<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

21x  Mladší dorost: Tatran Litovel - DTJ Polanka n. O.
23.6.2013 | admin | Přečteno: 781x | Komentáře:

18x  Mladší dorost: Tatran Litovel - Sokol Nové Bránice
3.5.2013 | admin | Přečteno: 1384x | Komentáře:

15x  Mladší dorost: Tatran Litovel - Sokol Dolní Cerekev
10.3.2013 | admin | Přečteno: 1103x | Komentáře:

Mladší dorost: Na turnaji v Litovli obsadili domácí házenkáři 3. místo
26. ledna 2013 odpoledne se v litovelské hale uskutečnil přípravný turnaj mladšího dorostu. Turnaje se zúčastnila dvě družstva startující v 1. lize, KP Brno a KH Kopřivnice. Ty doplnili celky Sokola II Prostějov a domácího Tatranu, které hrají 2. ligu.
28.1.2013 | Michal Baránek | Přečteno: 1027x | Komentáře:

15x  Mladší dorost: Tatran Litovel - HK Ivančice
27.1.2013 | admin | Přečteno: 1093x | Komentáře:

Mladší dorost: DTJ Polanka n.O. - Tatran Litovel 27:23 (13:11)
V rámci 10. kola 2. ligy mladšího dorostu jsme zavítali na palubovku Polanky. V zápase jsme předvedli dobrý výkon, bohužel řadou neproměněných vyložených šancí jsme se připravili o šanci bodovat. Utkání skončilo naší porážkou 23:27.
5.12.2012 | Michal Baránek | Přečteno: 887x | Komentáře:

Mladší dorost: Tatran Litovel - Sokol Velké Meziříčí 27:33 (15:17)
V 9. kole 2. ligy mladšího dorostu jsme doma přivítali tým z horní části tabulky Sokol Velké Meziříčí. Průběh zápasu byl podobný většině našich utkání v této sezóně. V první půli a v úvodu druhého poločasu jsme se soupeřem drželi krok, v závěru jsme ale opět odpadli a připsali si další porážku, tentokrát v poměru 27:33.
27.11.2012 | Michal Baránek | Přečteno: 841x | Komentáře:

27x  Mladší dorost: Tatran Litovel - Sokol Velké Meziříčí
27.11.2012 | | Přečteno: 1488x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  >  >>