Házená
Tatran Litovel
Tatran Litovel
Házená
Soutěž 2. liga 2023/2024 - tým Házená Uničov - rozpis utkání
YouTube
Facebook
Hledat
Přihlášení
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Hlavní stránka
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
Menu
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Přihlášení
Hledat
Facebook
YouTube
Uživatel:
Heslo:
Trvalé přihlášení:
Zapomenuté heslo?
Soutěž 2. liga 2023/2024 - tým Házená Uničov - rozpis utkání
Část
Číslo
Hřiště
Termín
Domácí
Hosté
Výsledek
XED006
16.9. 15:00
Házená Uničov
SKKP Handball Brno B
22:44
(10:25)
XED008
24.9. 14:00
Házená Legata Hustopeče
Házená Uničov
36:33
(14:16)
XED021
8.10. 15:00
Sokol Juliánov
Házená Uničov
39:32
(18:14)
XED028
15.10. 13:00
Házená Uničov
Sokol Centrum Haná
25:44
(12:21)
XED034
22.10. 13:00
Sokol Újezd u Brna
Házená Uničov
46:29
(26:11)
XED039
29.10. 13:00
Házená Uničov
HBC Olomouc 1966
36:38
(16:19)
XED047
12.11. 15:00
Tatran Litovel
Házená Uničov
44:18
(20:9)
XED050
19.11. 15:00
Házená Uničov
SHC Maloměřice
28:40
(14:21)
XED060
25.11. 15:00
HK Ivančice
Házená Uničov
50:29
(26:16)
XED061
2.12. 15:00
Házená Uničov
SK Kuřim
26:30
(12:18)
XED072
10.2. 14:00
SKKP Handball Brno B
Házená Uničov
62:25
(33:10)
XED074
18.2. 13:00
Házená Uničov
Házená Legata Hustopeče
29:31
(17:14)
XED087
2.3. 15:00
Házená Uničov
Sokol Juliánov
30:34
(21:13)
XED094
9.3. 14:00
Sokol Centrum Haná
Házená Uničov
49:21
(27:10)
XED100
24.3. 13:00
Házená Uničov
Sokol Újezd u Brna
24:31
(11:14)
XED105
6.4. 15:00
HBC Olomouc 1966
Házená Uničov
23:22
(11:9)
XED113
14.4. 13:00
Házená Uničov
Tatran Litovel
16:39
(8:16)
XED116
20.4. 15:00
SHC Maloměřice
Házená Uničov
37:32
(19:15)
XED126
27.4. 13:00
Házená Uničov
HK Ivančice
17:38
(10:22)
XED127
5.5. 18:00
SK Kuřim
Házená Uničov
33:16
(16:7)
[
Nahoru
]
| [
Tisk
]
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Facebook
Partneři:
Hopax s.r.o.
[
Nahoru
]