Sportovní příměstský tábor 2021


SPORTOVNÍ PŘÍMĚSTKÝ TÁBOR

Termín: 12. – 16. července 2021, denně 8:30 – 16:00

Věkové kategorie: 6 – 10 let, 11 – 15 let

TJ Tatran Litovel v rámci snahy vynahradit dětem a mládeži skoro celý rok bez sportu a kamarádů připravil týdenní příměstský tábor. Tábor bude zaměřený na sportovní hry a soutěže, výlety do okolí pěšky nebo na kole. Vyzkoušíme řadu venkovních sportovišť v Litovli a okolí – házenkářské hřiště, plážové kurty, tenisové kurty, diskgolf, workoutová hřiště, dětská hřiště, koupaliště, loděnice, rafty apod. Základnou bude areál na Sokolovně v Litovli.  Pro děti bude připraven pitný režim, ovoce na svačinu, oběd ve školní jídelně.

Vhodné pro kluky i holky. Pro přihlášení nejsou potřeba žádné konkrétní sportovní dovednosti ani členství v některém sportovním oddíle. Vhodné také pro nastupující prvňáčky se zájmem o pohyb a výlety.

Táborové skupiny povedou vždy dva táboroví vedoucí starší 18 let. Program bude připraven zkušenými sportovními trenéry.

Cena: 1850 Kč, platební údaje budou zaslány po přihlášení.

Tábor se koná od 5 a více přihlášených dětí do skupiny.
Tábor se bude konat, dovolí to aktuální vládní opatření vzhledem k epidemiologické situaci. V případě nemožnosti tábor nakonec uspořádat v daném termínu se vrací celý uhrazený poplatek. Během tábora se budeme řídit aktuálně platnými opatřeními vlády.    

Storno podmínky: při odhlášení po 4. červenci 2021 se vrací pouze 50% ceny. Při odhlášení do 4. července včetně se vrací celá cena.

Pořadatel: TJ TATRAN LITOVEL, z.s.

Bližší informace: tabor2021@tatranlitovel.cz, +420 728 581 971

Přihlášky: PŘIHLÁSIT SE

Obrázek


Obrázek

Facebook