O minulém víkendu zakončili své soutěže družstva mini i mladších žáků, body od soupeřů převezli muži i junioři


O minulém víkendu zakončili své soutěže družstva mini i mladších žáků, body od soupeřů převezli muži i junioři
Také poslední říjnový víkend byl plný házené. Doma se představili v posledních podzimních vystoupeních starší mini a mladší žáci. Mladší miniházená, starší dorost, junioři a muži hráli na půdě soupeřů. Starší žáci a mladší dorost měli naopak volno.

Mladší a starší miniházená
Obě družstva odehrála poslední turnaje podzimní části krajských soutěží. Mladší hráli v Senici na Hané a starší se představili před domácím publikem. Přes zimu absolvují obě družstva řadu turnajů požádaných přímo kluby. Podívejte se na fotky z domácího turnaje starší mini.
Obrázek
Z turnaje starší miniházené. Foto: Pavel Štěpánek. Více foto ve fotogalerii.


Mladší žáci: Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 23:11 (9:8)
Mladší žáci zakončili podzimní část sezóny vysokým vítězstvím nad HBC Olomouc, ačkoliv museli hrát kvůli nemocem a prázdninám bez jediného hráče na střídání. Všem klukům tak patří velká pochvala.

Sestava a branky: Dostál 1 - Tyl 8, Sedláček 6, Březina 3, Pospíšil D. 3, Zajíček 1, Rozman 1.

Obrázek
Jan Sedláček. Foto: Pavel Štěpánek. Více foto ve fotogalerii.


V tabulce soutěže náš tým přezimuje na výborném na 3. místě za týmu Centra Haná a Velké Bystřice. Přes zimu má tým v plánu nejblíže turnaj Dobiáš Cup v Rožnově p. R. od víkendu 27.-28. listopadu.

Starší žáci
Starší žáci měli odehrát utkání proti HFP Prostějov, které ale bylo kvůli karanténě v družstvu soupeře odloženo. Ačkoliv týmu zbývá odehrát ještě 2 kola krajské soutěže, prvním místem v tabulce soutěže si zajistili postup do Žákovské ligy. Více v samostatném článku.

Mladší dorost
Ani mladší dorostenci nehráli, neboť soupeř pro tento víkend - Sokol Osek nad Bečvou - se ze soutěže odhlásil. Je to již 3. celek odhlášený během soutěže a v tabulce severní divize 2. ligy Morava tak zbylo jen 5 týmů. Soutěžní komise ČSH již připravuje varianty přelosování soutěže tak, aby hráči měli během sezóny dostatek odehraných zápasů.  

Starší dorost: Sokol Telnice - Tatran Litovel 42:35 (24:20)
Starší dorostenci hráli na půdě suverénního vedoucího celku soutěže v Telnici. V divoké brankové přestřelce o 7 branek. V tabulce soutěže patří našemu celku po 6 kolech druhé místo, v maximálně jednobodovém odstupu je však hned 5 týmů.  
                      
Sestava a branky: Dvorský, Klanica - Coufal 8/1, Kubáček 5, Růžička 5, Stejskal 4, Maitner 3, Moťka 3, Šťastný 3, Zifčák 3, Ryzí 1.

Junioři: Sokol Luhačovice - Tatran Litovel jun. 21:28 (11:13)
K dalšímu utkání jela juniorka do Luhačovic. Začátek zápasu nám bohužel nevyšel dle našich představ a první minuty naznačovaly boj o každý přesný zásah do soupeřovi branky. Soupeř nechtěl dát nic zadarmo a do poločasu s námi držel krok i přes to, že neměl nikoho na střídání. Ve druhém poločase jsme se lépe koncertovali na útočnou fázi společně s proměňováním vyložených šancí. V poslední čtvrtině zápasu soupeři došly síly a několika trháky jsme potvrdili své vítězství. V tabulce 2. ligy Morava-sever vystoupal náš tým už na 7. místo, přičemž na třetí ztrácí jen 2 body.

Sestava a branky: Navrátil - Coufal 5, Hrbček 5, Macek 5/3, Spurný 4, Štencl 4, Jindra 3, Faltýnek 1, Hanák 1, Valouch.

Obrázek
Junioři po vítězství v Luhačovicích.


Muži: TJ JM Chodov - Tatran Litovel 20:33 (10:18)
Další vítezství v 1. lize mužů přivezl v 7. kole tým Tatranu Litovel. Výborným týmovým výkonem si šli Hanáci od začátku do konce za svým, nedovolil soupeři žádné drama a dobyli také pražský Chodov! Více v samostatném článku.

O víkendu 6.-7. listopadu se nehraje, neboť je reprezentační přestávka. Další víkend se naše družstva představí doma. V sobotu 13. listopadu začnou mladší žáci v 9:30 proti HBC Olomouc, starší dorostenci v 15 hodin proti Ostravě a muži v 17 hodin vyzvou v boji o první místo prvoligové tabulky Strakonice. V neděli víkend zakončí junioři proti Sokolu Ostrava. Těšíme na vaši podporu na tribuně!
7.11.2021 | Radovan Šimek | Přečteno: 175x

Komentáře ke článku

Facebook

Partneři: