Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Kronika Členové Události
<<  < >  >>  Duben 2022 
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8

14.4. - 18.4. Starší žáci, Starší dorost Prague Handball Cup
Obrázek


Program a výsledky starších žáků: https://www.phc.cz/vysledky/tym/80
Fotogalerie starších žáků: https://hazena.tatranlitovel.cz/album.php?album=stzaci2022-04-15

Program a výsledky staršího dorostu: https://www.phc.cz/vysledky/tym/191
Fotogalerie staršího dorostu: https://hazena.tatranlitovel.cz/album.php?album=stdor2022-04-15

Oficiální fotogalerie turnaje: https://eu.zonerama.com/PHCOfficial
Video kanál  turnaje: https://www.youtube.com/channel/UCOH3epju1obiUDlFV1bpl5g
Facebook turnaje: https://www.facebook.com/phc.cz/
22.4. 18:00 Mladší dorost Sokol Újezd u Brna - Tatran Litovel 35:28 (17:11)
23.4. 08:00 Mladší miniházená Turnaj Sokol Kostelec n.H.
23.4. 08:00 Mladší miniházená Turnaj Sokol Kostelec n.H.
23.4. 09:25 Starší žáci Tatran Litovel - SKKP Handball Brno 25:20 (11:8)
23.4. 11:15 Starší žáci HC Zubří - Tatran Litovel 23:23 (12:13)
23.4. 13:05 Starší žáci SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel 16:11 (8:5)
23.4. 14:45 Mladší žáci Cement Hranice - Tatran Litovel 21:12 (13:8)
23.4. 14:55 Starší žáci Tatran Litovel - Sokol Úvaly 20:13 (11:4)
23.4. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - SK Kuřim 43:27 (23:18)
23.4. 16:00 Mladší žáci Tatran Litovel - SK HFP Prostějov 27:12 (16:4)
23.4. 17:00 Muži Tatran Litovel - Sokol Vršovice 31:19
24.4. 08:00 Starší miniházená Turnaj Sokol Centrum Haná
24.4. 14:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Sokol Újezd u Brna 33:37 (19:23)
24.4. 16:00 Junioři Tatran Litovel junioři - SKH Polanka n.O. 22:20 (10:8)
30.4. 09:00 Mladší miniházená Turnaj TJ Senice n.H.
30.4. 09:00 Mladší miniházená Turnaj TJ Senice n.H.
30.4. 09:00 Starší miniházená Turnaj Tatran Litovel
30.4. 15:00 Starší dorost Tatran Litovel - Házená Hustopeče 45:24 (25:12)
30.4. 17:00 Muži Tatran Litovel - Házená Hustopeče 38:26 (20:13)
1.5. 08:30 Starší žáci Sokol Centrum Haná - Tatran Litovel 31:35 (18:15)
1.5. 13:00 Mladší dorost Tatran Bohunice - Tatran Litovel 26:29 (14:14)
1.5. 18:00 Junioři Tatran Litovel junioři - Pepino SKP Frýdek-Místek B 31:27 (15:16)
7.5. 09:00 Mladší žáci SK Žeravice - kluci - Tatran Litovel 13:26 (9:14)
7.5. 10:00 Starší dorost SK PEMA Opava - Tatran Litovel 24:34 (9:17)
7.5. 10:15 Mladší žáci Tatran Litovel - SK Žeravice/Velká Bystřice - dívky A 32:23 (16:11)
7.5. 17:00 Junioři Lesana Zubří - Tatran Litovel junioři 33:32 (16:19)
8.5. 08:30 Starší žáci Sokol Telnice - Tatran Litovel 24:16 (13:7)
8.5. 11:00 Muži HK Bystřice p. H. - Tatran Litovel 25:34 (13:16)
8.5. 11:15 Starší žáci Tatran Litovel - TJ JM Chodov 18:16 (11:9)
8.5. 14:00 Mladší dorost Tatran Litovel - Kovofiniš Ledeč n.S. 40:42 (22:21)
8.5. 14:00 Starší žáci Tatran Litovel - HBC Jičín 24:19 (13:9)
8.5. 16:45 Starší žáci HK Lovosice - Tatran Litovel 27:17 (13:8)

Facebook

Partneři: