Mladší žáci - soutěže 2023/2024

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání družstva

Liga Olomouckého kraje

1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA001 16.9. 14:15 Sokol Osek nad Bečvou HBC Olomouc 1966 10:26 (6:15)
MLA002 16.9. 15:30 Sokol Osek nad Bečvou Sokol Centrum Haná 17:20 (10:14)
MLA004 16.9. 11:00 SK Aktiv Olomouc Cement Hranice 5:24 (5:12)
MLA005 16.9. 12:15 Cement Hranice Házená Velká Bystřice 15:28 (10:16)
MLA006 16.9. 13:30 Házená Velká Bystřice SK Aktiv Olomouc 26:6 (14:5)
MLA007 17.9. 09:15 Sokol Čechy pod Kosířem Tatran Litovel 2:24 (2:12)
MLA008 17.9. 11:45 Sokol Horka n.M. SK HFP Prostějov 18:3 (9:1)
MLA009 17.9. 10:30 SK HFP Prostějov Sokol Čechy pod Kosířem 16:3 (7:2)
MLA010 16.9. 09:00 TJ Senice n.H. SK Žeravice 16:16 (8:8)
MLA011 30.9. 13:30 SK Žeravice Házená Uničov 18:13 (12:11)
MLA012 4.10. 17:00 Házená Uničov TJ Senice n.H. 14:18 (8:8)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA013 23.9. 10:30 Házená Uničov Sokol Centrum Haná 9:15 (2:9)
MLA014 23.9. 11:45 Sokol Centrum Haná SK HFP Prostějov 11:7 (5:3)
MLA015 23.9. 13:00 SK HFP Prostějov Házená Uničov 9:17 (3:8)
MLA016 24.9. 11:15 Sokol Horka n.M. Sokol Osek nad Bečvou 19:9 (7:3)
MLA017 24.9. 10:00 Sokol Horka n.M. SK Aktiv Olomouc 30:5 (17:2)
MLA019 23.9. 10:00 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966 23:17 (17:4)
MLA020 23.9. 11:15 HBC Olomouc 1966 TJ Senice n.H. 21:13 (10:5)
MLA021 23.9. 12:30 TJ Senice n.H. Házená Velká Bystřice 20:26 (12:16)
MLA022 24.9. 11:30 Cement Hranice Sokol Čechy pod Kosířem 25:2 (12:0)
MLA023 24.9. 13:00 Sokol Čechy pod Kosířem SK Žeravice 4:35 (0:18)
MLA024 24.9. 14:30 Cement Hranice Tatran Litovel 20:19 (7:10)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA025 8.10. 09:00 SK HFP Prostějov Sokol Osek nad Bečvou 14:12 (8:8)
MLA026 8.10. 10:20 Sokol Osek nad Bečvou Cement Hranice 20:10 (10:6)
MLA027 8.10. 11:40 Cement Hranice SK HFP Prostějov 14:12 (4:9)
MLA028 7.10. 09:00 HBC Olomouc 1966 SK Aktiv Olomouc 27:2 (11:2)
MLA029 7.10. 10:15 SK Aktiv Olomouc Tatran Litovel 3:30 (1:17)
MLA030 7.10. 11:30 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966 16:24 (7:11)
MLA031 7.10. 09:00 SK Žeravice Sokol Horka n.M. 21:15 (12:9)
MLA032 7.10. 10:15 Sokol Horka n.M. Házená Uničov 17:23 (7:14)
MLA033 7.10. 11:30 SK Žeravice Házená Velká Bystřice 21:17 (14:9)
MLA034 7.10. 11:00 Sokol Centrum Haná Sokol Čechy pod Kosířem 33:7 (15:3)
MLA035 7.10. 12:15 Sokol Čechy pod Kosířem TJ Senice n.H. 9:34 (5:17)
MLA036 7.10. 13:30 TJ Senice n.H. Sokol Centrum Haná 23:25 (13:14)

4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA037 21.10. 15:30 Sokol Osek nad Bečvou Házená Velká Bystřice 10:22 (4:9)
MLA038 21.10. 16:45 Házená Velká Bystřice Sokol Čechy pod Kosířem 39:11 (21:6)
MLA039 21.10. 18:00 Sokol Čechy pod Kosířem Sokol Osek nad Bečvou 5:25 (3:13)
MLA040 21.10. 09:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 27:26 (14:14)
MLA041 21.10. 10:15 Sokol Centrum Haná SK Žeravice 19:25 (7:11)
MLA042 21.10. 11:30 SK Žeravice Tatran Litovel 17:17 (10:13)
MLA043 14.10. 13:30 SK Aktiv Olomouc SK HFP Prostějov 5:18 (1:7)
MLA044 14.10. 14:45 SK Aktiv Olomouc TJ Senice n.H. 3:36 (2:22)
MLA046 21.10. 13:00 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 13:26 (8:12)
MLA047 21.10. 14:30 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 12:18 (3:9)
MLA048 21.10. 16:00 Cement Hranice Házená Uničov 10:17 (6:8)

5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA049 4.11. 14:00 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 22:22 (14:15)
MLA050 4.11. 15:15 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 21:24 (15:15)
MLA051 4.11. 16:30 Sokol Horka n.M. Házená Velká Bystřice 23:19 (13:10)
MLA052 12.11. 11:00 SK HFP Prostějov HBC Olomouc 1966 8:23 (2:12)
MLA053 12.11. 12:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 20:21 (11:9)
MLA054 12.11. 14:00 SK HFP Prostějov SK Žeravice 8:14 (3:7)
MLA055 5.11. 10:15 TJ Senice n.H. Cement Hranice 27:16 (15:7)
MLA056 5.11. 09:00 TJ Senice n.H. Sokol Osek nad Bečvou 28:12 (15:9)
MLA058 11.11. 09:00 Sokol Čechy pod Kosířem Házená Uničov 5:31 (4:11)
MLA059 11.11. 10:15 Házená Uničov SK Aktiv Olomouc 29:3 (13:1)
MLA060 11.11. 11:30 SK Aktiv Olomouc Sokol Čechy pod Kosířem 13:20 (7:11)

6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA061 19.11. 11:00 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov 23:6 (12:3)
MLA062 19.11. 12:15 Házená Uničov Házená Velká Bystřice 13:26 (7:14)
MLA063 19.11. 13:30 HBC Olomouc 1966 Sokol Čechy pod Kosířem 36:5 (15:2)
MLA064 19.11. 09:00 Sokol Centrum Haná Sokol Horka n.M. 30:27 (15:13)
MLA065 19.11. 10:15 Sokol Centrum Haná Cement Hranice 28:10 (12:5)
MLA067 18.11. 13:30 Sokol Osek nad Bečvou SK Žeravice 18:30 (7:17)
MLA068 18.11. 14:45 SK Žeravice SK Aktiv Olomouc 28:9 (16:5)
MLA069 18.11. 16:00 SK Aktiv Olomouc Sokol Osek nad Bečvou 12:31 (8:17)
MLA070 10.12. 09:00 Tatran Litovel SK HFP Prostějov 27:12 (14:6)
MLA071 10.12. 10:15 SK HFP Prostějov TJ Senice n.H. 18:33 (9:15)
MLA072 10.12. 11:30 TJ Senice n.H. Tatran Litovel 37:21 (19:15)

7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA073 2.12. 09:30 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 14:23 (9:10)
MLA074 4.2. 10:45 HBC Olomouc 1966 Cement Hranice 23:11 (14:6)
MLA075 4.2. 12:00 Cement Hranice SK Žeravice 10:19 (5:10)
MLA076 2.12. 10:30 Házená Uničov Tatran Litovel 16:13 (5:8)
MLA077 2.12. 11:45 Tatran Litovel Sokol Osek nad Bečvou 30:4 (14:3)
MLA078 2.12. 13:00 Sokol Osek nad Bečvou Házená Uničov 10:14 (6:8)
MLA079 3.12. 14:00 Sokol Horka n.M. TJ Senice n.H. 24:27 (13:12)
MLA080 3.12. 15:15 Sokol Horka n.M. Sokol Čechy pod Kosířem 25:6 (14:2)
MLA082 30.11. 16:30 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice 27:30 (14:18)
MLA083 10.12. 12:45 Házená Velká Bystřice SK HFP Prostějov 17:16 (8:8)
MLA084 2.12. 09:00 Sokol Centrum Haná SK Aktiv Olomouc 32:8 (19:2)

8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA085 3.4. 18:30 Sokol Horka n.M. Sokol Čechy pod Kosířem 36:12 (21:2)
MLA086 10.3. 14:00 Sokol Horka n.M. TJ Senice n.H. 29:21 (16:12)
MLA088 9.3. 01:00 Házená Uničov SK HFP Prostějov 10:0
MLA089 9.3. 01:15 SK HFP Prostějov HBC Olomouc 1966 0:10
MLA090 9.3. 11:15 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov 21:14 (12:8)
MLA091 10.3. 09:00 Tatran Litovel Sokol Osek nad Bečvou 31:17 (15:8)
MLA092 10.3. 10:15 Cement Hranice SK Žeravice 15:23 (6:12)
MLA093 10.3. 11:30 SK Žeravice Tatran Litovel 17:17 (9:9)
MLA094 13.4. 09:00 Sokol Centrum Haná SK Aktiv Olomouc 30:12 (15:10)
MLA095 13.4. 10:20 SK Aktiv Olomouc Házená Velká Bystřice 7:35 (5:15)
MLA096 13.4. 11:40 Házená Velká Bystřice Sokol Centrum Haná 34:23 (15:10)

9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA097 24.3. 09:00 Házená Velká Bystřice TJ Senice n.H. 21:16 (14:7)
MLA098 24.3. 10:15 TJ Senice n.H. SK Žeravice 17:23 (10:12)
MLA099 24.3. 11:30 SK Žeravice Házená Velká Bystřice 23:25 (10:16)
MLA100 23.3. 14:30 Cement Hranice Sokol Horka n.M. 25:34 (14:19)
MLA101 23.3. 16:00 Cement Hranice Házená Uničov 20:22 (12:11)
MLA103 24.3. 09:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Čechy pod Kosířem 29:6 (15:5)
MLA104 24.3. 10:15 Sokol Čechy pod Kosířem Sokol Centrum Haná 8:32 (3:17)
MLA105 24.3. 11:30 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966 21:25 (11:11)
MLA106 23.3. 13:30 SK HFP Prostějov Tatran Litovel 6:21 (4:10)
MLA107 23.3. 14:45 Tatran Litovel SK Aktiv Olomouc 34:9 (14:7)
MLA108 23.3. 16:00 SK HFP Prostějov Sokol Osek nad Bečvou 9:21 (4:13)

10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA109 7.4. 09:00 SK Žeravice Sokol Horka n.M. 15:14 (7:8)
MLA110 7.4. 10:15 Sokol Horka n.M. SK HFP Prostějov 19:16 (8:7)
MLA111 7.4. 11:30 SK HFP Prostějov SK Žeravice 8:13 (1:8)
MLA112 6.4. 12:00 Sokol Čechy pod Kosířem Házená Uničov 12:22 (5:12)
MLA113 6.4. 11:00 Házená Uničov Sokol Osek nad Bečvou 20:30 (11:15)
MLA114 6.4. 10:00 Sokol Osek nad Bečvou Sokol Čechy pod Kosířem 27:13 (13:4)
MLA115 7.4. 09:00 SK Aktiv Olomouc Cement Hranice 15:29 (9:16)
MLA116 7.4. 10:15 Cement Hranice Házená Velká Bystřice 17:31 (7:17)
MLA117 7.4. 11:30 SK Aktiv Olomouc HBC Olomouc 1966 8:20 (5:12)
MLA118 6.4. 09:00 TJ Senice n.H. Tatran Litovel 24:17 (14:11)
MLA119 6.4. 10:15 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 30:23 (18:8)
MLA120 6.4. 11:30 Sokol Centrum Haná TJ Senice n.H. 19:26 (6:15)

11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA121 21.4. 12:30 Sokol Horka n.M. HBC Olomouc 1966 22:27 (10:12)
MLA122 21.4. 11:15 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 34:25 (18:11)
MLA123 21.4. 10:00 Tatran Litovel Sokol Horka n.M. 27:27 (15:13)
MLA124 20.4. 13:00 Sokol Osek nad Bečvou TJ Senice n.H. 14:27 (7:15)
MLA125 20.4. 14:15 TJ Senice n.H. SK Aktiv Olomouc 23:10 (16:6)
MLA126 20.4. 15:30 SK Aktiv Olomouc Sokol Osek nad Bečvou 11:30 (4:16)
MLA127 21.4. 10:00 Házená Uničov SK Žeravice 7:15 (2:6)
MLA128 21.4. 11:15 Házená Uničov Sokol Centrum Haná 12:23 (6:10)
MLA130 20.4. 11:00 SK HFP Prostějov Cement Hranice 19:21 (12:20)
MLA131 20.4. 12:15 Cement Hranice Sokol Čechy pod Kosířem 25:14
MLA132 20.4. 13:30 SK HFP Prostějov Házená Velká Bystřice 10:16

12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA133 4.5. 12:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Osek nad Bečvou
MLA134 4.5. 13:15 Sokol Osek nad Bečvou Cement Hranice
MLA135 4.5. 14:30 Cement Hranice HBC Olomouc 1966
MLA136 4.5. 14:00 SK Žeravice Sokol Čechy pod Kosířem
MLA137 4.5. 15:15 Sokol Čechy pod Kosířem TJ Senice n.H.
MLA138 4.5. 16:30 SK Žeravice SK Aktiv Olomouc
MLA139 4.5. 09:00 Sokol Centrum Haná SK HFP Prostějov
MLA140 4.5. 10:20 Sokol Centrum Haná Sokol Horka n.M.
MLA142 4.5. 09:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice
MLA143 4.5. 10:15 Házená Velká Bystřice Házená Uničov
MLA144 4.5. 11:30 Házená Uničov Tatran Litovel

13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA145 18.5. 09:00 SK Aktiv Olomouc Sokol Čechy pod Kosířem
MLA146 18.5. 10:15 Sokol Čechy pod Kosířem SK HFP Prostějov
MLA147 18.5. 11:30 SK HFP Prostějov SK Aktiv Olomouc
MLA148 18.5. 10:00 Házená Velká Bystřice Sokol Osek nad Bečvou
MLA149 18.5. 11:15 Sokol Osek nad Bečvou Sokol Horka n.M.
MLA150 18.5. 12:30 Sokol Horka n.M. Házená Velká Bystřice
MLA151 18.5. 09:00 Cement Hranice Sokol Centrum Haná
MLA152 18.5. 10:30 Cement Hranice Tatran Litovel
MLA154 18.5. 09:00 TJ Senice n.H. HBC Olomouc 1966
MLA155 18.5. 10:15 HBC Olomouc 1966 SK Žeravice
MLA156 18.5. 11:30 TJ Senice n.H. Házená Uničov

14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLA157 25.5. 12:00 Sokol Čechy pod Kosířem Házená Velká Bystřice
MLA158 25.5. 11:00 Házená Velká Bystřice HBC Olomouc 1966
MLA159 25.5. 10:00 Sokol Čechy pod Kosířem Tatran Litovel
MLA160 25.5. 11:30 TJ Senice n.H. Cement Hranice
MLA161 25.5. 09:00 TJ Senice n.H. SK HFP Prostějov
MLA163 26.5. 10:00 Sokol Horka n.M. SK Aktiv Olomouc
MLA164 26.5. 11:15 SK Aktiv Olomouc Házená Uničov
MLA165 26.5. 12:30 Házená Uničov Sokol Horka n.M.
MLA166 26.5. 10:30 Sokol Osek nad Bečvou SK Žeravice
MLA167 26.5. 11:45 SK Žeravice Sokol Centrum Haná
MLA168 26.5. 13:00 Sokol Centrum Haná Sokol Osek nad Bečvou

Házenkářský desetiboj (kvalifikace OLK)

1. kolo - turnaj 1
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLZ001 14.1. 10:00 Házená Uničov Sokol Centrum Haná 8:16 (1:8)
MLZ002 14.1. 11:30 Sokol Centrum Haná Cement Hranice 19:7 (6:2)
MLZ003 14.1. 13:30 Cement Hranice Házená Uničov 5:17 (3:7)

1. kolo - turnaj 2
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLZ004 13.1. 10:00 SK Žeravice HBC Olomouc 1966 13:13 (4:5)
MLZ005 13.1. 11:30 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 16:15 (4:6)
MLZ006 13.1. 13:30 Tatran Litovel SK Žeravice 11:10 (4:5)

2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
MLZ007 11.2. 10:00 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966 22:21 (22:21)
MLZ008 11.2. 11:30 HBC Olomouc 1966 Házená Velká Bystřice 19:10 (19:10)
MLZ009 11.2. 13:30 Sokol Centrum Haná Házená Velká Bystřice 17:6 (4:3)

Facebook