Junioři - soutěže 2023/2024

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání družstva

2. liga (Jižní Morava)

Podzim 2023 - 1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE001 17.9. 15:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Velké Meziříčí 32:27 (17:16)
XAE002 16.9. 18:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Kostelec n.H. 34:27 (18:11)
XAE003 17.9. 16:00 Tatran Litovel junioři Sokol Nové Bránice 34:18 (16:7)
XAE004 16.9. 13:00 SHC Maloměřice B Sokol II Prostějov 31:25 (13:8)
XAE005 16.9. 17:00 HK Ivančice Házená Legata Hustopeče 26:18 (10:9)
XAE006 17.9. 18:00 SK Kuřim Sokol Telnice 34:19 (15:8)

Podzim 2023 - 2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE007 23.9. 17:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Telnice 34:30 (18:15)
XAE008 24.9. 16:00 Házená Legata Hustopeče SK Kuřim 24:25 (8:9)
XAE009 24.9. 16:30 Sokol II Prostějov HK Ivančice 21:29 (12:13)
XAE010 24.9. 10:30 SHC Maloměřice B Sokol Nové Bránice 27:27 (17:11)
XAE011 24.9. 10:30 Sokol Kostelec n.H. Tatran Litovel junioři 26:35 (15:16)
XAE012 24.9. 15:00 Sokol Újezd u Brna HBC Olomouc 1966 43:27 (20:14)

Podzim 2023 - 3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE013 1.10. 18:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Velké Meziříčí 29:23 (14:14)
XAE014 1.10. 18:00 Tatran Litovel junioři Sokol Újezd u Brna 33:38 (19:18)
XAE015 30.9. 11:00 SHC Maloměřice B Sokol Kostelec n.H. 21:27 (13:12)
XAE016 4.11. 17:00 HK Ivančice Sokol Nové Bránice 32:29 (15:14)
XAE017 1.10. 18:00 SK Kuřim Sokol II Prostějov 31:23 (13:10)
XAE018 1.10. 17:00 Sokol Telnice Házená Legata Hustopeče 46:26 (20:11)

Podzim 2023 - 4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE019 7.10. 17:00 Sokol Velké Meziříčí Házená Legata Hustopeče 47:32 (22:15)
XAE020 7.10. 16:00 Sokol II Prostějov Sokol Telnice 22:34 (9:20)
XAE021 8.10. 17:00 Sokol Nové Bránice SK Kuřim 25:36 (11:21)
XAE022 8.10. 10:30 Sokol Kostelec n.H. HK Ivančice 28:26 (12:12)
XAE023 7.10. 18:00 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice B 33:22 (13:10)
XAE024 7.10. 17:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel junioři 31:24 (14:12)

Podzim 2023 - 5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE025 15.10. 16:00 Tatran Litovel junioři Sokol Velké Meziříčí 38:28 (19:12)
XAE026 14.10. 13:00 SHC Maloměřice B HBC Olomouc 1966 28:30 (14:18)
XAE027 14.10. 17:00 HK Ivančice Sokol Újezd u Brna 25:40 (11:19)
XAE028 15.10. 18:00 SK Kuřim Sokol Kostelec n.H. 25:25 (13:10)
XAE029 15.10. 17:00 Sokol Telnice Sokol Nové Bránice 26:25 (11:13)
XAE030 15.10. 16:00 Házená Legata Hustopeče Sokol II Prostějov 23:32 (13:13)

Podzim 2023 - 6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE031 21.10. 17:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol II Prostějov 32:21 (16:9)
XAE032 22.10. 17:00 Sokol Nové Bránice Házená Legata Hustopeče 41:27 (17:13)
XAE033 22.10. 10:30 Sokol Kostelec n.H. Sokol Telnice 23:20 (11:7)
XAE034 22.10. 15:00 Sokol Újezd u Brna SK Kuřim 34:29 (21:14)
XAE035 21.10. 11:00 HBC Olomouc 1966 HK Ivančice 33:23 (33:22)
XAE036 22.10. 17:00 Tatran Litovel junioři SHC Maloměřice B 25:22 (12:10)

Podzim 2023 - 7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE037 28.10. 13:00 SHC Maloměřice B Sokol Velké Meziříčí 22:34 (5:12)
XAE038 28.10. 16:00 HK Ivančice Tatran Litovel junioři 37:29 (18:14)
XAE039 28.10. 16:00 SK Kuřim HBC Olomouc 1966 22:35 (11:21)
XAE040 29.10. 17:00 Sokol Telnice Sokol Újezd u Brna 27:30 (16:17)
XAE041 29.10. 16:00 Házená Legata Hustopeče Sokol Kostelec n.H. 25:35 (15:17)
XAE042 28.10. 16:00 Sokol II Prostějov Sokol Nové Bránice 25:31 (11:16)

Podzim 2023 - 8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE043 11.11. 17:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Nové Bránice 40:26 (18:11)
XAE044 12.11. 16:30 Sokol Kostelec n.H. Sokol II Prostějov 31:23 (13:10)
XAE045 12.11. 18:00 Sokol Újezd u Brna Házená Legata Hustopeče 35:21 (18:9)
XAE046 11.11. 17:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Telnice 32:22 (15:11)
XAE047 12.11. 17:00 Tatran Litovel junioři SK Kuřim 32:26 (17:12)
XAE048 11.11. 16:00 SHC Maloměřice B HK Ivančice 41:34 (22:19)

Podzim 2023 - 9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE049 18.11. 17:00 HK Ivančice Sokol Velké Meziříčí 32:25 (16:10)
XAE050 19.11. 18:00 SK Kuřim SHC Maloměřice B 28:24 (15:14)
XAE051 19.11. 17:00 Sokol Telnice Tatran Litovel junioři 32:37 (18:20)
XAE052 18.11. 16:30 Házená Legata Hustopeče HBC Olomouc 1966 28:34 (11:17)
XAE053 18.11. 17:00 Sokol II Prostějov Sokol Újezd u Brna 22:28 (9:12)
XAE054 19.11. 15:00 Sokol Nové Bránice Sokol Kostelec n.H. 32:27 (13:15)

Podzim 2023 - 10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE055 25.11. 17:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Kostelec n.H. 32:30 (15:17)
XAE056 26.11. 15:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Bránice 39:31 (23:16)
XAE057 25.11. 17:00 HBC Olomouc 1966 Sokol II Prostějov 33:26 (19:11)
XAE058 26.11. 16:00 Tatran Litovel junioři Házená Legata Hustopeče 39:29 (16:14)
XAE059 25.11. 11:00 SHC Maloměřice B Sokol Telnice 31:19 (12:11)
XAE060 25.11. 17:00 HK Ivančice SK Kuřim 31:27 (16:12)

Podzim 2023 - 11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE061 3.12. 18:00 SK Kuřim Sokol Velké Meziříčí 26:29 (12:16)
XAE062 3.12. 17:00 Sokol Telnice HK Ivančice 33:31 (17:15)
XAE063 3.12. 16:00 Házená Legata Hustopeče SHC Maloměřice B 24:28 (24:28)
XAE064 2.12. 16:00 Sokol II Prostějov Tatran Litovel junioři 23:34 (9:17)
XAE065 2.12. 18:00 Sokol Nové Bránice HBC Olomouc 1966 29:31 (17:17)
XAE066 2.12. 10:30 Sokol Kostelec n.H. Sokol Újezd u Brna 32:32 (14:19)

Jaro 2024 - 12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE067 10.2. 17:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Újezd u Brna 27:26 (18:15)
XAE068 10.2. 10:30 Sokol Kostelec n.H. HBC Olomouc 1966 24:23 (9:10)
XAE069 11.2. 17:00 Sokol Nové Bránice Tatran Litovel junioři 31:39 (10:23)
XAE070 11.2. 14:00 Sokol II Prostějov SHC Maloměřice B 23:24 (9:12)
XAE071 16.3. 14:00 Házená Legata Hustopeče HK Ivančice 25:37 (16:19)
XAE072 11.2. 17:00 Sokol Telnice SK Kuřim 27:26 (15:11)

Jaro 2024 - 13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE073 18.2. 17:00 Sokol Telnice Sokol Velké Meziříčí 21:37 (12:18)
XAE074 18.2. 18:00 SK Kuřim Házená Legata Hustopeče 43:34 (22:20)
XAE075 17.2. 17:00 HK Ivančice Sokol II Prostějov 33:23 (14:11)
XAE076 17.2. 17:00 Sokol Nové Bránice SHC Maloměřice B 30:21
XAE077 18.2. 17:00 Tatran Litovel junioři Sokol Kostelec n.H. 30:29 (14:13)
XAE078 18.2. 17:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Újezd u Brna 39:31 (21:14)

Jaro 2024 - 14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE079 24.2. 17:00 Sokol Velké Meziříčí HBC Olomouc 1966 25:32 (16:15)
XAE080 25.2. 15:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Litovel junioři 45:31 (23:17)
XAE081 24.2. 13:30 Sokol Kostelec n.H. SHC Maloměřice B 27:22 (14:13)
XAE082 25.2. 17:00 Sokol Nové Bránice HK Ivančice 29:35 (15:19)
XAE083 24.2. 16:00 Sokol II Prostějov SK Kuřim 35:41 (24:23)
XAE084 24.2. 15:00 Házená Legata Hustopeče Sokol Telnice 33:38 (16:18)

Jaro 2024 - 15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE085 3.3. 14:00 Házená Legata Hustopeče Sokol Velké Meziříčí 28:45 (10:19)
XAE086 3.3. 17:00 Sokol Telnice Sokol II Prostějov 35:24 (14:12)
XAE087 2.3. 18:00 SK Kuřim Sokol Nové Bránice 37:34 (20:14)
XAE088 2.3. 17:00 HK Ivančice Sokol Kostelec n.H. 34:28 (15:14)
XAE089 2.3. 11:00 SHC Maloměřice B Sokol Újezd u Brna 21:34 (10:17)
XAE090 3.3. 16:00 Tatran Litovel junioři HBC Olomouc 1966 27:32 (12:13)

Jaro 2024 - 16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE091 9.3. 17:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Litovel junioři 29:24 (16:13)
XAE092 9.3. 17:00 HBC Olomouc 1966 SHC Maloměřice B 32:25 (16:10)
XAE093 10.3. 15:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice 36:25 (18:9)
XAE094 9.3. 16:00 Sokol Kostelec n.H. SK Kuřim 20:31 (11:17)
XAE095 10.3. 17:00 Sokol Nové Bránice Sokol Telnice 28:22 P (15:7, : - 28:22)
XAE096 9.3. 10:00 Sokol II Prostějov Házená Legata Hustopeče 29:32 (14:18)

Jaro 2024 - 17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE097 23.3. 16:00 Sokol II Prostějov Sokol Velké Meziříčí 22:30 (13:13)
XAE098 23.3. 14:00 Házená Legata Hustopeče Sokol Nové Bránice 26:26 (17:15)
XAE099 24.3. 17:00 Sokol Telnice Sokol Kostelec n.H. 20:23 (13:13)
XAE100 23.3. 18:00 SK Kuřim Sokol Újezd u Brna 29:37 (16:20)
XAE101 23.3. 17:00 HK Ivančice HBC Olomouc 1966 28:29 (15:16)
XAE102 23.3. 13:00 SHC Maloměřice B Tatran Litovel junioři 28:25 (16:14)

Jaro 2024 - 18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE103 6.4. 17:00 Sokol Velké Meziříčí SHC Maloměřice B 35:23 (19:14)
XAE104 7.4. 16:00 Tatran Litovel junioři HK Ivančice 22:29 (8:13)
XAE105 6.4. 17:00 HBC Olomouc 1966 SK Kuřim 27:32 (16:14)
XAE106 6.4. 17:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Telnice 39:23 (18:13)
XAE107 6.4. 16:00 Sokol Kostelec n.H. Házená Legata Hustopeče 43:18 (21:10)
XAE108 7.4. 17:00 Sokol Nové Bránice Sokol II Prostějov 22:24 (12:12)

Jaro 2024 - 19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE109 14.4. 17:00 Sokol Nové Bránice Sokol Velké Meziříčí 2:5 * (2:5)
XAE110 13.4. 16:00 Sokol II Prostějov Sokol Kostelec n.H. 27:31 (13:15)
XAE111 14.4. 14:00 Házená Legata Hustopeče Sokol Újezd u Brna 28:37 (12:18)
XAE112 14.4. 17:00 Sokol Telnice HBC Olomouc 1966 2:7 * (2:7)
XAE113 14.4. 16:00 SK Kuřim Tatran Litovel junioři 23:27 * (12:15)
XAE114 13.4. 17:00 HK Ivančice SHC Maloměřice B

Jaro 2024 - 20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE115 20.4. 17:00 Sokol Velké Meziříčí HK Ivančice
XAE116 20.4. 13:00 SHC Maloměřice B SK Kuřim
XAE117 21.4. 18:00 Tatran Litovel junioři Sokol Telnice
XAE118 20.4. 15:00 HBC Olomouc 1966 Házená Legata Hustopeče
XAE119 21.4. 15:00 Sokol Újezd u Brna Sokol II Prostějov
XAE120 20.4. 16:00 Sokol Kostelec n.H. Sokol Nové Bránice

Jaro 2024 - 21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE121 27.4. 16:00 Sokol Kostelec n.H. Sokol Velké Meziříčí
XAE122 27.4. 18:00 Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna
XAE123 28.4. 16:00 Sokol II Prostějov HBC Olomouc 1966
XAE124 28.4. 10:30 Házená Legata Hustopeče Tatran Litovel junioři
XAE125 28.4. 17:00 Sokol Telnice SHC Maloměřice B
XAE126 28.4. 18:00 SK Kuřim HK Ivančice

Jaro 2024 - 22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAE127 4.5. 17:00 Sokol Velké Meziříčí SK Kuřim
XAE128 4.5. 17:00 HK Ivančice Sokol Telnice
XAE129 4.5. 13:00 SHC Maloměřice B Házená Legata Hustopeče
XAE130 5.5. 16:00 Tatran Litovel junioři Sokol II Prostějov
XAE131 4.5. 18:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Nové Bránice
XAE132 5.5. 15:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Kostelec n.H.

Facebook