Starší žáci - utkání 2021/2022

<< Tým Utkání Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Zadávání výsledků Jen utkání domácího týmu

Liga Olomouckého kraje

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA001 19.9. 14:00 HBC Olomouc 1966 SK HFP Prostějov 35:14
MGA002 18.9. 13:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 19:19
MGA003 18.9. 18:00 SK Žeravice Sokol Centrum Haná 22:21
MGA004 18.9. 12:30 Házená Uničov Cement Hranice 12:18

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA005 26.9. 13:00 Sokol Horka n.M. Cement Hranice
MGA006 26.9. 08:30 Sokol Centrum Haná Házená Uničov
MGA007 25.9. 10:30 Tatran Litovel SK Žeravice 31:25
MGA008 26.9. 08:15 SK HFP Prostějov Házená Velká Bystřice

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA009 3.10. 12:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Horka n.M.
MGA010 3.10. 14:00 SK Žeravice SK HFP Prostějov
MGA011 2.10. 12:30 Házená Uničov Tatran Litovel
MGA012 2.10. 15:45 Cement Hranice Sokol Centrum Haná

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA013 10.10. 13:00 Sokol Horka n.M. Sokol Centrum Haná
MGA014 9.10. 10:30 Tatran Litovel Cement Hranice
MGA015 9.10. 09:00 SK HFP Prostějov Házená Uničov
MGA016 10.10. 18:00 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA017 16.10. 13:30 Házená Velká Bystřice Sokol Horka n.M.
MGA018 16.10. 17:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966
MGA019 16.10. 15:45 Cement Hranice SK HFP Prostějov
MGA020 17.10. 10:30 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA021 24.10. 13:00 Sokol Horka n.M. Tatran Litovel
MGA022 23.10. 09:00 SK HFP Prostějov Sokol Centrum Haná
MGA023 24.10. 11:00 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov
MGA024 23.10. 13:30 Házená Velká Bystřice SK Žeravice

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA025 30.10. 16:00 SK Žeravice Sokol Horka n.M.
MGA026 30.10. 12:30 Házená Uničov Házená Velká Bystřice
MGA027 30.10. 15:45 Cement Hranice HBC Olomouc 1966
MGA028 30.10. 10:30 Tatran Litovel SK HFP Prostějov

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA029 7.11. 13:00 Sokol Horka n.M. SK HFP Prostějov
MGA030 6.11. 15:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná
MGA031 7.11. 13:30 Házená Velká Bystřice Cement Hranice
MGA032 6.11. 16:00 SK Žeravice Házená Uničov

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MGA033 13.11. 12:30 Házená Uničov Sokol Horka n.M.
MGA034 13.11. 15:45 Cement Hranice SK Žeravice
MGA035 14.11. 08:30 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice
MGA036 13.11. 10:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966

Facebook