Tatran Litovel - házená - Mladší žáci - články 2021/2022

Mladší žáci - články 2021/2022

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Polanka Cup úspěšný pro naše družstva!
Hned tři naše mládežnické týmy si užily tradiční posezónní turnaj v Polankce nad Odrou ve dned 10.-12. června. A byl to vídend úspěšný. Starší žáci získali zlaté medaile, mladší žáci se umístili na 5. místě a mladší dorost na 7. místě.
22.6.2022 | Radovan Šimek | Přečteno: 610x | Komentáře:

Starší žáci vyhráli Polanka Cup!
Starší žáci oddílu házené Tatranu Litovel právě vyhráli turnaj Polanka Cup!!!!
12.6.2022 | admin | Přečteno: 540x | Komentáře:

62x  Mladší žáci: Tatran Litovel - Velká Bystřice - Horka nad Moravou
3.4.2022 | Pavel Štěpánek | Přečteno: 746x | Komentáře:

12x  Mladší žáci: Ukliďme Česko
3.4.2022 | Radovan Šimek | Přečteno: 511x | Komentáře:

Družstva mladších i starších žáků uspořádala domácí přípravné turnaje
Hned na začátku roku si obě naše žákovská družstva zahrála na domácích turnajích nazvaných Zimní pohár 2022. Trenérům šlo především o konfrontaci s družstvy z jiných krajů o herní praxi během dlouhého zimního období.
16.1.2022 | Radovan Šimek | Přečteno: 826x | Komentáře:

82x  Mladší žáci: Zimní pohár mladších žáků 2022
9.1.2022 | Pavel Štěpánek | Přečteno: 943x | Komentáře:

O minulém víkendu zakončili své soutěže družstva mini i mladších žáků, body od soupeřů převezli muži i junioři
Také poslední říjnový víkend byl plný házené. Doma se představili v posledních podzimních vystoupeních starší mini a mladší žáci. Mladší miniházená, starší dorost, junioři a muži hráli na půdě soupeřů. Starší žáci a mladší dorost měli naopak volno.
7.11.2021 | Radovan Šimek | Přečteno: 1004x | Komentáře:

40x  Mladší žáci: Tatran Litovel - HBC Olomouc
30.10.2021 | Pavel Štěpánek | Přečteno: 780x | Komentáře:

Strana: 1  2  >  >>