Starší miniházená - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga 4+1

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
18.9. 10:00 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 B, DHK Zora Olomouc  A, DHK Zora Olomouc  B
18.9. 09:00 Házená Velká Bystřice  Sokol Kostelec n.H.  A, Sokol Kostelec n.H.  B, Házená Uničov
19.9. 11:00 Sokol Horka n.M.   Tatran Litovel , Cement Hranice, Sokol Centrum Haná
19.9. (hlášenka) SK HFP Prostějov   Sokol Osek nad Bečvou , SK Žeravice , Sokol II Prostějov

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
25.9. 09:00 Házená Uničov  HBC Olomouc 1966 B, Házená Velká Bystřice, HBC Olomouc 1966 A
26.9. 15:00 Sokol II Prostějov   Tatran Litovel , Sokol Kostelec n.H.  A, Sokol Kostelec n.H.  B
26.9. (hlášenka) SK HFP Prostějov   Sokol Horka n.M. , DHK Zora Olomouc  A, DHK Zora Olomouc  B
25.9. 09:00 Sokol Osek nad Bečvou   SK Žeravice , Sokol Centrum Haná , Cement Hranice

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
2.10. 13:00 Sokol Osek nad Bečvou   Cement Hranice, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B
3.10. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  A DHK Zora Olomouc  A, DHK Zora Olomouc  B, Sokol Kostelec n.H.  B
2.10. 09:00 Házená Uničov  Sokol Centrum Haná , Házená Velká Bystřice, SK Žeravice
3.10. 11:00 Tatran Litovel   Sokol II Prostějov , Sokol Horka n.M. , SK HFP Prostějov

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
10.10. 13:00 HBC Olomouc 1966 B Sokol Kostelec n.H.  B, HBC Olomouc 1966 A, Sokol Kostelec n.H.  A
10.10. 11:00 DHK Zora Olomouc  A Házená Velká Bystřice, DHK Zora Olomouc  B, Házená Uničov
9.10. 14:30 Cement Hranice  SK Žeravice , SK HFP Prostějov , Tatran Litovel
10.10. (hlášenka) Sokol Centrum Haná   Sokol Horka n.M. , Sokol II Prostějov , Sokol Osek nad Bečvou

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
17.10. 12:30 Sokol Centrum Haná   Tatran Litovel , HBC Olomouc 1966 B, HBC Olomouc 1966 A
17.10. 10:00 Sokol Kostelec n.H.  B Cement Hranice, Sokol Kostelec n.H.  A, Sokol Horka n.M.
17.10. 11:00 Házená Velká Bystřice  SK HFP Prostějov , Sokol Osek nad Bečvou , Házená Uničov
16.10. 12:00 SK Žeravice   DHK Zora Olomouc  A, DHK Zora Olomouc  B, Sokol II Prostějov

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
12.9. 11:00 Sokol Horka n.M.   SK Žeravice , HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B
24.10. 08:00 Sokol Kostelec n.H.  A Sokol Kostelec n.H.  B, SK HFP Prostějov , Sokol Centrum Haná
24.10. 12:00 Cement Hranice  Házená Uničov, Házená Velká Bystřice, Sokol II Prostějov
24.10. 11:00 DHK Zora Olomouc  B DHK Zora Olomouc  A, Tatran Litovel , Sokol Osek nad Bečvou

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
31.10. 11:00 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 B, SK HFP Prostějov , Sokol II Prostějov
30.10. 15:30 Sokol Kostelec n.H.  B Sokol Kostelec n.H.  A, SK Žeravice , Sokol Osek nad Bečvou
30.10. 12:00 Tatran Litovel   Házená Velká Bystřice, Sokol Horka n.M. , Házená Uničov
30.10. 11:00 DHK Zora Olomouc  B DHK Zora Olomouc  A, Cement Hranice, Sokol Centrum Haná

Facebook

Partneři: