Junioři - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Severní Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF001 18.9. 15:00 HC Nový Jičín SK Žeravice 20:40 (10:15)
XAF002 16.10. 16:30 SKH Polanka n.O. Lesana Zubří
XAF003 18.9. 11:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R. 25:31 (9:17)
XAF005 18.9. 16:00 Tatran Litovel Fatra-Slavia Napajedla 29:27 (13:13)
XAF006 17.9. 15:30 MHK Karviná SKP Frýdek-Místek 37:39 (11:18)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF007 25.9. 17:00 SK Žeravice SKP Frýdek-Místek 37:30 (20:13)
XAF008 25.9. 10:30 Fatra-Slavia Napajedla MHK Karviná 25:21 (14:11)
XAF010 24.9. 16:00 TJ Rožnov p.R. KH Kopřivnice 19:19 (10:8)
XAF011 24.9. 17:00 Lesana Zubří Sokol Ostrava 31:27 (17:12)
XAF012 25.9. 15:00 HC Nový Jičín SKH Polanka n.O. 21:34 (11:16)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF013 2.10. 16:30 SKH Polanka n.O. SK Žeravice 28:25 (15:14)
XAF014 1.10. 14:30 Sokol Ostrava HC Nový Jičín 33:29 (20:10)
XAF015 1.10. 18:00 KH Kopřivnice Lesana Zubří 25:29 (11:15)
XAF016 2.10. 16:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 23:31 (12:18)
XAF018 2.10. 16:00 SKP Frýdek-Místek Fatra-Slavia Napajedla 37:29 (20:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF019 9.10. 17:00 SK Žeravice Fatra-Slavia Napajedla
XAF021 8.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. MHK Karviná
XAF022 17.11. 17:00 Lesana Zubří Tatran Litovel
XAF023 9.10. 15:00 HC Nový Jičín KH Kopřivnice
XAF024 9.10. 16:30 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF025 22.10. 13:00 Sokol Ostrava SK Žeravice
XAF026 22.10. 18:00 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O.
XAF027 23.10. 16:00 Tatran Litovel HC Nový Jičín
XAF028 23.10. 15:30 MHK Karviná Lesana Zubří
XAF029 22.10. 17:15 SKP Frýdek-Místek TJ Rožnov p.R.

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF032 29.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. Fatra-Slavia Napajedla
XAF033 29.10. 17:00 Lesana Zubří SKP Frýdek-Místek
XAF034 30.10. 15:00 HC Nový Jičín MHK Karviná
XAF035 30.10. 16:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
XAF036 29.10. 13:00 Sokol Ostrava KH Kopřivnice

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF037 5.11. 18:00 KH Kopřivnice SK Žeravice
XAF038 6.11. 16:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava
XAF039 5.11. 15:30 MHK Karviná SKH Polanka n.O.
XAF040 5.11. 17:15 SKP Frýdek-Místek HC Nový Jičín
XAF041 5.11. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Lesana Zubří

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF043 13.11. 15:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R.
XAF045 13.11. 15:00 HC Nový Jičín Fatra-Slavia Napajedla
XAF046 13.11. 16:30 SKH Polanka n.O. SKP Frýdek-Místek
XAF047 12.11. 13:00 Sokol Ostrava MHK Karviná
XAF048 13.11. 10:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF049 20.11. 16:00 Tatran Litovel SK Žeravice
XAF050 20.11. 15:30 MHK Karviná KH Kopřivnice
XAF051 20.11. 17:15 SKP Frýdek-Místek Sokol Ostrava
XAF052 19.11. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla SKH Polanka n.O.
XAF054 19.11. 16:00 TJ Rožnov p.R. Lesana Zubří

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF055 27.11. 17:00 SK Žeravice Lesana Zubří
XAF056 27.11. 15:00 HC Nový Jičín TJ Rožnov p.R.
XAF058 27.11. 10:30 Sokol Ostrava Fatra-Slavia Napajedla
XAF059 26.11. 10:00 KH Kopřivnice SKP Frýdek-Místek
XAF060 27.11. 16:00 Tatran Litovel MHK Karviná

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF061 3.12. 15:30 MHK Karviná SK Žeravice
XAF062 3.12. 17:15 SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel
XAF063 3.12. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla KH Kopřivnice
XAF065 4.12. 18:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O.
XAF066 3.12. 17:00 Lesana Zubří HC Nový Jičín

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF067 4.2. 18:00 SK Žeravice HC Nový Jičín
XAF068 4.2. 15:00 Lesana Zubří SKH Polanka n.O.
XAF069 4.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
XAF071 4.2. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Tatran Litovel
XAF072 5.2. 10:30 SKP Frýdek-Místek MHK Karviná

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF073 11.2. 17:00 SKP Frýdek-Místek SK Žeravice
XAF074 11.2. 15:30 MHK Karviná Fatra-Slavia Napajedla
XAF076 11.2. 18:00 KH Kopřivnice TJ Rožnov p.R.
XAF077 11.2. 18:00 Sokol Ostrava Lesana Zubří
XAF078 12.2. 16:30 SKH Polanka n.O. HC Nový Jičín

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF079 18.2. 18:00 SK Žeravice SKH Polanka n.O.
XAF080 19.2. 17:00 HC Nový Jičín Sokol Ostrava
XAF081 18.2. 15:00 Lesana Zubří KH Kopřivnice
XAF082 18.2. 16:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
XAF084 18.2. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla SKP Frýdek-Místek

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF085 25.2. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla SK Žeravice
XAF087 25.2. 15:30 MHK Karviná TJ Rožnov p.R.
XAF088 26.2. 16:00 Tatran Litovel Lesana Zubří
XAF089 25.2. 18:00 KH Kopřivnice HC Nový Jičín
XAF090 25.2. 18:00 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O.

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF091 4.3. 18:00 SK Žeravice Sokol Ostrava
XAF092 5.3. 16:30 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice
XAF093 5.3. 15:00 HC Nový Jičín Tatran Litovel
XAF094 4.3. 17:00 Lesana Zubří MHK Karviná
XAF095 4.3. 16:00 TJ Rožnov p.R. SKP Frýdek-Místek

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF098 18.3. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla TJ Rožnov p.R.
XAF099 19.3. 17:15 SKP Frýdek-Místek Lesana Zubří
XAF100 18.3. 15:30 MHK Karviná HC Nový Jičín
XAF101 19.3. 16:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
XAF102 18.3. 18:00 KH Kopřivnice Sokol Ostrava

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF103 25.3. 18:00 SK Žeravice KH Kopřivnice
XAF104 25.3. 18:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel
XAF105 26.3. 16:30 SKH Polanka n.O. MHK Karviná
XAF106 26.3. 17:00 HC Nový Jičín SKP Frýdek-Místek
XAF107 25.3. 15:00 Lesana Zubří Fatra-Slavia Napajedla

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF109 1.4. 16:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice
XAF111 1.4. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla HC Nový Jičín
XAF112 1.4. 13:00 SKP Frýdek-Místek SKH Polanka n.O.
XAF113 1.4. 15:30 MHK Karviná Sokol Ostrava
XAF114 2.4. 16:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF115 15.4. 18:00 SK Žeravice Tatran Litovel
XAF116 15.4. 18:00 KH Kopřivnice MHK Karviná
XAF117 15.4. 18:00 Sokol Ostrava SKP Frýdek-Místek
XAF118 16.4. 16:30 SKH Polanka n.O. Fatra-Slavia Napajedla
XAF120 15.4. 15:00 Lesana Zubří TJ Rožnov p.R.

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF121 22.4. 15:00 Lesana Zubří SK Žeravice
XAF122 22.4. 16:00 TJ Rožnov p.R. HC Nový Jičín
XAF124 22.4. 17:00 Fatra-Slavia Napajedla Sokol Ostrava
XAF125 22.4. 13:15 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice
XAF126 22.4. 15:30 MHK Karviná Tatran Litovel

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAF127 6.5. 18:00 SK Žeravice MHK Karviná
XAF128 7.5. 16:00 Tatran Litovel SKP Frýdek-Místek
XAF129 6.5. 18:00 KH Kopřivnice Fatra-Slavia Napajedla
XAF131 7.5. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R.
XAF132 7.5. 15:00 HC Nový Jičín Lesana Zubří

Facebook

Partneři: