Muži - soutěže 2022/2023
Baráž o Extraligu
1. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAI001 | 14.5. 14:00 | Cement Hranice | KH Vsetín | 29:25 | (13:12) | |
XAI002 | 14.5. 10:30 | SHC Maloměřice | Tatran Litovel | 29:26 | (14:13) |
2. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAI003 | 20.5. 17:00 | KH Vsetín | Cement Hranice | 30:27 | (16:13) | |
XAI004 | 20.5. 17:00 | Tatran Litovel | SHC Maloměřice | 28:28 | (14:15) |
1. liga
Podzim - 1. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB001 | 18.9. 16:00 | KH BEECH Vsetín | HBC Jičín B | 29:24 | (13:12) | |
XAB002 | 17.9. 17:00 | TJ Náchod | HC Zlín | 28:27 | (14:12) | |
XAB003 | 17.9. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | Tatran Bohunice | 25:24 | (12:14) | |
XAB004 | 17.9. 18:00 | TJ JM Chodov | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 36:19 | (15:11) | |
XAB005 | 17.9. 17:00 | Tatran Litovel | HK Bystřice p.H. | 38:28 | (17:15) | |
XAB006 | 18.9. 10:30 | Házená Velká Bystřice | Sokol Vršovice | 37:27 | (20:15) |
Podzim - 2. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB007 | 25.9. 14:00 | HBC Jičín B | Sokol Vršovice | 27:27 | (13:15) | |
XAB008 | 25.9. 11:00 | HK Bystřice p.H. | Házená Velká Bystřice | 40:32 | (21:15) | |
XAB009 | 24.9. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Tatran Litovel | 26:37 | (11:18) | |
XAB010 | 24.9. 15:00 | Tatran Bohunice | TJ JM Chodov | 25:25 | (10:8) | |
XAB011 | 24.9. 13:30 | HC Zlín | Sokol Šťáhlavy | 30:28 | (14:13) | |
XAB012 | 25.9. 14:30 | KH BEECH Vsetín | TJ Náchod | 38:22 | (18:13) |
Podzim - 3. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB013 | 1.10. 17:00 | TJ Náchod | HBC Jičín B | 27:27 | (10:13) | |
XAB014 | 1.10. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | KH BEECH Vsetín | 31:33 | (16:18) | |
XAB015 | 2.10. 17:00 | TJ JM Chodov | HC Zlín | 32:26 | (16:13) | |
XAB016 | 1.10. 17:00 | Tatran Litovel | Tatran Bohunice | 30:27 | (16:14) | |
XAB017 | 2.10. 10:30 | Házená Velká Bystřice | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 34:21 | (17:11) | |
XAB018 | 1.10. 13:00 | Sokol Vršovice | HK Bystřice p.H. | 27:24 | (15:11) |
Podzim - 4. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB019 | 9.10. 13:00 | HBC Jičín B | HK Bystřice p.H. | 32:36 | (14:16) | |
XAB020 | 8.10. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Sokol Vršovice | 23:22 | (10:10) | |
XAB021 | 9.10. 16:00 | Tatran Bohunice | Házená Velká Bystřice | 26:22 | (15:13) | |
XAB022 | 8.10. 16:00 | HC Zlín | Tatran Litovel | 31:31 | (19:15) | |
XAB023 | 9.10. 14:30 | KH BEECH Vsetín | TJ JM Chodov | 45:27 | (23:14) | |
XAB024 | 8.10. 17:00 | TJ Náchod | Sokol Šťáhlavy | 22:29 | (12:16) |
Podzim - 5. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB025 | 22.10. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | HBC Jičín B | 34:32 | (18:16) | |
XAB026 | 16.10. 17:00 | TJ JM Chodov | TJ Náchod | 36:13 | (17:6) | |
XAB027 | 22.10. 17:00 | Tatran Litovel | KH BEECH Vsetín | 20:23 | (11:9) | |
XAB028 | 23.10. 10:30 | Házená Velká Bystřice | HC Zlín | 29:30 | (11:16) | |
XAB029 | 22.10. 15:00 | Sokol Vršovice | Tatran Bohunice | 22:29 | (10:17) | |
XAB030 | 23.10. 11:00 | HK Bystřice p.H. | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 28:18 | (14:8) |
Podzim - 6. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB031 | 30.10. 13:00 | HBC Jičín B | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 39:24 | (18:12) | |
XAB032 | 30.10. 15:00 | Tatran Bohunice | HK Bystřice p.H. | 29:26 | (16:13) | |
XAB033 | 30.10. 16:00 | HC Zlín | Sokol Vršovice | 24:25 | (9:13) | |
XAB034 | 30.10. 16:00 | KH BEECH Vsetín | Házená Velká Bystřice | 30:34 | (12:17) | |
XAB035 | 28.1. 14:00 | TJ Náchod | Tatran Litovel | 21:27 | (9:15) | |
XAB036 | 29.10. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | TJ JM Chodov | 33:28 | (13:14) |
Podzim - 7. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB037 | 6.11. 17:00 | TJ JM Chodov | HBC Jičín B | 19:25 | (11:12) | |
XAB038 | 5.11. 17:00 | Tatran Litovel | Sokol Šťáhlavy | 36:29 | (19:16) | |
XAB039 | 5.11. 17:30 | Házená Velká Bystřice | TJ Náchod | 27:28 | (14:12) | |
XAB040 | 5.11. 15:00 | Sokol Vršovice | KH BEECH Vsetín | 19:33 | (10:17) | |
XAB041 | 6.11. 11:00 | HK Bystřice p.H. | HC Zlín | 27:33 | (12:16) | |
XAB042 | 6.11. 17:00 | Tatran Bohunice | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 28:16 | (15:7) |
Podzim - 8. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB043 | 13.11. 12:00 | HBC Jičín B | Tatran Bohunice | 26:22 | (9:11) | |
XAB044 | 12.11. 15:30 | HC Zlín | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 38:26 | (21:11) | |
XAB045 | 13.11. 16:00 | KH BEECH Vsetín | HK Bystřice p.H. | 34:24 | (17:13) | |
XAB046 | 12.11. 17:00 | TJ Náchod | Sokol Vršovice | 28:28 | (12:15) | |
XAB047 | 12.11. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | Házená Velká Bystřice | 43:35 | (24:12) | |
XAB048 | 13.11. 17:00 | TJ JM Chodov | Tatran Litovel | 27:25 | (14:12) |
Podzim - 9. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB049 | 19.11. 17:00 | Tatran Litovel | HBC Jičín B | 36:27 | (20:14) | |
XAB050 | 19.11. 17:30 | Házená Velká Bystřice | TJ JM Chodov | 30:30 | (15:14) | |
XAB051 | 19.11. 15:00 | Sokol Vršovice | Sokol Šťáhlavy | 24:24 | (10:13) | |
XAB052 | 20.11. 11:00 | HK Bystřice p.H. | TJ Náchod | 28:26 | (11:11) | |
XAB053 | 19.11. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | KH BEECH Vsetín | 23:27 | (9:14) | |
XAB054 | 20.11. 17:00 | Tatran Bohunice | HC Zlín | 31:23 | (18:11) |
Podzim - 10. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB055 | (hláš.) | HBC Jičín B | HC Zlín | 10:0 | ||
XAB056 | 27.11. 14:30 | KH BEECH Vsetín | Tatran Bohunice | 33:22 | (15:9) | |
XAB057 | 26.11. 17:00 | TJ Náchod | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 23:26 | (9:11) | |
XAB058 | 26.11. 18:00 | Sokol Šťáhlavy | HK Bystřice p.H. | 33:26 | (16:14) | |
XAB059 | 27.11. 17:00 | TJ JM Chodov | Sokol Vršovice | 29:26 | (12:12) | |
XAB060 | 26.11. 17:00 | Tatran Litovel | Házená Velká Bystřice | 25:22 | (9:9) |
Podzim - 11. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB061 | 3.12. 17:30 | Házená Velká Bystřice | HBC Jičín B | 29:29 | (15:11) | |
XAB062 | 3.12. 14:00 | Sokol Vršovice | Tatran Litovel | 22:33 | (9:14) | |
XAB063 | 4.12. 11:00 | HK Bystřice p.H. | TJ JM Chodov | 31:30 | (13:16) | |
XAB064 | 3.12. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Sokol Šťáhlavy | 30:29 | (15:15) | |
XAB065 | 4.12. 17:00 | Tatran Bohunice | TJ Náchod | 32:21 | (16:9) | |
XAB066 | 4.12. 18:00 | HC Zlín | KH BEECH Vsetín | 29:23 | (13:9) |
Jaro - 12. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB067 | 5.2. 13:00 | HBC Jičín B | KH BEECH Vsetín | 30:33 | (12:15) | |
XAB068 | 4.2. 16:00 | HC Zlín | TJ Náchod | 42:25 | (20:12) | |
XAB069 | 5.2. 17:00 | Tatran Bohunice | Sokol Šťáhlavy | 30:28 | (14:15) | |
XAB070 | 4.2. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | TJ JM Chodov | 27:30 | (12:13) | |
XAB071 | 5.2. 11:00 | HK Bystřice p.H. | Tatran Litovel | 29:33 | (17:20) | |
XAB072 | 4.2. 13:00 | Sokol Vršovice | Házená Velká Bystřice | 37:24 | (20:13) |
Jaro - 13. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB073 | 11.2. 15:00 | Sokol Vršovice | HBC Jičín B | 26:26 | (16:11) | |
XAB074 | 11.2. 17:30 | Házená Velká Bystřice | HK Bystřice p.H. | 32:27 | (17:11) | |
XAB075 | 11.2. 17:00 | Tatran Litovel | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 35:26 | (17:13) | |
XAB076 | 12.2. 11:00 | TJ JM Chodov | Tatran Bohunice | 27:18 | (11:11) | |
XAB077 | 11.2. 18:00 | Sokol Šťáhlavy | HC Zlín | 31:24 | (16:11) | |
XAB078 | 11.2. 17:00 | TJ Náchod | KH BEECH Vsetín | 23:39 | (12:20) |
Jaro - 14. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB079 | 19.2. 13:00 | HBC Jičín B | TJ Náchod | 31:18 | (14:9) | |
XAB080 | 19.2. 16:00 | KH BEECH Vsetín | Sokol Šťáhlavy | 26:23 | (16:13) | |
XAB081 | 18.2. 18:00 | HC Zlín | TJ JM Chodov | 28:27 | (15:14) | |
XAB082 | 19.2. 17:00 | Tatran Bohunice | Tatran Litovel | 28:18 | (15:10) | |
XAB083 | 19.2. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Házená Velká Bystřice | 34:34 | (15:13) | |
XAB084 | 19.2. 11:00 | HK Bystřice p.H. | Sokol Vršovice | 32:25 | (18:12) |
Jaro - 15. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB085 | 26.2. 11:00 | HK Bystřice p.H. | HBC Jičín B | 31:30 | (15:18) | |
XAB086 | 25.2. 15:00 | Sokol Vršovice | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 35:27 | (21:14) | |
XAB087 | 25.2. 17:30 | Házená Velká Bystřice | Tatran Bohunice | 33:28 | (17:13) | |
XAB088 | 25.2. 17:00 | Tatran Litovel | HC Zlín | 33:31 | (16:16) | |
XAB089 | 25.2. 18:00 | TJ JM Chodov | KH BEECH Vsetín | 32:30 | (13:19) | |
XAB090 | 25.2. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | TJ Náchod | 29:28 | (13:17) |
Jaro - 16. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB091 | 5.3. 13:00 | HBC Jičín B | Sokol Šťáhlavy | 32:30 | (15:13) | |
XAB092 | 4.3. 17:00 | TJ Náchod | TJ JM Chodov | 22:33 | (12:17) | |
XAB093 | 5.3. 16:00 | KH BEECH Vsetín | Tatran Litovel | 30:25 | (17:11) | |
XAB094 | 5.3. 18:00 | HC Zlín | Házená Velká Bystřice | 37:27 | (20:12) | |
XAB095 | 5.3. 15:00 | Tatran Bohunice | Sokol Vršovice | 26:26 | (12:12) | |
XAB096 | 4.3. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | HK Bystřice p.H. | 41:31 | (15:17) |
Jaro - 17. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB097 | 18.3. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | HBC Jičín B | 30:27 | (14:10) | |
XAB098 | 19.3. 11:00 | HK Bystřice p.H. | Tatran Bohunice | 27:27 | (13:16) | |
XAB099 | 18.3. 15:00 | Sokol Vršovice | HC Zlín | 30:26 | (17:9) | |
XAB100 | 18.3. 17:30 | Házená Velká Bystřice | KH BEECH Vsetín | 29:35 | (15:18) | |
XAB101 | 18.3. 17:00 | Tatran Litovel | TJ Náchod | 37:27 | (18:14) | |
XAB102 | 19.3. 17:00 | TJ JM Chodov | Sokol Šťáhlavy | 28:31 | (14:15) |
Jaro - 18. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB103 | 26.3. 14:00 | HBC Jičín B | TJ JM Chodov | 33:29 | (18:16) | |
XAB104 | 25.3. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | Tatran Litovel | 30:24 | (17:13) | |
XAB105 | 25.3. 17:00 | TJ Náchod | Házená Velká Bystřice | 31:32 | (14:18) | |
XAB106 | 26.3. 16:00 | KH BEECH Vsetín | Sokol Vršovice | 34:27 | (21:13) | |
XAB107 | 26.3. 15:30 | HC Zlín | HK Bystřice p.H. | 30:26 | (15:14) | |
XAB108 | 25.3. 18:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Tatran Bohunice | 30:29 | (14:17) |
Jaro - 19. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB109 | 1.4. 13:00 | Tatran Bohunice | HBC Jičín B | 33:32 | (14:19) | |
XAB110 | 1.4. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | HC Zlín | 31:27 | (14:16) | |
XAB111 | 2.4. 11:00 | HK Bystřice p.H. | KH BEECH Vsetín | 24:40 | (14:18) | |
XAB112 | 1.4. 15:00 | Sokol Vršovice | TJ Náchod | 32:23 | (14:11) | |
XAB113 | 1.4. 17:30 | Házená Velká Bystřice | Sokol Šťáhlavy | 25:22 | (13:11) | |
XAB114 | 1.4. 17:00 | Tatran Litovel | TJ JM Chodov | 30:28 | (14:14) |
Jaro - 20. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB115 | 16.4. 13:00 | HBC Jičín B | Tatran Litovel | 33:33 | (19:20) | |
XAB116 | 16.4. 17:00 | TJ JM Chodov | Házená Velká Bystřice | 29:25 | (14:15) | |
XAB117 | 15.4. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | Sokol Vršovice | 31:32 | (14:14) | |
XAB118 | 15.4. 17:00 | TJ Náchod | HK Bystřice p.H. | 28:27 | (13:18) | |
XAB119 | 16.4. 16:00 | KH BEECH Vsetín | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 48:21 | (21:10) | |
XAB120 | 15.4. 18:00 | HC Zlín | Tatran Bohunice | 32:28 | (17:16) |
Jaro - 21. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB121 | 23.4. 18:00 | HC Zlín | HBC Jičín B | 36:38 | (20:21) | |
XAB122 | 22.4. 15:30 | Tatran Bohunice | KH BEECH Vsetín | 29:25 | (15:12) | |
XAB123 | 22.4. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | TJ Náchod | 29:29 | (13:13) | |
XAB124 | 23.4. 11:00 | HK Bystřice p.H. | Sokol Šťáhlavy | 32:34 | (14:18) | |
XAB125 | 22.4. 15:00 | Sokol Vršovice | TJ JM Chodov | 28:20 | (13:10) | |
XAB126 | 22.4. 17:30 | Házená Velká Bystřice | Tatran Litovel | 26:26 | (12:12) |
Jaro - 22. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB127 | 30.4. 15:00 | HBC Jičín B | Házená Velká Bystřice | 33:29 | (18:15) | |
XAB128 | 29.4. 17:00 | Tatran Litovel | Sokol Vršovice | 42:27 | (21:11) | |
XAB129 | 30.4. 17:00 | TJ JM Chodov | HK Bystřice p.H. | 28:28 | (14:14) | |
XAB130 | 6.5. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 28:30 | (16:13) | |
XAB131 | 6.5. 17:00 | TJ Náchod | Tatran Bohunice | 22:33 | (11:20) | |
XAB132 | 7.5. 18:00 | KH BEECH Vsetín | HC Zlín | 34:26 | (19:12) |
Český pohár mužů
1. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG001 | 27.8. 15:00 | Lokomotiva Vršovice | HK Slavia Praha | 20:27 | (7:11) | |
XAG002 | 27.8. 17:00 | Lokomotiva Louny | Baník Most | 19:23 | (11:12) | |
XAG003 | 28.8. 18:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | 1.HC Pardubice | 28:24 | (9:11) | |
XAG004 | 28.8. 15:00 | TJ Dolní Cerekev | Jiskra Třeboň | 21:40 | (7:19) | |
XAG006 | 3.9. 17:00 | Lokomotiva Česká Lípa | ELP Jablonec n.N. | 14:24 | (6:11) | |
XAG007 | 28.8. 17:00 | Házená Rokycany | HK Slavia VŠ Plzeň | 21:28 | (8:11) | |
XAG008 | 28.8. 17:00 | HK Chomutov | Chemička Ústí n.L. | 29:25 | (13:10) | |
XAG009 | 31.8. 19:00 | Sokol Telnice | SK Kuřim | 26:25 | (13:12) | |
XAG010 | 27.8. 16:00 | Kovofiniš Ledeč n.S. | Sokol Úvaly | 17:30 | (8:16) | |
XAG011 | 3.9. 18:00 | Házená Mělník | Sokol Libčice n.V. | 30:33 | (15:15) | |
XAG012 | 27.8. 17:00 | Sokol Bělá p.B. | Sparta Kutná Hora | 26:23 | (14:11) | |
XAG015 | 28.8. 16:00 | Sokol Nové Bránice | Sokol Velké Meziříčí | 23:22 | (11:13) | |
XAG016 | 27.8. 18:00 | Házená Paskov | Sokol Ostrava | 27:34 | (12:14) | |
XAG017 | 26.8. 18:00 | Sokol II Prostějov | HBC Olomouc 1966 | 34:24 | (34:24) | |
XAG018 | 28.8. 14:30 | Sokol Osek nad Bečvou | Lesana Zubří | 19:28 | (11:12) | |
XAG019 | 27.8. 17:00 | HC Nový Jičín | TJ Holešov | 30:33 | (12:16) | |
XAG020 | 27.8. 10:00 | Sokol Klimkovice | TJ Rožnov p.R. | 22:32 | (13:16) | |
XAG021 | 28.8. 17:00 | Sokol Juliánov | Sokol Újezd u Brna | 28:42 | (14:19) | |
XAG022 | 27.8. 15:00 | Házená Uničov | Sokol Kostelec n.H. | 18:23 | (10:9) | |
XAG023 | 11.9. 11:00 | SK Žeravice | Fatra-Slavia Napajedla | 23:20 | (11:11) | |
XAG024 | 28.8. 16:00 | Sokol Sokolnice | HK Ivančice | 28:40 | (11:25) | |
XAG025 | 28.8. 16:00 | HC Hlučín | MHK Karviná | 17:34 | (8:17) | |
XAG026 | 28.8. 16:00 | Meteor Orlová | SKH Polanka n.O. | 15:34 | (7:15) |
2. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG027 | 11.9. 17:00 | HK Slavia Praha | Sokol Šťáhlavy | 31:35 | (14:17) | |
XAG029 | 10.9. 16:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 32:33 | (14:20) | |
XAG030 | 11.9. 17:00 | Jiskra Třeboň | Sokol Vršovice | 24:25 | (7:9) | |
XAG031 | 10.9. 17:00 | Sokol Bělá p.B. | Liberec Handball | 21:37 | (8:16) | |
XAG032 | 11.9. 16:00 | ELP Jablonec n.N. | TJ Náchod | 22:30 | (7:17) | |
XAG033 | 10.9. 19:00 | HK Slavia VŠ Plzeň | Lokomotiva České Budějovice | 29:31 | (15:14) | |
XAG034 | 11.9. 20:00 | HK Chomutov | TJ JM Chodov | 18:41 | (9:19) | |
XAG035 | 14.9. 20:00 | Sokol Telnice | Házená Legata Hustopeče | 42:20 | (24:11) | |
XAG036 | 11.9. 16:00 | Sokol Úvaly | Sokol Nové Bránice | 36:25 | (19:11) | |
XAG037 | 10.9. 13:00 | Sokol Ostrava | MHK Karviná | 24:42 | (11:20) | |
XAG038 | 11.9. 17:00 | Sokol II Prostějov | Tatran Litovel | 19:29 | (11:14) | |
XAG039 | 11.9. 16:00 | Lesana Zubří | KH Zbrojovka Vsetín | 21:36 | (7:20) | |
XAG040 | 12.9. 19:00 | TJ Holešov | HK Bystřice p.H. | 10:0 | ||
XAG041 | 11.9. 16:00 | TJ Rožnov p.R. | SKH Polanka n.O. | 25:21 | (11:10) | |
XAG042 | 10.9. 16:00 | Sokol Újezd u Brna | HC Zlín | 35:32 | (18:18) | |
XAG043 | 10.9. 10:30 | Sokol Kostelec n.H. | Házená Velká Bystřice | 21:35 | (21:35) | |
XAG045 | 14.9. 19:30 | HK Ivančice | Tatran Bohunice | 26:28 | (11:13) |
3. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG046 | 28.9. 13:00 | Baník Most | HC Dukla Praha | 15:33 | (7:19) | |
XAG047 | 27.9. 20:00 | TJ JM Chodov | HK Lovosice | 27:31 | (15:15) | |
XAG048 | 27.9. 19:00 | TJ Náchod | HBC Jičín | 25:30 | (11:14) | |
XAG049 | 28.9. 17:30 | Lokomotiva České Budějovice | Talent Plzeň | 16:47 | (9:21) | |
XAG050 | 28.9. 18:00 | Sokol Šťáhlavy | ČZ HBC Strakonice 1921 | 29:24 | (14:10) | |
XAG051 | 27.9. 20:00 | Sokol Újezd u Brna | Sokol Nové Veselí | 22:51 | (14:24) | |
XAG052 | 27.9. 19:00 | Házená Velká Bystřice | Cement Hranice | 28:27 | (14:15) | |
XAG053 | 28.9. 18:00 | Sokol Úvaly | Sokol Vršovice | 23:32 | (11:13) | |
XAG054 | 28.9. 17:00 | KH Zbrojovka Vsetín | HC Zubří | 24:30 | (13:13) | |
XAG055 | 28.9. 18:00 | SK Žeravice | SKKP Handball Brno | 21:34 | (9:17) | |
XAG056 | 28.9. 17:00 | Tatran Litovel | SHC Maloměřice | 36:28 | (18:10) | |
XAG057 | 5.10. 18:00 | Liberec Handball | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 33:22 | (13:12) | |
XAG058 | 28.9. 18:00 | TJ Holešov | KH Kopřivnice | 13:39 | (8:21) | |
XAG059 | 28.9. 18:30 | MHK Karviná | SKP Frýdek-Místek | 22:34 | (8:14) | |
XAG060 | 28.9. 15:00 | TJ Rožnov p.R. | HCB Karviná | 22:35 | (7:15) | |
XAG061 | 5.10. 19:30 | Sokol Telnice | Tatran Bohunice | 21:24 | (9:13) |
osmifinále | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG062 | 19.10. 18:30 | Házená Velká Bystřice | KH Kopřivnice | 30:31 | (16:16) | |
XAG063 | 19.10. 19:00 | Tatran Litovel | HCB Karviná | 26:35 | (12:17) | |
XAG064 | 19.10. 20:30 | Tatran Bohunice | HC Zubří | 11:35 | (4:19) | |
XAG065 | 19.10. 19:00 | SKP Frýdek-Místek | SKKP Handball Brno | 28:32 | (13:15) | |
XAG066 | 19.10. 19:30 | Sokol Nové Veselí | HC Dukla Praha | 32:31 | (15:18) | |
XAG067 | 19.10. 19:00 | Sokol Šťáhlavy | HK Lovosice | 31:34 | (18:16) | |
XAG068 | 18.10. 19:00 | Sokol Vršovice | Talent Plzeň | 0:10 | ||
XAG069 | 17.10. 18:30 | Liberec Handball | HBC Jičín | 20:37 | (8:21) |
čtvrtfinále | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG070 | 9.11. 18:00 | HC Zubří | Sokol Nové Veselí | 35:27 | (19:14) | |
XAG071 | 9.11. 19:00 | HBC Jičín | Talent Plzeň | 25:34 | (10:17) | |
XAG072 | 9.11. 18:30 | KH Kopřivnice | SKKP Handball Brno | 22:25 | (11:12) | |
XAG073 | 6.11. 17:00 | HCB Karviná | HK Lovosice | 29:24 | (16:11) |
semifinále | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG074 | 15.2. 18:30 | Talent Plzeň | SKKP Handball Brno | 41:35 | (22:13) | |
XAG075 | 21.12. 17:30 | HCB Karviná | HC Zubří | 10:0 |
2finále | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG076 | 15.3. 19:30 | Talent Plzeň | HCB Karviná | 34:30 | (18:18) |