Házená
Tatran Litovel
Tatran Litovel
Házená
Mladší dorost - soutěže 2023/2024
YouTube
Facebook
Hledat
Přihlášení
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Hlavní stránka
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
Menu
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Přihlášení
Hledat
Facebook
YouTube
Uživatel:
Heslo:
Trvalé přihlášení:
Zapomenuté heslo?
Mladší dorost - soutěže 2023/2024
<<
Tým
Soutěže
Tabulky
Soupiska
Statistika
Články
Fotky & videa
>>
Jen utkání družstva
2. liga (Jižní Morava)
Číslo
Termín
Domácí
Hosté
Výsledek
XED001
17.9. 13:00
Sokol Újezd u Brna
SK Kuřim
28:26
(16:13)
XED002
16.9. 16:00
HBC Olomouc 1966
Sokol Centrum Haná
21:40
(10:18)
XED003
17.9. 14:00
Tatran Litovel
Sokol Juliánov
38:14
(21:7)
XED005
16.9. 15:00
HK Ivančice
Házená Legata Hustopeče
45:25
(25:11)
XED006
16.9. 15:00
Házená Uničov
SKKP Handball Brno B
22:44
(10:25)
XED007
24.9. 16:00
SK Kuřim
SKKP Handball Brno B
20:24
(9:16)
XED008
24.9. 14:00
Házená Legata Hustopeče
Házená Uničov
36:33
(14:16)
XED010
24.9. 15:00
Sokol Juliánov
SHC Maloměřice
25:23
(13:14)
XED011
24.9. 12:30
Sokol Centrum Haná
Tatran Litovel
32:27
(17:15)
XED012
24.9. 13:00
Sokol Újezd u Brna
HBC Olomouc 1966
38:32
(20:17)
XED013
1.10. 16:00
HBC Olomouc 1966
SK Kuřim
37:37
(17:15)
XED014
30.9. 13:00
Tatran Litovel
Sokol Újezd u Brna
51:27
(23:13)
XED015
30.9. 09:00
SHC Maloměřice
Sokol Centrum Haná
35:49
(15:26)
XED016
4.11. 15:00
HK Ivančice
Sokol Juliánov
43:25
(15:13)
XED018
30.9. 14:00
SKKP Handball Brno B
Házená Legata Hustopeče
49:31
(27:12)
XED019
8.10. 16:00
SK Kuřim
Házená Legata Hustopeče
43:27
(20:14)
XED021
8.10. 15:00
Sokol Juliánov
Házená Uničov
39:32
(18:14)
XED022
7.10. 14:00
Sokol Centrum Haná
HK Ivančice
37:44
(19:24)
XED023
7.10. 14:00
Sokol Újezd u Brna
SHC Maloměřice
45:39
(22:22)
XED024
7.10. 15:00
HBC Olomouc 1966
Tatran Litovel
29:33
(9:16)
XED025
15.10. 14:00
Tatran Litovel
SK Kuřim
39:25
(18:8)
XED026
14.10. 15:00
SHC Maloměřice
HBC Olomouc 1966
36:28
(16:10)
XED027
14.10. 15:00
HK Ivančice
Sokol Újezd u Brna
44:27
(25:13)
XED028
15.10. 13:00
Házená Uničov
Sokol Centrum Haná
25:44
(12:21)
XED029
14.10. 14:00
SKKP Handball Brno B
Sokol Juliánov
36:30
(20:15)
XED032
22.10. 15:00
Sokol Juliánov
Házená Legata Hustopeče
40:31
(22:14)
XED033
21.10. 10:30
Sokol Centrum Haná
SKKP Handball Brno B
41:31
(19:13)
XED034
22.10. 13:00
Sokol Újezd u Brna
Házená Uničov
46:29
(26:11)
XED035
21.10. 09:00
HBC Olomouc 1966
HK Ivančice
27:45
(10:22)
XED036
22.10. 15:00
Tatran Litovel
SHC Maloměřice
48:27
(24:13)
XED037
28.10. 15:00
SHC Maloměřice
SK Kuřim
32:39
(21:23)
XED038
28.10. 18:00
HK Ivančice
Tatran Litovel
39:24
(17:10)
XED039
29.10. 13:00
Házená Uničov
HBC Olomouc 1966
36:38
(16:19)
XED040
29.10. 14:00
SKKP Handball Brno B
Sokol Újezd u Brna
48:40
(23:17)
XED041
29.10. 14:00
Házená Legata Hustopeče
Sokol Centrum Haná
30:50
(13:21)
XED043
12.11. 16:00
SK Kuřim
Sokol Juliánov
30:29
(14:16)
XED045
12.11. 16:00
Sokol Újezd u Brna
Házená Legata Hustopeče
35:30
(20:17)
XED046
11.11. 15:00
HBC Olomouc 1966
SKKP Handball Brno B
29:39
(12:19)
XED047
12.11. 15:00
Tatran Litovel
Házená Uničov
44:18
(20:9)
XED048
11.11. 18:00
SHC Maloměřice
HK Ivančice
22:48
(8:21)
XED049
19.11. 13:00
HK Ivančice
SK Kuřim
41:26
(20:13)
XED050
19.11. 15:00
Házená Uničov
SHC Maloměřice
28:40
(14:21)
XED051
19.11. 14:00
SKKP Handball Brno B
Tatran Litovel
38:36
(17:17)
XED052
18.11. 14:30
Házená Legata Hustopeče
HBC Olomouc 1966
32:32
(14:14)
XED054
19.11. 17:00
Sokol Juliánov
Sokol Centrum Haná
35:46
(18:22)
XED055
26.11. 18:00
SK Kuřim
Sokol Centrum Haná
38:44
(16:20)
XED056
26.11. 13:00
Sokol Újezd u Brna
Sokol Juliánov
33:33
(15:19)
XED058
25.11. 15:00
Tatran Litovel
Házená Legata Hustopeče
40:22
(21:13)
XED059
25.11. 09:00
SHC Maloměřice
SKKP Handball Brno B
34:53
(19:22)
XED060
25.11. 15:00
HK Ivančice
Házená Uničov
50:29
(26:16)
XED061
2.12. 15:00
Házená Uničov
SK Kuřim
26:30
(12:18)
XED062
3.12. 14:00
SKKP Handball Brno B
HK Ivančice
30:39
(15:19)
XED063
3.12. 14:00
Házená Legata Hustopeče
SHC Maloměřice
37:46
(20:20)
XED065
3.12. 13:00
Sokol Juliánov
HBC Olomouc 1966
40:27
(21:9)
XED066
3.12. 12:30
Sokol Centrum Haná
Sokol Újezd u Brna
50:28
(26:13)
XED067
11.2. 18:00
SK Kuřim
Sokol Újezd u Brna
32:35
(13:16)
XED068
11.2. 16:30
Sokol Centrum Haná
HBC Olomouc 1966
38:34
(21:13)
XED069
11.2. 15:00
Sokol Juliánov
Tatran Litovel
24:34
(12:17)
XED071
16.3. 16:00
Házená Legata Hustopeče
HK Ivančice
24:41
(8:20)
XED072
10.2. 14:00
SKKP Handball Brno B
Házená Uničov
62:25
(33:10)
XED073
18.2. 10:00
SKKP Handball Brno B
SK Kuřim
37:25
(19:10)
XED074
18.2. 13:00
Házená Uničov
Házená Legata Hustopeče
29:31
(17:14)
XED076
17.2. 13:00
SHC Maloměřice
Sokol Juliánov
25:31
(13:18)
XED077
18.2. 15:00
Tatran Litovel
Sokol Centrum Haná
40:33
(22:17)
XED078
18.2. 15:00
HBC Olomouc 1966
Sokol Újezd u Brna
36:34
(18:13)
XED079
25.2. 09:00
SK Kuřim
HBC Olomouc 1966
27:27
(11:11)
XED080
25.2. 13:00
Sokol Újezd u Brna
Tatran Litovel
32:30
(18:18)
XED081
24.2. 11:30
Sokol Centrum Haná
SHC Maloměřice
45:26
(22:12)
XED082
24.2. 15:00
Sokol Juliánov
HK Ivančice
26:31
(14:15)
XED084
24.2. 17:00
Házená Legata Hustopeče
SKKP Handball Brno B
29:45
(13:22)
XED085
3.3. 16:00
Házená Legata Hustopeče
SK Kuřim
30:33
(15:15)
XED087
2.3. 15:00
Házená Uničov
Sokol Juliánov
30:34
(21:13)
XED088
3.3. 17:00
HK Ivančice
Sokol Centrum Haná
41:26
(24:15)
XED089
2.3. 09:00
SHC Maloměřice
Sokol Újezd u Brna
31:27
(16:15)
XED090
3.3. 14:00
Tatran Litovel
HBC Olomouc 1966
42:34
(23:18)
XED091
10.3. 18:00
SK Kuřim
Tatran Litovel
25:34
(12:18)
XED092
9.3. 15:00
HBC Olomouc 1966
SHC Maloměřice
32:35
(15:18)
XED093
10.3. 13:00
Sokol Újezd u Brna
HK Ivančice
32:55
(15:27)
XED094
9.3. 14:00
Sokol Centrum Haná
Házená Uničov
49:21
(27:10)
XED095
10.3. 15:00
Sokol Juliánov
SKKP Handball Brno B
33:33
(33:33)
XED098
23.3. 16:00
Házená Legata Hustopeče
Sokol Juliánov
23:35
(12:13)
XED099
23.3. 14:00
SKKP Handball Brno B
Sokol Centrum Haná
41:33
(25:18)
XED100
24.3. 13:00
Házená Uničov
Sokol Újezd u Brna
24:31
(11:14)
XED101
23.3. 15:00
HK Ivančice
HBC Olomouc 1966
40:21
(18:13)
XED102
23.3. 15:00
SHC Maloměřice
Tatran Litovel
29:47
(15:20)
XED103
7.4. 18:00
SK Kuřim
SHC Maloměřice
35:29
(17:14)
XED104
7.4. 14:00
Tatran Litovel
HK Ivančice
31:27
(17:15)
XED105
6.4. 15:00
HBC Olomouc 1966
Házená Uničov
23:22
(11:9)
XED106
17.4. 17:00
Sokol Újezd u Brna
SKKP Handball Brno B
41:40
(21:20)
XED107
7.4. 16:30
Sokol Centrum Haná
Házená Legata Hustopeče
46:38
(25:19)
XED109
14.4. 15:00
Sokol Juliánov
SK Kuřim
28:28
(16:13)
XED111
14.4. 16:00
Házená Legata Hustopeče
Sokol Újezd u Brna
35:43
(16:20)
XED112
13.4. 14:00
SKKP Handball Brno B
HBC Olomouc 1966
40:42
(18:17)
XED113
14.4. 13:00
Házená Uničov
Tatran Litovel
16:39
(8:16)
XED114
23.4. 18:30
HK Ivančice
SHC Maloměřice
44:22
(21:12)
XED115
21.4. 18:00
SK Kuřim
HK Ivančice
15:36
(8:14)
XED116
20.4. 15:00
SHC Maloměřice
Házená Uničov
37:32
(19:15)
XED117
20.4. 13:00
Tatran Litovel
SKKP Handball Brno B
32:30
XED118
21.4. 14:30
HBC Olomouc 1966
Házená Legata Hustopeče
29:38
(17:23)
XED120
20.4. 14:00
Sokol Centrum Haná
Sokol Juliánov
36:26
(19:10)
XED121
27.4. 14:00
Sokol Centrum Haná
SK Kuřim
49:26
(25:12)
XED122
28.4. 15:00
Sokol Juliánov
Sokol Újezd u Brna
34:33
(19:18)
XED124
28.4. 12:30
Házená Legata Hustopeče
Tatran Litovel
34:39
(13:17)
XED125
27.4. 14:00
SKKP Handball Brno B
SHC Maloměřice
40:33
(23:16)
XED126
27.4. 13:00
Házená Uničov
HK Ivančice
17:38
(10:22)
XED127
5.5. 18:00
SK Kuřim
Házená Uničov
XED128
4.5. 15:00
HK Ivančice
SKKP Handball Brno B
XED129
4.5. 09:00
SHC Maloměřice
Házená Legata Hustopeče
XED131
4.5. 16:00
HBC Olomouc 1966
Sokol Juliánov
XED132
5.5. 13:00
Sokol Újezd u Brna
Sokol Centrum Haná
[
Nahoru
]
| [
Tisk
]
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Facebook
Partneři:
Hopax s.r.o.
[
Nahoru
]