Starší žáci - utkání 2019/2020

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

MSL+OL liga

1. kolo - turnaj HCB Karviná - 14.9. 10:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC001 14.9. 10:00 HCB Karviná SKH Polanka n.O. 23:15 (13:7)
TC002 14.9. 11:20 SKH Polanka n.O. Házená Velká Bystřice 22:9 (10:5)
TC003 14.9. 12:40 HCB Karviná Házená Velká Bystřice 31:15 (16:5)

1. kolo - turnaj Sokol Ostrava - 15.9. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC004 15.9. 09:00 Sokol Ostrava SKP Frýdek-Místek 23:19 (12:7)
TC005 15.9. 10:20 SKP Frýdek-Místek Sokol Centrum Haná 27:22 (13:11)
TC006 15.9. 11:40 Sokol Ostrava Sokol Centrum Haná 29:22 (14:9)

1. kolo - turnaj Tatran Litovel - 14.9. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC007 14.9. 09:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 14:24 (8:12)
TC008 14.9. 10:20 HBC Olomouc 1966 KH Kopřivnice 22:29 (12:13)
TC009 14.9. 11:40 Tatran Litovel KH Kopřivnice 20:29 (9:18)

2. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - 29.9. 08:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC010 28.9. 08:30 Sokol Centrum Haná KH Kopřivnice 17:29 (6:16)
TC011 28.9. 10:00 KH Kopřivnice HCB Karviná 19:18 (13:6)
TC012 28.9. 11:30 Sokol Centrum Haná HCB Karviná 10:18 (3:10)

2. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. - 29.9. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC013 29.9. 09:00 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava 14:23 (5:12)
TC014 29.9. 10:20 Sokol Ostrava Tatran Litovel 25:17 (11:10)
TC015 29.9. 11:40 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 24:18 (13:8)

2. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek - 28.9. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC016 29.9. 09:00 SKP Frýdek-Místek Házená Velká Bystřice 32:9 (18:3)
TC017 29.9. 10:20 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 9:29 (5:17)
TC018 29.9. 11:40 SKP Frýdek-Místek HBC Olomouc 1966 31:31 (15:16)

3. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 13.10. 11:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC019 13.10. 09:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava 20:25 (9:13)
TC020 13.10. 10:20 Sokol Ostrava HCB Karviná 19:22 (11:11)
TC021 13.10. 11:40 HBC Olomouc 1966 HCB Karviná 19:25 (8:13)

3. kolo - turnaj KH Kopřivnice - 12.10. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC022 12.10. 08:30 KH Kopřivnice SKP Frýdek-Místek 25:16 (10:5)
TC023 12.10. 10:00 SKP Frýdek-Místek SKH Polanka n.O. 20:18 (10:5)
TC024 12.10. 11:30 KH Kopřivnice SKH Polanka n.O. 28:17 (15:6)

3. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice - 12.10. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC025 12.10. 09:00 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 15:20 (8:11)
TC026 12.10. 10:30 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 14:19 (6:10)
TC027 12.10. 12:00 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 17:21 (9:9)

4. kolo - turnaj Tatran Litovel - 19.10. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC028 19.10. 13:00 Tatran Litovel SKP Frýdek-Místek 19:27 (8:12)
TC029 19.10. 14:20 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná 22:21 (12:9)
TC030 19.10. 15:40 Tatran Litovel HCB Karviná 19:18 (12:8)

4. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - 20.10. 14:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC031 20.10. 17:30 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966 19:20 (8:10)
TC032 20.10. 16:00 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O. 27:19 (14:12)
TC033 20.10. 14:30 Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O. 13:20 (4:14)

4. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice - 19.10. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC034 19.10. 09:00 Házená Velká Bystřice KH Kopřivnice 16:26 (6:15)
TC035 19.10. 10:30 KH Kopřivnice Sokol Ostrava 18:19 (9:10)
TC036 19.10. 12:00 Házená Velká Bystřice Sokol Ostrava 17:20 (12:10)

5. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. - 3.11. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC037 3.11. 13:00 SKH Polanka n.O. HCB Karviná 12:17 (6:9)
TC038 3.11. 14:20 HCB Karviná Házená Velká Bystřice 29:13 (16:7)
TC039 3.11. 15:40 SKH Polanka n.O. Házená Velká Bystřice 25:17 (12:8)

5. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek - 2.11. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC040 2.11. 09:00 SKP Frýdek-Místek Sokol Ostrava 16:20 (6:8)
TC041 2.11. 10:20 Sokol Ostrava Sokol Centrum Haná 24:21 (12:9)
TC042 2.11. 11:40 SKP Frýdek-Místek Sokol Centrum Haná 29:19 (15:7)

5. kolo - turnaj KH Kopřivnice - 2.11. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC043 2.11. 08:30 KH Kopřivnice HBC Olomouc 1966 30:19 (16:9)
TC044 2.11. 10:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 22:22 (9:11)
TC045 2.11. 11:30 KH Kopřivnice Tatran Litovel 31:14 (17:3)

6. kolo - turnaj HCB Karviná - 17.11. 13:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC046 17.11. 13:00 HCB Karviná KH Kopřivnice 17:19 (9:11)
TC047 17.11. 14:20 KH Kopřivnice Sokol Centrum Haná 23:16 (11:9)
TC048 17.11. 15:40 HCB Karviná Sokol Centrum Haná 20:15 (11:5)

6. kolo - turnaj Sokol Ostrava - 17.11. 08:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC049 17.11. 08:00 Sokol Ostrava SKH Polanka n.O. 22:16 (11:9)
TC050 17.11. 09:15 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel 12:19 (7:10)
TC051 17.11. 10:30 Sokol Ostrava Tatran Litovel 23:14 (15:4)

6. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 17.11. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC052 17.11. 09:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice 35:12 (18:7)
TC053 17.11. 10:30 Házená Velká Bystřice SKP Frýdek-Místek 19:34 (9:14)
TC054 17.11. 12:00 HBC Olomouc 1966 SKP Frýdek-Místek 35:20 (17:13)

7. kolo - turnaj Sokol Ostrava - 7.3. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC055 7.3. 09:00 Sokol Ostrava HCB Karviná 16:10 (10:4)
TC056 7.3. 10:20 HCB Karviná HBC Olomouc 1966 9:30 (5:12)
TC057 7.3. 11:40 Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966 27:15 (11:9)

7. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek - 8.3. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC058 8.3. 09:00 SKP Frýdek-Místek SKH Polanka n.O. 28:20 (15:13)
TC059 8.3. 10:20 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice 17:24 (8:12)
TC060 8.3. 11:40 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice 18:22 (8:10)

7. kolo - turnaj Tatran Litovel - 8.3. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC061 8.3. 09:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 23:10 (11:3)
TC062 8.3. 10:20 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice 26:13 (13:6)
TC063 8.3. 11:40 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 30:19 (15:7)

8. kolo - turnaj HCB Karviná - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC064 (hlášenka) HCB Karviná SKP Frýdek-Místek
TC065 (hlášenka) SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel
TC066 (hlášenka) HCB Karviná Tatran Litovel

8. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC067 (hlášenka) SKH Polanka n.O. HBC Olomouc 1966
TC068 (hlášenka) HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná
TC069 (hlášenka) SKH Polanka n.O. Sokol Centrum Haná

8. kolo - turnaj KH Kopřivnice - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC070 (hlášenka) KH Kopřivnice Sokol Ostrava
TC071 (hlášenka) Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice
TC072 (hlášenka) KH Kopřivnice Házená Velká Bystřice

9. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC073 Házená Velká Bystřice SKH Polanka n.O.
TC074 SKH Polanka n.O. HCB Karviná
TC075 Házená Velká Bystřice HCB Karviná

9. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC076 Sokol Centrum Haná Sokol Ostrava
TC077 Sokol Ostrava SKP Frýdek-Místek
TC078 Sokol Centrum Haná SKP Frýdek-Místek

9. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC079 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel
TC080 Tatran Litovel KH Kopřivnice
TC081 HBC Olomouc 1966 KH Kopřivnice

10. kolo - turnaj KH Kopřivnice -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC082 KH Kopřivnice HCB Karviná
TC083 HCB Karviná Sokol Centrum Haná
TC084 KH Kopřivnice Sokol Centrum Haná

10. kolo - turnaj Tatran Litovel -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC085 Tatran Litovel SKH Polanka n.O.
TC086 SKH Polanka n.O. Sokol Ostrava
TC087 Tatran Litovel Sokol Ostrava

10. kolo - turnaj Házená Velká Bystřice -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC088 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966
TC089 HBC Olomouc 1966 SKP Frýdek-Místek
TC090 Házená Velká Bystřice SKP Frýdek-Místek

11. kolo - turnaj HCB Karviná -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC091 HCB Karviná Sokol Ostrava
TC092 Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966
TC093 HCB Karviná HBC Olomouc 1966

11. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC094 SKH Polanka n.O. SKP Frýdek-Místek
TC095 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice
TC096 SKH Polanka n.O. KH Kopřivnice

11. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC097 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel
TC098 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
TC099 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice

12. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC100 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná
TC101 HCB Karviná Tatran Litovel
TC102 SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel

12. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC103 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná
TC104 Sokol Centrum Haná SKH Polanka n.O.
TC105 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O.

12. kolo - turnaj Sokol Ostrava -
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
TC106 Sokol Ostrava KH Kopřivnice
TC107 KH Kopřivnice Házená Velká Bystřice
TC108 Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice

Žákovská liga

1. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 8.12. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO031 8.12. 09:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 15:14 (7:6)
AO032 8.12. 09:55 SKH Polanka n.O. SKP Frýdek-Místek 22:18 (11:8)
AO033 8.12. 10:50 HC Dukla Praha B HBC Olomouc 1966 17:20 (8:10)
AO034 8.12. 11:45 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 17:22 (7:13)
AO035 8.12. 12:40 SKP Frýdek-Místek HC Dukla Praha B 23:16 (12:5)
AO036 8.12. 13:35 HBC Olomouc 1966 SKH Polanka n.O. 20:20 (13:10)
AO037 8.12. 14:30 Tatran Litovel SKP Frýdek-Místek 13:27 (7:13)
AO038 8.12. 15:25 SKH Polanka n.O. HC Dukla Praha B 20:17 (9:11)
AO039 8.12. 16:20 SKP Frýdek-Místek HBC Olomouc 1966 19:25 (10:11)
AO040 8.12. 17:15 HC Dukla Praha B Tatran Litovel 15:20 (7:11)

1. kolo - turnaj Tatran Bohunice - 8.12. 08:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO021 8.12. 08:00 Tatran Bohunice Sokol Šťahlavy 15:17 (7:9)
AO022 8.12. 08:50 Baník Most Liberec Handball 17:19 (7:8)
AO023 8.12. 09:40 HC Dukla Praha A Tatran Bohunice 27:17 (12:8)
AO024 8.12. 10:30 Sokol Šťahlavy Baník Most 17:13 (11:5)
AO025 8.12. 11:20 Liberec Handball HC Dukla Praha A 14:25 (8:12)
AO026 8.12. 12:00 Tatran Bohunice Baník Most 25:19 (13:8)
AO027 8.12. 12:50 Sokol Šťahlavy Liberec Handball 18:15 (8:5)
AO028 8.12. 13:40 Baník Most HC Dukla Praha A 13:31 (5:15)
AO029 8.12. 14:30 Liberec Handball Tatran Bohunice 17:22 (7:10)
AO030 8.12. 15:20 HC Dukla Praha A Sokol Šťahlavy 28:8 (15:4)

1. kolo - turnaj Sokol Velké Meziříčí - 8.12. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO011 8.12. 09:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Nové Veselí 5:22 (2:11)
AO012 8.12. 09:50 TJ JM Chodov Sokol Úvaly 16:11 (11:5)
AO013 8.12. 10:40 Talent M.A.T. Plzeň Sokol Velké Meziříčí 18:10 (7:4)
AO014 8.12. 11:30 Sokol Nové Veselí TJ JM Chodov 18:12 (10:6)
AO015 8.12. 12:20 Sokol Úvaly Talent M.A.T. Plzeň 15:23 (6:9)
AO016 8.12. 13:10 Sokol Velké Meziříčí TJ JM Chodov 12:21 (6:15)
AO017 8.12. 14:00 Sokol Nové Veselí Sokol Úvaly 20:14 (11:8)
AO018 8.12. 14:50 TJ JM Chodov Talent M.A.T. Plzeň 15:20 (6:8)
AO019 8.12. 15:40 Sokol Úvaly Sokol Velké Meziříčí 20:17 (10:10)
AO020 8.12. 16:30 Talent M.A.T. Plzeň Sokol Nové Veselí 19:12 (9:6)

1. kolo - turnaj Sokol Ostrava - 8.12. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO001 8.12. 09:00 Sokol Ostrava HCB Karviná 22:16 (12:8)
AO002 8.12. 09:50 KH Kopřivnice SK Kuřim 23:17 (9:9)
AO003 8.12. 10:40 Handball KP Brno Sokol Ostrava 13:21 (6:15)
AO004 8.12. 11:30 HCB Karviná KH Kopřivnice 9:17 (6:8)
AO005 8.12. 12:20 SK Kuřim Handball KP Brno 18:18 (12:9)
AO006 8.12. 13:10 Sokol Ostrava KH Kopřivnice 21:16 (13:9)
AO007 8.12. 14:00 HCB Karviná SK Kuřim 21:15 (11:4)
AO008 8.12. 14:50 KH Kopřivnice Handball KP Brno 19:17 (10:10)
AO009 8.12. 15:40 SK Kuřim Sokol Ostrava 17:28 (5:16)
AO010 8.12. 16:30 Handball KP Brno HCB Karviná 11:26 (5:14)

1. kolo - turnaj Sokol Telnice - 7.12. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO041 7.12. 09:00 Sokol Telnice HC Zlín 19:16 (11:9)
AO042 7.12. 09:50 Jiskra Třeboň HBC Ronal Jičín 9:29 (3:14)
AO043 7.12. 10:40 HK FCC Město Lovosice Sokol Telnice 36:16 (17:8)
AO044 7.12. 11:30 HC Zlín Jiskra Třeboň 23:15 (11:11)
AO045 7.12. 12:20 HBC Ronal Jičín HK FCC Město Lovosice 13:26 (8:10)
AO046 7.12. 13:10 Sokol Telnice Jiskra Třeboň 31:14 (15:8)
AO047 7.12. 14:00 HC Zlín HBC Ronal Jičín 16:23 (8:14)
AO048 7.12. 14:50 Jiskra Třeboň HK FCC Město Lovosice 10:33 (6:18)
AO049 7.12. 15:40 HBC Ronal Jičín Sokol Telnice 29:23 (16:13)
AO050 7.12. 16:30 HK FCC Město Lovosice HC Zlín 42:16 (22:6)

2. kolo - turnaj TJ JM Chodov - 18.1. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO071 18.1. 08:30 HC Dukla Praha A TJ JM Chodov 21:17 (12:8)
AO072 18.1. 09:20 HCB Karviná Jiskra Třeboň 21:12 (7:7)
AO073 18.1. 10:10 SKH Polanka n.O. HC Dukla Praha A 14:27 (9:13)
AO074 18.1. 11:00 TJ JM Chodov HCB Karviná 12:15 (6:8)
AO075 18.1. 11:50 Jiskra Třeboň SKH Polanka n.O. 13:21 (6:10)
AO076 18.1. 12:40 HC Dukla Praha A HCB Karviná 18:11 (10:7)
AO077 18.1. 13:30 TJ JM Chodov Jiskra Třeboň 23:20 (14:11)
AO078 18.1. 14:20 HCB Karviná SKH Polanka n.O. 17:17 (8:9)
AO079 18.1. 15:10 Jiskra Třeboň HC Dukla Praha A 12:26 (6:14)
AO080 18.1. 16:00 SKH Polanka n.O. TJ JM Chodov 18:17 (11:9)

2. kolo - turnaj HBC Ronal Jičín - 19.1. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO061 19.1. 08:30 HBC Olomouc 1966 HBC Ronal Jičín 12:21 (4:9)
AO062 19.1. 09:25 Sokol Nové Veselí Baník Most 21:11 (10:4)
AO063 19.1. 10:20 SK Kuřim HBC Olomouc 1966 16:30 (6:12)
AO064 19.1. 11:15 HBC Ronal Jičín Sokol Nové Veselí 11:14 (8:8)
AO065 19.1. 12:10 Baník Most SK Kuřim 17:19 (4:8)
AO066 19.1. 13:05 HBC Olomouc 1966 Sokol Nové Veselí 21:20 (14:11)
AO067 19.1. 14:00 HBC Ronal Jičín Baník Most 23:10 (13:6)
AO068 19.1. 14:55 Sokol Nové Veselí SK Kuřim 32:13 (13:9)
AO069 19.1. 15:50 Baník Most HBC Olomouc 1966 13:29 (3:12)
AO070 19.1. 16:45 SK Kuřim HBC Ronal Jičín 8:24 (3:13)

2. kolo - turnaj HC Dukla Praha B - 19.1. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO091 19.1. 09:00 HC Dukla Praha B Sokol Úvaly 19:15 (7:6)
AO092 19.1. 09:50 Sokol Ostrava HK FCC Město Lovosice 16:26 (9:10)
AO093 19.1. 10:40 Tatran Bohunice HC Dukla Praha B 15:16 (8:10)
AO094 19.1. 11:30 Sokol Úvaly Sokol Ostrava 17:19 (4:11)
AO095 19.1. 12:20 HK FCC Město Lovosice Tatran Bohunice 27:16 (17:6)
AO096 19.1. 13:10 HC Dukla Praha B Sokol Ostrava 15:26 (5:10)
AO097 19.1. 14:00 Sokol Úvaly HK FCC Město Lovosice 8:37 (4:17)
AO098 19.1. 14:50 Sokol Ostrava Tatran Bohunice 23:20 (14:7)
AO099 19.1. 15:40 HK FCC Město Lovosice HC Dukla Praha B 27:15 (17:8)
AO100 19.1. 16:30 Tatran Bohunice Sokol Úvaly 23:20 (10:9)

2. kolo - turnaj Liberec Handball - 18.1. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO081 18.1. 09:00 SKP Frýdek-Místek Liberec Handball 23:23 (12:12)
AO082 18.1. 09:55 KH Kopřivnice HC Zlín 16:14 (7:7)
AO083 18.1. 10:50 Sokol Velké Meziříčí SKP Frýdek-Místek 18:22 (10:11)
AO084 18.1. 11:45 Liberec Handball KH Kopřivnice 16:28 (7:12)
AO085 18.1. 12:40 HC Zlín Sokol Velké Meziříčí 24:10 (13:3)
AO086 18.1. 13:35 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice 24:29 (12:14)
AO087 18.1. 14:30 Liberec Handball HC Zlín 15:20 (4:15)
AO088 18.1. 15:25 KH Kopřivnice Sokol Velké Meziříčí 27:15 (12:6)
AO089 18.1. 16:20 HC Zlín SKP Frýdek-Místek 19:8 (10:4)
AO090 18.1. 17:15 Sokol Velké Meziříčí Liberec Handball 17:17 (10:7)

2. kolo - turnaj Handball KP Brno - 18.1. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO051 18.1. 08:30 Handball KP Brno Sokol Telnice 17:13 (7:8)
AO052 18.1. 09:20 Tatran Litovel Sokol Šťahlavy 13:19 (5:9)
AO053 18.1. 10:10 Talent M.A.T. Plzeň Handball KP Brno 23:16 (12:10)
AO054 18.1. 11:00 Sokol Telnice Tatran Litovel 21:17 (12:11)
AO055 18.1. 11:50 Sokol Šťahlavy Talent M.A.T. Plzeň 12:17 (8:12)
AO056 18.1. 12:40 Handball KP Brno Tatran Litovel 24:19 (13:8)
AO057 18.1. 13:30 Sokol Telnice Sokol Šťahlavy 18:24 (9:16)
AO058 18.1. 14:20 Tatran Litovel Talent M.A.T. Plzeň 12:30 (6:15)
AO059 18.1. 15:10 Sokol Šťahlavy Handball KP Brno 21:11 (13:7)
AO060 18.1. 16:00 Talent M.A.T. Plzeň Sokol Telnice 26:17 (10:6)

3. kolo - turnaj Talent M.A.T. Plzeň - 16.2. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO121 16.2. 09:00 HBC Olomouc 1966 Talent M.A.T. Plzeň 20:19 (14:10)
AO122 16.2. 09:50 Sokol Ostrava Liberec Handball 23:17 (15:8)
AO123 16.2. 10:40 Jiskra Třeboň HBC Olomouc 1966 12:22 (6:10)
AO124 16.2. 11:30 Talent M.A.T. Plzeň Sokol Ostrava 10:16 (5:10)
AO125 16.2. 12:20 Liberec Handball Jiskra Třeboň 17:15 (7:10)
AO126 16.2. 13:10 HBC Olomouc 1966 Sokol Ostrava 22:23 (8:8)
AO127 16.2. 14:00 Talent M.A.T. Plzeň Liberec Handball 21:14 (12:10)
AO128 16.2. 14:50 Sokol Ostrava Jiskra Třeboň 27:19 (13:12)
AO129 16.2. 15:40 Liberec Handball HBC Olomouc 1966 17:24 (8:10)
AO130 16.2. 16:30 Jiskra Třeboň Talent M.A.T. Plzeň 9:21 (4:14)

3. kolo - turnaj SK Kuřim - 15.2. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO141 15.2. 08:30 SK Kuřim Tatran Bohunice 15:18 (5:8)
AO142 15.2. 09:20 HC Zlín Tatran Litovel 19:14 (8:6)
AO143 15.2. 10:20 TJ JM Chodov SK Kuřim 26:8 (13:5)
AO144 15.2. 11:15 Tatran Bohunice HC Zlín 18:13 (10:6)
AO145 15.2. 12:10 Tatran Litovel TJ JM Chodov 18:23 (11:14)
AO146 15.2. 13:05 SK Kuřim HC Zlín 17:18 (10:10)
AO147 15.2. 14:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel 23:23 (13:11)
AO148 15.2. 14:55 HC Zlín TJ JM Chodov 12:24 (7:9)
AO149 15.2. 15:50 Tatran Litovel SK Kuřim 13:21 (7:8)
AO150 15.2. 16:40 TJ JM Chodov Tatran Bohunice 32:19 (16:6)

3. kolo - turnaj HK FCC Město Lovosice - 16.2. 08:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO131 16.2. 08:00 HK FCC Město Lovosice SKH Polanka n.O. 28:12 (15:5)
AO132 16.2. 08:50 Baník Most Sokol Velké Meziříčí 17:25 (8:14)
AO133 16.2. 09:40 Handball KP Brno SKH Polanka n.O. 15:16 (9:6)
AO134 16.2. 10:30 HK FCC Město Lovosice Baník Most 36:17 (18:11)
AO135 16.2. 11:20 Sokol Velké Meziříčí Handball KP Brno 21:20 (12:9)
AO136 16.2. 12:10 SKH Polanka n.O. Baník Most 23:18 (11:11)
AO137 16.2. 13:00 Sokol Velké Meziříčí HK FCC Město Lovosice 17:30 (9:17)
AO138 16.2. 13:50 Handball KP Brno Baník Most 30:22 (14:13)
AO139 16.2. 14:40 Sokol Velké Meziříčí SKH Polanka n.O. 21:26 (7:11)
AO140 16.2. 15:30 HK FCC Město Lovosice Handball KP Brno 44:19 (16:12)

3. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek - 15.2. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO111 15.2. 09:00 Sokol Šťahlavy SKP Frýdek-Místek 21:23 (12:11)
AO112 15.2. 09:55 HCB Karviná HBC Ronal Jičín 21:19 (10:10)
AO113 15.2. 10:50 Sokol Úvaly Sokol Šťahlavy 14:25 (4:11)
AO114 15.2. 11:45 SKP Frýdek-Místek HCB Karviná 17:17 (7:11)
AO115 15.2. 12:40 HBC Ronal Jičín Sokol Úvaly 21:18 (13:13)
AO116 15.2. 13:35 Sokol Šťahlavy HCB Karviná 15:15 (6:6)
AO117 15.2. 14:30 SKP Frýdek-Místek HBC Ronal Jičín 23:23 (9:13)
AO118 15.2. 15:25 HCB Karviná Sokol Úvaly 21:16 (13:7)
AO119 15.2. 16:20 HBC Ronal Jičín Sokol Šťahlavy 21:22 (10:12)
AO120 15.2. 17:15 Sokol Úvaly SKP Frýdek-Místek 15:25 (7:12)

3. kolo - turnaj HC Dukla Praha A - 15.2. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO101 15.2. 09:00 HC Dukla Praha B HC Dukla Praha A 8:28 (2:11)
AO102 15.2. 09:50 KH Kopřivnice Sokol Nové Veselí 14:13 (11:10)
AO103 15.2. 10:40 Sokol Telnice HC Dukla Praha B 19:17 (9:9)
AO104 15.2. 11:30 HC Dukla Praha A KH Kopřivnice 18:21 (8:9)
AO105 15.2. 12:20 Sokol Nové Veselí Sokol Telnice 21:15 (11:7)
AO106 15.2. 13:10 HC Dukla Praha B KH Kopřivnice 15:21 (4:12)
AO107 15.2. 14:00 HC Dukla Praha A Sokol Nové Veselí 22:15 (11:6)
AO108 15.2. 14:50 KH Kopřivnice Sokol Telnice 27:20 (14:5)
AO109 15.2. 15:40 Sokol Nové Veselí HC Dukla Praha B 18:8 (8:4)
AO110 15.2. 16:30 Sokol Telnice HC Dukla Praha A 16:26 (9:12)

4. kolo - turnaj Sokol Nové Veselí - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO181 (hlášenka) HCB Karviná Sokol Nové Veselí
AO182 (hlášenka) Tatran Litovel Liberec Handball
AO183 (hlášenka) HK FCC Město Lovosice HCB Karviná
AO184 (hlášenka) Sokol Nové Veselí Tatran Litovel
AO185 (hlášenka) Liberec Handball HK FCC Město Lovosice
AO186 (hlášenka) HCB Karviná Tatran Litovel
AO187 (hlášenka) Sokol Nové Veselí Liberec Handball
AO188 (hlášenka) Tatran Litovel HK FCC Město Lovosice
AO189 (hlášenka) Liberec Handball HCB Karviná
AO190 (hlášenka) HK FCC Město Lovosice Sokol Nové Veselí

4. kolo - turnaj Sokol Úvaly - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO161 (hlášenka) HC Zlín Sokol Úvaly
AO162 (hlášenka) HBC Olomouc 1966 HC Dukla Praha A
AO163 (hlášenka) Handball KP Brno HC Zlín
AO164 (hlášenka) Sokol Úvaly HBC Olomouc 1966
AO165 (hlášenka) HC Dukla Praha A Handball KP Brno
AO166 (hlášenka) HC Zlín HBC Olomouc 1966
AO167 (hlášenka) Sokol Úvaly HC Dukla Praha A
AO168 (hlášenka) HBC Olomouc 1966 Handball KP Brno
AO169 (hlášenka) HC Dukla Praha A HC Zlín
AO170 (hlášenka) Handball KP Brno Sokol Úvaly

4. kolo - turnaj SKH Polanka n.O. - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO151 (hlášenka) KH Kopřivnice SKH Polanka n.O.
AO152 (hlášenka) Talent M.A.T. Plzeň Tatran Bohunice
AO153 (hlášenka) HBC Ronal Jičín KH Kopřivnice
AO154 (hlášenka) SKH Polanka n.O. Talent M.A.T. Plzeň
AO155 (hlášenka) Tatran Bohunice HBC Ronal Jičín
AO156 (hlášenka) KH Kopřivnice Talent M.A.T. Plzeň
AO157 (hlášenka) SKH Polanka n.O. Tatran Bohunice
AO158 (hlášenka) Talent M.A.T. Plzeň HBC Ronal Jičín
AO159 (hlášenka) Tatran Bohunice KH Kopřivnice
AO160 (hlášenka) HBC Ronal Jičín SKH Polanka n.O.

4. kolo - turnaj Sokol Šťahlavy - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO191 (hlášenka) SK Kuřim Sokol Šťahlavy
AO192 (hlášenka) Jiskra Třeboň HC Dukla Praha B
AO193 (hlášenka) Sokol Velké Meziříčí SK Kuřim
AO194 (hlášenka) Sokol Šťahlavy Jiskra Třeboň
AO195 (hlášenka) HC Dukla Praha B Sokol Velké Meziříčí
AO196 (hlášenka) SK Kuřim Jiskra Třeboň
AO197 (hlášenka) Sokol Šťahlavy HC Dukla Praha B
AO198 (hlášenka) Jiskra Třeboň Sokol Velké Meziříčí
AO199 (hlášenka) HC Dukla Praha B SK Kuřim
AO200 (hlášenka) Sokol Velké Meziříčí Sokol Šťahlavy

4. kolo - turnaj Sokol Ostrava - (hlášenka)
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
AO171 (hlášenka) TJ JM Chodov Sokol Ostrava
AO172 (hlášenka) Baník Most SKP Frýdek-Místek
AO173 (hlášenka) Sokol Telnice TJ JM Chodov
AO174 (hlášenka) Sokol Ostrava Baník Most
AO175 (hlášenka) SKP Frýdek-Místek Sokol Telnice
AO176 (hlášenka) TJ JM Chodov Baník Most
AO177 (hlášenka) Sokol Ostrava SKP Frýdek-Místek
AO178 (hlášenka) Baník Most Sokol Telnice
AO179 (hlášenka) SKP Frýdek-Místek TJ JM Chodov
AO180 (hlášenka) Sokol Telnice Sokol Ostrava

Facebook