Muži - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

1. liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB001 19.9. 11:00 HK Bystřice p. H. Házená Hustopeče 36:32 (17:15)
XAB002 18.9. 17:00 TJ Náchod Tatran Litovel 19:31 (7:13)
XAB003 18.9. 17:30 Házená Velká Bystřice Sokol Vršovice 25:25 (11:12)
XAB004 18.9. 17:00 I.HK Dvůr Králové HBC JVP Strakonice 1921 24:27 (11:16)
XAB005 19.9. 13:00 Klub házené Vsetín TJ JM Chodov 32:24 (17:8)
XAB006 28.10. 15:00 Handball PSG Zlín HBC Ronal Jičín B 35:27 (20:11)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB007 26.9. 17:00 Házená Hustopeče HBC Ronal Jičín B 24:24 (14:16)
XAB008 26.9. 17:00 TJ JM Chodov Handball PSG Zlín 27:25 (13:14)
XAB009 25.9. 17:00 HBC JVP Strakonice 1921 Klub házené Vsetín 33:24 (18:9)
XAB010 25.9. 16:00 Sokol Vršovice I.HK Dvůr Králové 24:20 (12:10)
XAB011 25.9. 17:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 28:26 (11:14)
XAB012 26.9. 11:00 HK Bystřice p. H. TJ Náchod 32:23 (16:10)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB013 2.10. 17:00 TJ Náchod Házená Hustopeče 32:20 (13:10)
XAB014 2.10. 17:30 Házená Velká Bystřice HK Bystřice p. H. 31:28 (16:14)
XAB015 2.10. 18:00 I.HK Dvůr Králové Tatran Litovel 28:34 (14:18)
XAB016 3.10. 15:00 Klub házené Vsetín Sokol Vršovice 38:21 (19:12)
XAB017 2.10. 16:00 Handball PSG Zlín HBC JVP Strakonice 1921 26:26 (13:11)
XAB018 3.10. 16:00 HBC Ronal Jičín B TJ JM Chodov 25:26 (13:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB019 9.10. 17:00 Házená Hustopeče TJ JM Chodov 27:24 (12:13)
XAB020 9.10. 17:00 HBC JVP Strakonice 1921 HBC Ronal Jičín B 25:25 (16:10)
XAB021 9.10. 16:00 Sokol Vršovice Handball PSG Zlín 28:32 (16:18)
XAB022 9.10. 17:00 Tatran Litovel Klub házené Vsetín 39:33 (21:11)
XAB023 10.10. 11:00 HK Bystřice p. H. I.HK Dvůr Králové 29:27 (17:14)
XAB024 9.10. 17:00 TJ Náchod Házená Velká Bystřice 26:25 (15:14)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB025 16.10. 17:30 Házená Velká Bystřice Házená Hustopeče 34:27 (15:16)
XAB026 16.10. 17:00 I.HK Dvůr Králové TJ Náchod 30:28 (14:16)
XAB027 17.10. 13:00 Klub házené Vsetín HK Bystřice p. H. 29:30 (17:13)
XAB028 16.10. 18:00 Handball PSG Zlín Tatran Litovel 32:26 (16:10)
XAB029 17.10. 13:00 HBC Ronal Jičín B Sokol Vršovice 35:23 (14:10)
XAB030 28.10. 11:00 TJ JM Chodov HBC JVP Strakonice 1921 28:35 (16:14)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB031 23.10. 14:45 Házená Hustopeče HBC JVP Strakonice 1921 24:35 (10:19)
XAB032 24.10. 16:00 Sokol Vršovice TJ JM Chodov 20:20 (11:11)
XAB033 23.10. 17:00 Tatran Litovel HBC Ronal Jičín B 31:26 (14:12)
XAB034 24.10. 11:00 HK Bystřice p. H. Handball PSG Zlín 25:30 (12:14)
XAB035 23.10. 17:00 TJ Náchod Klub házené Vsetín 29:34 (14:15)
XAB036 23.10. 17:30 Házená Velká Bystřice I.HK Dvůr Králové 34:19 (16:9)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB037 30.10. 17:00 I.HK Dvůr Králové Házená Hustopeče 31:30 (19:15)
XAB038 31.10. 13:00 Klub házené Vsetín Házená Velká Bystřice 31:25 (16:14)
XAB039 17.11. 14:15 Handball PSG Zlín TJ Náchod 38:31 (18:17)
XAB040 31.10. 13:00 HBC Ronal Jičín B HK Bystřice p. H. 33:31 (20:13)
XAB041 31.10. 17:00 TJ JM Chodov Tatran Litovel 20:33 (10:18)
XAB042 30.10. 17:00 HBC JVP Strakonice 1921 Sokol Vršovice 30:21 (15:12)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB043 14.11. 11:00 Házená Hustopeče Sokol Vršovice 21:26 (11:11)
XAB044 13.11. 17:00 Tatran Litovel HBC JVP Strakonice 1921 29:34
XAB045 14.11. 11:00 HK Bystřice p. H. TJ JM Chodov 38:28 (20:15)
XAB046 14.11. 13:30 TJ Náchod HBC Ronal Jičín B 32:36
XAB047 13.11. 17:30 Házená Velká Bystřice Handball PSG Zlín 25:26 (11:15)
XAB048 13.11. 17:00 I.HK Dvůr Králové Klub házené Vsetín 20:36 (10:21)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB049 21.11. 13:00 Klub házené Vsetín Házená Hustopeče 47:20 (25:10)
XAB050 21.11. 18:00 Handball PSG Zlín I.HK Dvůr Králové 36:16 (18:9)
XAB051 21.11. 14:00 HBC Ronal Jičín B Házená Velká Bystřice 31:30 (18:14)
XAB052 21.11. 17:00 TJ JM Chodov TJ Náchod 33:19 (19:9)
XAB053 20.11. 17:00 HBC JVP Strakonice 1921 HK Bystřice p. H. 33:23 (17:10)
XAB054 5.2. 16:00 Sokol Vršovice Tatran Litovel 24:29 (14:12)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB055 29.1. 13:30 Házená Hustopeče Tatran Litovel 22:43 (10:19)
XAB056 29.1. 17:30 HK Bystřice p. H. Sokol Vršovice 29:29 (14:14)
XAB057 27.11. 17:00 TJ Náchod HBC JVP Strakonice 1921 24:27 (14:14)
XAB058 5.2. 17:30 Házená Velká Bystřice TJ JM Chodov 29:23 (14:14)
XAB059 27.11. 17:00 I.HK Dvůr Králové HBC Ronal Jičín B 28:22 (12:12)
XAB060 28.11. 14:00 Klub házené Vsetín Handball PSG Zlín 19:36 (11:16)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB061 5.12. 18:00 Handball PSG Zlín Házená Hustopeče 32:28 (16:11)
XAB062 30.1. 18:00 HBC Ronal Jičín B Klub házené Vsetín 27:30 (13:16)
XAB063 5.12. 17:00 TJ JM Chodov I.HK Dvůr Králové 35:17 (15:10)
XAB064 10.12. 19:00 HBC JVP Strakonice 1921 Házená Velká Bystřice 37:27 (17:13)
XAB065 5.12. 14:00 Sokol Vršovice TJ Náchod 34:26 (19:12)
XAB066 22.1. 17:00 Tatran Litovel HK Bystřice p. H. 32:25 (16:10)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB067 15.3. 18:30 Házená Hustopeče HK Bystřice p. H. 32:31
XAB068 12.2. 17:00 Tatran Litovel TJ Náchod 37:19 (19:10)
XAB069 12.2. 17:00 Sokol Vršovice Házená Velká Bystřice 29:30 (18:14)
XAB070 27.4. 18:00 HBC JVP Strakonice 1921 I.HK Dvůr Králové 36:21 (19:13)
XAB071 13.2. 17:00 TJ JM Chodov Klub házené Vsetín 21:33 (11:15)
XAB072 13.2. 18:00 HBC Ronal Jičín B Handball PSG Zlín 28:26 (15:15)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB073 20.2. 15:00 HBC Ronal Jičín B Házená Hustopeče 37:25 (20:9)
XAB074 20.2. 14:00 Handball PSG Zlín TJ JM Chodov 33:25 (16:9)
XAB075 20.2. 13:00 Klub házené Vsetín HBC JVP Strakonice 1921 29:27 (14:11)
XAB076 19.2. 18:00 I.HK Dvůr Králové Sokol Vršovice 18:28 (5:14)
XAB077 19.2. 17:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 25:29 (12:12)
XAB078 19.2. 17:00 TJ Náchod HK Bystřice p. H. 26:32 (15:13)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB079 22.3. 18:00 Házená Hustopeče TJ Náchod 29:30 (15:13)
XAB080 27.2. 11:00 HK Bystřice p. H. Házená Velká Bystřice 22:24 (10:10)
XAB081 26.2. 17:00 Tatran Litovel I.HK Dvůr Králové 34:25 (20:10)
XAB082 26.2. 15:00 Sokol Vršovice Klub házené Vsetín 28:23 (12:15)
XAB083 26.2. 17:00 HBC JVP Strakonice 1921 Handball PSG Zlín 33:22 (18:11)
XAB084 27.2. 17:00 TJ JM Chodov HBC Ronal Jičín B 32:26 (16:13)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB085 6.3. 17:00 TJ JM Chodov Házená Hustopeče 32:31 (16:14)
XAB086 6.3. 15:00 HBC Ronal Jičín B HBC JVP Strakonice 1921 27:30 (14:16)
XAB087 6.3. 17:30 Handball PSG Zlín Sokol Vršovice 21:18 (12:10)
XAB088 6.3. 13:00 Klub házené Vsetín Tatran Litovel 22:37 (11:16)
XAB089 5.3. 17:00 I.HK Dvůr Králové HK Bystřice p. H. 32:26 (14:15)
XAB090 5.3. 17:30 Házená Velká Bystřice TJ Náchod 28:29 (14:12)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB091 13.3. 11:00 Házená Hustopeče Házená Velká Bystřice 32:34 (32:33)
XAB092 12.3. 17:00 TJ Náchod I.HK Dvůr Králové 24:16 (12:8)
XAB093 13.3. 11:00 HK Bystřice p. H. Klub házené Vsetín 27:37 (12:21)
XAB094 12.3. 17:00 Tatran Litovel Handball PSG Zlín 28:26 (12:14)
XAB095 13.3. 16:00 Sokol Vršovice HBC Ronal Jičín B 28:24 (11:13)
XAB096 12.3. 17:00 HBC JVP Strakonice 1921 TJ JM Chodov 31:24 (14:13)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB097 (hlášenka) HBC JVP Strakonice 1921 Házená Hustopeče 10:0
XAB098 27.3. 17:00 TJ JM Chodov Sokol Vršovice 28:24 (12:11)
XAB099 27.3. 17:00 HBC Ronal Jičín B Tatran Litovel 32:29 (14:16)
XAB100 27.3. 16:00 Handball PSG Zlín HK Bystřice p. H. 30:21 (17:12)
XAB101 27.3. 13:00 Klub házené Vsetín TJ Náchod 29:26 (19:11)
XAB102 26.3. 17:00 I.HK Dvůr Králové Házená Velká Bystřice 30:27 (18:16)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB103 2.4. 17:00 Házená Hustopeče I.HK Dvůr Králové 32:29 (16:16)
XAB104 2.4. 17:30 Házená Velká Bystřice Klub házené Vsetín 30:31 (18:16)
XAB105 2.4. 17:00 TJ Náchod Handball PSG Zlín 22:30 (12:13)
XAB106 3.4. 11:00 HK Bystřice p. H. HBC Ronal Jičín B 29:29 (13:12)
XAB107 2.4. 17:00 Tatran Litovel TJ JM Chodov 36:26 (19:12)
XAB108 2.4. 15:00 Sokol Vršovice HBC JVP Strakonice 1921 19:30 (8:17)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB109 9.4. 17:30 Sokol Vršovice Házená Hustopeče 27:23 (15:12)
XAB110 9.4. 17:00 HBC JVP Strakonice 1921 Tatran Litovel 27:24 (14:14)
XAB111 10.4. 17:00 TJ JM Chodov HK Bystřice p. H. 36:23 (16:13)
XAB112 8.4. 19:00 HBC Ronal Jičín B TJ Náchod 31:22 (14:7)
XAB113 10.4. 15:00 Handball PSG Zlín Házená Velká Bystřice 31:23 (15:12)
XAB114 10.4. 13:00 Klub házené Vsetín I.HK Dvůr Králové 40:24 (19:13)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB115 24.4. 11:00 Házená Hustopeče Klub házené Vsetín 26:37 (12:17)
XAB116 23.4. 17:00 I.HK Dvůr Králové Handball PSG Zlín 27:31
XAB117 23.4. 17:30 Házená Velká Bystřice HBC Ronal Jičín B 28:31
XAB118 23.4. 17:00 TJ Náchod TJ JM Chodov 28:28 (15:15)
XAB119 24.4. 11:00 HK Bystřice p. H. HBC JVP Strakonice 1921 20:28 (9:16)
XAB120 23.4. 17:00 Tatran Litovel Sokol Vršovice 31:19

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB121 30.4. 17:00 Tatran Litovel Házená Hustopeče 38:26 (20:13)
XAB122 1.5. 16:00 Sokol Vršovice HK Bystřice p. H. 26:27 (12:15)
XAB123 30.4. 17:00 HBC JVP Strakonice 1921 TJ Náchod 39:25 (20:12)
XAB124 1.5. 17:00 TJ JM Chodov Házená Velká Bystřice 29:28 (15:14)
XAB125 1.5. 17:00 HBC Ronal Jičín B I.HK Dvůr Králové 46:24 (25:10)
XAB126 30.4. 14:00 Handball PSG Zlín Klub házené Vsetín 24:29 (12:10)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB127 7.5. 17:00 Házená Hustopeče Handball PSG Zlín 27:35 (10:20)
XAB128 8.5. 13:00 Klub házené Vsetín HBC Ronal Jičín B 27:34 (14:16)
XAB129 7.5. 17:00 I.HK Dvůr Králové TJ JM Chodov 28:29 (13:18)
XAB130 7.5. 17:30 Házená Velká Bystřice HBC JVP Strakonice 1921 35:33 (18:17)
XAB131 7.5. 17:00 TJ Náchod Sokol Vršovice 28:27 (14:11)
XAB132 8.5. 11:00 HK Bystřice p. H. Tatran Litovel 25:34 (13:16)

Český pohár

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG001 28.8. 15:00 TJ Dolní Cerekev 1.HC Pardubice 19:28 (6:12)
XAG002 28.8. 17:00 Sokol Bělá p.B. ELP Jablonec n.N. 16:26 (7:11)
XAG003 28.8. 15:30 Kovofiniš Ledeč n.S. HK Slavia Praha 27:28 (11:14)
XAG004 23.8. 19:15 TJ Košutka Plzeň Sokol Šťáhlavy 23:26 (11:13)
XAG005 29.8. 17:00 Sokol Úvaly Spartak MAS Sezimovo Ústí 29:21 (13:11)
XAG006 Liberec Handball (bude upřesněno)
XAG007 28.8. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Jiskra Havlíčkův Brod 39:29 (23:15)
XAG008 Baník Most (bude upřesněno)
XAG009 29.8. 15:00 Lokomotiva Louny Chemička Ústí n.L. 28:32 (13:16)
XAG010 28.8. 18:00 Jiskra Třeboň Lokomotiva České Budějovice 27:25 (7m) (9:11, 24:24 - 26:24)
XAG011 29.8. 17:00 Lokomotiva Česká Lípa HC Auto Škoda Mladá Boleslav 11:20 (5:9)
XAG012 29.8. 17:00 HK Chomutov Sokol Libčice n.V. 21:26 (10:13)
XAG013 29.8. 18:00 HC Čambavamba Sparta Kutná Hora 17:31 (6:14)
XAG014 29.8. 17:00 HK Slavia VŠ Plzeň Lokomotiva Vršovice 26:21 (15:10)
XAG015 29.8. 18:00 Fatra-Slavia Napajedla Sokol Luhačovice 29:28 (28:28)
XAG016 28.8. 17:00 Sokol Horka n.M. Sokol Kostelec n.H. 23:33
XAG017 29.8. 14:00 HC Hlučín HC Nový Jičín 26:24 (12:13)
XAG018 29.8. 15:00 SK Droždín Sokol II Prostějov 31:15
XAG019 Tatran Bohunice (bude upřesněno)
XAG020 28.8. 10:00 Sokol Klimkovice Lesana Zubří 19:35 (10:17)
XAG021 30.8. 18:30 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O. 29:35 (20:14)
XAG022 29.8. 14:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov 27:30 (11:12)
XAG023 28.8. 10:00 Sokol Nové Bránice Sokol Telnice 31:27 (16:15)
XAG024 MHK Karviná (bude upřesněno)
XAG025 29.8. 17:00 TJ Holešov TJ Rožnov p.R. 28:43 (10:21)
XAG026 29.8. 14:15 Sokol Osek nad Bečvou SK Žeravice 14:33 (3:19)
XAG027 31.8. 19:00 Sokol Měnín SK Kuřim 25:47 (13:25)
XAG028 5.9. 10:30 Házená Uničov HBC Olomouc 1966 30:26 (13:16)

semifinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG077 26.1. 19:00 Sokol Nové Veselí HK Lovosice 31:24 (15:12)
XAG078 22.12. 16:30 Talent Plzeň HCB Karviná 26:22 (14:11)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG029 12.9. 15:00 1.HC Pardubice HK Ivančice 25:28 (11:12)
XAG030 12.9. 17:00 ELP Jablonec n.N. HC Auto Škoda Mladá Boleslav 26:25 (12:13)
XAG031 12.9. 17:00 HK Slavia Praha 1.HK Dvůr Králové n.L. 27:29 (12:13)
XAG032 11.9. 17:00 Sokol Šťáhlavy Sokol Vršovice 27:24 (14:11)
XAG033 12.9. 17:00 Sokol Úvaly Sokol Libčice n.V. 31:26 (16:12)
XAG034 11.9. 18:00 Liberec Handball TJ Náchod 28:23 (15:9)
XAG035 (hlášenka) Sokol Velké Meziříčí Sparta Kutná Hora 10:0
XAG036 8.9. 20:00 Baník Most TJ JM Chodov 25:27 (11:15)
XAG037 11.9. 17:00 Chemička Ústí n.L. HK Slavia VŠ Plzeň 10:0
XAG038 10.9. 19:00 Jiskra Třeboň ČZ HBC Strakonice 1921 23:29 (12:11)
XAG039 12.9. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla TJ Rožnov p.R. 36:22 (17:13)
XAG040 10.9. 19:00 Sokol Kostelec n.H. Tatran Litovel 32:45 (16:23)
XAG041 12.9. 15:00 HC Hlučín KH Zbrojovka Vsetín 21:36 (11:17)
XAG042 12.9. 15:00 SK Droždín HK Bystřice p.H. 21:28 (10:15)
XAG043 12.9. 17:00 Tatran Bohunice SK Žeravice 24:18
XAG044 10.9. 19:00 Lesana Zubří HC Zlín 31:36 (16:19)
XAG045 12.9. 16:30 SKH Polanka n.O. Házená Velká Bystřice 24:29 (8:17)
XAG046 12.9. 17:00 Sokol Juliánov SK Kuřim 18:32 (11:19)
XAG047 12.9. 18:00 Sokol Nové Bránice Házená Legata Hustopeče 23:29 (14:13)
XAG048 12.9. 15:30 MHK Karviná Házená Uničov 33:22 (18:11)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG049 6.10. 18:30 Házená Velká Bystřice HC Zubří 18:41 (11:22)
XAG050 20.10. 19:30 Sokol Úvaly HC Dukla Praha 14:40 (8:16)
XAG051 13.10. 18:45 Liberec Handball 1.HK Dvůr Králové n.L. 27:20 (15:13)
XAG052 13.10. 19:00 ELP Jablonec n.N. HBC Jičín 17:36 (8:17)
XAG053 6.10. 19:30 Sokol Šťáhlavy TJ JM Chodov 31:21 (12:10)
XAG054 13.10. 18:30 Chemička Ústí n.L. HK Lovosice 25:46 (14:22)
XAG055 15.10. 18:30 ČZ HBC Strakonice 1921 Talent Plzeň 24:36 (13:18)
XAG056 14.10. 19:30 SK Kuřim Házená Legata Hustopeče 26:28 (14:15)
XAG057 20.10. 20:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Nové Veselí 22:39 (12:18)
XAG058 13.10. 19:15 Tatran Bohunice SKKP Handball Brno 21:24 (7:10)
XAG059 13.10. 19:00 Tatran Litovel Cement Hranice 28:34 (16:18)
XAG060 13.10. 18:30 HK Ivančice SHC Maloměřice 20:38 (10:19)
XAG061 6.10. 18:30 HK Bystřice p.H. HCB Karviná 31:34 (14:15)
XAG062 13.10. 18:30 KH Zbrojovka Vsetín SKP Frýdek-Místek 39:38 (22:21)
XAG063 12.10. 18:30 MHK Karviná KH Kopřivnice 25:36 (14:15)
XAG064 8.10. 19:00 Fatra-Slavia Napajedla HC Zlín 23:32 (14:16)

osmifinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG065 10.11. 18:00 HC Zubří HCB Karviná 24:27 (13:14)
XAG066 10.11. 18:00 KH Kopřivnice SHC Maloměřice 36:31 (19:15)
XAG067 9.11. 18:00 KH Zbrojovka Vsetín HK Lovosice 29:38 (15:18)
XAG068 9.11. 19:00 Sokol Nové Veselí HBC Jičín 30:28 (7m) (10:13, 26:26 - 30:28)
XAG069 5.11. 19:30 Házená Legata Hustopeče SKKP Handball Brno 21:36 (9:16)
XAG070 10.11. 17:00 HC Zlín Talent Plzeň 17:43 (8:19)
XAG071 10.11. 18:00 Liberec Handball Cement Hranice 27:28 (15:11)
XAG072 10.11. 19:30 Sokol Šťáhlavy HC Dukla Praha 21:34 (12:17)

čtvrtfinále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG073 16.11. 19:00 SKKP Handball Brno Sokol Nové Veselí 28:30 (7m) (14:11, 25:25 - 28:30)
XAG074 16.11. 19:30 HK Lovosice KH Kopřivnice 31:26 (31:26)
XAG075 17.11. 17:00 HC Dukla Praha HCB Karviná 22:32 (8:16)
XAG076 17.11. 15:00 Cement Hranice Talent Plzeň 15:37 (6:20)

finále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG079 23.2. 17:00 Sokol Nové Veselí Talent Plzeň 24:27 (13:9)

Facebook