Starší dorost - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Východ)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI001 20.9. 13:00 SK Žeravice HK Ivančice 25:36 (13:18)
AI002 19.9. 15:30 SK Velká Bystřice SKH Polanka n.O. 22:32 (10:14)
AI003 20.9. 15:00 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí 35:28 (16:11)
AI004 19.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Zbrojovka Vsetín 41:23 (19:12)
AI005 19.9. 15:00 Sokol II Prostějov Tatran Litovel 24:29 (12:10)
AI006 19.9. 14:00 Sokol Sokolnice KH Kopřivnice 22:45 (10:19)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI007 26.9. 15:00 HK Ivančice KH Kopřivnice 24:32 (7:17)
AI008 26.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Sokolnice 38:23 (18:11)
AI009 27.9. 15:00 Sokol II Prostějov KH Zbrojovka Vsetín 49:20 (21:8)
AI010 26.9. 15:00 Sokol Velké Meziříčí TJ Rožnov p.R. 13:17 (8:6)
AI011 27.9. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Telnice 38:25 (17:9)
AI012 27.9. 13:00 SK Žeravice SK Velká Bystřice 32:30 (10:13)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI013 3.10. 15:30 SK Velká Bystřice HK Ivančice 38:31 (15:16)
AI014 4.10. 15:00 Sokol Telnice SK Žeravice 29:31 (14:13)
AI015 3.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. SKH Polanka n.O. 28:23 (15:10)
AI016 3.10. 15:00 Sokol II Prostějov Sokol Velké Meziříčí 36:32 (17:16)
AI017 4.10. 17:00 Sokol Sokolnice KH Zbrojovka Vsetín 26:29 (13:13)
AI018 4.10. 13:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel 34:31 (17:18)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI019 10.10. 15:00 HK Ivančice Tatran Litovel 17:39 (8:20)
AI020 6.10. 18:30 KH Kopřivnice KH Zbrojovka Vsetín 40:28 (23:14)
AI021 10.10. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Sokolnice 40:22 (19:11)
AI022 11.10. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol II Prostějov 32:31 (21:21)
AI023 11.10. 13:00 SK Žeravice TJ Rožnov p.R. 27:33 (14:18)
AI024 10.10. 15:30 SK Velká Bystřice Sokol Telnice 36:35 (21:16)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI025 18.10. 15:00 Sokol Telnice HK Ivančice 24:26 (13:11)
AI026 17.10. 14:00 TJ Rožnov p.R. SK Velká Bystřice 29:18 (16:5)
AI027 17.10. 15:00 Sokol II Prostějov SK Žeravice 35:33 (16:17)
AI028 18.10. 17:00 Sokol Sokolnice SKH Polanka n.O. 11:42 (5:22)
AI029 18.10. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Velké Meziříčí 47:27 (22:14)
AI030 17.10. 15:00 Tatran Litovel KH Zbrojovka Vsetín 42:22 (23:11)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI031 24.10. 15:00 HK Ivančice KH Zbrojovka Vsetín 25:21 (13:11)
AI032 24.10. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Litovel 26:30 (13:13)
AI033 4.11. 17:30 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice 26:32 (15:16)
AI034 8.11. 13:00 SK Žeravice Sokol Sokolnice 37:31 (12:10)
AI035 24.10. 15:30 SK Velká Bystřice Sokol II Prostějov 40:38 (23:17)
AI036 25.10. 15:00 Sokol Telnice TJ Rožnov p.R. 16:34 (7:17)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI037 14.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. HK Ivančice 29:18 (16:9)
AI038 14.11. 15:00 Sokol II Prostějov Sokol Telnice 42:27 (20:16)
AI039 15.11. 14:00 Sokol Sokolnice SK Velká Bystřice 33:40 (12:18)
AI040 15.11. 13:00 KH Kopřivnice SK Žeravice 30:22 (15:6)
AI041 14.11. 15:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 34:26 (15:11)
AI042 31.10. 15:00 Sokol Velké Meziříčí KH Zbrojovka Vsetín k.

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI043 22.11. 11:00 HK Ivančice Sokol Velké Meziříčí 35:20 (15:6)
AI044 22.11. 14:30 SKH Polanka n.O. KH Zbrojovka Vsetín 37:23 (18:12)
AI045 22.11. 13:00 SK Žeravice Tatran Litovel 27:34 (14:17)
AI046 21.11. 15:30 SK Velká Bystřice KH Kopřivnice 34:35 (21:15)
AI047 22.11. 15:00 Sokol Telnice Sokol Sokolnice 34:31 (15:14)
AI048 21.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol II Prostějov 40:24 (20:8)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI049 28.11. 15:00 Sokol II Prostějov HK Ivančice 34:25 (13:13)
AI050 29.11. 14:00 Sokol Sokolnice TJ Rožnov p.R. 20:39 (9:23)
AI051 29.11. 13:00 KH Kopřivnice Sokol Telnice 42:28 (21:12)
AI052 28.11. 15:00 Tatran Litovel SK Velká Bystřice 26:23 (15:10)
AI053 29.11. 09:30 SK Žeravice KH Zbrojovka Vsetín 34:37 (16:22)
AI054 28.11. 15:00 Sokol Velké Meziříčí SKH Polanka n.O. 31:24 (14:8)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI055 6.12. 15:00 HK Ivančice SKH Polanka n.O. 36:33 (14:12)
AI056 6.12. 11:00 SK Žeravice Sokol Velké Meziříčí 45:27 (21:16)
AI057 5.12. 15:30 SK Velká Bystřice KH Zbrojovka Vsetín 38:34 (18:16)
AI058 6.12. 15:00 Sokol Telnice Tatran Litovel 30:33 (16:15)
AI059 6.12. 16:00 TJ Rožnov p.R. KH Kopřivnice 15:25 (7:12)
AI060 6.12. 15:00 Sokol II Prostějov Sokol Sokolnice 45:30 (23:12)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI061 13.12. 17:00 Sokol Sokolnice HK Ivančice 30:37 (13:20)
AI062 13.12. 15:00 KH Kopřivnice Sokol II Prostějov 42:30 (18:16)
AI063 12.12. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 29:29 (15:17)
AI064 12.12. 15:00 Sokol Telnice KH Zbrojovka Vsetín 23:47 (12:22)
AI065 7.11. 15:00 Sokol Velké Meziříčí SK Velká Bystřice 27:39 (11:20)
AI066 13.12. 14:30 SKH Polanka n.O. SK Žeravice 42:35 (16:12)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI067 13.2. 17:00 HK Ivančice SK Žeravice 32:25 (16:11)
AI068 21.2. 14:30 SKH Polanka n.O. SK Velká Bystřice 32:37 (17:18)
AI069 20.2. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Telnice 44:22 (23:11)
AI070 20.2. 15:30 KH Zbrojovka Vsetín TJ Rožnov p.R. 24:24 (12:16)
AI071 20.2. 15:00 Tatran Litovel Sokol II Prostějov 35:27 (17:12)
AI072 21.2. 15:00 KH Kopřivnice Sokol Sokolnice 41:18 (18:5)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI073 (hlášenka) KH Kopřivnice HK Ivančice 10: k.
AI074 28.2. 14:00 Sokol Sokolnice Tatran Litovel 19:38 (7:19)
AI075 27.2. 14:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol II Prostějov 33:22 (15:12)
AI076 27.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Velké Meziříčí 35:21 (21:13)
AI077 10.4. 15:00 Sokol Telnice SKH Polanka n.O. 30:33 (13:16)
AI078 27.2. 15:30 SK Velká Bystřice SK Žeravice 37:24 (20:10)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI079 5.3. 15:00 HK Ivančice SK Velká Bystřice 36:33 (16:14)
AI080 6.3. 13:30 SK Žeravice Sokol Telnice 36:34 (17:14)
AI081 6.3. 14:30 SKH Polanka n.O. TJ Rožnov p.R. 27:14 (12:3)
AI082 5.3. 15:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol II Prostějov 21:28 (7:16)
AI083 5.3. 15:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Sokolnice 42:33 (16:15)
AI084 5.3. 15:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice 22:27 (17:11)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI085 12.3. 15:00 Tatran Litovel HK Ivančice 31:25 (14:10)
AI086 13.3. 15:30 KH Zbrojovka Vsetín KH Kopřivnice 20:35 (9:17)
AI087 13.3. 14:00 Sokol Sokolnice Sokol Velké Meziříčí 35:33 (18:17)
AI088 12.3. 16:00 Sokol II Prostějov SKH Polanka n.O. 29:36 (14:20)
AI089 12.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. SK Žeravice 27:20 (13:10)
AI090 13.3. 15:00 Sokol Telnice SK Velká Bystřice 34:39 (15:20)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI091 19.3. 15:00 HK Ivančice Sokol Telnice 48:22 (25:10)
AI092 19.3. 15:30 SK Velká Bystřice TJ Rožnov p.R. 22:25 (11:13)
AI093 20.3. 11:00 SK Žeravice Sokol II Prostějov 39:24 (20:9)
AI094 20.3. 14:30 SKH Polanka n.O. Sokol Sokolnice 36:30 (17:10)
AI095 19.3. 15:00 Sokol Velké Meziříčí KH Kopřivnice 22:25 (10:11)
AI096 10.4. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín Tatran Litovel 31:38 (17:20)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI097 3.4. 16:00 KH Zbrojovka Vsetín HK Ivančice 30:33 (13:17)
AI098 2.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Velké Meziříčí 44:24 (21:11)
AI099 3.4. 15:00 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. 37:26 (16:14)
AI100 3.4. 16:00 Sokol Sokolnice SK Žeravice 33:34 (17:17)
AI101 2.4. 15:00 Sokol II Prostějov SK Velká Bystřice 33:34 (17:15)
AI102 2.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Telnice 31:34 (18:17)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI103 16.4. 15:00 HK Ivančice TJ Rožnov p.R. 24:27 (12:14)
AI104 17.4. 15:00 Sokol Telnice Sokol II Prostějov 29:36 (13:21)
AI105 16.4. 15:30 SK Velká Bystřice Sokol Sokolnice 47:31 (23:12)
AI106 17.4. 15:30 SK Žeravice KH Kopřivnice 27:32 (9:15)
AI107 17.4. 14:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 22:25 (14:16)
AI108 16.4. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Velké Meziříčí 34:27 (18:14)

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI109 23.4. 15:00 Sokol Velké Meziříčí HK Ivančice 24:32 (9:16)
AI110 23.4. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín SKH Polanka n.O. 28:37 (13:20)
AI111 23.4. 13:00 Tatran Litovel SK Žeravice 33:34 (15:18)
AI112 24.4. 13:00 KH Kopřivnice SK Velká Bystřice 36:23 (18:9)
AI113 24.4. 17:00 Sokol Sokolnice Sokol Telnice 38:35 (17:14)
AI114 23.4. 15:00 Sokol II Prostějov TJ Rožnov p.R. 28:31 (10:15)

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI115 30.4. 15:00 HK Ivančice Sokol II Prostějov 29:25 (15:14)
AI116 30.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Sokolnice 33:25 (20:15)
AI117 28.4. 18:30 Sokol Telnice KH Kopřivnice 30:35 (16:18)
AI118 30.4. 15:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 36:31 (17:15)
AI119 30.4. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín SK Žeravice 22:26 (13:11)
AI120 30.4. 16:15 SKH Polanka n.O. Sokol Velké Meziříčí 29:36 (19:20)

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI121 8.5. 14:30 SKH Polanka n.O. HK Ivančice 32:36 (15:15)
AI122 7.5. 15:00 Sokol Velké Meziříčí SK Žeravice 35:32 (17:16)
AI123 8.5. 15:00 KH Zbrojovka Vsetín SK Velká Bystřice 26:39 (16:14)
AI124 7.5. 13:00 Tatran Litovel Sokol Telnice 46:24 (21:12)
AI125 8.5. 15:00 KH Kopřivnice TJ Rožnov p.R. 32:28 (15:13)
AI126 8.5. 17:00 Sokol Sokolnice Sokol II Prostějov 26:29 (10:18)

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AI127 14.5. 15:00 HK Ivančice Sokol Sokolnice 33:25 (17:14)
AI128 14.5. 17:00 Sokol II Prostějov KH Kopřivnice 34:50 (17:28)
AI129 14.5. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 30:21 (13:11)
AI130 15.5. 13:30 KH Zbrojovka Vsetín Sokol Telnice 52:24 (24:11)
AI131 14.5. 15:30 SK Velká Bystřice Sokol Velké Meziříčí 47:16 (22:5)
AI132 15.5. 11:00 SK Žeravice SKH Polanka n.O. 28:35 (14:19)

Facebook

Partneři: