Starší dorost - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC001 18.9. 10:00 SK PEMA Opava Házená Hustopeče 27:20 (12:12)
XCC002 19.9. 16:00 Cement Hranice B Tatran Litovel 18:24 (7:10)
XCC003 18.9. 15:30 Házená Velká Bystřice SK Kuřim 34:29 (15:12)
XCC004 18.9. 11:00 TJ Holešov TJ Sokol Ostrava 37:34 (19:17)
XCC005 19.9. 15:00 Klub házené Vsetín Sokol Telnice 33:39 (15:18)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC008 26.9. 15:00 Sokol Telnice TJ Rožnov p.R. 39:24 (19:13)
XCC009 26.9. 14:30 TJ Sokol Ostrava Klub házené Vsetín 41:35 (23:18)
XCC010 26.9. 16:00 SK Kuřim TJ Holešov 38:26 (16:15)
XCC011 25.9. 15:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 33:26 (11:15)
XCC012 25.9. 10:00 SK PEMA Opava Cement Hranice B 18:26 (7:12)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC013 2.10. 12:00 Cement Hranice B Házená Hustopeče 40:27 (21:12)
XCC014 2.10. 15:30 Házená Velká Bystřice SK PEMA Opava 38:20 (22:7)
XCC015 3.10. 15:00 TJ Holešov Tatran Litovel 27:26 (14:12)
XCC016 3.10. 17:00 Klub házené Vsetín SK Kuřim 33:28 (12:13)
XCC017 2.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. TJ Sokol Ostrava 27:32 (16:17)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC019 9.10. 14:45 Házená Hustopeče Sokol Telnice 30:38 (16:15)
XCC021 10.10. 16:00 SK Kuřim TJ Rožnov p.R. 34:27 (19:10)
XCC022 9.10. 15:00 Tatran Litovel Klub házené Vsetín 44:32 (16:16)
XCC023 10.10. 10:00 SK PEMA Opava TJ Holešov 30:26 (12:10)
XCC024 9.10. 12:15 Cement Hranice B Házená Velká Bystřice 23:27 (9:16)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC025 17.10. 14:00 Házená Velká Bystřice Házená Hustopeče 31:31 (17:19)
XCC026 17.10. 15:00 TJ Holešov Cement Hranice B 29:21
XCC027 17.10. 15:00 Klub házené Vsetín SK PEMA Opava 41:26 (17:11)
XCC028 16.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel 27:27 (14:13)
XCC030 16.10. 14:00 Sokol Telnice TJ Sokol Ostrava 43:22 (19:10)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC031 23.10. 17:00 Házená Hustopeče TJ Sokol Ostrava 33:31 (17:19)
XCC032 24.10. 16:00 SK Kuřim Sokol Telnice 31:32 (18:14)
XCC034 24.10. 10:00 SK PEMA Opava TJ Rožnov p.R. 24:31 (11:16)
XCC035 23.10. 16:00 Cement Hranice B Klub házené Vsetín 26:19 (14:10)
XCC036 7.11. 10:00 Házená Velká Bystřice TJ Holešov 32:30 (18:15)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC037 12.12. 16:00 TJ Holešov Házená Hustopeče 30:27 (14:14)
XCC038 30.10. 18:00 Klub házené Vsetín Házená Velká Bystřice 35:25 (20:14)
XCC039 30.10. 12:00 TJ Rožnov p.R. Cement Hranice B 40:23 (16:11)
XCC041 31.10. 15:00 Sokol Telnice Tatran Litovel 42:35 (24:20)
XCC042 30.10. 13:00 TJ Sokol Ostrava SK Kuřim 33:37 (14:18)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC043 14.11. 13:00 Házená Hustopeče SK Kuřim 41:46 (19:26)
XCC044 14.11. 16:00 Tatran Litovel TJ Sokol Ostrava 24:34 (12:15)
XCC045 13.11. 10:00 SK PEMA Opava Sokol Telnice 28:27 (12:15)
XCC047 14.11. 10:30 Házená Velká Bystřice TJ Rožnov p.R. 22:28 (9:11)
XCC048 14.11. 15:00 TJ Holešov Klub házené Vsetín 36:30 (18:10)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC049 21.11. 15:00 Klub házené Vsetín Házená Hustopeče 41:17 (20:6)
XCC050 20.11. 12:00 TJ Rožnov p.R. TJ Holešov 43:18 (17:9)
XCC052 20.11. 16:00 Sokol Telnice Cement Hranice B 35:22 (17:11)
XCC053 21.11. 13:00 TJ Sokol Ostrava SK PEMA Opava 54:20 (22:7)
XCC054 16.1. 18:00 SK Kuřim Tatran Litovel 26:30 (11:14)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC055 29.1. 15:30 Házená Hustopeče Tatran Litovel
XCC056 28.11. 10:00 SK PEMA Opava SK Kuřim 24:33 (10:12)
XCC057 9.12. 18:00 Cement Hranice B TJ Sokol Ostrava 31:30 (14:18)
XCC058 5.2. 15:30 Házená Velká Bystřice Sokol Telnice
XCC060 28.11. 16:00 Klub házené Vsetín TJ Rožnov p.R. 38:48 (18:24)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC061 5.12. 15:00 TJ Rožnov p.R. Házená Hustopeče 45:27 (23:18)
XCC063 5.12. 15:00 Sokol Telnice TJ Holešov 40:27 (21:15)
XCC064 4.12. 13:00 TJ Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice 34:34 (15:18)
XCC065 5.12. 16:00 SK Kuřim Cement Hranice B 30:31 (17:18)
XCC066 22.1. 15:00 Tatran Litovel SK PEMA Opava

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC067 13.2. 13:00 Házená Hustopeče SK PEMA Opava
XCC068 12.2. 15:00 Tatran Litovel Cement Hranice B
XCC069 13.2. 16:00 SK Kuřim Házená Velká Bystřice
XCC070 13.2. 14:30 TJ Sokol Ostrava TJ Holešov
XCC071 13.2. 15:00 Sokol Telnice Klub házené Vsetín

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC074 19.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Telnice
XCC075 20.2. 15:00 Klub házené Vsetín TJ Sokol Ostrava
XCC076 19.2. 11:00 TJ Holešov SK Kuřim
XCC077 19.2. 15:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel
XCC078 20.2. 12:00 Cement Hranice B SK PEMA Opava

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC079 26.2. 14:45 Házená Hustopeče Cement Hranice B
XCC080 26.2. 10:00 SK PEMA Opava Házená Velká Bystřice
XCC081 26.2. 15:00 Tatran Litovel TJ Holešov
XCC082 27.2. 16:00 SK Kuřim Klub házené Vsetín
XCC083 26.2. 15:00 TJ Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R.

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC085 6.3. 15:00 Sokol Telnice Házená Hustopeče
XCC087 5.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. SK Kuřim
XCC088 6.3. 15:00 Klub házené Vsetín Tatran Litovel
XCC089 6.3. 15:00 TJ Holešov SK PEMA Opava
XCC090 5.3. 15:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice B

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC091 12.3. 14:45 Házená Hustopeče Házená Velká Bystřice
XCC092 12.3. 12:15 Cement Hranice B TJ Holešov
XCC093 12.3. 10:00 SK PEMA Opava Klub házené Vsetín
XCC094 12.3. 15:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R.
XCC096 12.3. 13:00 TJ Sokol Ostrava Sokol Telnice

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC097 26.3. 13:00 TJ Sokol Ostrava Házená Hustopeče
XCC098 27.3. 15:00 Sokol Telnice SK Kuřim
XCC100 26.3. 12:00 TJ Rožnov p.R. SK PEMA Opava
XCC101 27.3. 15:00 Klub házené Vsetín Cement Hranice B
XCC102 27.3. 09:00 TJ Holešov Házená Velká Bystřice

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC103 2.4. 14:45 Házená Hustopeče TJ Holešov
XCC104 2.4. 15:30 Házená Velká Bystřice Klub házené Vsetín
XCC105 2.4. 14:00 Cement Hranice B TJ Rožnov p.R.
XCC107 2.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Telnice
XCC108 3.4. 16:00 SK Kuřim TJ Sokol Ostrava

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC109 10.4. 16:00 SK Kuřim Házená Hustopeče
XCC110 9.4. 13:00 TJ Sokol Ostrava Tatran Litovel
XCC111 10.4. 15:00 Sokol Telnice SK PEMA Opava
XCC113 9.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Házená Velká Bystřice
XCC114 10.4. 15:00 Klub házené Vsetín TJ Holešov

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC115 24.4. 13:00 Házená Hustopeče Klub házené Vsetín
XCC116 24.4. 15:00 TJ Holešov TJ Rožnov p.R.
XCC118 23.4. 12:15 Cement Hranice B Sokol Telnice
XCC119 23.4. 10:00 SK PEMA Opava TJ Sokol Ostrava
XCC120 23.4. 15:00 Tatran Litovel SK Kuřim

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC121 30.4. 15:00 Tatran Litovel Házená Hustopeče
XCC122 1.5. 16:00 SK Kuřim SK PEMA Opava
XCC123 30.4. 13:00 TJ Sokol Ostrava Cement Hranice B
XCC124 1.5. 15:00 Sokol Telnice Házená Velká Bystřice
XCC126 30.4. 12:00 TJ Rožnov p.R. Klub házené Vsetín

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC127 7.5. 14:45 Házená Hustopeče TJ Rožnov p.R.
XCC129 8.5. 15:00 TJ Holešov Sokol Telnice
XCC130 7.5. 15:30 Házená Velká Bystřice TJ Sokol Ostrava
XCC131 7.5. 14:00 Cement Hranice B SK Kuřim
XCC132 7.5. 10:00 SK PEMA Opava Tatran Litovel

Facebook