Starší dorost - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

2. liga (Morava)

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC001 18.9. 13:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Telnice 38:29 (20:13)
XCC002 18.9. 09:00 Sokol Ostrava TJ Rožnov p.R. 29:26 (13:11)
XCC003 17.9. 19:00 Sokol Velké Meziříčí HBC Olomouc 1966 34:19 (20:6)
XCC073 18.9. 14:00 KH Vsetín HC Hlučín 36:17 (15:8)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC004 25.9. 14:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 26:26 (14:9)
XCC005 24.9. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Velké Meziříčí 28:27 (11:15)
XCC006 (hlášenka) Sokol Telnice Sokol Ostrava 10:0
XCC007 25.9. 12:30 KH Vsetín Sokol Újezd u Brna 32:37 (17:18)
XCC074 25.9. 17:30 HC Hlučín Kovofiniš Ledeč n.S. 22:30 (12:14)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC008 1.10. 12:30 Sokol Ostrava KH Vsetín 37:36 (16:13)
XCC009 1.10. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Telnice 25:25 (12:8)
XCC010 2.10. 14:00 Tatran Litovel TJ Rožnov p.R. 29:29 (15:13)
XCC075 2.10. 15:00 Sokol Újezd u Brna HC Hlučín 40:21 (21:7)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC011 9.10. 14:00 HBC Olomouc 1966 Kovofiniš Ledeč n.S. 25:33 (9:18)
XCC012 23.10. 15:00 Sokol Telnice Tatran Litovel 31:23 (15:16)
XCC013 9.10. 12:30 KH Vsetín Sokol Velké Meziříčí 28:37 (13:18)
XCC014 9.10. 15:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Ostrava 49:41 (22:21)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC015 22.10. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Újezd u Brna 40:38 (17:21)
XCC016 22.10. 15:00 Tatran Litovel KH Vsetín 32:33 (15:18)
XCC017 22.10. 13:00 Kovofiniš Ledeč n.S. TJ Rožnov p.R. 23:24 (12:12)
XCC076 22.10. 11:00 Sokol Ostrava HC Hlučín 42:30 (24:15)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC018 30.10. 15:00 Sokol Telnice Kovofiniš Ledeč n.S. 29:25 (15:15)
XCC019 9.12. 19:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Litovel
XCC020 29.10. 11:00 Sokol Ostrava Sokol Velké Meziříčí 31:35 (10:14)
XCC077 29.10. 15:00 HC Hlučín HBC Olomouc 1966 24:26 (14:17)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC021 5.11. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava 35:23 (18:10)
XCC022 5.11. 15:30 Kovofiniš Ledeč n.S. KH Vsetín 24:20 (14:7)
XCC023 6.11. 14:00 HBC Olomouc 1966 TJ Rožnov p.R. 29:34 (13:19)
XCC078 5.11. 19:00 Sokol Velké Meziříčí HC Hlučín 27:22 (12:11)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC024 13.11. 15:00 Sokol Telnice HBC Olomouc 1966 36:28 (16:10)
XCC025 18.12. 18:00 Sokol Újezd u Brna Kovofiniš Ledeč n.S.
XCC026 12.11. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Litovel 35:31 (16:12)
XCC079 12.11. 15:00 HC Hlučín TJ Rožnov p.R. 29:35 (17:17)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC027 20.11. 13:00 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Ostrava 31:38 (19:20)
XCC028 19.11. 15:00 HBC Olomouc 1966 KH Vsetín 32:29 (13:14)
XCC029 19.11. 14:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Telnice 32:33 (16:18)
XCC080 20.11. 14:00 Tatran Litovel HC Hlučín 41:27 (20:11)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC030 27.11. 12:30 KH Vsetín TJ Rožnov p.R. 26:32 (11:14)
XCC031 26.11. 15:00 Sokol Újezd u Brna HBC Olomouc 1966 34:26 (17:12)
XCC032 26.11. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Kovofiniš Ledeč n.S. 33:31 (16:15)
XCC081 27.11. 12:30 HC Hlučín Sokol Telnice 22:36 (12:16)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC033 10.12. 16:00 Kovofiniš Ledeč n.S. Tatran Litovel
XCC034 3.12. 15:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava
XCC035 4.12. 16:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Újezd u Brna
XCC036 4.12. 15:00 Sokol Telnice KH Vsetín

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC037 5.2. 15:00 Sokol Telnice Sokol Újezd u Brna
XCC038 4.2. 12:00 TJ Rožnov p.R. Sokol Ostrava
XCC039 5.2. 14:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Velké Meziříčí
XCC082 (hlášenka) HC Hlučín KH Vsetín

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC040 11.2. 15:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966
XCC041 11.2. 19:00 Sokol Velké Meziříčí TJ Rožnov p.R.
XCC042 11.2. 18:00 Sokol Ostrava Sokol Telnice
XCC043 12.2. 15:00 Sokol Újezd u Brna KH Vsetín
XCC083 11.2. 13:00 Kovofiniš Ledeč n.S. HC Hlučín

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC044 19.2. 14:00 KH Vsetín Sokol Ostrava
XCC045 19.2. 15:00 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí
XCC046 18.2. 14:00 TJ Rožnov p.R. Tatran Litovel
XCC084 18.2. 10:00 HC Hlučín Sokol Újezd u Brna

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC047 25.2. 13:00 Kovofiniš Ledeč n.S. HBC Olomouc 1966
XCC048 25.2. 15:00 Tatran Litovel Sokol Telnice
XCC049 25.2. 19:00 Sokol Velké Meziříčí KH Vsetín
XCC050 25.2. 18:00 Sokol Ostrava Sokol Újezd u Brna

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC051 5.3. 15:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Velké Meziříčí
XCC052 5.3. 14:00 KH Vsetín Tatran Litovel
XCC053 4.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. Kovofiniš Ledeč n.S.
XCC085 4.3. 10:00 HC Hlučín Sokol Ostrava

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC054 18.3. 13:00 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Telnice
XCC055 18.3. 15:00 Tatran Litovel Sokol Újezd u Brna
XCC056 18.3. 19:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Ostrava
XCC086 19.3. 14:00 HBC Olomouc 1966 HC Hlučín

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC057 25.3. 18:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel
XCC058 26.3. 14:00 KH Vsetín Kovofiniš Ledeč n.S.
XCC059 25.3. 14:00 TJ Rožnov p.R. HBC Olomouc 1966
XCC087 25.3. 10:00 HC Hlučín Sokol Velké Meziříčí

19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC060 2.4. 14:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Telnice
XCC061 1.4. 13:00 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Újezd u Brna
XCC062 1.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Velké Meziříčí
XCC088 1.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. HC Hlučín

20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC063 15.4. 18:00 Sokol Ostrava Kovofiniš Ledeč n.S.
XCC064 16.4. 14:00 KH Vsetín HBC Olomouc 1966
XCC065 16.4. 15:00 Sokol Telnice TJ Rožnov p.R.
XCC089 15.4. 10:00 HC Hlučín Tatran Litovel

21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC066 22.4. 14:00 TJ Rožnov p.R. KH Vsetín
XCC067 23.4. 14:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Újezd u Brna
XCC068 22.4. 13:00 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Velké Meziříčí
XCC090 23.4. 15:00 Sokol Telnice HC Hlučín

22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC069 6.5. 15:00 Tatran Litovel Kovofiniš Ledeč n.S.
XCC070 6.5. 18:00 Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966
XCC071 7.5. 13:00 Sokol Újezd u Brna TJ Rožnov p.R.
XCC072 7.5. 14:00 KH Vsetín Sokol Telnice

Facebook

Partneři: