Mladší dorost - soutěže 2023/2024

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání družstva

2. liga (Jižní Morava)

Podzim 2023 - 1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED001 17.9. 13:00 Sokol Újezd u Brna SK Kuřim 28:26 (16:13)
XED002 16.9. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Centrum Haná 21:40 (10:18)
XED003 17.9. 14:00 Tatran Litovel Sokol Juliánov 38:14 (21:7)
XED005 16.9. 15:00 HK Ivančice Házená Legata Hustopeče 45:25 (25:11)
XED006 16.9. 15:00 Házená Uničov SKKP Handball Brno B 22:44 (10:25)

Podzim 2023 - 2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED007 24.9. 16:00 SK Kuřim SKKP Handball Brno B 20:24 (9:16)
XED008 24.9. 14:00 Házená Legata Hustopeče Házená Uničov 36:33 (14:16)
XED010 24.9. 15:00 Sokol Juliánov SHC Maloměřice 25:23 (13:14)
XED011 24.9. 12:30 Sokol Centrum Haná Tatran Litovel 32:27 (17:15)
XED012 24.9. 13:00 Sokol Újezd u Brna HBC Olomouc 1966 38:32 (20:17)

Podzim 2023 - 3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED013 1.10. 16:00 HBC Olomouc 1966 SK Kuřim 37:37 (17:15)
XED014 30.9. 13:00 Tatran Litovel Sokol Újezd u Brna 51:27 (23:13)
XED015 30.9. 09:00 SHC Maloměřice Sokol Centrum Haná 35:49 (15:26)
XED016 4.11. 15:00 HK Ivančice Sokol Juliánov 43:25 (15:13)
XED018 30.9. 14:00 SKKP Handball Brno B Házená Legata Hustopeče 49:31 (27:12)

Podzim 2023 - 4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED019 8.10. 16:00 SK Kuřim Házená Legata Hustopeče 43:27 (20:14)
XED021 8.10. 15:00 Sokol Juliánov Házená Uničov 39:32 (18:14)
XED022 7.10. 14:00 Sokol Centrum Haná HK Ivančice 37:44 (19:24)
XED023 7.10. 14:00 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice 45:39 (22:22)
XED024 7.10. 15:00 HBC Olomouc 1966 Tatran Litovel 29:33 (9:16)

Podzim 2023 - 5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED025 15.10. 14:00 Tatran Litovel SK Kuřim 39:25 (18:8)
XED026 14.10. 15:00 SHC Maloměřice HBC Olomouc 1966 36:28 (16:10)
XED027 14.10. 15:00 HK Ivančice Sokol Újezd u Brna 44:27 (25:13)
XED028 15.10. 13:00 Házená Uničov Sokol Centrum Haná 25:44 (12:21)
XED029 14.10. 14:00 SKKP Handball Brno B Sokol Juliánov 36:30 (20:15)

Podzim 2023 - 6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED032 22.10. 15:00 Sokol Juliánov Házená Legata Hustopeče 40:31 (22:14)
XED033 21.10. 10:30 Sokol Centrum Haná SKKP Handball Brno B 41:31 (19:13)
XED034 22.10. 13:00 Sokol Újezd u Brna Házená Uničov 46:29 (26:11)
XED035 21.10. 09:00 HBC Olomouc 1966 HK Ivančice 27:45 (10:22)
XED036 22.10. 15:00 Tatran Litovel SHC Maloměřice 48:27 (24:13)

Podzim 2023 - 7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED037 28.10. 15:00 SHC Maloměřice SK Kuřim 32:39 (21:23)
XED038 28.10. 18:00 HK Ivančice Tatran Litovel 39:24 (17:10)
XED039 29.10. 13:00 Házená Uničov HBC Olomouc 1966 36:38 (16:19)
XED040 29.10. 14:00 SKKP Handball Brno B Sokol Újezd u Brna 48:40 (23:17)
XED041 29.10. 14:00 Házená Legata Hustopeče Sokol Centrum Haná 30:50 (13:21)

Podzim 2023 - 8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED043 12.11. 16:00 SK Kuřim Sokol Juliánov 30:29 (14:16)
XED045 12.11. 16:00 Sokol Újezd u Brna Házená Legata Hustopeče 35:30 (20:17)
XED046 11.11. 15:00 HBC Olomouc 1966 SKKP Handball Brno B 29:39 (12:19)
XED047 12.11. 15:00 Tatran Litovel Házená Uničov 44:18 (20:9)
XED048 11.11. 18:00 SHC Maloměřice HK Ivančice 22:48 (8:21)

Podzim 2023 - 9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED049 19.11. 13:00 HK Ivančice SK Kuřim 41:26 (20:13)
XED050 19.11. 15:00 Házená Uničov SHC Maloměřice 28:40 (14:21)
XED051 19.11. 14:00 SKKP Handball Brno B Tatran Litovel 38:36 (17:17)
XED052 18.11. 14:30 Házená Legata Hustopeče HBC Olomouc 1966 32:32 (14:14)
XED054 19.11. 17:00 Sokol Juliánov Sokol Centrum Haná 35:46 (18:22)

Podzim 2023 - 10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED055 26.11. 18:00 SK Kuřim Sokol Centrum Haná 38:44 (16:20)
XED056 26.11. 13:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov 33:33 (15:19)
XED058 25.11. 15:00 Tatran Litovel Házená Legata Hustopeče 40:22 (21:13)
XED059 25.11. 09:00 SHC Maloměřice SKKP Handball Brno B 34:53 (19:22)
XED060 25.11. 15:00 HK Ivančice Házená Uničov 50:29 (26:16)

Podzim 2023 - 11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED061 2.12. 15:00 Házená Uničov SK Kuřim 26:30 (12:18)
XED062 3.12. 14:00 SKKP Handball Brno B HK Ivančice 30:39 (15:19)
XED063 3.12. 14:00 Házená Legata Hustopeče SHC Maloměřice 37:46 (20:20)
XED065 3.12. 13:00 Sokol Juliánov HBC Olomouc 1966 40:27 (21:9)
XED066 3.12. 12:30 Sokol Centrum Haná Sokol Újezd u Brna 50:28 (26:13)

Jaro 2024 - 12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED067 11.2. 18:00 SK Kuřim Sokol Újezd u Brna 32:35 (13:16)
XED068 11.2. 16:30 Sokol Centrum Haná HBC Olomouc 1966 38:34 (21:13)
XED069 11.2. 15:00 Sokol Juliánov Tatran Litovel 24:34 (12:17)
XED071 16.3. 16:00 Házená Legata Hustopeče HK Ivančice
XED072 10.2. 14:00 SKKP Handball Brno B Házená Uničov 62:25 (33:10)

Jaro 2024 - 13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED073 18.2. 10:00 SKKP Handball Brno B SK Kuřim 37:25 (19:10)
XED074 18.2. 13:00 Házená Uničov Házená Legata Hustopeče 29:31 (17:14)
XED076 17.2. 13:00 SHC Maloměřice Sokol Juliánov 25:31 (13:18)
XED077 18.2. 15:00 Tatran Litovel Sokol Centrum Haná 40:33 (22:17)
XED078 18.2. 15:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Újezd u Brna 36:34 (18:13)

Jaro 2024 - 14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED079 25.2. 09:00 SK Kuřim HBC Olomouc 1966
XED080 25.2. 13:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Litovel
XED081 24.2. 11:30 Sokol Centrum Haná SHC Maloměřice
XED082 24.2. 15:00 Sokol Juliánov HK Ivančice
XED084 24.2. 17:00 Házená Legata Hustopeče SKKP Handball Brno B

Jaro 2024 - 15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED085 3.3. 16:00 Házená Legata Hustopeče SK Kuřim
XED087 2.3. 15:00 Házená Uničov Sokol Juliánov
XED088 3.3. 17:00 HK Ivančice Sokol Centrum Haná
XED089 2.3. 09:00 SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna
XED090 3.3. 14:00 Tatran Litovel HBC Olomouc 1966

Jaro 2024 - 16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED091 10.3. 18:00 SK Kuřim Tatran Litovel
XED092 9.3. 15:00 HBC Olomouc 1966 SHC Maloměřice
XED093 10.3. 13:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice
XED094 9.3. 14:00 Sokol Centrum Haná Házená Uničov
XED095 10.3. 15:00 Sokol Juliánov SKKP Handball Brno B

Jaro 2024 - 17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED098 23.3. 16:00 Házená Legata Hustopeče Sokol Juliánov
XED099 23.3. 14:00 SKKP Handball Brno B Sokol Centrum Haná
XED100 24.3. 13:00 Házená Uničov Sokol Újezd u Brna
XED101 23.3. 15:00 HK Ivančice HBC Olomouc 1966
XED102 23.3. 15:00 SHC Maloměřice Tatran Litovel

Jaro 2024 - 18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED103 7.4. 18:00 SK Kuřim SHC Maloměřice
XED104 7.4. 14:00 Tatran Litovel HK Ivančice
XED105 6.4. 15:00 HBC Olomouc 1966 Házená Uničov
XED106 7.4. 13:00 Sokol Újezd u Brna SKKP Handball Brno B
XED107 7.4. 16:30 Sokol Centrum Haná Házená Legata Hustopeče

Jaro 2024 - 19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED109 14.4. 15:00 Sokol Juliánov SK Kuřim
XED111 14.4. 16:00 Házená Legata Hustopeče Sokol Újezd u Brna
XED112 13.4. 14:00 SKKP Handball Brno B HBC Olomouc 1966
XED113 14.4. 13:00 Házená Uničov Tatran Litovel
XED114 13.4. 15:00 HK Ivančice SHC Maloměřice

Jaro 2024 - 20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED115 21.4. 18:00 SK Kuřim HK Ivančice
XED116 20.4. 15:00 SHC Maloměřice Házená Uničov
XED117 20.4. 13:00 Tatran Litovel SKKP Handball Brno B
XED118 20.4. 15:00 HBC Olomouc 1966 Házená Legata Hustopeče
XED120 20.4. 14:00 Sokol Centrum Haná Sokol Juliánov

Jaro 2024 - 21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED121 27.4. 14:00 Sokol Centrum Haná SK Kuřim
XED122 28.4. 15:00 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna
XED124 28.4. 12:30 Házená Legata Hustopeče Tatran Litovel
XED125 27.4. 14:00 SKKP Handball Brno B SHC Maloměřice
XED126 27.4. 13:00 Házená Uničov HK Ivančice

Jaro 2024 - 22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XED127 5.5. 18:00 SK Kuřim Házená Uničov
XED128 4.5. 15:00 HK Ivančice SKKP Handball Brno B
XED129 4.5. 15:00 SHC Maloměřice Házená Legata Hustopeče
XED131 4.5. 16:00 HBC Olomouc 1966 Sokol Juliánov
XED132 5.5. 13:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Centrum Haná

Facebook

Partneři: