Muži - soutěže 2017/2018
1. liga ČR
Podzim - 1. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB001 | 10.9. 16:00 | Sokol Vršovice | Tatran Litovel | 22:29 | (11:14) | |
AB002 | 9.9. 16:00 | TJ Náchod | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 27:19 | (12:7) | |
AB004 | 10.9. 14:00 | Legata Hustopeče | TJ JM Chodov | 27:31 | (9:16) | |
AB006 | 10.9. 17:00 | HBC Ronal Jičín B | TJ Bystřice p.H. | 21:24 | (11:8) |
Podzim - 2. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB007 | 16.9. 17:00 | Tatran Litovel | TJ Bystřice p.H. | 30:24 | (13:13) | |
AB009 | 17.9. 16:30 | TJ JM Chodov | HC Zlín | 34:30 | (18:18) | |
AB010 | 16.9. 17:30 | SK Velká Bystřice | Legata Hustopeče | 21:28 | (11:14) | |
AB012 | 16.9. 16:00 | Sokol Vršovice | TJ Náchod | 22:25 | (11:13) |
Podzim - 3. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB013 | 23.9. 16:00 | TJ Náchod | Tatran Litovel | 20:33 | (8:17) | |
AB015 | 24.9. 14:00 | Legata Hustopeče | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 36:23 | (19:10) | |
AB016 | 24.9. 16:00 | HC Zlín | SK Velká Bystřice | 28:28 | (15:14) | |
AB017 | 24.9. 17:00 | HBC Ronal Jičín B | TJ JM Chodov | 24:23 | (10:14) |
Podzim - 4. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB020 | 1.10. 16:30 | TJ JM Chodov | TJ Bystřice p.H. | 33:22 | (20:8) | |
AB021 | 30.9. 17:30 | SK Velká Bystřice | HBC Ronal Jičín B | 29:20 | (15:6) | |
AB022 | 30.9. 18:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | HC Zlín | 24:21 | (12:10) | |
AB023 | 1.10. 16:00 | Sokol Vršovice | Legata Hustopeče | 26:30 | (15:18) |
Podzim - 5. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB026 | 8.10. 11:00 | Legata Hustopeče | TJ Náchod | 31:24 | (15:10) | |
AB027 | 8.10. 16:00 | HC Zlín | Sokol Vršovice | 23:27 | (11:13) | |
AB028 | 8.10. 17:00 | HBC Ronal Jičín B | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 25:16 | (12:9) | |
AB029 | 8.10. 11:00 | TJ Bystřice p.H. | SK Velká Bystřice | 25:33 | (10:14) |
Podzim - 6. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB031 | 14.10. 17:00 | Tatran Litovel | TJ JM Chodov | 30:26 | (14:11) | |
AB033 | 14.10. 18:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | TJ Bystřice p.H. | 28:30 | (15:11) | |
AB034 | 14.10. 16:00 | Sokol Vršovice | HBC Ronal Jičín B | 24:22 | (15:7) | |
AB035 | 14.10. 16:00 | TJ Náchod | HC Zlín | 30:29 | (13:16) |
Podzim - 7. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB037 | 29.10. 11:00 | Legata Hustopeče | Tatran Litovel | 24:32 | (12:14) | |
AB039 | 29.10. 17:00 | HBC Ronal Jičín B | TJ Náchod | 30:29 | (14:18) | |
AB040 | 24.9. 11:00 | TJ Bystřice p.H. | Sokol Vršovice | 29:25 | (15:12) | |
AB042 | 29.10. 16:30 | TJ JM Chodov | SK Velká Bystřice | 34:30 | (16:16) |
Podzim - 8. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB043 | (hláš.) | Tatran Litovel | SK Velká Bystřice | 10:0 k. | ||
AB044 | 4.11. 18:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | TJ JM Chodov | 22:25 | (9:10) | |
AB046 | 4.11. 16:00 | TJ Náchod | TJ Bystřice p.H. | 25:26 | (14:11) | |
AB048 | 5.11. 11:00 | Legata Hustopeče | HC Zlín | 23:22 | (14:10) |
Podzim - 9. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB049 | 12.11. 18:00 | HC Zlín | Tatran Litovel | 24:30 | (12:15) | |
AB050 | 12.11. 17:00 | HBC Ronal Jičín B | Legata Hustopeče | 20:20 | (12:13) | |
AB053 | 12.11. 16:30 | TJ JM Chodov | Sokol Vršovice | 33:26 | (16:10) | |
AB054 | 12.11. 17:30 | SK Velká Bystřice | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 22:22 | (12:10) |
Podzim - 10. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB055 | 18.11. 17:00 | Tatran Litovel | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 26:18 | (11:7) | |
AB056 | 19.11. 16:00 | Sokol Vršovice | SK Velká Bystřice | 29:27 | (16:11) | |
AB057 | 18.11. 16:00 | TJ Náchod | TJ JM Chodov | 29:36 | (12:18) | |
AB059 | 3.12. 15:00 | Legata Hustopeče | TJ Bystřice p.H. | 27:27 | (16:10) | |
AB060 | 18.11. 17:00 | HC Zlín | HBC Ronal Jičín B | 33:30 | (13:12) |
Podzim - 11. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB061 | 26.11. 18:00 | HBC Ronal Jičín B | Tatran Litovel | 29:20 | (15:13) | |
AB062 | 26.11. 11:00 | TJ Bystřice p.H. | HC Zlín | 33:20 | (14:11) | |
AB065 | 26.11. 17:30 | SK Velká Bystřice | TJ Náchod | 33:23 | (18:10) | |
AB066 | 25.11. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Sokol Vršovice | 20:21 | (12:10) |
Jaro - 12. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB067 | 17.2. 17:00 | Tatran Litovel | Sokol Vršovice | 37:27 | (22:10) | |
AB068 | 17.2. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | TJ Náchod | 17:18 | (8:7) | |
AB070 | 18.2. 16:30 | TJ JM Chodov | Legata Hustopeče | 32:23 | (14:10) | |
AB072 | 18.2. 11:00 | TJ Bystřice p.H. | HBC Ronal Jičín B | 33:21 | (15:7) |
Jaro - 13. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB073 | 25.2. 11:00 | TJ Bystřice p.H. | Tatran Litovel | 31:36 | (13:15) | |
AB075 | 25.2. 18:00 | HC Zlín | TJ JM Chodov | 23:38 | (9:17) | |
AB076 | 25.2. 11:00 | Legata Hustopeče | SK Velká Bystřice | 33:22 | (16:11) | |
AB078 | 10.3. 17:30 | TJ Náchod | Sokol Vršovice | 36:30 | (17:15) |
Jaro - 14. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB079 | 3.3. 17:00 | Tatran Litovel | TJ Náchod | 36:20 | (20:7) | |
AB081 | 3.3. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Legata Hustopeče | 19:26 | (11:9) | |
AB082 | 4.3. 10:30 | SK Velká Bystřice | HC Zlín | 29:22 | (16:12) | |
AB083 | 4.3. 16:30 | TJ JM Chodov | HBC Ronal Jičín B | 22:24 | (12:9) |
Jaro - 15. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB086 | 18.3. 11:00 | TJ Bystřice p.H. | TJ JM Chodov | 27:25 | (12:15) | |
AB087 | 18.3. 17:00 | HBC Ronal Jičín B | SK Velká Bystřice | 29:19 | (16:8) | |
AB088 | 18.3. 15:00 | HC Zlín | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 26:22 | (16:11) | |
AB089 | 18.3. 11:00 | Legata Hustopeče | Sokol Vršovice | 36:26 | (18:12) |
Jaro - 16. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB092 | 24.3. 16:00 | TJ Náchod | Legata Hustopeče | 33:26 | (15:13) | |
AB093 | 24.3. 16:00 | Sokol Vršovice | HC Zlín | 26:30 | (13:15) | |
AB094 | 24.3. 18:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | HBC Ronal Jičín B | 22:25 | (13:12) | |
AB095 | 24.3. 17:30 | SK Velká Bystřice | TJ Bystřice p.H. | 20:28 | (9:14) |
Jaro - 17. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB097 | 8.4. 16:30 | TJ JM Chodov | Tatran Litovel | 31:23 | (14:10) | |
AB099 | 8.4. 11:00 | TJ Bystřice p.H. | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 22:18 | (13:12) | |
AB100 | 8.4. 17:00 | HBC Ronal Jičín B | Sokol Vršovice | 30:25 | (13:11) | |
AB101 | 7.4. 15:00 | HC Zlín | TJ Náchod | 26:20 | (13:11) |
Jaro - 18. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB103 | 14.4. 17:00 | Tatran Litovel | Legata Hustopeče | 31:27 | (18:13) | |
AB105 | 14.4. 16:00 | TJ Náchod | HBC Ronal Jičín B | 31:30 | (13:13) | |
AB106 | 14.4. 16:00 | Sokol Vršovice | TJ Bystřice p.H. | 28:25 | (11:15) | |
AB108 | 15.4. 10:30 | SK Velká Bystřice | TJ JM Chodov | 25:32 | (15:13) |
Jaro - 19. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB109 | 22.4. 10:30 | SK Velká Bystřice | Tatran Litovel | 24:29 | (11:18) | |
AB110 | 22.4. 16:30 | TJ JM Chodov | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 41:27 | (22:14) | |
AB112 | 22.4. 11:00 | TJ Bystřice p.H. | TJ Náchod | 28:28 | (18:14) | |
AB114 | 22.4. 17:00 | HC Zlín | Legata Hustopeče | 33:28 | (17:16) |
Jaro - 20. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB115 | 28.4. 17:00 | Tatran Litovel | HC Zlín | 34:23 | (16:9) | |
AB116 | 28.4. 11:00 | Legata Hustopeče | HBC Ronal Jičín B | 33:22 | (19:15) | |
AB119 | 28.4. 16:00 | Sokol Vršovice | TJ JM Chodov | 23:26 | (14:15) | |
AB120 | 28.4. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | SK Velká Bystřice | 25:23 | (8:14) |
Jaro - 21. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB121 | 5.5. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Tatran Litovel | 26:31 | (13:15) | |
AB122 | 6.5. 11:00 | SK Velká Bystřice | Sokol Vršovice | 24:25 | (13:12) | |
AB123 | 6.5. 16:30 | TJ JM Chodov | TJ Náchod | 35:28 | (17:16) | |
AB125 | 6.5. 11:00 | TJ Bystřice p.H. | Legata Hustopeče | 25:23 | (13:14) | |
AB126 | 6.5. 17:00 | HBC Ronal Jičín B | HC Zlín | 27:24 | (15:11) |
Jaro - 22. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AB127 | 12.5. 17:00 | Tatran Litovel | HBC Ronal Jičín B | 32:24 | (15:9) | |
AB128 | 12.5. 15:00 | HC Zlín | TJ Bystřice p.H. | 30:23 | (13:9) | |
AB131 | 12.5. 16:00 | TJ Náchod | SK Velká Bystřice | 25:27 | (11:13) | |
AB132 | 12.5. 16:00 | Sokol Vršovice | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 27:22 | (11:8) |
Český pohár
- 7. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AM088 | 28.1. 15:00 | HCB Karviná | Talent M.A.T. Plzeň |
- 7. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AM087 | 28.1. 13:00 | HK FCC Město Lovosice | Sokol Nové Veselí |
- 6. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AM085 | 27.1. 17:00 | HCB Karviná | HK FCC Město Lovosice | |||
AM086 | 27.1. 19:00 | Sokol Nové Veselí | Talent M.A.T. Plzeň |
- 5. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AM081 | 20.12. 18:00 | KH Kopřivnice | Sokol Nové Veselí | |||
AM082 | 20.12. 19:15 | Handball KP Brno | HCB Karviná | |||
AM083 | 21.12. 18:10 | Talent M.A.T. Plzeň | HBC Ronal Jičín | |||
AM084 | 20.12. 17:00 | Cement Hranice | HK FCC Město Lovosice |
1. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AM001 | 2.9. 17:00 | Sokol Dolní Cerekev | Jiskra Zruč n.S. | 21:26 | (11:14) | |
AM002 | 2.9. 10:30 | HC Kolín | Jiskra Havlíčkův Brod | 22:26 | (8:12) | |
AM004 | 2.9. 13:30 | Bohemia Sekt Starý Plzenec | TJ Chemička Ústí n.L. | 10:0 k. | ||
AM005 | 2.9. 16:00 | HK Rokycany o.s. | HK Slavia VŠ Plzeň | 28:24 | (15:11) | |
AM006 | 1.9. 18:30 | TJ Košutka Plzeň | Lokomotiva Plzeň | 28:33 | (18:13) | |
AM007 | 3.9. 16:30 | Sokol Ždár n.S. | 1.HC Pardubice | 34:37 | (19:21) | |
AM008 | 3.9. 16:00 | HC Sparta Praha s.r.o. | Sokol Úvaly | 25:26 | (15:12) | |
AM009 | 28.8. 19:00 | Tamburello Praha | HK Slavia Praha | 27:35 | (13:13) | |
AM010 | 3.9. 10:00 | Baník Most | Lokomotiva Louny | 26:28 | (13:14) | |
AM012 | 3.9. 15:30 | Lokomotiva Vršovice | Sokol Libčice n.V. | 11:19 | (5:7) | |
AM013 | 2.9. 16:00 | Spartak MAS Sezimovo Ústí | Lokomotiva České Budějovice | 25:28 | (13:20) | |
AM015 | 7.9. 17:00 | Sokol Bělá p.B. | ELP Jablonec n.N. | 28:38 | (12:18) | |
AM017 | 2.9. 13:00 | Sl. Slávia Uherské Hradiště | Fatra Slávia Napajedla | 18:26 | (6:8) | |
AM018 | (hláš.) | Sokol II Prostějov | HC Tišnov | 10:0 k. | ||
AM019 | 6.9. 18:00 | Sokol Telnice | Sokol Kostelec n.H. | 29:25 | (14:12) | |
AM020 | 3.9. 17:00 | Sokol Juliánov | Legata Hustopeče | 20:40 | (10:23) | |
AM021 | 1.9. 19:00 | Sokol Velké Meziříčí | Tatran Bohunice | 28:30 | (10:11) | |
AM022 | 3.9. 15:00 | SK Droždín | Házená Uničov | 27:19 | (8:11) | |
AM023 | 3.9. 18:00 | Sokol Krmelín | MHK Karviná | 16:22 | (9:11) | |
AM024 | (hláš.) | TJ Nový Jičín | Lesana Zubří | 0:10 k. | ||
AM025 | 10.9. 12:30 | Sokol Luhačovice | TJ Holešov | 30:32 | (12:16) | |
AM026 | 7.9. 19:00 | SK Kuřim | SHC Maloměřice | 21:27 | (11:17) | |
AM027 | 3.9. 10:30 | SK Žeravice | HBC Olomouc 1966 | 23:20 | (11:10) | |
AM028 | 13.9. 20:00 | Sokol Sokolnice | HK Ivančice | 22:36 | (11:22) | |
AM029 | 2.9. 15:00 | Sokol Trnávka | TJ Rožnov p.R. | 19:32 | (12:16) | |
AM030 | 2.9. 11:00 | TJ Handball Valašské Meziříčí | KH Zbrojovka Vsetín | 20:32 | (8:13) | |
AM031 | 3.9. 11:00 | HC Hlučín | SKH Polanka n.O. | 20:29 | (13:16) |
2. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AM033 | 28.9. 10:30 | Jiskra Zruč n.S. | TJ Náchod | 20:36 | (10:21) | |
AM034 | 28.9. 12:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | HC Auto Škoda Mladá Boleslav | 29:30 | (14:13) | |
AM035 | 30.9. 14:00 | Bohemia Sekt Starý Plzenec | Sokol Vršovice | 19:38 | (9:17) | |
AM036 | 21.9. 20:00 | HK Rokycany o.s. | Lokomotiva Plzeň | 26:25 | (13:10) | |
AM037 | 28.9. 17:30 | 1.HC Pardubice | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 16:19 | (9:8) | |
AM038 | 26.9. 20:00 | Sokol Úvaly | HK Slavia Praha | 26:32 | (14:16) | |
AM039 | 28.9. 17:00 | Lokomotiva Louny | SK Praha 4 | 34:24 | (15:14) | |
AM040 | 28.9. 19:00 | Sokol Libčice n.V. | TJ JM Chodov | 26:29 | (16:14) | |
AM041 | 28.9. 11:00 | Lokomotiva České Budějovice | Jiskra Třeboň | 32:16 | (12:6) | |
AM042 | 27.9. 18:00 | ELP Jablonec n.N. | Liberec Handball | 28:22 | (10:9) | |
AM043 | 27.9. 18:00 | Fatra Slávia Napajedla | HK Bystřice p.H. | 24:39 | (9:22) | |
AM044 | 28.9. 18:30 | Sokol II Prostějov | Sokol Telnice | 31:30 | (14:13) | |
AM045 | 26.9. 19:30 | Tatran Bohunice | Legata Hustopeče | 23:28 | (10:14) | |
AM046 | 28.9. 15:00 | SK Droždín | Tatran Litovel | 20:22 | (9:9) | |
AM047 | 28.9. 16:30 | MHK Karviná | Lesana Zubří | 33:18 | (17:4) | |
AM048 | 27.9. 18:00 | TJ Holešov | HC Zlín | 23:44 | (10:21) | |
AM049 | 28.9. 10:30 | SHC Maloměřice | SK Žeravice | 32:19 | (15:11) | |
AM050 | 28.9. 10:30 | HK Ivančice | Házená Velká Bystřice | 41:42 | (15:17) | |
AM051 | 28.9. 10:00 | TJ Rožnov p.R. | KH Zbrojovka Vsetín | 28:34 | (12:17) | |
AM052 | 5.10. 19:00 | SKH Polanka n.O. | Sokol Ostrava | 18:20 | (10:9) |
3. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AM053 | 17.10. 20:00 | HK Rokycany o.s. | HC Dukla Praha | 18:43 | (8:20) | |
AM054 | 18.10. 19:30 | Legata Hustopeče | Handball KP Brno | 24:25 | (12:12) | |
AM055 | 20.10. 18:00 | HK Slavia Praha | Talent M.A.T. Plzeň | 16:41 | (8:22) | |
AM056 | 21.10. 16:30 | MHK Karviná | HC Zlín | 31:21 | (17:9) | |
AM057 | 20.10. 18:30 | ELP Jablonec n.N. | HBC Ronal Jičín | 25:28 | (14:14) | |
AM058 | 20.10. 18:30 | HK Bystřice p.H. | HC ROBE Zubří | 29:36 | (14:17) | |
AM059 | 20.10. 17:00 | KH Zbrojovka Vsetín | Cement Hranice | 23:28 | (13:11) | |
AM060 | 22.10. 18:00 | HC Auto Škoda Mladá Boleslav | TJ Náchod | 20:17 | (11:7) | |
AM061 | 22.10. 10:30 | SHC Maloměřice | KH Kopřivnice | 26:33 | (11:16) | |
AM062 | 20.10. 19:00 | Lokomotiva Louny | ČZ HBC Strakonice 1921 | 38:39 | (16:13) | |
AM063 | 21.10. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Sokol Nové Veselí | 20:22 | (14:12) | |
AM064 | 22.10. 14:00 | Lokomotiva České Budějovice | TJ JM Chodov | 34:33 | (17:17) | |
AM065 | 20.10. 20:00 | Sokol Vršovice | HK FCC Město Lovosice | 26:36 | (9:20) | |
AM066 | 21.10. 17:30 | Házená Velká Bystřice | SKP Frýdek-Místek | 21:32 | (12:18) | |
AM067 | 18.10. 17:30 | Sokol Ostrava | HCB Karviná | 16:39 | (6:21) | |
AM068 | 21.10. 16:00 | Sokol II Prostějov | Tatran Litovel | 24:33 | (10:15) |
4. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AM069 | 15.11. 19:00 | HBC Ronal Jičín | HC Dukla Praha | 27:21 | (16:11) | |
AM070 | 17.11. 19:00 | HC Auto Škoda Mladá Boleslav | Sokol Nové Veselí | 24:27 | (14:17) | |
AM071 | 15.11. 18:00 | HK FCC Město Lovosice | ČZ HBC Strakonice 1921 | 37:20 | (21:8) | |
AM072 | 16.11. 19:00 | Lokomotiva České Budějovice | Talent M.A.T. Plzeň | 28:42 | (14:23) | |
AM073 | 15.11. 18:00 | HCB Karviná | HC ROBE Zubří | 23:22 | (7:9) | |
AM074 | 17.11. 18:00 | MHK Karviná | Handball KP Brno | 24:29 | (10:18) | |
AM075 | 15.11. 18:30 | SKP Frýdek-Místek | KH Kopřivnice | 24:32 | (11:17) | |
AM076 | 15.11. 19:00 | Tatran Litovel | Cement Hranice | 30:36 | (15:22) |
5. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
AM077 | 6.12. 18:00 | Sokol Nové Veselí | KH Kopřivnice | |||
AM078 | 6.12. 18:00 | HCB Karviná | Handball KP Brno | |||
AM079 | 6.12. 19:00 | HBC Ronal Jičín | Talent M.A.T. Plzeň | |||
AM080 | 6.12. 17:00 | HK FCC Město Lovosice | Cement Hranice |