Starší miniházená - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Miniházená 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
(hlášenka) Cement Hranice  Tatran Litovel B, SK Žeravice, STM Olomouc 3, Sokol II Prostějov
(hlášenka) Sokol Kostelec n.H. - dívky Sokol Horka n.M. - tygříci, Sokol Horka n.M. - lvíčata, Sokol Kostelec n.H. - chlapci, DHK Litovel
3.4. 11:00 Tatran Litovel A STM Olomouc 1, DHK Zora Olomouc A, STM Olomouc 2
3.4. 09:00 SK Velká Bystřice 05 SK Velká Bystřice 06, DHK Zora Olomouc C, DHK Zora Olomouc B

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
(hlášenka) Cement Hranice  Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M. - lvíčata, Sokol Horka n.M. - tygříci, DHK Litovel
10.4. 11:30 STM Olomouc 2 STM Olomouc 1, SK Velká Bystřice 05, SK Velká Bystřice 06, Tatran Litovel B
(hlášenka) Sokol Kostelec n.H. - dívky Sokol Kostelec n.H. - chlapci, SK Žeravice, STM Olomouc 3
9.4. 14:00 DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc C, Tatran Litovel A

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
23.4. 13:00 Tatran Litovel B Sokol Horka n.M. - tygříci, SK Žeravice, STM Olomouc 3, Sokol Horka n.M. - lvíčata
23.4. 14:00 DHK Zora Olomouc B STM Olomouc 1, DHK Zora Olomouc C, STM Olomouc 2, DHK Litovel
24.4. 09:00 SK Velká Bystřice 06 SK Velká Bystřice 05, DHK Zora Olomouc A, Tatran Litovel A
(hlášenka) Sokol Kostelec n.H. - chlapci Cement Hranice, Sokol Kostelec n.H. - dívky, Sokol II Prostějov

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
8.5. 09:00 STM Olomouc 3 STM Olomouc 1, Cement Hranice, Tatran Litovel A, STM Olomouc 2
8.5. 09:00 Tatran Litovel B Sokol Kostelec n.H. - dívky, Sokol Horka n.M. - tygříci, DHK Zora Olomouc A, Sokol Horka n.M. - lvíčata
7.5. 09:00 SK Žeravice  Sokol II Prostějov, DHK Litovel, Sokol Kostelec n.H. - chlapci
8.5. 09:00 SK Velká Bystřice 06 DHK Zora Olomouc C, SK Velká Bystřice 05, DHK Zora Olomouc B

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
15.5. 13:00 STM Olomouc 1 DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc C, Tatran Litovel A, Tatran Litovel B
15.5. 11:30 Sokol Horka n.M. - tygříci DHK Litovel, STM Olomouc 3, Sokol Horka n.M. - lvíčata, Cement Hranice
14.5. 09:00 SK Žeravice  Sokol Kostelec n.H. - dívky, DHK Zora Olomouc A, Sokol Kostelec n.H. - chlapci
14.5. 11:00 Sokol II Prostějov  SK Velká Bystřice 06, STM Olomouc 2, SK Velká Bystřice 05

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
22.5. 13:00 Sokol Horka n.M. - lvíčata SK Žeravice, SK Velká Bystřice 05, DHK Litovel
21.5. 11:00 Sokol II Prostějov  Sokol Kostelec n.H. - dívky, Sokol Kostelec n.H. - chlapci, DHK Zora Olomouc A, Tatran Litovel B
22.5. 15:30 Sokol Horka n.M. - tygříci STM Olomouc 3, SK Velká Bystřice 06, Tatran Litovel A
21.5. 11:45 DHK Zora Olomouc C STM Olomouc 2, STM Olomouc 1, DHK Zora Olomouc B, Cement Hranice

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
5.6. 15:30 Sokol Horka n.M. - tygříci STM Olomouc 1, STM Olomouc 2, SK Velká Bystřice 05, DHK Zora Olomouc A
5.6. 10:15 DHK Litovel  Cement Hranice, Sokol Kostelec n.H. - dívky, Tatran Litovel B, Sokol Kostelec n.H. - chlapci
5.6. 13:00 Sokol Horka n.M. - lvíčata Sokol II Prostějov, STM Olomouc 3, SK Velká Bystřice 06
5.6. 11:00 Tatran Litovel A SK Žeravice, DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc C

8. kolo - Superfinále
Termín Pořadatel Hosté
18.6. 09:00 Tatran Litovel A Sokol Kostelec n.H. - chlapci, DHK Zora Olomouc B, Cement Hranice, Tatran Litovel B, Sokol Horka n.M. - tygříci, STM Olomouc 3, SK Velká Bystřice 06, DHK Litovel, SK Žeravice, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc C, Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M. - lvíčata, SK Velká Bystřice 05, Sokol Kostelec n.H. - dívky

Facebook