Události a informace
Přehled akcí oddílu házené na jaro 2024 ve formátu pro tisk.<< < > >> Září 2021 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
4.9. 09:00 - 15:00 | Obecné | Házenkáři dětem | |||||||||||||||||||||
Místo: Sokolovna Litovel Na co se těšit: pohybové hry a soutěže s míčem i bez míče o ceny, ukázky miniházené, skákací hrad, občerstvení |
|||||||||||||||||||||||
5.9. 09:00 - 15:00 | Starší dorost, Mladší dorost | Turnaj dorostu - 5.9.2021 - Litovel | |||||||||||||||||||||
Startují: Tatran Litovel - mladší dorost, Tatran Litovel - starší dorost, HC Zubří B – mladší dorost, Legata Hustopeče – starší dorost Herní systém: 2x 20 minut, každý s každým Program:
|
|||||||||||||||||||||||
10.9. 19:00 | Sokol Kostelec n.H. - Tatran Litovel 32:45 (16:23) | ||||||||||||||||||||||
11.9. 12:30 | T.J.Sokol Klimkovice - Tatran Litovel 32:20 (14:8) | ||||||||||||||||||||||
18.9. 11:30 | Házená Velká Bystřice - Tatran Litovel 31:15 (14:7) | ||||||||||||||||||||||
18.9. 13:30 | Házená Velká Bystřice - Tatran Litovel 19:19 (12:10) | ||||||||||||||||||||||
18.9. 17:00 | TJ Náchod - Tatran Litovel 19:31 (7:13) | ||||||||||||||||||||||
19.9. 09:00 | Turnaj Sokol Horka n.M. | ||||||||||||||||||||||
19.9. 11:00 | Turnaj Sokol Horka n.M. | ||||||||||||||||||||||
19.9. 16:00 | Cement Hranice B - Tatran Litovel 18:24 (7:10) | ||||||||||||||||||||||
19.9. 18:00 | SK Žeravice - Tatran Litovel junioři 26:26 (15:11) | ||||||||||||||||||||||
25.9. 09:00 | Tatran Litovel - SK Žeravice - kluci 16:13 (9:8) | ||||||||||||||||||||||
25.9. 10:30 | Tatran Litovel - SK Žeravice 31:25 (13:14) | ||||||||||||||||||||||
25.9. 15:00 | Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice 33:26 (11:15) | ||||||||||||||||||||||
25.9. 17:00 | Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice 28:26 (11:14) | ||||||||||||||||||||||
26.9. 11:00 | Turnaj Tatran Litovel A | ||||||||||||||||||||||
26.9. 15:00 | Turnaj Sokol II Prostějov | ||||||||||||||||||||||
26.9. 16:00 | Tatran Litovel junioři - MHK TAEDA Karviná 28:28 (15:16) | ||||||||||||||||||||||
2.10. 12:30 | Házená Uničov - Tatran Litovel 15:29 (7:12) | ||||||||||||||||||||||
2.10. 14:15 | Cement Hranice - Tatran Litovel 14:26 (8:13) | ||||||||||||||||||||||
2.10. 15:00 | Házená Uničov - Tatran Litovel junioři 23:19 (10:9) | ||||||||||||||||||||||
2.10. 18:00 | I.HK Dvůr Králové - Tatran Litovel 28:34 (14:18) | ||||||||||||||||||||||
3.10. 09:00 | Turnaj Tatran Litovel A | ||||||||||||||||||||||
3.10. 11:00 | Turnaj Tatran Litovel | ||||||||||||||||||||||
3.10. 13:00 | HC Zubří B - Tatran Litovel 23:21 (11:6) | ||||||||||||||||||||||
3.10. 15:00 | TJ Holešov - Tatran Litovel 27:26 (14:12) | ||||||||||||||||||||||
9.10. 09:00 | DHK Zora Olomouc A - Tatran Litovel 9:20 (6:10) | ||||||||||||||||||||||
9.10. 10:30 | Tatran Litovel - Cement Hranice 36:9 (16:4) | ||||||||||||||||||||||
9.10. 13:00 | Tatran Litovel - T.J.Sokol Klimkovice 34:23 (18:11) | ||||||||||||||||||||||
9.10. 14:30 | Turnaj Cement Hranice | ||||||||||||||||||||||
9.10. 15:00 | Tatran Litovel - Klub házené Vsetín 44:32 (16:16) | ||||||||||||||||||||||
9.10. 17:00 | Tatran Litovel - Klub házené Vsetín 39:33 (21:11) | ||||||||||||||||||||||
10.10. 12:30 | Turnaj SK Žeravice | ||||||||||||||||||||||
10.10. 16:00 | Tatran Litovel junioři - Fatra-Slavia Napajedla 26:35 (15:18) |