Muži - soutěže 2023/2024

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání družstva

1. liga

Podzim 2023 - 1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB001 17.9. 17:00 HBC Jičín B Tatran Bohunice 31:29 (15:15)
XAB002 17.9. 15:30 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc Sokol Šťáhlavy 27:27 (12:13)
XAB003 16.9. 17:00 Tatran Litovel TJ JM Chodov 32:25 (16:13)
XAB004 16.9. 20:00 HC Zlín KH BEECH Vsetín 26:34 (13:14)
XAB005 16.9. 16:00 TJ Dukla Praha SKH Polanka n.O. 35:22 (15:11)
XAB006 16.9. 15:00 Sokol Vršovice 1.HK Dvůr Králové n.L. 30:24 (15:13)

Podzim 2023 - 2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB007 23.9. 15:30 Tatran Bohunice 1.HK Dvůr Králové n.L. 34:30 (17:15)
XAB008 24.9. 16:30 SKH Polanka n.O. Sokol Vršovice 33:25 (17:11)
XAB009 24.9. 16:00 KH BEECH Vsetín TJ Dukla Praha 29:25 (15:13)
XAB010 24.9. 17:00 TJ JM Chodov HC Zlín 26:29 (15:16)
XAB011 24.9. 17:00 Sokol Šťáhlavy Tatran Litovel 21:31 (12:17)
XAB012 24.9. 17:00 HBC Jičín B HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 37:26 (20:15)

Podzim 2023 - 3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB013 5.11. 19:30 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc Tatran Bohunice 28:26 (15:9)
XAB014 30.9. 17:00 Tatran Litovel HBC Jičín B 28:24 (15:11)
XAB015 30.9. 18:00 HC Zlín Sokol Šťáhlavy 33:22 (16:10)
XAB016 30.9. 16:00 TJ Dukla Praha TJ JM Chodov 27:19 (8:8)
XAB017 30.9. 16:00 Sokol Vršovice KH BEECH Vsetín 26:33 (13:20)
XAB018 30.9. 16:00 1.HK Dvůr Králové n.L. SKH Polanka n.O. 28:27 (12:17)

Podzim 2023 - 4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB019 8.10. 15:00 Tatran Bohunice SKH Polanka n.O. 29:19 (17:7)
XAB020 8.10. 15:00 KH BEECH Vsetín 1.HK Dvůr Králové n.L. 34:29 (20:11)
XAB021 8.10. 17:00 TJ JM Chodov Sokol Vršovice 26:22 (11:13)
XAB022 7.10. 17:00 Sokol Šťáhlavy TJ Dukla Praha 21:27 (11:12)
XAB023 8.10. 17:00 HBC Jičín B HC Zlín 42:31 (21:17)
XAB024 8.10. 15:30 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc Tatran Litovel 31:24 (18:10)

Podzim 2023 - 5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB025 14.10. 17:00 Tatran Litovel Tatran Bohunice 28:24 (11:14)
XAB026 14.10. 18:00 HC Zlín HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 33:32 (19:17)
XAB027 14.10. 16:00 TJ Dukla Praha HBC Jičín B 37:32 (18:18)
XAB028 14.10. 16:00 Sokol Vršovice Sokol Šťáhlavy 22:28 (8:18)
XAB029 14.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ JM Chodov 30:25 (14:11)
XAB030 15.10. 16:30 SKH Polanka n.O. KH BEECH Vsetín 30:34 (17:19)

Podzim 2023 - 6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB031 21.10. 11:00 Tatran Bohunice KH BEECH Vsetín 31:38 (15:18)
XAB032 22.10. 17:00 TJ JM Chodov SKH Polanka n.O. 44:29 (23:14)
XAB033 21.10. 17:00 Sokol Šťáhlavy 1.HK Dvůr Králové n.L. 33:24 (15:16)
XAB034 22.10. 17:00 HBC Jičín B Sokol Vršovice 30:27 (20:15)
XAB035 22.10. 15:30 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc TJ Dukla Praha 25:24 (10:12)
XAB036 21.10. 17:00 Tatran Litovel HC Zlín 36:34 (17:16)

Podzim 2023 - 7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB037 29.10. 18:00 HC Zlín Tatran Bohunice 34:23 (17:11)
XAB038 28.10. 16:00 TJ Dukla Praha Tatran Litovel 34:29 (21:12)
XAB039 28.10. 16:00 Sokol Vršovice HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 25:19 (13:9)
XAB040 28.10. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HBC Jičín B 30:33 (12:15)
XAB041 29.10. 16:30 SKH Polanka n.O. Sokol Šťáhlavy 30:33 (15:17)
XAB042 28.10. 16:00 KH BEECH Vsetín TJ JM Chodov 32:29 (19:15)

Podzim 2023 - 8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB043 12.11. 11:00 Tatran Bohunice TJ JM Chodov 27:30 (17:16)
XAB044 12.11. 17:00 Sokol Šťáhlavy KH BEECH Vsetín 30:27 (18:12)
XAB045 12.11. 17:00 HBC Jičín B SKH Polanka n.O. 36:22 (20:12)
XAB046 12.11. 17:00 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 1.HK Dvůr Králové n.L. 36:17 (17:11)
XAB047 11.11. 17:00 Tatran Litovel Sokol Vršovice 31:22 (16:12)
XAB048 12.11. 18:00 HC Zlín TJ Dukla Praha 31:39 (14:19)

Podzim 2023 - 9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB049 18.11. 16:00 TJ Dukla Praha Tatran Bohunice 37:27 (16:14)
XAB050 18.11. 12:00 Sokol Vršovice HC Zlín 33:29 (17:16)
XAB051 18.11. 16:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Litovel 35:37 (18:18)
XAB052 19.11. 16:30 SKH Polanka n.O. HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 29:23 (15:8)
XAB053 19.11. 15:00 KH BEECH Vsetín HBC Jičín B 27:26 (15:11)
XAB054 5.11. 17:00 TJ JM Chodov Sokol Šťáhlavy 28:20 (14:9)

Podzim 2023 - 10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB055 26.11. 17:00 Tatran Bohunice Sokol Šťáhlavy 35:25 (16:13)
XAB056 26.11. 17:00 HBC Jičín B TJ JM Chodov 34:26 (16:16)
XAB057 26.11. 17:00 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc KH BEECH Vsetín 26:22 (14:12)
XAB058 25.11. 17:00 Tatran Litovel SKH Polanka n.O. 35:24 (17:13)
XAB059 10.12. 17:00 HC Zlín 1.HK Dvůr Králové n.L. 42:26 (20:13)
XAB060 25.11. 16:00 TJ Dukla Praha Sokol Vršovice 39:31 (18:15)

Podzim 2023 - 11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB061 2.12. 16:00 Sokol Vršovice Tatran Bohunice 22:24 (11:13)
XAB062 2.12. 16:00 1.HK Dvůr Králové n.L. TJ Dukla Praha 25:29 (11:11)
XAB063 3.12. 16:30 SKH Polanka n.O. HC Zlín 31:27 (13:13)
XAB064 3.12. 16:00 KH BEECH Vsetín Tatran Litovel 21:25 (10:14)
XAB065 3.12. 17:00 TJ JM Chodov HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 25:28 (12:15)
XAB066 3.12. 17:00 Sokol Šťáhlavy HBC Jičín B 25:26 (13:14)

Jaro 2024 - 12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB067 11.2. 11:00 Tatran Bohunice HBC Jičín B 31:25 (17:11)
XAB068 11.2. 17:00 Sokol Šťáhlavy HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 28:24 (15:12)
XAB069 11.2. 17:00 TJ JM Chodov Tatran Litovel 29:23 (15:7)
XAB070 11.2. 16:00 KH BEECH Vsetín HC Zlín 30:30 (16:16)
XAB071 11.2. 16:30 SKH Polanka n.O. TJ Dukla Praha 31:34 (13:17)
XAB072 10.2. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Vršovice 22:28 (11:15)

Jaro 2024 - 13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB073 17.2. 16:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Tatran Bohunice 24:27 (13:12)
XAB074 17.2. 16:00 Sokol Vršovice SKH Polanka n.O. 21:25 (10:12)
XAB075 17.2. 16:00 TJ Dukla Praha KH BEECH Vsetín 28:25 (13:10)
XAB076 17.2. 15:00 HC Zlín TJ JM Chodov 31:27 (16:10)
XAB077 17.2. 17:00 Tatran Litovel Sokol Šťáhlavy 23:30
XAB078 17.2. 17:00 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc HBC Jičín B 31:20 (17:9)

Jaro 2024 - 14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB079 25.2. 17:00 Tatran Bohunice HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 24:22 (14:14)
XAB080 25.2. 17:00 HBC Jičín B Tatran Litovel 27:28 (17:13)
XAB081 24.2. 15:00 Sokol Šťáhlavy HC Zlín 38:34 (18:16)
XAB082 25.2. 11:30 TJ JM Chodov TJ Dukla Praha 32:32 (20:15)
XAB083 25.2. 16:00 KH BEECH Vsetín Sokol Vršovice 31:22 (15:13)
XAB084 25.2. 16:30 SKH Polanka n.O. 1.HK Dvůr Králové n.L. 39:23 (19:9)

Jaro 2024 - 15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB085 3.3. 16:30 SKH Polanka n.O. Tatran Bohunice 20:25 (9:8)
XAB086 2.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. KH BEECH Vsetín 33:39 (14:21)
XAB087 2.3. 16:00 Sokol Vršovice TJ JM Chodov 25:19 (11:9)
XAB088 3.3. 16:00 TJ Dukla Praha Sokol Šťáhlavy 27:31 (16:12)
XAB089 3.3. 17:30 HC Zlín HBC Jičín B 32:29 (16:15)
XAB090 2.3. 17:00 Tatran Litovel HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 26:35 (13:17)

Jaro 2024 - 16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB091 10.3. 17:00 Tatran Bohunice Tatran Litovel 35:29 (16:14)
XAB092 10.3. 17:00 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc HC Zlín 36:29 (14:12)
XAB093 10.3. 17:00 HBC Jičín B TJ Dukla Praha 27:31 (10:19)
XAB094 10.3. 17:00 Sokol Šťáhlavy Sokol Vršovice 28:26 (12:9)
XAB095 10.3. 17:00 TJ JM Chodov 1.HK Dvůr Králové n.L. 31:25 (18:12)
XAB096 10.3. 16:00 KH BEECH Vsetín SKH Polanka n.O. 38:20 (20:12)

Jaro 2024 - 17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB097 24.3. 16:00 KH BEECH Vsetín Tatran Bohunice 32:24 (13:11)
XAB098 24.3. 14:15 SKH Polanka n.O. TJ JM Chodov 24:19 (10:11)
XAB099 23.3. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. Sokol Šťáhlavy 26:26 (12:11)
XAB100 23.3. 16:00 Sokol Vršovice HBC Jičín B 29:26 (17:17)
XAB101 23.3. 16:00 TJ Dukla Praha HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 24:24 (12:11)
XAB102 24.3. 18:00 HC Zlín Tatran Litovel 36:28 (21:15)

Jaro 2024 - 18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB103 7.4. 18:00 Tatran Bohunice HC Zlín 27:24 (11:11)
XAB104 6.4. 17:00 Tatran Litovel TJ Dukla Praha 31:29 (11:14)
XAB105 7.4. 17:00 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc Sokol Vršovice 31:27 (13:9)
XAB106 7.4. 18:00 HBC Jičín B 1.HK Dvůr Králové n.L. 40:26 (23:15)
XAB107 6.4. 17:00 Sokol Šťáhlavy SKH Polanka n.O. 29:28 (14:14)
XAB108 7.4. 17:00 TJ JM Chodov KH BEECH Vsetín 29:29 (17:16)

Jaro 2024 - 19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB109 14.4. 17:00 TJ JM Chodov Tatran Bohunice 25:24 (13:13)
XAB110 14.4. 16:00 KH BEECH Vsetín Sokol Šťáhlavy 36:24 (15:10)
XAB111 14.4. 16:30 SKH Polanka n.O. HBC Jičín B 25:21 (13:9)
XAB112 13.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc 25:25 (11:9)
XAB113 14.4. 15:00 Sokol Vršovice Tatran Litovel 25:23 (10:11)
XAB114 13.4. 16:00 TJ Dukla Praha HC Zlín 35:29 (20:14)

Jaro 2024 - 20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB115 20.4. 16:00 Tatran Bohunice TJ Dukla Praha 34:31 (17:15)
XAB116 20.4. 18:00 HC Zlín Sokol Vršovice 33:37 (17:20)
XAB117 20.4. 17:00 Tatran Litovel 1.HK Dvůr Králové n.L. 37:18 (18:9)
XAB118 21.4. 17:00 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc SKH Polanka n.O. 26:25 (12:8)
XAB119 21.4. 17:00 HBC Jičín B KH BEECH Vsetín 31:27 (16:14)
XAB120 21.4. 17:00 Sokol Šťáhlavy TJ JM Chodov 36:29 (18:16)

Jaro 2024 - 21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB121 28.4. 17:00 Sokol Šťáhlavy Tatran Bohunice
XAB122 28.4. 17:00 TJ JM Chodov HBC Jičín B
XAB123 28.4. 13:00 KH BEECH Vsetín HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc
XAB124 28.4. 14:30 SKH Polanka n.O. Tatran Litovel
XAB125 27.4. 17:00 1.HK Dvůr Králové n.L. HC Zlín
XAB126 27.4. 16:00 Sokol Vršovice TJ Dukla Praha

Jaro 2024 - 22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAB127 5.5. 15:00 Tatran Bohunice Sokol Vršovice
XAB128 4.5. 16:00 TJ Dukla Praha 1.HK Dvůr Králové n.L.
XAB129 4.5. 17:00 HC Zlín SKH Polanka n.O.
XAB130 4.5. 17:00 Tatran Litovel KH BEECH Vsetín
XAB131 5.5. 17:00 HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc TJ JM Chodov
XAB132 5.5. 17:00 HBC Jičín B Sokol Šťáhlavy

Český pohár mužů

1.Kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG001 27.8. 17:00 Házená Rokycany Lokomotiva Vršovice 19:27 (9:13)
XAG002 2.9. 17:00 Sokol Kobylisy Sparta Kutná Hora 31:33 (13:14)
XAG003 27.8. 15:30 Kovofiniš Ledeč n.S. Sokol Úvaly 22:31 (11:16)
XAG004 26.8. 17:00 Jiskra Havlíčkův Brod 1.HC Pardubice 35:22 (15:12)
XAG005 2.9. 12:00 ELP Jablonec n.N. Házená Mělník 39:25 (20:16)
XAG006 3.9. 16:00 Lokomotiva Česká Lípa Chemička Ústí n.L. 41:30 (15:15)
XAG007 2.9. 17:00 Sokol Bělá p.B. TJ Náchod 14:32 (9:16)
XAG008 27.8. 17:00 HK Slavia Praha Lokomotiva Louny 30:35 (13:15)
XAG009 26.8. 10:00 HC Hlučín Sokol Ostrava 33:30 (17:14)
XAG010 27.8. 16:00 Meteor Orlová Házená Paskov 26:28 (12:13)
XAG011 26.8. 13:00 Sokol Klimkovice Lesana Zubří 32:29 (18:14)
XAG012 27.8. 14:30 Sokol Osek nad Bečvou TJ Rožnov p.R. 23:40 (13:18)
XAG013 26.8. 16:00 TJ Senice n.H. HBC Olomouc 1966 25:23 (11:11)
XAG014 26.8. 15:00 SK Droždín Házená Velká Bystřice 29:34 (16:17)
XAG015 27.8. 17:00 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna 30:44 (16:24)
XAG016 27.8. 16:00 Sokol Sokolnice Házená Legata Hustopeče 40:24 (18:7)
XAG017 26.8. 15:00 Házená Uničov Sokol Kostelec n.H. 26:35 (12:16)
XAG018 27.8. 16:00 Fatra-Slavia Napajedla TJ Holešov 39:26 (17:14)
XAG019 26.8. 17:00 Sokol Velké Meziříčí TJ Dolní Cerekev 33:23 (19:12)
XAG020 26.8. 15:30 Sokol Nové Bránice Sokol II Prostějov 34:30 (15:10)
XAG021 7.9. 19:30 SK Kuřim Sokol Telnice 36:32 (17:15)
XAG022 26.8. 18:00 SK Žeravice HK Bystřice p.H. 26:27 (15:11)

2.kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG023 10.9. 17:00 Lokomotiva Vršovice Sokol Šťáhlavy 27:29 (15:17)
XAG024 10.9. 17:00 Sparta Kutná Hora Lokomotiva České Budějovice 20:30 (7:13)
XAG025 10.9. 16:00 Sokol Úvaly Jiskra Třeboň 22:21 (13:12)
XAG026 9.9. 17:00 Jiskra Havlíčkův Brod 1.HK Dvůr Králové n.L. 27:23 (12:15)
XAG027 9.9. 17:00 ELP Jablonec n.N. Liberec Handball 20:37 (10:18)
XAG028 10.9. 18:00 Lokomotiva Česká Lípa TJ JM Chodov 14:31 (6:15)
XAG029 9.9. 18:00 TJ Náchod Sokol Vršovice 27:20 (15:8)
XAG030 10.9. 17:00 Lokomotiva Louny Baník Most 31:22 (13:10)
XAG031 2.9. 10:00 HC Hlučín MHK Karviná 25:27 (11:13)
XAG032 9.9. 18:00 Házená Paskov SKH Polanka n.O. 24:34 (14:22)
XAG033 3.9. 16:30 Sokol Klimkovice TJ Rožnov p.R. 28:33 (11:13)
XAG034 10.9. 16:00 TJ Senice n.H. KH Vsetín 23:25 (11:13)
XAG035 6.9. 18:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 24:45 (11:18)
XAG036 13.9. 19:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Sokolnice 43:28 (20:10)
XAG037 8.9. 19:00 Sokol Kostelec n.H. HAOLK tým Velká Bystřice - Olomouc 19:25 (7:13)
XAG038 10.9. 16:00 Fatra-Slavia Napajedla HK Ivančice 37:22 (16:10)
XAG039 9.9. 17:00 Sokol Velké Meziříčí Tatran Bohunice 29:34 (9:17)
XAG040 9.9. 14:30 Sokol Nové Bránice HC Zlín 29:39 (16:23)
XAG041 10.9. 18:00 SK Kuřim HK Bystřice p.H. 27:29 (12:14)

3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG042 18.10. 19:30 Jiskra Havlíčkův Brod ČZ HBC Strakonice 1921 34:23 (11:12)
XAG043 11.10. 18:00 Lokomotiva České Budějovice 25:43 (8:27)
XAG044 4.10. 18:00 Lokomotiva Louny HBC Jičín 21:33 (11:15)
XAG045 4.10. 19:00 Sokol Úvaly Talent Plzeň 22:38 (10:21)
XAG046 3.10. 18:00 TJ Náchod HK Lovosice 25:31 (14:15)
XAG047 4.10. 19:00 Sokol Šťáhlavy Sokol Nové Veselí 18:32 (10:18)
XAG048 4.10. 19:00 Liberec Handball TJ JM Chodov 36:34 (19:15)
XAG049 9.10. 19:30 HC Zlín SKKP Handball Brno 15:35 (6:19)
XAG050 4.10. 18:00 SKH Polanka n.O. SKP Frýdek-Místek 27:32 (14:17)
XAG051 4.10. 19:00 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice 24:33 (12:16)
XAG052 11.10. 19:00 HAOLK tým Velká Bystřice - Olomouc HCB Karviná 20:33 (10:14)
XAG053 4.10. 19:00 Tatran Bohunice KH Kopřivnice 26:34 (9:20)
XAG054 11.10. 18:30 Fatra-Slavia Napajedla Cement Hranice 21:35 (9:16)
XAG055 27.9. 19:00 Tatran Litovel HC Zubří 28:37 (13:16)
XAG056 4.10. 18:00 MHK Karviná HK Bystřice p.H. 30:25 (13:13)
XAG057 4.10. 17:30 TJ Rožnov p.R. KH Vsetín 33:41 (16:22)

1/8 finále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG058 25.10. 17:30 SKKP Handball Brno KH Kopřivnice 27:24 (14:11)
XAG059 1.11. 19:00 Jiskra Havlíčkův Brod KH Vsetín 22:36 (10:18)
XAG060 25.10. 18:00 HCB Karviná 32:33 (17:15)
XAG061 25.10. 18:00 MHK Karviná HBC Jičín 22:39 (12:16)
XAG062 25.10. 18:30 Cement Hranice Talent Plzeň 23:30 (9:15)
XAG063 25.10. 19:00 Liberec Handball HC Zubří 22:31 (8:11)
XAG064 25.10. 18:30 SHC Maloměřice Sokol Nové Veselí 20:36 (9:19)
XAG065 25.10. 18:00 HK Lovosice SKP Frýdek-Místek 38:35 (38:35)

1/4 finále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG066 8.11. 18:30 KH Vsetín HC Zubří 27:36 (12:18)
XAG067 8.11. 18:00 HCB Karviná Talent Plzeň 35:30 (19:14)
XAG068 8.11. 17:30 SKKP Handball Brno Sokol Nové Veselí 30:22 (16:12)
XAG069 8.11. 18:30 HK Lovosice HBC Jičín 35:33 (35:33)

1/2 finále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG070 19.12. 17:00 SKKP Handball Brno HCB Karviná 23:31 (13:17)
XAG071 6.12. 18:00 HC Zubří HK Lovosice 27:25 (11:12)

finále
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XAG072 6.3. 17:00 HCB Karviná HC Zubří 27:17 (14:9)

Facebook

Partneři: