Starší miniházená - utkání 2022/2023

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Liga Olomouckého kraje

1. kolo
Termín Pořadatel Hosté
18.9. 14:00 HBC Olomouc 1966 A SK Aktiv Olomouc, HBC Olomouc 1966 B, HBC Olomouc 1966 A, DHK Zora Olomouc B, DHK Zora Olomouc A
18.9. 09:00 Tatran Litovel  SK Žeravice A, SK Žeravice B, Sokol Centrum Haná, Tatran Litovel
18.9. 11:00 Sokol Horka n.M.  HBC Olomouc 1966 A, Sokol Kostelec n.H., Sokol Horka n.M., Sokol Osek nad Bečvou
18.9. 10:00 Sokol Centrum Haná Čechy p. Kos. Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov, Házená Velká Bystřice, Sokol Centrum Haná Čechy p. Kos.

2. kolo
Termín Pořadatel Hosté
1.10. 09:00 Sokol II Prostějov  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol Centrum Haná, Sokol II Prostějov
2.10. 09:00 Cement Hranice  SK Žeravice A, SK Žeravice B, Cement Hranice, Házená Velká Bystřice, SK Aktiv Olomouc
2.10. 09:00 SK HFP Prostějov  HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, SK HFP Prostějov, Sokol Osek nad Bečvou
2.10. 11:00 Sokol Horka n.M.  Sokol Kostelec n.H., Sokol Horka n.M., Tatran Litovel, Sokol Centrum Haná Čechy p. Kos.

3. kolo
Termín Pořadatel Hosté
9.10. 08:00 DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol Kostelec n.H., Sokol Centrum Haná Čechy p. Kos., SK Aktiv Olomouc
9.10. 09:00 SK Žeravice A SK Žeravice A, SK Žeravice B, HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B
8.10. 13:00 Sokol II Prostějov  Sokol Centrum Haná, Cement Hranice, Sokol II Prostějov, Tatran Litovel
8.10. 12:30 Sokol Osek nad Bečvou  SK HFP Prostějov, Sokol Horka n.M., Házená Velká Bystřice, Sokol Osek nad Bečvou

4. kolo
Termín Pořadatel Hosté
22.10. 12:30 SK Žeravice B DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, SK Žeravice A, SK Žeravice B
23.10. 15:00 HBC Olomouc 1966 B Sokol Centrum Haná, Sokol Horka n.M., HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B
22.10. 15:00 Sokol Kostelec n.H.  Cement Hranice, Sokol Kostelec n.H., Sokol II Prostějov, SK HFP Prostějov, SK Aktiv Olomouc
23.10. 09:00 Tatran Litovel  Tatran Litovel, Házená Velká Bystřice, Sokol Centrum Haná Čechy p. Kos., Sokol Osek nad Bečvou

5. kolo
Termín Pořadatel Hosté
6.11. 09:00 DHK Zora Olomouc A DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Cement Hranice, Tatran Litovel
5.11. 09:00 SK Žeravice A SK Žeravice A, SK Žeravice B, Sokol Kostelec n.H., Sokol Osek nad Bečvou, SK Aktiv Olomouc
5.11. 13:00 Sokol Centrum Haná  Sokol Centrum Haná, Sokol Horka n.M., SK HFP Prostějov, Sokol Centrum Haná Čechy p. Kos.
5.11. 09:00 Házená Velká Bystřice  HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol II Prostějov, Házená Velká Bystřice

6. kolo
Termín Pořadatel Hosté
10.9. 09:30 Sokol Osek nad Bečvou  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Sokol Horka n.M., Sokol Osek nad Bečvou
13.11. 15:00 SK HFP Prostějov  SK Žeravice A, SK Žeravice B, SK HFP Prostějov, Tatran Litovel
12.11. 16:30 Sokol Kostelec n.H.  Sokol Centrum Haná, Sokol II Prostějov, Sokol Kostelec n.H., Házená Velká Bystřice, SK Aktiv Olomouc
13.11. 13:00 HBC Olomouc 1966 A HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Cement Hranice, Sokol Centrum Haná Čechy p. Kos.

7. kolo
Termín Pořadatel Hosté
20.11. 13:30 Házená Velká Bystřice  DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, SK HFP Prostějov, Házená Velká Bystřice
19.11. 09:00 SK Žeravice A SK Žeravice A, SK Žeravice B, Sokol II Prostějov, Sokol Horka n.M.
26.11. 15:30 Sokol Centrum Haná  Sokol Centrum Haná, Sokol Centrum Haná Čechy p. Kos., Cement Hranice, Sokol Osek nad Bečvou, SK Aktiv Olomouc
20.11. 09:00 HBC Olomouc 1966 B HBC Olomouc 1966 A, HBC Olomouc 1966 B, Sokol Kostelec n.H., Tatran Litovel

Facebook

Partneři: