Starší miniházená - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
18.9. 10:00 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 B, DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B
18.9. 09:00 Házená Velká Bystřice A Házená Uničov, Sokol Kostelec n.H. B, Sokol Kostelec n.H. A
19.9. 11:00 Sokol Horka n.M.   Tatran Litovel, Cement Hranice, Sokol Centrum Haná
19.9. (hlášenka) SK HFP Prostějov  Sokol Osek nad Bečvou A, SK Žeravice, Sokol II Prostějov

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
25.9. 09:00 Házená Uničov  HBC Olomouc 1966 B, Házená Velká Bystřice A, HBC Olomouc 1966 A
26.9. 15:00 Sokol II Prostějov  Tatran Litovel, Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B
26.9. (hlášenka) SK HFP Prostějov  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol Horka n.M.
25.9. 09:00 Sokol Osek nad Bečvou A Cement Hranice, Sokol Centrum Haná, SK Žeravice

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
2.10. 13:00 Sokol Osek nad Bečvou A HBC Olomouc 1966 B, HBC Olomouc 1966 A, Cement Hranice
3.10. 08:00 Sokol Kostelec n.H. A Sokol Kostelec n.H. B, DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A
2.10. 09:00 Házená Uničov  Házená Velká Bystřice A, SK Žeravice, Sokol Centrum Haná
3.10. 11:00 Tatran Litovel  SK HFP Prostějov, Sokol Horka n.M. , Sokol II Prostějov

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
10.10. 13:00 HBC Olomouc 1966 B Sokol Kostelec n.H. A, HBC Olomouc 1966 A, Sokol Kostelec n.H. B
10.10. 11:00 DHK Zora Olomouc A Házená Uničov, DHK Zora Olomouc B, Házená Velká Bystřice A
9.10. 14:30 Cement Hranice  Tatran Litovel, SK HFP Prostějov, SK Žeravice
10.10. (hlášenka) Sokol Centrum Haná  Sokol Osek nad Bečvou A, Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M.

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
17.10. 12:30 Sokol Centrum Haná  HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Tatran Litovel
17.10. 10:00 Sokol Kostelec n.H. B Sokol Horka n.M. , Sokol Kostelec n.H. A, Cement Hranice
17.10. 11:00 Házená Velká Bystřice A Házená Uničov, Sokol Osek nad Bečvou A, SK HFP Prostějov
16.10. 12:00 SK Žeravice  Sokol II Prostějov, DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
12.9. 11:00 Sokol Horka n.M.   HBC Olomouc 1966 B, HBC Olomouc 1966 A, SK Žeravice
24.10. 08:00 Sokol Kostelec n.H. A Sokol Centrum Haná, SK HFP Prostějov, Sokol Kostelec n.H. B
24.10. 12:00 Cement Hranice  Sokol II Prostějov, Házená Velká Bystřice A, Házená Uničov
24.10. 11:00 DHK Zora Olomouc B Sokol Osek nad Bečvou A, Tatran Litovel, DHK Zora Olomouc A

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
31.10. 11:00 HBC Olomouc 1966 A Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov, HBC Olomouc 1966 B
30.10. 15:30 Sokol Kostelec n.H. B Sokol Osek nad Bečvou A, SK Žeravice, Sokol Kostelec n.H. A
30.10. 12:00 Tatran Litovel  Házená Uničov, Sokol Horka n.M. , Házená Velká Bystřice A
30.10. 11:00 DHK Zora Olomouc B Sokol Centrum Haná, DHK Zora Olomouc A, Cement Hranice

8. kolo
Termín Pořadatel Hosté
27.3. 09:00 Házená Velká Bystřice B Házená Velká Bystřice A, Cement Hranice, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B
26.3. 09:00 DHK Zora Olomouc A Sokol Kostelec n.H. A, Sokol Kostelec n.H. B, DHK Zora Olomouc B
26.3. 11:00 Tatran Litovel  Tatran Litovel, Házená Uničov, Sokol Osek nad Bečvou A, Sokol Centrum Haná, Sokol Osek nad Bečvou B
21.5. 13:00 SK Žeravice  SK HFP Prostějov, Sokol Horka n.M. , Sokol II Prostějov

9. kolo
Termín Pořadatel Hosté
3.4. 15:00 Sokol Kostelec n.H. B Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Kostelec n.H. A, Sokol II Prostějov
2.4. 08:00 DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc B, Sokol Osek nad Bečvou A, Sokol Horka n.M. , Sokol Osek nad Bečvou B
2.4. 15:00 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 B, SK Žeravice, Sokol Centrum Haná
3.4. 09:00 Házená Uničov  SK HFP Prostějov, Tatran Litovel, Cement Hranice

10. kolo
Termín Pořadatel Hosté
10.4. 12:00 Házená Velká Bystřice A Házená Velká Bystřice B, Házená Uničov, Sokol II Prostějov, Tatran Litovel
10.4. 12:00 HBC Olomouc 1966 B DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, HBC Olomouc 1966 A
10.4. 15:00 Sokol Kostelec n.H. A Sokol Kostelec n.H. B, SK HFP Prostějov, Cement Hranice
9.4. 13:00 Sokol Osek nad Bečvou B SK Žeravice, Sokol Osek nad Bečvou A, Sokol Horka n.M. , Sokol Centrum Haná

11. kolo
Termín Pořadatel Hosté
23.4. 12:00 DHK Zora Olomouc B Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, DHK Zora Olomouc A, SK Žeravice
23.4. 10:00 Sokol Kostelec n.H. B Sokol Kostelec n.H. A, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B
7.5. 09:00 Sokol Osek nad Bečvou B Sokol Osek nad Bečvou A, Házená Uničov, SK HFP Prostějov, Cement Hranice
24.4. 08:00 Sokol Centrum Haná  Tatran Litovel, Sokol Horka n.M. , Sokol II Prostějov

12. kolo
Termín Pořadatel Hosté
30.4. 09:00 Tatran Litovel  Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Sokol Osek nad Bečvou A, Sokol Osek nad Bečvou B
30.4. 10:00 Házená Uničov  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol Centrum Haná
1.5. 16:00 SK Žeravice  Sokol II Prostějov, Cement Hranice, Sokol Kostelec n.H. B, Sokol Kostelec n.H. A
1.5. 09:00 HBC Olomouc 1966 B Sokol Horka n.M. , HBC Olomouc 1966 A, SK HFP Prostějov

13. kolo
Termín Pořadatel Hosté
15.5. 09:00 Házená Velká Bystřice B Házená Velká Bystřice A, SK HFP Prostějov, Sokol Centrum Haná
14.5. 09:00 Cement Hranice  DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A, Tatran Litovel, SK Žeravice
15.5. 15:00 Sokol Kostelec n.H. A Sokol Kostelec n.H. B, Sokol Horka n.M. , Házená Uničov
14.5. 11:00 Sokol II Prostějov  HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol Osek nad Bečvou A, Sokol Osek nad Bečvou B

14. kolo
Termín Pořadatel Hosté
29.5. 11:00 Sokol Horka n.M.   SK Žeravice, Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B
28.5. 11:00 SK HFP Prostějov  DHK Zora Olomouc A, Cement Hranice, DHK Zora Olomouc B
28.5. 13:00 Sokol Osek nad Bečvou A Sokol Centrum Haná, Sokol Osek nad Bečvou B, Sokol Kostelec n.H. B, Sokol Kostelec n.H. A
28.5. 11:00 Sokol II Prostějov  HBC Olomouc 1966 B, Tatran Litovel, Házená Uničov, HBC Olomouc 1966 A

15. kolo
Termín Pořadatel Hosté
11.6. 09:00 Sokol Horka n.M.   SK Žeravice, DHK Zora Olomouc A, Sokol Osek nad Bečvou B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Házená Uničov, Házená Velká Bystřice A, Sokol Osek nad Bečvou A, Sokol Kostelec n.H. B, Cement Hranice, Sokol Kostelec n.H. A, DHK Zora Olomouc B, SK HFP Prostějov, Sokol II Prostějov, Tatran Litovel, Sokol Centrum Haná, Házená Velká Bystřice B

Facebook