Události a informace
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.<< < > >> Duben 2019 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
5.4. 18:30 | Cement Hranice - Tatran Litovel 28:27 (12:12) | |
6.4. 09:00 | Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná A 24:26 (14:11) | |
6.4. 11:00 | Tatran Litovel - Cement Hranice 23:27 (13:14) | |
6.4. 13:00 | Turnaj SK Žeravice | |
6.4. 13:00 | Tatran Litovel - Sokol Ostrava 30:32 (12:16) | |
6.4. 15:00 | Tatran Litovel - Sokol Ostrava 37:31 (20:17) | |
7.4. 09:00 | Turnaj Cement Hranice A | |
7.4. 09:00 | Turnaj DHK Zora Olomouc A | |
13.4. 13:00 | DHK Zora Olomouc A - Tatran Litovel 21:24 (11:14) | |
13.4. 09:00 - 13:00 | Obecné | Ukliďme Česko - Ukliďme svět! |
Členové oddílu házené Tatranu Litovel se zapojí do celosvětové akce za lepší životní prostředí, jejímž cílem je provést úklid přírody od odpadků. | ||
14.4. 09:00 | Turnaj Házená Velká Bystřice B | |
14.4. 12:30 | Turnaj Cement Hranice A | |
18.4. - 22.4. | Mladší dorost | Prague Handball Cup 2019 |
Rozlosování a výsledky mladšího dorostu sledujte zde: https://phc.cz/vysledky/tym/79 | ||
18.4. - 22.4. | Starší dorost | Prague Handball Cup 2019 |
Rozlosování a výsledky staršího dorostu sledujte zde: https://phc.cz/vysledky/tym/204 | ||
18.4. - 22.4. | Mladší žáci | Prague Handball Cup 2019 |
Rozlosování a výsledky mladších žáků sledujte zde: https://phc.cz/vysledky/tym/156 | ||
19.4. 17:00 | Tatran Litovel - HC ROBE Zubří 23:24 (10:12) | |
26.4. 18:30 | SKKP Handball Brno - Tatran Litovel 37:29 (19:14) | |
27.4. 14:00 | Turnaj Sokol II Prostějov | |
28.4. 09:00 | Turnaj HBC Olomouc 1966 A | |
28.4. 10:30 | Turnaj DHK Litovel | |
28.4. 14:30 | KH Zbrojovka Vsetín - Tatran Litovel 27:43 (12:17) | |
28.4. 17:00 | TJ Nový Jičín - Tatran Litovel 27:30 (14:15) | |
1.5. 08:30 | Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 A 21:37 (7:19) | |
1.5. 10:00 | Tatran Litovel - Házená Paskov 30:28 (17:14) | |
1.5. 12:00 | Tatran Litovel - Tatran Bohunice 31:28 (11:16) | |
4.5. 09:00 | Turnaj Tatran Litovel A | |
4.5. 13:00 | Turnaj Sokol II Prostějov | |
4.5. 17:00 | Tatran Litovel - Cement Hranice 38:34 (16:19) | |
5.5. 09:00 | Turnaj Sokol Horka n.M. | |
5.5. 13:30 | Sokol Horka n.M. - Tatran Litovel 31:26 (20:12) |