Starší miniházená - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
22.9. 11:00 Sokol Horka n.M. 
21.9. 10:00 Házená Uničov  Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, SK HFP Prostějov, SK Žeravice
22.9. 16:30 Sokol II Prostějov  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H. A, Cement Hranice A

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
29.9. 11:00 Sokol Horka n.M.  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Cement Hranice A, Sokol Kostelec n.H. A
28.9. 10:00 Házená Uničov  HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
28.9. 11:00 SK HFP Prostějov  Tatran Litovel A, Cement Hranice B, Sokol II Prostějov, SK Žeravice

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
12.10. 09:00 Tatran Litovel A DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Tatran Litovel B, Házená Uničov
13.10. 17:00 HBC Olomouc 1966 A Cement Hranice A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol Kostelec n.H. A, SK HFP Prostějov
12.10. 13:00 SK Žeravice  Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol II Prostějov

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
20.10. 13:00 SK Žeravice  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
14.9. 13:00 Sokol Kostelec n.H. A Sokol Horka n.M., Házená Uničov, Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov
20.10. 09:00 Cement Hranice A HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Cement Hranice B, Tatran Litovel B

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
26.10. 08:30 DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol II Prostějov
27.10. 11:30 Házená Velká Bystřice A Cement Hranice A, Házená Velká Bystřice B, Házená Uničov, SK Žeravice
27.10. 10:00 Sokol Kostelec n.H. A Sokol Horka n.M., Tatran Litovel A, Cement Hranice B, SK HFP Prostějov

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
9.11. 10:30 DHK Zora Olomouc B DHK Zora Olomouc A, Cement Hranice A, Házená Uničov, SK HFP Prostějov
1.12. 11:00 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 B, Sokol II Prostějov, Sokol Kostelec n.H. A, SK Žeravice
10.11. 11:30 Házená Velká Bystřice B Cement Hranice B, Tatran Litovel B, Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice A

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
30.11. 11:00 Tatran Litovel B DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Tatran Litovel A, Sokol Kostelec n.H. A
16.11. 16:00 HBC Olomouc 1966 B SK Žeravice, HBC Olomouc 1966 A, Sokol Horka n.M., Házená Uničov
17.11. 09:00 Házená Velká Bystřice B Házená Velká Bystřice A, Sokol II Prostějov, Cement Hranice A, SK HFP Prostějov

8. kolo
Termín Pořadatel Hosté
23.11. 13:30 DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol Horka n.M.
23.11. 09:00 Tatran Litovel B Házená Uničov, Tatran Litovel A, SK HFP Prostějov, SK Žeravice
23.11. 13:00 Cement Hranice A Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H. A, Sokol II Prostějov

9. kolo
Termín Pořadatel Hosté
(hlášenka) Házená Uničov  DHK Zora Olomouc A, Házená Velká Bystřice A, HBC Olomouc 1966 B
(hlášenka) SK Žeravice  Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H. A, HBC Olomouc 1966 A, Sokol Kostelec n.H. B
(hlášenka) DHK Zora Olomouc B Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, Sokol II Prostějov
(hlášenka) Cement Hranice B Cement Hranice A, Sokol Horka n.M., SK HFP Prostějov

10. kolo
Termín Pořadatel Hosté
(hlášenka) Házená Velká Bystřice B DHK Zora Olomouc B, SK Žeravice, Tatran Litovel B, Sokol Horka n.M.
(hlášenka) HBC Olomouc 1966 A Tatran Litovel A, SK HFP Prostějov, Házená Uničov

11. kolo
Termín Pořadatel Hosté
(hlášenka) Tatran Litovel A DHK Zora Olomouc A, Tatran Litovel B, Sokol Kostelec n.H. A

12. kolo
Termín Pořadatel Hosté
19.4. 09:00 (hlášenka) Házená Velká Bystřice A Tatran Litovel A, HBC Olomouc 1966 A, Házená Velká Bystřice B
19.4. 09:00 (hlášenka) Házená Uničov  Tatran Litovel B, Cement Hranice B, Cement Hranice A

13. kolo
Termín Pořadatel Hosté
26.4. 12:30 (hlášenka) Sokol Horka n.M.  Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, SK HFP Prostějov

14. kolo
Termín Pořadatel Hosté
16.5. 11:30 (hlášenka) Tatran Litovel B Tatran Litovel A, SK Žeravice, Házená Uničov

15. kolo
Termín Pořadatel Hosté
24.5. 14:00 (hlášenka) Sokol II Prostějov  Tatran Litovel A, Cement Hranice A, Sokol Kostelec n.H. B
24.5. 09:00 (hlášenka) HBC Olomouc 1966 B Tatran Litovel B, HBC Olomouc 1966 A, Házená Velká Bystřice B

Facebook

Partneři: