Starší žáci - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Liga Olomouckého kraje

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA001 19.9. 14:00 HBC Olomouc 1966 SK HFP Prostějov 35:14 (16:9)
MGA002 18.9. 13:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 19:19 (12:10)
MGA003 18.9. 18:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná 22:21 (12:11)
MGA004 18.9. 12:30 Házená Uničov Cement Hranice 12:18 (7:11)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA005 26.9. 13:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice 20:20
MGA006 26.9. 08:30 Sokol Centrum Haná Házená Uničov 35:15 (14:5)
MGA007 25.9. 10:30 Tatran Litovel SK Žeravice 31:25 (13:14)
MGA008 26.9. 08:15 SK HFP Prostějov Házená Velká Bystřice 3:38 (1:24)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA009 3.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M. 30:20 (15:10)
MGA010 3.10. 16:00 SK Žeravice SK HFP Prostějov 46:4 (22:2)
MGA011 2.10. 12:30 Házená Uničov Tatran Litovel 15:29 (7:12)
MGA012 2.10. 15:45 Cement Hranice Sokol Centrum Haná 15:28 (8:12)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA013 10.10. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná 21:30 (9:16)
MGA014 9.10. 10:30 Tatran Litovel Cement Hranice 36:9 (16:4)
MGA015 9.10. 09:00 SK HFP Prostějov Házená Uničov 0:10
MGA016 10.10. 18:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice 21:23 (12:16)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA017 16.10. 13:30 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M. 30:14 (17:8)
MGA018 16.10. 17:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 35:19 (16:7)
MGA019 16.10. 15:45 Cement Hranice SK HFP Prostějov 33:21 (15:9)
MGA020 17.10. 10:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 34:22 (17:10)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA021 24.10. 13:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel 14:39 (6:18)
MGA022 23.10. 09:00 SK HFP Prostějov Sokol Centrum Haná 18:30 (5:13)
MGA023 24.10. 16:00 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov 29:22 (20:9)
MGA024 23.10. 13:30 Házená Velká Bystřice SK Žeravice 15:21 (8:12)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA025 20.11. 18:30 SK Žeravice Sokol Horka n.M. 30:17 (16:8)
MGA026 30.10. 12:30 Házená Uničov Házená Velká Bystřice 24:31 (16:14)
MGA027 26.10. 19:15 Cement Hranice HBC Olomouc 1966 16:22 (10:11)
MGA028 (hlášenka) Tatran Litovel SK HFP Prostějov 10:0

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA029 (hlášenka) Sokol Horka n.M. SK HFP Prostějov 0:10
MGA030 6.11. 15:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 23:34 (11:17)
MGA031 7.11. 13:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice 27:13 (13:7)
MGA032 6.11. 16:00 SK Žeravice Házená Uničov 36:18 (21:8)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA033 13.11. 12:30 Házená Uničov Sokol Horka n.M. 26:13
MGA034 10.11. 18:00 Cement Hranice SK Žeravice 12:30 (5:17)
MGA035 14.11. 08:30 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice 25:30 (9:14)
MGA036 13.11. 09:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 30:14 (18:5)

46. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA047 19.3. 09:00 SK HFP Prostějov HBC Olomouc 1966 20:33 (11:14)
MGA048 19.3. 09:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 28:17 (14:7)
MGA049 20.3. 08:30 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 19:25 (9:13)
MGA050 12.3. 14:00 Cement Hranice Házená Uničov 20:26 (8:12)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA052 26.3. 12:30 Házená Uničov Sokol Centrum Haná 22:32 (12:15)
MGA053 26.3. 18:00 SK Žeravice Tatran Litovel 17:24 (8:10)
MGA054 26.3. 13:30 Házená Velká Bystřice SK HFP Prostějov 34:19 (18:10)

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA058 3.4. 09:00 SK HFP Prostějov SK Žeravice 19:36 (9:16)
MGA059 2.4. 11:00 Tatran Litovel Házená Uničov 44:20 (20:5)
MGA060 3.4. 08:30 Sokol Centrum Haná Cement Hranice 29:23 (13:10)

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA062 9.4. 09:00 Cement Hranice Tatran Litovel 14:26 (6:12)
MGA063 9.4. 09:00 Házená Uničov SK HFP Prostějov 27:21 (14:11)
MGA065 9.4. 13:30 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 28:23 (18:13)

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA067 1.5. 14:00 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice 22:36 (11:19)
MGA069 30.4. 15:30 SK HFP Prostějov Cement Hranice 19:25
MGA070 1.5. 08:30 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 31:35 (18:15)

15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA072 14.5. 09:00 Sokol Centrum Haná SK HFP Prostějov 32:23 (15:11)
MGA074 14.5. 10:00 Házená Uničov HBC Olomouc 1966 19:26 (6:11)
MGA075 14.5. 14:00 SK Žeravice Házená Velká Bystřice 22:21 (9:10)

16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA077 21.5. 13:30 Házená Velká Bystřice Házená Uničov 34:24 (19:10)
MGA078 22.5. 12:30 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice 28:22 (13:11)
MGA080 22.5. 09:00 SK HFP Prostějov Tatran Litovel 15:36 (9:15)

17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA083 29.5. 09:00 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966 26:22 (13:13)
MGA084 28.5. 09:00 Cement Hranice Házená Velká Bystřice 17:26 (9:12)
MGA085 28.5. 10:00 Házená Uničov SK Žeravice 13:39 (5:17)

18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA087 4.6. 10:00 SK Žeravice Cement Hranice 26:11 (13:6)
MGA088 4.6. 13:30 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 26:24 (14:13)
MGA089 5.6. 14:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 19:25 (8:15)

Žákovská liga

1. kolo - turnaj Talent Plzeň - 12.12. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB011 12.12. 09:00 SKKP Handball Brno Talent Plzeň 6:25 (2:13)
XGB012 12.12. 09:55 Házená Rokycany Lions Hostivice 15:21 (7:13)
XGB013 12.12. 10:50 TJ JM Chodov SKKP Handball Brno 20:16 (8:6)
XGB014 12.12. 11:45 Talent Plzeň Házená Rokycany 30:9 (13:0)
XGB015 12.12. 12:40 Lions Hostivice TJ JM Chodov 14:21 (7:10)
XGB016 12.12. 13:35 SKKP Handball Brno Házená Rokycany 18:23 (7:14)
XGB017 12.12. 14:30 Talent Plzeň Lions Hostivice 30:10 (16:3)
XGB018 12.12. 15:25 Házená Rokycany TJ JM Chodov 16:20 (8:12)
XGB019 12.12. 16:20 Lions Hostivice SKKP Handball Brno 15:16 (6:9)
XGB020 12.12. 17:15 TJ JM Chodov Talent Plzeň 9:13 (2:4)

1. kolo - turnaj KH Kopřivnice - 11.12. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB001 11.12. 08:30 KH Kopřivnice Sokol Ostrava 15:17 (8:6)
XGB002 11.12. 09:25 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 13:22 (5:10)
XGB003 11.12. 10:20 HC Zlín KH Kopřivnice 14:15 (8:8)
XGB004 11.12. 11:15 Sokol Ostrava HBC Olomouc 1966 20:19 (9:8)
XGB005 11.12. 12:10 Tatran Litovel HC Zlín 23:19 (14:10)
XGB006 11.12. 13:05 KH Kopřivnice HBC Olomouc 1966 19:16 (11:7)
XGB007 11.12. 14:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel 16:17 (9:7)
XGB008 11.12. 14:55 HBC Olomouc 1966 HC Zlín 13:21 (8:9)
XGB009 11.12. 16:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice 14:14 (5:5)
XGB010 11.12. 16:55 HC Zlín Sokol Ostrava 10:0

1. kolo - turnaj Sokol Centrum Haná - 12.12. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB041 12.12. 08:30 Jiskra Třeboň Sokol Centrum Haná 21:25 (12:9)
XGB042 12.12. 09:20 Sokol Telnice SKP Frýdek-Místek 20:14 (6:4)
XGB043 12.12. 10:10 Sokol Nové Veselí Jiskra Třeboň 21:18 (12:9)
XGB044 12.12. 11:00 Sokol Centrum Haná Sokol Telnice 21:30 (7:15)
XGB045 12.12. 11:50 SKP Frýdek-Místek Sokol Nové Veselí 22:20 (11:11)
XGB046 12.12. 13:00 Jiskra Třeboň Sokol Telnice 16:29 (10:20)
XGB047 12.12. 13:50 Sokol Centrum Haná SKP Frýdek-Místek 16:18 (7:7)
XGB048 12.12. 14:40 Sokol Telnice Sokol Nové Veselí 30:24 (13:12)
XGB049 12.12. 15:30 SKP Frýdek-Místek Jiskra Třeboň 23:18 (10:8)
XGB050 12.12. 16:20 Sokol Nové Veselí Sokol Centrum Haná 28:21 (11:8)

1. kolo - turnaj Liberec Handball - 11.12. 08:45
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB021 11.12. 08:45 Liberec Handball HBC Jičín 15:25 (6:11)
XGB022 11.12. 09:40 Sokol Úvaly TJ Dukla Praha 9:26 (5:13)
XGB023 11.12. 10:35 Lokomotiva Louny Liberec Handball 20:13 (9:5)
XGB024 11.12. 11:30 HBC Jičín Sokol Úvaly 28:16 (16:8)
XGB025 11.12. 12:25 TJ Dukla Praha Lokomotiva Louny 18:15 (12:6)
XGB026 11.12. 13:20 Liberec Handball Sokol Úvaly 23:24 (13:11)
XGB027 11.12. 14:15 HBC Jičín TJ Dukla Praha 14:19 (7:10)
XGB028 11.12. 15:10 Sokol Úvaly Lokomotiva Louny 24:27 (10:19)
XGB029 11.12. 16:05 TJ Dukla Praha Liberec Handball 25:11 (12:5)
XGB030 11.12. 17:00 Lokomotiva Louny HBC Jičín 19:19 (8:8)

1. kolo - turnaj Sokol Telnice - 22.1. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB061 22.1. 09:00 Sokol Telnice SKKP Handball Brno 24:16 (11:5)
XGB062 22.1. 09:50 Sokol Velké Meziříčí HBC Olomouc 1966 30:15 (14:6)
XGB063 22.1. 10:40 Liberec Handball Sokol Telnice 22:27 (11:15)
XGB064 22.1. 11:30 SKKP Handball Brno Sokol Velké Meziříčí 19:24 (8:11)
XGB065 22.1. 12:20 HBC Olomouc 1966 Liberec Handball 19:24 (8:15)
XGB066 22.1. 13:10 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí 29:21 (13:11)
XGB067 22.1. 14:00 SKKP Handball Brno HBC Olomouc 1966 20:18 (11:8)
XGB068 22.1. 14:50 Sokol Velké Meziříčí Liberec Handball 20:25 (9:15)
XGB069 22.1. 15:40 HBC Olomouc 1966 Sokol Telnice 11:29 (4:18)
XGB070 22.1. 16:30 Liberec Handball SKKP Handball Brno 24:22 (12:12)

1. kolo - turnaj Sokol Velké Meziříčí - 11.12. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB031 11.12. 09:00 Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Velké Meziříčí 17:23 (5:10)
XGB032 11.12. 09:55 SK Kuřim HC Zubří 14:20 (6:11)
XGB033 11.12. 10:50 HK Lovosice Jiskra Havlíčkův Brod 29:15 (16:8)
XGB034 11.12. 11:40 Sokol Velké Meziříčí SK Kuřim 21:18 (14:6)
XGB035 11.12. 12:30 HC Zubří HK Lovosice 11:23 (7:10)
XGB036 11.12. 13:20 Jiskra Havlíčkův Brod SK Kuřim 20:20 (12:11)
XGB037 11.12. 14:10 Sokol Velké Meziříčí HC Zubří 14:26 (8:13)
XGB038 11.12. 15:00 SK Kuřim HK Lovosice 14:31 (5:17)
XGB039 11.12. 15:50 HC Zubří Jiskra Havlíčkův Brod 25:19 (12:10)
XGB040 11.12. 16:40 HK Lovosice Sokol Velké Meziříčí 23:5 (7:3)

2. kolo - turnaj HK Lovosice - 23.1. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB071 23.1. 08:30 HC Zlín HK Lovosice 12:23 (6:10)
XGB072 23.1. 09:25 Sokol Centrum Haná Sokol Úvaly 29:16 (15:7)
XGB073 23.1. 10:20 Talent Plzeň HC Zlín 18:13 (5:7)
XGB074 23.1. 11:15 HK Lovosice Sokol Centrum Haná 25:16 (14:5)
XGB075 23.1. 12:10 Sokol Úvaly Talent Plzeň 13:25 (2:11)
XGB076 23.1. 13:05 HC Zlín Sokol Centrum Haná 15:19 (5:10)
XGB077 23.1. 14:00 HK Lovosice Sokol Úvaly 28:12 (12:5)
XGB078 23.1. 14:55 Sokol Centrum Haná Talent Plzeň 10:24 (6:12)
XGB079 23.1. 15:50 Sokol Úvaly HC Zlín 15:19 (7:13)
XGB080 23.1. 16:45 Talent Plzeň HK Lovosice 24:14 (13:5)

2. kolo - turnaj TJ JM Chodov - 22.1. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB091 22.1. 09:00 TJ Dukla Praha TJ JM Chodov 24:12 (16:5)
XGB092 22.1. 09:50 SKP Frýdek-Místek Sokol Ostrava 17:10 (7:4)
XGB093 22.1. 10:40 Jiskra Havlíčkův Brod TJ Dukla Praha 16:21 (8:10)
XGB094 22.1. 11:30 TJ JM Chodov SKP Frýdek-Místek 8:12 (5:7)
XGB095 22.1. 12:20 Sokol Ostrava Jiskra Havlíčkův Brod 20:13 (11:6)
XGB096 22.1. 13:10 TJ Dukla Praha SKP Frýdek-Místek 13:13 (5:5)
XGB097 22.1. 14:00 TJ JM Chodov Sokol Ostrava 10:19 (5:9)
XGB098 22.1. 14:50 SKP Frýdek-Místek Jiskra Havlíčkův Brod 20:14 (11:4)
XGB099 22.1. 15:40 Sokol Ostrava TJ Dukla Praha 14:18 (5:11)
XGB100 22.1. 16:30 Jiskra Havlíčkův Brod TJ JM Chodov 22:11 (14:3)

2. kolo - turnaj Tatran Litovel - 23.1. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB081 23.1. 08:30 Jiskra Třeboň Tatran Litovel 0:10
XGB082 23.1. 09:20 Lokomotiva Louny Házená Rokycany 0:10
XGB083 23.1. 10:10 SK Kuřim Jiskra Třeboň 10:0
XGB084 23.1. 11:00 Tatran Litovel Lokomotiva Louny 10:0
XGB085 23.1. 11:50 Házená Rokycany SK Kuřim 14:25 (8:11)
XGB086 23.1. 12:40 Jiskra Třeboň Lokomotiva Louny
XGB087 23.1. 13:30 Tatran Litovel Házená Rokycany 20:16 (11:5)
XGB088 23.1. 14:20 Lokomotiva Louny SK Kuřim 0:10
XGB089 23.1. 15:10 Házená Rokycany Jiskra Třeboň 10:0
XGB090 23.1. 16:00 SK Kuřim Tatran Litovel 15:19 (10:13)

2. kolo - turnaj HBC Jičín - 23.1. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB051 23.1. 08:30 KH Kopřivnice HBC Jičín 14:16 (7:10)
XGB052 23.1. 09:25 Lions Hostivice Sokol Nové Veselí 0:10
XGB053 23.1. 10:20 HC Zubří KH Kopřivnice 23:25 (12:13)
XGB054 23.1. 11:15 HBC Jičín Lions Hostivice 10:0
XGB055 23.1. 12:10 Sokol Nové Veselí HC Zubří 17:19 (10:12)
XGB056 23.1. 13:05 KH Kopřivnice Lions Hostivice 10:0
XGB057 23.1. 14:00 HBC Jičín Sokol Nové Veselí 23:19 (13:9)
XGB058 23.1. 14:55 Lions Hostivice HC Zubří 0:10
XGB059 23.1. 15:50 Sokol Nové Veselí KH Kopřivnice 16:15 (8:9)
XGB060 23.1. 16:45 HC Zubří HBC Jičín 16:26 (7:11)

3. kolo - turnaj Sokol Nové Veselí - 20.2. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB111 20.2. 08:30 Talent Plzeň Sokol Nové Veselí 21:8 (10:6)
XGB112 20.2. 09:20 Sokol Velké Meziříčí Tatran Litovel 12:22 (5:13)
XGB113 20.2. 10:10 TJ Dukla Praha Talent Plzeň 16:25 (6:13)
XGB114 20.2. 11:00 Sokol Nové Veselí Sokol Velké Meziříčí 24:18 (12:8)
XGB115 20.2. 11:50 Tatran Litovel TJ Dukla Praha 22:18 (13:12)
XGB116 20.2. 13:00 Talent Plzeň Sokol Velké Meziříčí 27:8 (17:4)
XGB117 20.2. 13:50 Sokol Nové Veselí Tatran Litovel 27:19 (16:10)
XGB118 20.2. 14:50 Sokol Velké Meziříčí TJ Dukla Praha 10:22 (6:12)
XGB119 20.2. 15:50 Tatran Litovel Talent Plzeň 8:17 (4:8)
XGB120 20.2. 16:50 TJ Dukla Praha Sokol Nové Veselí 17:22 (12:10)

3. kolo - turnaj Sokol Úvaly - 20.2. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB121 20.2. 08:30 Sokol Ostrava Sokol Úvaly 28:12 (13:5)
XGB122 20.2. 09:25 Lions Hostivice SK Kuřim 0:10
XGB123 20.2. 10:20 Sokol Telnice Sokol Ostrava 20:24 (13:11)
XGB124 20.2. 11:15 Sokol Úvaly Lions Hostivice 10:0
XGB125 20.2. 12:10 SK Kuřim Sokol Telnice 17:22 (8:16)
XGB126 20.2. 13:05 Sokol Ostrava Lions Hostivice 10:0
XGB127 20.2. 14:00 Sokol Úvaly SK Kuřim 23:24 (9:12)
XGB128 20.2. 14:55 Lions Hostivice Sokol Telnice 0:10
XGB129 20.2. 15:50 SK Kuřim Sokol Ostrava 15:27 (6:13)
XGB130 20.2. 16:45 Sokol Telnice Sokol Úvaly 29:13 (17:6)

3. kolo - turnaj Jiskra Havlíčkův Brod - 20.2. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB131 20.2. 08:30 Jiskra Havlíčkův Brod SKKP Handball Brno 26:15 (15:7)
XGB132 20.2. 09:25 Jiskra Třeboň HBC Jičín 13:29 (7:15)
XGB133 20.2. 10:20 HC Zlín Jiskra Havlíčkův Brod 16:19 (9:6)
XGB134 20.2. 11:15 SKKP Handball Brno Jiskra Třeboň 10:12 (7:4)
XGB135 20.2. 12:10 HBC Jičín HC Zlín 23:20 (11:9)
XGB136 20.2. 13:05 Jiskra Havlíčkův Brod Jiskra Třeboň 20:15 (9:7)
XGB137 20.2. 14:00 SKKP Handball Brno HBC Jičín 15:24 (11:13)
XGB138 20.2. 14:55 Jiskra Třeboň HC Zlín 8:17 (4:9)
XGB139 20.2. 15:50 HBC Jičín Jiskra Havlíčkův Brod 28:11 (15:7)
XGB140 20.2. 16:45 HC Zlín SKKP Handball Brno 17:14 (11:6)

3. kolo - turnaj Házená Rokycany - 19.2. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB101 19.2. 08:30 SKP Frýdek-Místek Házená Rokycany 21:14 (12:8)
XGB102 19.2. 09:25 KH Kopřivnice HK Lovosice 16:26 (8:11)
XGB103 19.2. 10:20 Liberec Handball SKP Frýdek-Místek 11:19 (6:13)
XGB104 19.2. 11:15 Házená Rokycany KH Kopřivnice 19:19 (12:10)
XGB105 19.2. 12:10 HK Lovosice Liberec Handball 29:9 (16:3)
XGB106 19.2. 13:05 SKP Frýdek-Místek KH Kopřivnice 18:11 (8:4)
XGB107 19.2. 14:00 Házená Rokycany HK Lovosice 13:32 (8:12)
XGB108 19.2. 14:55 KH Kopřivnice Liberec Handball 26:17 (16:7)
XGB109 19.2. 15:50 HK Lovosice SKP Frýdek-Místek 16:14 (9:7)
XGB110 19.2. 16:45 Liberec Handball Házená Rokycany 15:20 (7:9)

3. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 20.2. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB141 20.2. 09:00 TJ JM Chodov HBC Olomouc 1966 15:15 (7:5)
XGB142 20.2. 09:55 Lokomotiva Louny Sokol Centrum Haná 16:10 (8:7)
XGB143 20.2. 10:50 HC Zubří TJ JM Chodov 22:19 (8:9)
XGB144 20.2. 11:45 HBC Olomouc 1966 Lokomotiva Louny 12:22 (3:11)
XGB145 20.2. 12:40 Sokol Centrum Haná HC Zubří 16:25 (10:14)
XGB146 20.2. 13:35 TJ JM Chodov Lokomotiva Louny 8:10 (5:5)
XGB147 20.2. 14:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 15:20 (7:11)
XGB148 20.2. 15:25 Lokomotiva Louny HC Zubří 22:20 (13:9)
XGB149 20.2. 16:20 Sokol Centrum Haná TJ JM Chodov 18:14 (10:6)
XGB150 20.2. 17:15 HC Zubří HBC Olomouc 1966 23:16 (11:9)

4. kolo - turnaj Tatran Litovel - 13.3. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB161 13.3. 08:30 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 10:19 (5:10)
XGB162 13.3. 09:25 Lions Hostivice Jiskra Havlíčkův Brod 17:22 (8:12)
XGB163 13.3. 10:20 Liberec Handball Sokol Centrum Haná 22:27 (8:10)
XGB164 13.3. 11:15 Tatran Litovel Lions Hostivice 26:13 (14:3)
XGB165 13.3. 12:10 Jiskra Havlíčkův Brod Liberec Handball 23:22 (14:6)
XGB166 13.3. 13:05 Sokol Centrum Haná Lions Hostivice 25:8 (10:4)
XGB167 13.3. 14:00 Tatran Litovel Jiskra Havlíčkův Brod 27:11 (13:6)
XGB168 13.3. 14:55 Lions Hostivice Liberec Handball 17:30 (6:16)
XGB169 13.3. 15:50 Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Centrum Haná 16:17 (8:6)
XGB170 13.3. 16:45 Liberec Handball Tatran Litovel 17:22 (6:12)

4. kolo - turnaj HBC Olomouc 1966 - 13.3. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB191 13.3. 08:30 Talent Plzeň HBC Olomouc 1966 24:5 (11:2)
XGB192 13.3. 09:25 SK Kuřim SKP Frýdek-Místek 14:21 (4:10)
XGB193 13.3. 10:20 HBC Jičín Talent Plzeň 9:23 (5:10)
XGB194 13.3. 11:15 HBC Olomouc 1966 SK Kuřim 11:18 (8:10)
XGB195 13.3. 12:10 SKP Frýdek-Místek HBC Jičín 22:12 (11:7)
XGB196 13.3. 13:05 Talent Plzeň SK Kuřim 25:10 (14:5)
XGB197 13.3. 14:00 HBC Olomouc 1966 SKP Frýdek-Místek 11:19 (3:9)
XGB198 13.3. 14:55 SK Kuřim HBC Jičín 21:22 (9:13)
XGB199 13.3. 15:50 SKP Frýdek-Místek Talent Plzeň 10:16 (5:9)
XGB200 13.3. 16:45 HBC Jičín HBC Olomouc 1966 27:16 (13:11)

4. kolo - turnaj SKKP Handball Brno - 13.3. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB181 13.3. 09:00 SKKP Handball Brno HK Lovosice 7:27 (4:13)
XGB182 13.3. 09:55 Lokomotiva Louny Sokol Nové Veselí 18:12 (9:5)
XGB183 13.3. 10:50 Sokol Ostrava SKKP Handball Brno 25:15 (15:8)
XGB184 13.3. 11:45 HK Lovosice Lokomotiva Louny 25:21 (16:15)
XGB185 13.3. 12:40 Sokol Nové Veselí Sokol Ostrava 17:26 (8:12)
XGB186 13.3. 13:35 SKKP Handball Brno Lokomotiva Louny 15:19 (6:8)
XGB187 13.3. 14:30 HK Lovosice Sokol Nové Veselí 22:16 (9:11)
XGB188 13.3. 15:25 Lokomotiva Louny Sokol Ostrava 12:18 (7:11)
XGB189 13.3. 16:20 Sokol Nové Veselí SKKP Handball Brno 20:14 (8:8)
XGB190 13.3. 17:15 Sokol Ostrava HK Lovosice 10:18 (7:10)

4. kolo - turnaj KH Kopřivnice - 13.3. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB151 13.3. 08:30 Sokol Velké Meziříčí KH Kopřivnice 19:17 (12:8)
XGB152 13.3. 09:30 Sokol Úvaly TJ JM Chodov 17:26 (9:15)
XGB153 13.3. 10:30 Jiskra Třeboň Sokol Velké Meziříčí 18:19 (6:10)
XGB154 13.3. 11:30 KH Kopřivnice Sokol Úvaly 21:18 (9:8)
XGB155 13.3. 12:30 TJ JM Chodov Jiskra Třeboň 18:17 (8:9)
XGB156 13.3. 13:30 Sokol Velké Meziříčí Sokol Úvaly 19:14 (11:9)
XGB157 13.3. 14:30 KH Kopřivnice TJ JM Chodov 24:11 (7:7)
XGB158 13.3. 15:30 Sokol Úvaly Jiskra Třeboň 13:19 (7:12)
XGB159 13.3. 16:30 TJ JM Chodov Sokol Velké Meziříčí 15:16 (9:9)
XGB160 13.3. 17:30 Jiskra Třeboň KH Kopřivnice 20:19 (13:11)

4. kolo - turnaj TJ Dukla Praha - 12.3. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB171 12.3. 08:30 TJ Dukla Praha HC Zubří 13:13 (6:7)
XGB172 12.3. 09:25 Házená Rokycany Sokol Telnice 19:29 (11:12)
XGB173 12.3. 10:20 HC Zlín TJ Dukla Praha 16:22 (6:13)
XGB174 12.3. 11:15 HC Zubří Házená Rokycany 33:25 (18:12)
XGB175 12.3. 12:10 Sokol Telnice HC Zlín 28:17 (14:9)
XGB176 12.3. 13:05 TJ Dukla Praha Házená Rokycany 24:15 (11:9)
XGB177 12.3. 14:00 HC Zubří Sokol Telnice 14:28 (7:13)
XGB178 12.3. 14:55 Házená Rokycany HC Zlín 20:18 (10:8)
XGB179 12.3. 15:50 Sokol Telnice TJ Dukla Praha 24:21 (13:7)
XGB180 12.3. 16:45 HC Zlín HC Zubří 21:16 (9:7)

5. kolo - turnaj Jiskra Havlíčkův Brod - 23.4. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB221 23.4. 08:30 Jiskra Havlíčkův Brod Talent Plzeň 11:19 (5:10)
XGB222 23.4. 09:25 Sokol Telnice Lokomotiva Louny 26:20 (14:9)
XGB223 23.4. 10:20 KH Kopřivnice Jiskra Havlíčkův Brod 28:16 (12:9)
XGB224 23.4. 11:15 Talent Plzeň Sokol Telnice 25:16 (13:4)
XGB225 23.4. 12:10 Lokomotiva Louny KH Kopřivnice 16:21 (8:12)
XGB226 23.4. 13:05 Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Telnice 24:31 (10:17)
XGB227 23.4. 14:00 Talent Plzeň Lokomotiva Louny 24:11 (14:4)
XGB228 23.4. 14:55 Sokol Telnice KH Kopřivnice 24:21 (11:11)
XGB229 23.4. 15:50 Lokomotiva Louny Jiskra Havlíčkův Brod 15:19 (9:9)
XGB230 23.4. 16:45 KH Kopřivnice Talent Plzeň 10:20 (6:7)

5. kolo - turnaj Sokol Velké Meziříčí - 23.4. 09:00
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB231 23.4. 09:00 Sokol Centrum Haná Sokol Velké Meziříčí 0:10
XGB232 23.4. 10:05 Sokol Ostrava HBC Jičín 17:14 (10:3)
XGB233 23.4. 11:10 Házená Rokycany Sokol Centrum Haná 10:0
XGB234 23.4. 12:10 Sokol Velké Meziříčí Sokol Ostrava 13:18 (8:12)
XGB235 23.4. 13:10 HBC Jičín Házená Rokycany 25:23 (10:15)
XGB236 23.4. 14:10 Sokol Centrum Haná Sokol Ostrava 0:10
XGB237 23.4. 15:10 Sokol Velké Meziříčí HBC Jičín 21:21 (9:14)
XGB238 23.4. 16:10 Sokol Ostrava Házená Rokycany 25:23 (11:9)
XGB239 23.4. 17:10 HBC Jičín Sokol Centrum Haná 10:0
XGB240 23.4. 18:10 Házená Rokycany Sokol Velké Meziříčí 16:16 (5:9)

5. kolo - turnaj Lions Hostivice - 24.4. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB211 24.4. 08:30 TJ Dukla Praha Lions Hostivice 29:11 (15:10)
XGB212 24.4. 09:25 HBC Olomouc 1966 HK Lovosice 12:28 (4:16)
XGB213 24.4. 10:20 Jiskra Třeboň TJ Dukla Praha 10:26 (6:12)
XGB214 24.4. 11:15 Lions Hostivice HBC Olomouc 1966 16:12 (10:8)
XGB215 24.4. 12:10 HK Lovosice Jiskra Třeboň 27:4 (15:1)
XGB216 24.4. 13:05 TJ Dukla Praha HBC Olomouc 1966 24:10 (13:6)
XGB217 24.4. 14:00 Lions Hostivice HK Lovosice 10:32 (5:14)
XGB218 24.4. 14:55 HBC Olomouc 1966 Jiskra Třeboň 15:20 (5:8)
XGB219 24.4. 15:50 HK Lovosice TJ Dukla Praha 20:15 (7:6)
XGB220 24.4. 16:45 Jiskra Třeboň Lions Hostivice 21:22 (7:7)

5. kolo - turnaj HC Zlín - 23.4. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB241 23.4. 08:30 HC Zlín SK Kuřim 21:20 (13:7)
XGB242 23.4. 09:25 Liberec Handball Sokol Nové Veselí 18:28 (8:15)
XGB243 23.4. 10:20 TJ JM Chodov HC Zlín 15:18 (8:10)
XGB244 23.4. 11:15 SK Kuřim Liberec Handball 28:19 (13:12)
XGB245 23.4. 12:10 Sokol Nové Veselí TJ JM Chodov 21:14 (13:6)
XGB246 23.4. 13:05 HC Zlín Liberec Handball 20:14 (8:10)
XGB247 23.4. 14:00 SK Kuřim Sokol Nové Veselí 21:21 (9:6)
XGB248 23.4. 14:55 Liberec Handball TJ JM Chodov 17:18 (6:8)
XGB249 23.4. 15:50 Sokol Nové Veselí HC Zlín 17:17 (10:9)
XGB250 23.4. 16:45 TJ JM Chodov SK Kuřim 21:19 (13:13)

5. kolo - turnaj SKP Frýdek-Místek - 23.4. 08:30
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB201 23.4. 08:30 SKP Frýdek-Místek HC Zubří 20:15 (10:4)
XGB202 23.4. 09:25 Tatran Litovel SKKP Handball Brno 25:20 (11:8)
XGB203 23.4. 10:20 Sokol Úvaly SKP Frýdek-Místek 15:31 (7:16)
XGB204 23.4. 11:15 HC Zubří Tatran Litovel 23:23 (12:13)
XGB205 23.4. 12:10 SKKP Handball Brno Sokol Úvaly 16:16 (11:9)
XGB206 23.4. 13:05 SKP Frýdek-Místek Tatran Litovel 16:11 (8:5)
XGB207 23.4. 14:00 HC Zubří SKKP Handball Brno 28:19 (15:11)
XGB208 23.4. 14:55 Tatran Litovel Sokol Úvaly 20:13 (11:4)
XGB209 23.4. 15:50 SKKP Handball Brno SKP Frýdek-Místek 16:20 (9:8)
XGB210 23.4. 16:45 Sokol Úvaly HC Zubří 4:28 (0:1)

Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XGB251 7.5. 08:45 HC Zubří Liberec Handball 20:16 (8:9)
XGB252 7.5. 09:40 Talent Plzeň Jiskra Třeboň 26:9 (13:4)
XGB253 7.5. 10:35 Sokol Ostrava HC Zubří 14:19 (9:9)
XGB254 7.5. 11:30 Liberec Handball Talent Plzeň 5:29 (2:13)
XGB255 7.5. 12:25 Jiskra Třeboň Sokol Ostrava 12:15 (7:7)
XGB256 7.5. 13:20 HC Zubří Talent Plzeň 7:21 (4:13)
XGB257 7.5. 14:15 Liberec Handball Jiskra Třeboň 23:21 (14:8)
XGB258 7.5. 15:10 Talent Plzeň Sokol Ostrava 17:9 (9:3)
XGB259 7.5. 16:05 Jiskra Třeboň HC Zubří 17:26 (9:13)
XGB260 7.5. 17:00 Sokol Ostrava Liberec Handball 24:18 (11:12)
XGB261 8.5. 09:00 Jiskra Havlíčkův Brod Sokol Úvaly 22:20 (12:10)
XGB262 8.5. 09:55 Házená Rokycany Sokol Nové Veselí 20:19 (11:9)
XGB263 8.5. 10:50 HBC Olomouc 1966 Jiskra Havlíčkův Brod 16:23 (8:10)
XGB264 8.5. 11:45 Sokol Úvaly Házená Rokycany 22:26 (12:13)
XGB265 8.5. 12:40 Sokol Nové Veselí HBC Olomouc 1966 24:15 (10:5)
XGB266 8.5. 13:35 Jiskra Havlíčkův Brod Házená Rokycany 16:19 (7:10)
XGB267 8.5. 14:30 Sokol Úvaly Sokol Nové Veselí 18:18 (11:10)
XGB268 8.5. 15:25 Házená Rokycany HBC Olomouc 1966 14:11 (10:2)
XGB269 8.5. 16:20 Sokol Nové Veselí Jiskra Havlíčkův Brod 15:18 (8:12)
XGB270 8.5. 17:15 HBC Olomouc 1966 Sokol Úvaly 22:21 (8:12)
XGB271 8.5. 08:30 SKKP Handball Brno SK Kuřim 18:21 (8:10)
XGB272 8.5. 09:25 Sokol Centrum Haná KH Kopřivnice 18:14 (8:7)
XGB273 8.5. 10:20 TJ Dukla Praha SKKP Handball Brno 28:15 (16:6)
XGB274 8.5. 11:15 SK Kuřim Sokol Centrum Haná 18:24 (9:12)
XGB275 8.5. 12:10 KH Kopřivnice TJ Dukla Praha 14:18 (8:5)
XGB276 8.5. 13:05 SKKP Handball Brno Sokol Centrum Haná 28:20 (15:11)
XGB277 8.5. 14:00 SK Kuřim KH Kopřivnice 25:18 (13:6)
XGB278 8.5. 14:55 Sokol Centrum Haná TJ Dukla Praha 18:25 (9:12)
XGB279 8.5. 15:50 KH Kopřivnice SKKP Handball Brno 23:16 (13:7)
XGB280 8.5. 16:40 TJ Dukla Praha SK Kuřim 18:11 (9:8)
XGB281 7.5. 08:30 HC Zlín SKP Frýdek-Místek 10:17 (6:7)
XGB282 7.5. 09:25 Sokol Velké Meziříčí Lions Hostivice 29:16 (17:10)
XGB283 7.5. 10:20 Lokomotiva Louny HC Zlín 13:14 (5:6)
XGB284 7.5. 11:15 SKP Frýdek-Místek Sokol Velké Meziříčí 13:16 (9:10)
XGB285 7.5. 12:10 Lions Hostivice Lokomotiva Louny 17:25 (10:12)
XGB286 7.5. 13:05 HC Zlín Sokol Velké Meziříčí 17:20 (8:12)
XGB287 7.5. 14:00 SKP Frýdek-Místek Lions Hostivice 25:14 (15:6)
XGB288 7.5. 14:55 Sokol Velké Meziříčí Lokomotiva Louny 21:28 (12:15)
XGB289 7.5. 15:50 Lions Hostivice HC Zlín 11:27 (4:14)
XGB290 7.5. 16:45 Lokomotiva Louny SKP Frýdek-Místek 10:14 (5:7)
XGB291 8.5. 08:30 Sokol Telnice Tatran Litovel 24:16 (13:7)
XGB292 8.5. 09:25 TJ JM Chodov HBC Jičín 16:21 (8:11)
XGB293 8.5. 10:20 HK Lovosice Sokol Telnice 24:15 (11:7)
XGB294 8.5. 11:15 Tatran Litovel TJ JM Chodov 18:16 (11:9)
XGB295 8.5. 12:10 HBC Jičín HK Lovosice 20:20 (10:7)
XGB296 8.5. 13:05 Sokol Telnice TJ JM Chodov 28:21 (18:10)
XGB297 8.5. 14:00 Tatran Litovel HBC Jičín 24:19 (13:9)
XGB298 8.5. 14:55 TJ JM Chodov HK Lovosice 12:21 (7:10)
XGB299 8.5. 15:50 HBC Jičín Sokol Telnice 24:28 (8:18)
XGB300 8.5. 16:45 HK Lovosice Tatran Litovel 27:17 (13:8)

Facebook