Muži B / Junioři - utkání 2020/2021

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (SM)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF001 19.9. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla MHK Karviná
XAF002 19.9. 13:30 Pepino SKP Frýdek-Místek B Tatran Litovel junioři
XAF003 20.9. 17:00 Lesana Zubří Házená Uničov
XAF004 19.9. 16:30 Sokol Ostrava Sokol Luhačovice
XAF005 20.9. 17:00 HC Nový Jičín SK Žeravice
XAF006 19.9. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF007 26.9. 15:30 MHK Karviná TJ Rožnov p.R.
XAF008 25.9. 18:30 SK Žeravice SKH Polanka n.O.
XAF009 26.9. 12:00 Sokol Luhačovice HC Nový Jičín
XAF010 26.9. 13:00 Házená Uničov Sokol Ostrava
XAF011 27.9. 14:00 Tatran Litovel junioři Lesana Zubří
XAF012 26.9. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Pepino SKP Frýdek-Místek B

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF013 3.10. 14:15 Pepino SKP Frýdek-Místek B MHK Karviná
XAF014 4.10. 17:30 Lesana Zubří Fatra-Slavia Napajedla
XAF015 3.10. 16:30 Sokol Ostrava Tatran Litovel junioři
XAF016 4.10. 17:00 HC Nový Jičín Házená Uničov
XAF017 3.10. 18:00 SKH Polanka n.O. Sokol Luhačovice
XAF018 3.10. 16:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF019 11.10. 16:30 MHK Karviná SK Žeravice
XAF020 10.10. 12:00 Sokol Luhačovice TJ Rožnov p.R.
XAF021 11.10. 14:00 Házená Uničov SKH Polanka n.O.
XAF022 11.10. 14:00 Tatran Litovel junioři HC Nový Jičín
XAF023 10.10. 18:00 Fatra-Slavia Napajedla Sokol Ostrava
XAF024 10.10. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Lesana Zubří

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF025 18.10. 17:00 Lesana Zubří MHK Karviná
XAF026 17.10. 16:30 Sokol Ostrava Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF027 18.10. 17:00 HC Nový Jičín Fatra-Slavia Napajedla
XAF028 18.10. 16:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel junioři
XAF029 17.10. 16:00 TJ Rožnov p.R. Házená Uničov
XAF030 17.10. 18:00 SK Žeravice Sokol Luhačovice

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF031 24.10. 15:30 MHK Karviná Sokol Luhačovice
XAF032 24.10. 15:00 Házená Uničov SK Žeravice
XAF033 25.10. 14:00 Tatran Litovel junioři TJ Rožnov p.R.
XAF034 24.10. 18:00 Fatra-Slavia Napajedla SKH Polanka n.O.
XAF035 24.10. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B HC Nový Jičín
XAF036 24.10. 17:00 Lesana Zubří Sokol Ostrava

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF037 31.10. 16:30 Sokol Ostrava MHK Karviná
XAF038 1.11. 17:00 HC Nový Jičín Lesana Zubří
XAF039 1.11. 16:30 SKH Polanka n.O. Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF040 31.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Fatra-Slavia Napajedla
XAF041 31.10. 18:00 SK Žeravice Tatran Litovel junioři
XAF042 31.10. 17:00 Sokol Luhačovice Házená Uničov

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF043 14.11. 15:30 MHK Karviná Házená Uničov
XAF044 15.11. 18:00 Tatran Litovel junioři Sokol Luhačovice
XAF045 14.11. 18:00 Fatra-Slavia Napajedla SK Žeravice
XAF046 14.11. 13:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B TJ Rožnov p.R.
XAF047 15.11. 17:00 Lesana Zubří SKH Polanka n.O.
XAF048 14.11. 16:30 Sokol Ostrava HC Nový Jičín

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF049 22.11. 17:00 HC Nový Jičín MHK Karviná
XAF050 22.11. 16:30 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
XAF051 22.11. 18:00 TJ Rožnov p.R. Lesana Zubří
XAF052 21.11. 18:00 SK Žeravice Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF053 21.11. 12:00 Sokol Luhačovice Fatra-Slavia Napajedla
XAF054 21.11. 15:00 Házená Uničov Tatran Litovel junioři

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF055 28.11. 11:30 MHK Karviná Tatran Litovel junioři
XAF056 28.11. 18:00 Fatra-Slavia Napajedla Házená Uničov
XAF057 29.11. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Sokol Luhačovice
XAF058 29.11. 17:00 Lesana Zubří SK Žeravice
XAF059 29.11. 14:30 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.
XAF060 29.11. 15:00 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O.

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF061 6.12. 18:00 SKH Polanka n.O. MHK Karviná
XAF062 5.12. 16:00 TJ Rožnov p.R. HC Nový Jičín
XAF063 5.12. 18:00 SK Žeravice Sokol Ostrava
XAF064 5.12. 12:00 Sokol Luhačovice Lesana Zubří
XAF065 5.12. 14:00 Házená Uničov Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF066 6.12. 14:00 Tatran Litovel junioři Fatra-Slavia Napajedla

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF067 13.2. 15:30 MHK Karviná Fatra-Slavia Napajedla
XAF068 14.2. 16:00 Tatran Litovel junioři Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF069 13.2. 18:00 Házená Uničov Lesana Zubří
XAF070 13.2. 14:30 Sokol Luhačovice Sokol Ostrava
XAF071 13.2. 18:00 SK Žeravice HC Nový Jičín
XAF072 13.2. 16:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF073 20.2. 16:00 TJ Rožnov p.R. MHK Karviná
XAF074 21.2. 16:30 SKH Polanka n.O. SK Žeravice
XAF075 21.2. 17:00 HC Nový Jičín Sokol Luhačovice
XAF076 20.2. 16:30 Sokol Ostrava Házená Uničov
XAF077 21.2. 17:00 Lesana Zubří Tatran Litovel junioři
XAF078 21.2. 16:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Fatra-Slavia Napajedla

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF079 27.2. 15:30 MHK Karviná Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF080 27.2. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Lesana Zubří
XAF081 28.2. 16:00 Tatran Litovel junioři Sokol Ostrava
XAF082 27.2. 18:00 Házená Uničov HC Nový Jičín
XAF083 27.2. 12:00 Sokol Luhačovice SKH Polanka n.O.
XAF084 27.2. 18:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R.

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF085 6.3. 18:00 SK Žeravice MHK Karviná
XAF086 6.3. 16:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Luhačovice
XAF087 7.3. 16:30 SKH Polanka n.O. Házená Uničov
XAF088 7.3. 17:00 HC Nový Jičín Tatran Litovel junioři
XAF089 6.3. 16:30 Sokol Ostrava Fatra-Slavia Napajedla
XAF090 7.3. 17:00 Lesana Zubří Pepino SKP Frýdek-Místek B

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF091 20.3. 15:30 MHK Karviná Lesana Zubří
XAF092 21.3. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Sokol Ostrava
XAF093 20.3. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla HC Nový Jičín
XAF094 21.3. 17:00 Tatran Litovel junioři SKH Polanka n.O.
XAF095 20.3. 18:00 Házená Uničov TJ Rožnov p.R.
XAF096 20.3. 12:00 Sokol Luhačovice SK Žeravice

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF097 27.3. 12:00 Sokol Luhačovice MHK Karviná
XAF098 27.3. 18:00 SK Žeravice Házená Uničov
XAF099 27.3. 16:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel junioři
XAF100 28.3. 16:30 SKH Polanka n.O. Fatra-Slavia Napajedla
XAF101 28.3. 17:00 HC Nový Jičín Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF102 27.3. 16:30 Sokol Ostrava Lesana Zubří

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF103 10.4. 15:30 MHK Karviná Sokol Ostrava
XAF104 11.4. 17:00 Lesana Zubří HC Nový Jičín
XAF105 10.4. 16:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B SKH Polanka n.O.
XAF106 10.4. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla TJ Rožnov p.R.
XAF107 11.4. 14:00 Tatran Litovel junioři SK Žeravice
XAF108 10.4. 18:00 Házená Uničov Sokol Luhačovice

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF109 17.4. 18:00 Házená Uničov MHK Karviná
XAF110 17.4. 12:00 Sokol Luhačovice Tatran Litovel junioři
XAF111 17.4. 18:00 SK Žeravice Fatra-Slavia Napajedla
XAF112 17.4. 16:00 TJ Rožnov p.R. Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF113 18.4. 16:30 SKH Polanka n.O. Lesana Zubří
XAF114 18.4. 17:00 HC Nový Jičín Sokol Ostrava

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF115 24.4. 15:30 MHK Karviná HC Nový Jičín
XAF116 24.4. 16:30 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.
XAF117 25.4. 17:00 Lesana Zubří TJ Rožnov p.R.
XAF118 24.4. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B SK Žeravice
XAF119 24.4. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Sokol Luhačovice
XAF120 25.4. 16:00 Tatran Litovel junioři Házená Uničov

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF121 9.5. 16:00 Tatran Litovel junioři MHK Karviná
XAF122 8.5. 18:00 Házená Uničov Fatra-Slavia Napajedla
XAF123 8.5. 12:00 Sokol Luhačovice Pepino SKP Frýdek-Místek B
XAF124 8.5. 18:00 SK Žeravice Lesana Zubří
XAF125 8.5. 16:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
XAF126 9.5. 16:30 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF127 15.5. 15:30 MHK Karviná SKH Polanka n.O.
XAF128 16.5. 17:00 HC Nový Jičín TJ Rožnov p.R.
XAF129 15.5. 16:30 Sokol Ostrava SK Žeravice
XAF130 16.5. 17:00 Lesana Zubří Sokol Luhačovice
XAF131 15.5. 17:00 Pepino SKP Frýdek-Místek B Házená Uničov
XAF132 15.5. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Tatran Litovel junioři

Facebook

Partneři: