047 14.11. 17:00 TJ Náchod Legata Hustopeče
XAB048 15.11. 14:00 Sokol Vršovice ČZ HBC Strakonice 1921

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB049 21.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 HK Bystřice p. H.
XAB050 21.11. 16:30 Legata Hustopeče Sokol Vršovice
XAB051 17.11. 17:00 TJ JM Chodov TJ Náchod
XAB052 22.11. 17:00 HBC Ronal Jičín B Házená Velká Bystřice
XAB053 22.11. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín Handball PSG Zlín
XAB054 21.11. 17:00 1.HK Dvůr Králové Tatran Litovel

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB055 29.11. 11:00 HK Bystřice p. H. Tatran Litovel
XAB056 28.11. 18:00 Handball PSG Zlín 1.HK Dvůr Králové
XAB057 28.11. 17:30 Házená Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín
XAB058 28.11. 17:00 TJ Náchod HBC Ronal Jičín B
XAB059 28.11. 14:00 Sokol Vršovice TJ JM Chodov
XAB060 28.11. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Legata Hustopeče

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB061 6.12. 16:30 Legata Hustopeče HK Bystřice p. H.
XAB062 6.12. 16:00 TJ JM Chodov ČZ HBC Strakonice 1921
XAB063 6.12. 17:00 HBC Ronal Jičín B Sokol Vršovice
XAB064 6.12. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín TJ Náchod
XAB065 5.12. 18:00 1.HK Dvůr Králové Házená Velká Bystřice
XAB066 5.12. 17:00 Tatran Litovel Handball PSG Zlín

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB067 14.2. 11:00 HK Bystřice p. H. Handball PSG Zlín
XAB068 13.2. 17:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
XAB069 13.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové TJ Náchod
XAB070 14.2. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Vršovice
XAB071 14.2. 17:00 HBC Ronal Jičín B ČZ HBC Strakonice 1921
XAB072 14.2. 16:00 TJ JM Chodov Legata Hustopeče

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB073 21.2. 16:00 TJ JM Chodov HK Bystřice p. H.
XAB074 20.2. 16:30 Legata Hustopeče HBC Ronal Jičín B
XAB075 20.2. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 KH Zbrojovka Vsetín
XAB076 21.2. 16:00 Sokol Vršovice 1.HK Dvůr Králové
XAB077 20.2. 17:00 TJ Náchod Tatran Litovel
XAB078 20.2. 17:30 Házená Velká Bystřice Handball PSG Zlín

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB079 28.2. 11:00 HK Bystřice p. H. Házená Velká Bystřice
XAB080 27.2. 18:00 Handball PSG Zlín TJ Náchod
XAB081 27.2. 17:00 Tatran Litovel Sokol Vršovice
XAB082 27.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové ČZ HBC Strakonice 1921
XAB083 28.2. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Legata Hustopeče
XAB084 28.2. 18:00 HBC Ronal Jičín B TJ JM Chodov

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB085 7.3. 17:00 HBC Ronal Jičín B HK Bystřice p. H.
XAB086 14.3. 16:00 TJ JM Chodov KH Zbrojovka Vsetín
XAB087 6.3. 16:30 Legata Hustopeče 1.HK Dvůr Králové
XAB088 6.3. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Tatran Litovel
XAB089 7.3. 16:00 Sokol Vršovice Handball PSG Zlín
XAB090 6.3. 17:00 TJ Náchod Házená Velká Bystřice

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB091 21.3. 11:00 HK Bystřice p. H. TJ Náchod
XAB092 20.3. 17:30 Házená Velká Bystřice Sokol Vršovice
XAB093 20.3. 18:00 Handball PSG Zlín ČZ HBC Strakonice 1921
XAB094 20.3. 17:00 Tatran Litovel Legata Hustopeče
XAB095 20.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové TJ JM Chodov
XAB096 21.3. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín HBC Ronal Jičín B

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB097 28.3. 18:00 KH Zbrojovka Vsetín HK Bystřice p. H.
XAB098 28.3. 18:00 HBC Ronal Jičín B 1.HK Dvůr Králové
XAB099 28.3. 16:00 TJ JM Chodov Tatran Litovel
XAB100 27.3. 16:30 Legata Hustopeče Handball PSG Zlín
XAB101 27.3. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Házená Velká Bystřice
XAB102 28.3. 16:00 Sokol Vršovice TJ Náchod

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB103 11.4. 11:00 HK Bystřice p. H. Sokol Vršovice
XAB104 10.4. 17:00 TJ Náchod ČZ HBC Strakonice 1921
XAB105 10.4. 17:30 Házená Velká Bystřice Legata Hustopeče
XAB106 10.4. 18:00 Handball PSG Zlín TJ JM Chodov
XAB107 10.4. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín B
XAB108 10.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové KH Zbrojovka Vsetín

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB109 17.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové HK Bystřice p. H.
XAB110 18.4. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel
XAB111 18.4. 17:00 HBC Ronal Jičín B Handball PSG Zlín
XAB112 18.4. 16:00 TJ JM Chodov Házená Velká Bystřice
XAB113 17.4. 16:30 Legata Hustopeče TJ Náchod
XAB114 17.4. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 Sokol Vršovice

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB115 25.4. 11:00 HK Bystřice p. H. ČZ HBC Strakonice 1921
XAB116 25.4. 16:00 Sokol Vršovice Legata Hustopeče
XAB117 24.4. 17:00 TJ Náchod TJ JM Chodov
XAB118 24.4. 17:30 Házená Velká Bystřice HBC Ronal Jičín B
XAB119 24.4. 18:00 Handball PSG Zlín KH Zbrojovka Vsetín
XAB120 24.4. 17:00 Tatran Litovel 1.HK Dvůr Králové

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB121 8.5. 17:00 Tatran Litovel HK Bystřice p. H.
XAB122 8.5. 17:00 1.HK Dvůr Králové Handball PSG Zlín
XAB123 9.5. 13:00 KH Zbrojovka Vsetín Házená Velká Bystřice
XAB124 9.5. 17:00 HBC Ronal Jičín B TJ Náchod
XAB125 9.5. 16:00 TJ JM Chodov Sokol Vršovice
XAB126 8.5. 16:30 Legata Hustopeče ČZ HBC Strakonice 1921

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB127 16.5. 11:00 HK Bystřice p. H. Legata Hustopeče
XAB128 15.5. 17:00 ČZ HBC Strakonice 1921 TJ JM Chodov
XAB129 16.5. 16:00 Sokol Vršovice HBC Ronal Jičín B
XAB130 15.5. 17:00 TJ Náchod KH Zbrojovka Vsetín
XAB131 15.5. 17:30 Házená Velká Bystřice 1.HK Dvůr Králové
XAB132 15.5. 18:00 Handball PSG Zlín Tatran Litovel

Český pohár

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG001 29.8. 00:00 TJ Dolní Cerekev Jiskra Havl.Brod
XAG002 29.8. 17:00 Sokol Bělá p. B. Liberec Handball
XAG003 29.8. 00:00 HC Kolín 1.HC Pardubice
XAG004 29.8. 15:30 Kovofiniš Ledeč n.S. Sparta Kutná Hora
XAG005 29.8. 00:00 Jiskra Třeboň (bude upřesněno)
XAG006 29.8. 00:00 (bude upřesněno) Sokol Šťáhlavy
XAG007 30.8. 17:00 Lokomotiva Louny TJ Košutka Plzeň
XAG008 29.8. 00:00 Baník Most (bude upřesněno)
XAG009 30.8. 16:30 Lokomotiva Vršovice TJ Chemička Ústí n. L.
XAG010 29.8. 00:00 Sokol Chrudim Sokol Úvaly
XAG011 30.8. 17:00 HC Auto Škoda Mladá Boleslav Elektro-Praga Jablonec n.N.
XAG012 29.8. 00:00 Spartak MAS Sezimovo Ústí Loko České Budějovice
XAG013 29.8. 00:00 HK Chomutov HK Slavia VŠ Plzeň
XAG014 29.8. 00:00 HK Slavia Praha Sokol Libčice n.Vlt.
XAG015 29.8. 00:00 Sokol Juliánov SK Kuřim
XAG016 29.8. 00:00 Sokol Kostelec n.H. - HK Sokol Telnice
XAG017 29.8. 17:00 Sokol Horka n. M. Sokol II Prostějov
XAG018 29.8. 00:00 TJ Holešov Fatra-Slavia Napajedla
XAG019 2.9. 18:00 Sokol Krmelín SKH Polanka n.O.
XAG020 29.8. 00:00 Tatran Bohunice (bude upřesněno)
XAG021 29.8. 13:00 Sokol Luhačovice HBC Olomouc 1966
XAG022 29.8. 00:00 Házená Uničov SK Žeravice
XAG023 29.8. 11:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Velké Meziříčí
XAG024 29.8. 11:00 Sokol Klimkovice Sokol Ostrava
XAG025 29.8. 12:00 (bude upřesněno) HK Ivančice
XAG026 29.8. 11:00 HC Hlučín TJ Rožnov p.R.
XAG027 29.8. 00:00 HC Nový Jičín Lesana Zubří
XAG028 29.8. 00:00 MHK Karviná (bude upřesněno)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG029 12.9. 00:00 (bude upřesněno) ČZ HBC Strakonice 1921
XAG030 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG031 12.9. 00:00 (bude upřesněno) 1. HK Dvůr Králové
XAG032 12.9. 00:00 (bude upřesněno) TJ Náchod
XAG033 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG034 12.9. 00:00 (bude upřesněno) Sokol Vršovice
XAG035 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG036 12.9. 00:00 (bude upřesněno) TJ JM Chodov
XAG037 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG038 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG039 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG040 12.9. 12:00 (bude upřesněno) Tatran Litovel
XAG041 12.9. 12:00 (bude upřesněno) KH Zbrojovka Vsetín
XAG042 12.9. 12:00 (bude upřesněno) HK Bystřice pod Hostýnem
XAG043 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG044 12.9. 12:00 (bude upřesněno) HC Zlín
XAG045 12.9. 12:00 (bude upřesněno) Házená Velká Bystřice
XAG046 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)
XAG047 12.9. 12:00 (bude upřesněno) Házená Legata Hustopeče
XAG048 12.9. 12:00 (bude upřesněno) (bude upřesněno)

Facebook

Partneři: