Starší žáci - utkání 2015/2016

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Olomoucká liga

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB001 12.9. 14:45 STM Olomouc 2002 STM Olomouc 2001 24:31 (16:13)
OB002 12.9. 10:30 SK Velká Bystřice Házená Uničov 39:19 (19:9)
OB003 12.9. 09:30 TJ Šumperk Cement Hranice 5:37 (2:24)
OB004 13.9. 09:00 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 28:13 (13:5)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB006 19.9. 11:30 STM Olomouc 2001 SK Žeravice 34:25 (14:14)
OB008 20.9. 10:00 Cement Hranice Sokol Centrum Haná 20:30 (7:14)
OB009 20.9. 09:00 Házená Uničov TJ Šumperk 26:8 (14:4)
OB010 19.9. 13:00 STM Olomouc 2002 SK Velká Bystřice 27:42 (16:23)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB011 26.9. 10:30 SK Velká Bystřice STM Olomouc 2001 43:16 (20:7)
OB012 26.9. 09:30 TJ Šumperk STM Olomouc 2002 9:34 (4:16)
OB013 27.9. 09:00 Sokol Centrum Haná Házená Uničov 40:9 (21:5)
OB015 26.9. 14:30 SK Žeravice Tatran Litovel 23:27 (13:12)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB016 3.10. 16:00 STM Olomouc 2001 Tatran Litovel 26:17 (13:5)
OB017 4.10. 11:30 Cement Hranice SK Žeravice 20:20 (10:13)
OB019 3.10. 17:30 STM Olomouc 2002 Sokol Centrum Haná 27:42 (11:22)
OB020 3.10. 10:30 SK Velká Bystřice TJ Šumperk 46:11 (23:5)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB021 10.10. 09:30 TJ Šumperk STM Olomouc 2001 9:38 (5:22)
OB022 11.10. 09:00 Sokol Centrum Haná SK Velká Bystřice 38:29 (21:10)
OB024 10.10. 14:30 SK Žeravice Házená Uničov 21:14 (10:9)
OB025 10.10. 11:00 Tatran Litovel Cement Hranice 16:18 (8:6)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB026 17.10. 11:45 STM Olomouc 2001 Cement Hranice 28:16 (16:6)
OB027 18.10. 09:00 Házená Uničov Tatran Litovel 14:31 (6:18)
OB028 17.10. 13:15 STM Olomouc 2002 SK Žeravice 35:24 (15:10)
OB030 18.10. 12:45 TJ Šumperk Sokol Centrum Haná 8:31 (3:11)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB031 25.10. 09:00 Sokol Centrum Haná STM Olomouc 2001 36:24 (16:11)
OB033 24.10. 14:30 SK Žeravice SK Velká Bystřice 27:24 (12:12)
OB034 25.10. 14:30 Tatran Litovel STM Olomouc 2002 21:26 (12:14)
OB035 25.10. 12:30 Cement Hranice Házená Uničov 38:8 (19:4)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB036 7.11. 17:30 STM Olomouc 2001 Házená Uničov 39:14 (18:5)
OB037 15.11. 12:00 STM Olomouc 2002 Cement Hranice 18:18 (11:10)
OB038 7.11. 08:30 SK Velká Bystřice Tatran Litovel 49:14 (25:4)
OB039 8.11. 12:45 TJ Šumperk SK Žeravice 17:30 (13:14)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB042 14.11. 14:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná 14:23 (9:11)
OB043 14.11. 09:00 Tatran Litovel TJ Šumperk 37:12 (18:5)
OB044 14.11. 14:30 Cement Hranice SK Velká Bystřice 14:32 (8:12)
OB045 15.11. 09:00 Házená Uničov STM Olomouc 2002 23:26 (10:11)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB046 3.4. 09:45 STM Olomouc 2001 STM Olomouc 2002 24:24 (10:12)
OB047 2.4. 13:00 Házená Uničov SK Velká Bystřice 20:43 (5:21)
OB048 3.4. 08:15 Cement Hranice TJ Šumperk 34:11 (15:6)
OB049 3.4. 17:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 23:21 (12:10)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB051 9.4. 16:00 SK Žeravice STM Olomouc 2001 24:21 (11:10)
OB053 10.4. 09:00 Sokol Centrum Haná Cement Hranice 26:21 (13:12)
OB054 9.4. 09:30 TJ Šumperk Házená Uničov 15:25 (10:11)
OB055 9.4. 10:30 SK Velká Bystřice STM Olomouc 2002 43:22 (26:14)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB056 13.3. 13:00 STM Olomouc 2001 SK Velká Bystřice 20:50 (6:22)
OB057 17.4. 17:45 STM Olomouc 2002 TJ Šumperk 45:10 (22:4)
OB058 16.4. 13:00 Házená Uničov Sokol Centrum Haná 20:29 (10:14)
OB060 16.4. 11:00 Tatran Litovel SK Žeravice 17:27 (8:11)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB061 10.4. 10:00 Tatran Litovel STM Olomouc 2001 26:36 (9:17)
OB062 23.4. 14:30 SK Žeravice Cement Hranice 25:22 (16:8)
OB064 14.4. 17:45 Sokol Centrum Haná STM Olomouc 2002 27:21 (16:10)
OB065 23.4. 09:30 TJ Šumperk SK Velká Bystřice 17:29 (9:17)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB066 30.4. 14:45 STM Olomouc 2001 TJ Šumperk 38:13 (18:5)
OB067 30.4. 10:30 SK Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 28:31 (16:14)
OB069 30.4. 13:00 Házená Uničov SK Žeravice 11:33 (7:16)
OB070 1.5. 08:15 Cement Hranice Tatran Litovel 32:20 (16:9)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB071 5.6. 09:30 Cement Hranice STM Olomouc 2001 24:30 (15:15)
OB072 7.5. 11:00 Tatran Litovel Házená Uničov 37:20 (16:8)
OB073 7.5. 14:30 SK Žeravice STM Olomouc 2002 31:21 (17:12)
OB075 8.5. 09:00 Sokol Centrum Haná TJ Šumperk 29:21 (14:7)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB076 15.5. 13:30 STM Olomouc 2001 Sokol Centrum Haná 29:24 (12:16)
OB078 14.5. 10:30 SK Velká Bystřice SK Žeravice 37:17 (17:4)
OB079 15.5. 12:00 STM Olomouc 2002 Tatran Litovel 29:17 (17:6)
OB080 14.5. 13:00 Házená Uničov Cement Hranice 24:35 (12:17)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB081 28.5. 11:00 Házená Uničov STM Olomouc 2001 20:43 (7:20)
OB082 29.5. 08:15 Cement Hranice STM Olomouc 2002 13:22 (6:12)
OB083 28.5. 11:00 Tatran Litovel SK Velká Bystřice 26:34 (12:16)
OB084 28.5. 16:00 SK Žeravice TJ Šumperk 39:11 (23:5)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
OB087 5.6. 09:00 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 28:18 (15:10)
OB088 4.6. 09:30 TJ Šumperk Tatran Litovel 17:37 (5:17)
OB089 4.6. 10:30 SK Velká Bystřice Cement Hranice 63:12 (30:7)
OB090 5.6. 11:30 STM Olomouc 2002 Házená Uničov 34:15 (13:6)

Facebook