Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Členové Události
<<  <>  >> Březen 2020 
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

29.2. - 1.3. Starší miniházená BoBo Cup 2020 - Velká Bystřice
Sobota:
9.00Házená Vel.Bystřice - Tatran Litovel
9.15Házená Holešov- SK Žeravice
9.30HK Ivančice- Sokol Telnice
9.45ŠKP Bratislava- Sokol Poruba
10.00Házená Vel.Bystřice - Házená Holešov
10.15SK Žeravice- HK Ivančice
10.30Tatran Litovel- Sokol Poruba
10.45Sokol Telnice- ŠKP Bratislava
11.00Házená Vel.Bystřice - HK Ivančice
11.15Házená Holešov- Tatran Litovel
11.30ŠKP Bratislava- SK Žeravice
12.30Sokol Poruba- Sokol Telnice
12.45Házená Holešov- HK Ivančice
13.00Házená Vel.Bystřice - ŠKP Bratislava
13.15SK Žeravice- Sokol Poruba
13.30Tatran Litovel- Sokol Telnice
13.45Sokol Poruba- Házená Vel.Bystřice
14.00Sokol Telnice- SK Žeravice
14.15ŠKP Bratislava- Házená Holešov
14.30HK Ivančice- Tatran Litovel
14.45Házená Vel.Bystřice - Sokol Telnice
15.00Tatran Litovel- SK Žeravice
15.15Házená Holešov- Sokol Poruba
15.30HK Ivančice- ŠKP Bratislava
15.45Sokol Telnice- Házená Holešov
16.00Sokol Poruba- HK Ivančice


Neděle:
9.15ŠKP Bratislava- Tatran Litovel
9.30SK Žeravice- Házená Vel.Bystřice
9.455.- 8.
10.001.- 4.
10.156.- 7.
10.302.- 3.
10.458.- 7.
11.004.- 3.
11.155.- 6.
11.301.- 2.
12.306.- 8.
12.452.- 4.
13.007.- 5.
13.153.- 1.
13.45VYHLÁŠENÍ
1.3. 15:00 Muži KH Zbrojovka Vsetín - Tatran Litovel 24:30 (7:14)
7.3. 15:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Cement Hranice 38:37 (18:14)
7.3. 17:00 Muži Tatran Litovel - TJ JM Chodov 36:31 (18:13)
7.3. 17:00 Muži B / Junioři Fatra Slávia Napajedla - Tatran Litovel jun. 27:26 (14:13)
8.3. 09:00 Starší žáci Tatran Litovel - Sokol Centrum Haná 23:10 (11:3)
8.3. 11:40 Starší žáci Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice 30:19 (15:7)
14.3. 09:00 Mladší žáci ZRUŠENO - Regionální kvalifikace házenkářského desetiboje - Litovel
Účastníci: 1. Tatran Litovel, 2. SK Žeravice, 3. TJ Sokol Újezd u Brna, 4. SK Kuřim

Program:
8.30Schůzka vedoucích, hlavního rozhodčího a pořadatelů. Každý vedoucí označí disciplínu, na kterou sází prémiový násobek – joker.
9.00Rychlý běh – postupně 1, 2, 3, 4
9.30Utkání 1 – 2
10.30Utkání 3 – 4
11.30Přesná střelba – 1, 4, 2, 3Odraz snožmo – 1, 4, 2, 3 po disciplíně Přesná střelba
12.30Utkání 4 – 1
13.30Utkání 2 – 3
14.30Hod míčem – 1, 3, 2, 4Překážková dráha – 1, 3, 2, 4 po disciplíně Hod míčem
15.30Utkání 1 – 3
16.30Utkání 2 – 4
17.45Schůzka vedoucích, hlavního rozhodčího a pořadatelů, odsouhlasení výsledků. Připomínky a návrhy v písemné formě vedoucí družstev.
18.00Vyhlášení výsledků
29.3. Mladší žáci ZRUŠENO - Házenkářské naděje - Senice na Hané (Pořádá Sokol Horka n.M.)

Facebook

Partneři: