Muži - soutěže 2023/2024
1. liga
Podzim 2023 - 1. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB001 | 17.9. 17:00 | HBC Jičín B | Tatran Bohunice | 31:29 | (15:15) | |
XAB002 | 17.9. 15:30 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | Sokol Šťáhlavy | 27:27 | (12:13) | |
XAB003 | 16.9. 17:00 | Tatran Litovel | TJ JM Chodov | 32:25 | (16:13) | |
XAB004 | 16.9. 20:00 | HC Zlín | KH BEECH Vsetín | 26:34 | (13:14) | |
XAB005 | 16.9. 16:00 | TJ Dukla Praha | SKH Polanka n.O. | 35:22 | (15:11) | |
XAB006 | 16.9. 15:00 | Sokol Vršovice | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 30:24 | (15:13) |
Podzim 2023 - 2. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB007 | 23.9. 15:30 | Tatran Bohunice | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 34:30 | (17:15) | |
XAB008 | 24.9. 16:30 | SKH Polanka n.O. | Sokol Vršovice | 33:25 | (17:11) | |
XAB009 | 24.9. 16:00 | KH BEECH Vsetín | TJ Dukla Praha | 29:25 | (15:13) | |
XAB010 | 24.9. 17:00 | TJ JM Chodov | HC Zlín | 26:29 | (15:16) | |
XAB011 | 24.9. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | Tatran Litovel | 21:31 | (12:17) | |
XAB012 | 24.9. 17:00 | HBC Jičín B | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 37:26 | (20:15) |
Podzim 2023 - 3. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB013 | 5.11. 19:30 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | Tatran Bohunice | 28:26 | (15:9) | |
XAB014 | 30.9. 17:00 | Tatran Litovel | HBC Jičín B | 28:24 | (15:11) | |
XAB015 | 30.9. 18:00 | HC Zlín | Sokol Šťáhlavy | 33:22 | (16:10) | |
XAB016 | 30.9. 16:00 | TJ Dukla Praha | TJ JM Chodov | 27:19 | (8:8) | |
XAB017 | 30.9. 16:00 | Sokol Vršovice | KH BEECH Vsetín | 26:33 | (13:20) | |
XAB018 | 30.9. 16:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | SKH Polanka n.O. | 28:27 | (12:17) |
Podzim 2023 - 4. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB019 | 8.10. 15:00 | Tatran Bohunice | SKH Polanka n.O. | 29:19 | (17:7) | |
XAB020 | 8.10. 15:00 | KH BEECH Vsetín | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 34:29 | (20:11) | |
XAB021 | 8.10. 17:00 | TJ JM Chodov | Sokol Vršovice | 26:22 | (11:13) | |
XAB022 | 7.10. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | TJ Dukla Praha | 21:27 | (11:12) | |
XAB023 | 8.10. 17:00 | HBC Jičín B | HC Zlín | 42:31 | (21:17) | |
XAB024 | 8.10. 15:30 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | Tatran Litovel | 31:24 | (18:10) |
Podzim 2023 - 5. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB025 | 14.10. 17:00 | Tatran Litovel | Tatran Bohunice | 28:24 | (11:14) | |
XAB026 | 14.10. 18:00 | HC Zlín | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 33:32 | (19:17) | |
XAB027 | 14.10. 16:00 | TJ Dukla Praha | HBC Jičín B | 37:32 | (18:18) | |
XAB028 | 14.10. 16:00 | Sokol Vršovice | Sokol Šťáhlavy | 22:28 | (8:18) | |
XAB029 | 14.10. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | TJ JM Chodov | 30:25 | (14:11) | |
XAB030 | 15.10. 16:30 | SKH Polanka n.O. | KH BEECH Vsetín | 30:34 | (17:19) |
Podzim 2023 - 6. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB031 | 21.10. 11:00 | Tatran Bohunice | KH BEECH Vsetín | 31:38 | (15:18) | |
XAB032 | 22.10. 17:00 | TJ JM Chodov | SKH Polanka n.O. | 44:29 | (23:14) | |
XAB033 | 21.10. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 33:24 | (15:16) | |
XAB034 | 22.10. 17:00 | HBC Jičín B | Sokol Vršovice | 30:27 | (20:15) | |
XAB035 | 22.10. 15:30 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | TJ Dukla Praha | 25:24 | (10:12) | |
XAB036 | 21.10. 17:00 | Tatran Litovel | HC Zlín | 36:34 | (17:16) |
Podzim 2023 - 7. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB037 | 29.10. 18:00 | HC Zlín | Tatran Bohunice | 34:23 | (17:11) | |
XAB038 | 28.10. 16:00 | TJ Dukla Praha | Tatran Litovel | 34:29 | (21:12) | |
XAB039 | 28.10. 16:00 | Sokol Vršovice | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 25:19 | (13:9) | |
XAB040 | 28.10. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | HBC Jičín B | 30:33 | (12:15) | |
XAB041 | 29.10. 16:30 | SKH Polanka n.O. | Sokol Šťáhlavy | 30:33 | (15:17) | |
XAB042 | 28.10. 16:00 | KH BEECH Vsetín | TJ JM Chodov | 32:29 | (19:15) |
Podzim 2023 - 8. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB043 | 12.11. 11:00 | Tatran Bohunice | TJ JM Chodov | 27:30 | (17:16) | |
XAB044 | 12.11. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | KH BEECH Vsetín | 30:27 | (18:12) | |
XAB045 | 12.11. 17:00 | HBC Jičín B | SKH Polanka n.O. | 36:22 | (20:12) | |
XAB046 | 12.11. 17:00 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 36:17 | (17:11) | |
XAB047 | 11.11. 17:00 | Tatran Litovel | Sokol Vršovice | 31:22 | (16:12) | |
XAB048 | 12.11. 18:00 | HC Zlín | TJ Dukla Praha | 31:39 | (14:19) |
Podzim 2023 - 9. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB049 | 18.11. 16:00 | TJ Dukla Praha | Tatran Bohunice | 37:27 | (16:14) | |
XAB050 | 18.11. 12:00 | Sokol Vršovice | HC Zlín | 33:29 | (17:16) | |
XAB051 | 18.11. 16:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Tatran Litovel | 35:37 | (18:18) | |
XAB052 | 19.11. 16:30 | SKH Polanka n.O. | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 29:23 | (15:8) | |
XAB053 | 19.11. 15:00 | KH BEECH Vsetín | HBC Jičín B | 27:26 | (15:11) | |
XAB054 | 5.11. 17:00 | TJ JM Chodov | Sokol Šťáhlavy | 28:20 | (14:9) |
Podzim 2023 - 10. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB055 | 26.11. 17:00 | Tatran Bohunice | Sokol Šťáhlavy | 35:25 | (16:13) | |
XAB056 | 26.11. 17:00 | HBC Jičín B | TJ JM Chodov | 34:26 | (16:16) | |
XAB057 | 26.11. 17:00 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | KH BEECH Vsetín | 26:22 | (14:12) | |
XAB058 | 25.11. 17:00 | Tatran Litovel | SKH Polanka n.O. | 35:24 | (17:13) | |
XAB059 | 10.12. 17:00 | HC Zlín | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 42:26 | (20:13) | |
XAB060 | 25.11. 16:00 | TJ Dukla Praha | Sokol Vršovice | 39:31 | (18:15) |
Podzim 2023 - 11. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB061 | 2.12. 16:00 | Sokol Vršovice | Tatran Bohunice | 22:24 | (11:13) | |
XAB062 | 2.12. 16:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | TJ Dukla Praha | 25:29 | (11:11) | |
XAB063 | 3.12. 16:30 | SKH Polanka n.O. | HC Zlín | 31:27 | (13:13) | |
XAB064 | 3.12. 16:00 | KH BEECH Vsetín | Tatran Litovel | 21:25 | (10:14) | |
XAB065 | 3.12. 17:00 | TJ JM Chodov | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 25:28 | (12:15) | |
XAB066 | 3.12. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | HBC Jičín B | 25:26 | (13:14) |
Jaro 2024 - 12. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB067 | 11.2. 11:00 | Tatran Bohunice | HBC Jičín B | 31:25 | (17:11) | |
XAB068 | 11.2. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 28:24 | (15:12) | |
XAB069 | 11.2. 17:00 | TJ JM Chodov | Tatran Litovel | 29:23 | (15:7) | |
XAB070 | 11.2. 16:00 | KH BEECH Vsetín | HC Zlín | 30:30 | (16:16) | |
XAB071 | 11.2. 16:30 | SKH Polanka n.O. | TJ Dukla Praha | 31:34 | (13:17) | |
XAB072 | 10.2. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Sokol Vršovice | 22:28 | (11:15) |
Jaro 2024 - 13. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB073 | 17.2. 16:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Tatran Bohunice | 24:27 | (13:12) | |
XAB074 | 17.2. 16:00 | Sokol Vršovice | SKH Polanka n.O. | 21:25 | (10:12) | |
XAB075 | 17.2. 16:00 | TJ Dukla Praha | KH BEECH Vsetín | 28:25 | (13:10) | |
XAB076 | 17.2. 15:00 | HC Zlín | TJ JM Chodov | 31:27 | (16:10) | |
XAB077 | 17.2. 17:00 | Tatran Litovel | Sokol Šťáhlavy | 23:30 | ||
XAB078 | 17.2. 17:00 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | HBC Jičín B | 31:20 | (17:9) |
Jaro 2024 - 14. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB079 | 25.2. 17:00 | Tatran Bohunice | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 24:22 | (14:14) | |
XAB080 | 25.2. 17:00 | HBC Jičín B | Tatran Litovel | 27:28 | (17:13) | |
XAB081 | 24.2. 15:00 | Sokol Šťáhlavy | HC Zlín | 38:34 | (18:16) | |
XAB082 | 25.2. 11:30 | TJ JM Chodov | TJ Dukla Praha | 32:32 | (20:15) | |
XAB083 | 25.2. 16:00 | KH BEECH Vsetín | Sokol Vršovice | 31:22 | (15:13) | |
XAB084 | 25.2. 16:30 | SKH Polanka n.O. | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 39:23 | (19:9) |
Jaro 2024 - 15. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB085 | 3.3. 16:30 | SKH Polanka n.O. | Tatran Bohunice | 20:25 | (9:8) | |
XAB086 | 2.3. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | KH BEECH Vsetín | 33:39 | (14:21) | |
XAB087 | 2.3. 16:00 | Sokol Vršovice | TJ JM Chodov | 25:19 | (11:9) | |
XAB088 | 3.3. 16:00 | TJ Dukla Praha | Sokol Šťáhlavy | 27:31 | (16:12) | |
XAB089 | 3.3. 17:30 | HC Zlín | HBC Jičín B | 32:29 | (16:15) | |
XAB090 | 2.3. 17:00 | Tatran Litovel | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 26:35 | (13:17) |
Jaro 2024 - 16. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB091 | 10.3. 17:00 | Tatran Bohunice | Tatran Litovel | 35:29 | (16:14) | |
XAB092 | 10.3. 17:00 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | HC Zlín | 36:29 | (14:12) | |
XAB093 | 10.3. 17:00 | HBC Jičín B | TJ Dukla Praha | 27:31 | (10:19) | |
XAB094 | 10.3. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | Sokol Vršovice | 28:26 | (12:9) | |
XAB095 | 10.3. 17:00 | TJ JM Chodov | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 31:25 | (18:12) | |
XAB096 | 10.3. 16:00 | KH BEECH Vsetín | SKH Polanka n.O. | 38:20 | (20:12) |
Jaro 2024 - 17. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB097 | 24.3. 16:00 | KH BEECH Vsetín | Tatran Bohunice | 32:24 | (13:11) | |
XAB098 | 24.3. 14:15 | SKH Polanka n.O. | TJ JM Chodov | 24:19 | (10:11) | |
XAB099 | 23.3. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | Sokol Šťáhlavy | 26:26 | (12:11) | |
XAB100 | 23.3. 16:00 | Sokol Vršovice | HBC Jičín B | 29:26 | (17:17) | |
XAB101 | 23.3. 16:00 | TJ Dukla Praha | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | 24:24 | (12:11) | |
XAB102 | 24.3. 18:00 | HC Zlín | Tatran Litovel | 36:28 | (21:15) |
Jaro 2024 - 18. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB103 | 7.4. 18:00 | Tatran Bohunice | HC Zlín | |||
XAB104 | 6.4. 17:00 | Tatran Litovel | TJ Dukla Praha | |||
XAB105 | 7.4. 17:00 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | Sokol Vršovice | |||
XAB106 | 7.4. 18:00 | HBC Jičín B | 1.HK Dvůr Králové n.L. | |||
XAB107 | 6.4. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | SKH Polanka n.O. | |||
XAB108 | 7.4. 17:00 | TJ JM Chodov | KH BEECH Vsetín |
Jaro 2024 - 19. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB109 | 14.4. 17:00 | TJ JM Chodov | Tatran Bohunice | |||
XAB110 | 14.4. 16:00 | KH BEECH Vsetín | Sokol Šťáhlavy | |||
XAB111 | 14.4. 16:30 | SKH Polanka n.O. | HBC Jičín B | |||
XAB112 | 13.4. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | |||
XAB113 | 14.4. 15:00 | Sokol Vršovice | Tatran Litovel | |||
XAB114 | 13.4. 16:00 | TJ Dukla Praha | HC Zlín |
Jaro 2024 - 20. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB115 | 20.4. 16:00 | Tatran Bohunice | TJ Dukla Praha | |||
XAB116 | 20.4. 18:00 | HC Zlín | Sokol Vršovice | |||
XAB117 | 20.4. 17:00 | Tatran Litovel | 1.HK Dvůr Králové n.L. | |||
XAB118 | 21.4. 17:00 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | SKH Polanka n.O. | |||
XAB119 | 21.4. 17:00 | HBC Jičín B | KH BEECH Vsetín | |||
XAB120 | 20.4. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | TJ JM Chodov |
Jaro 2024 - 21. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB121 | 27.4. 17:00 | Sokol Šťáhlavy | Tatran Bohunice | |||
XAB122 | 28.4. 17:00 | TJ JM Chodov | HBC Jičín B | |||
XAB123 | 28.4. 16:00 | KH BEECH Vsetín | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | |||
XAB124 | 28.4. 16:30 | SKH Polanka n.O. | Tatran Litovel | |||
XAB125 | 27.4. 17:00 | 1.HK Dvůr Králové n.L. | HC Zlín | |||
XAB126 | 27.4. 16:00 | Sokol Vršovice | TJ Dukla Praha |
Jaro 2024 - 22. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAB127 | 5.5. 15:00 | Tatran Bohunice | Sokol Vršovice | |||
XAB128 | 4.5. 16:00 | TJ Dukla Praha | 1.HK Dvůr Králové n.L. | |||
XAB129 | 4.5. 15:00 | HC Zlín | SKH Polanka n.O. | |||
XAB130 | 4.5. 17:00 | Tatran Litovel | KH BEECH Vsetín | |||
XAB131 | 5.5. 17:00 | HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc | TJ JM Chodov | |||
XAB132 | 5.5. 17:00 | HBC Jičín B | Sokol Šťáhlavy |
Český pohár mužů
1.Kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG001 | 27.8. 17:00 | Házená Rokycany | Lokomotiva Vršovice | 19:27 | (9:13) | |
XAG002 | 2.9. 17:00 | Sokol Kobylisy | Sparta Kutná Hora | 31:33 | (13:14) | |
XAG003 | 27.8. 15:30 | Kovofiniš Ledeč n.S. | Sokol Úvaly | 22:31 | (11:16) | |
XAG004 | 26.8. 17:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | 1.HC Pardubice | 35:22 | (15:12) | |
XAG005 | 2.9. 12:00 | ELP Jablonec n.N. | Házená Mělník | 39:25 | (20:16) | |
XAG006 | 3.9. 16:00 | Lokomotiva Česká Lípa | Chemička Ústí n.L. | 41:30 | (15:15) | |
XAG007 | 2.9. 17:00 | Sokol Bělá p.B. | TJ Náchod | 14:32 | (9:16) | |
XAG008 | 27.8. 17:00 | HK Slavia Praha | Lokomotiva Louny | 30:35 | (13:15) | |
XAG009 | 26.8. 10:00 | HC Hlučín | Sokol Ostrava | 33:30 | (17:14) | |
XAG010 | 27.8. 16:00 | Meteor Orlová | Házená Paskov | 26:28 | (12:13) | |
XAG011 | 26.8. 13:00 | Sokol Klimkovice | Lesana Zubří | 32:29 | (18:14) | |
XAG012 | 27.8. 14:30 | Sokol Osek nad Bečvou | TJ Rožnov p.R. | 23:40 | (13:18) | |
XAG013 | 26.8. 16:00 | TJ Senice n.H. | HBC Olomouc 1966 | 25:23 | (11:11) | |
XAG014 | 26.8. 15:00 | SK Droždín | Házená Velká Bystřice | 29:34 | (16:17) | |
XAG015 | 27.8. 17:00 | Sokol Juliánov | Sokol Újezd u Brna | 30:44 | (16:24) | |
XAG016 | 27.8. 16:00 | Sokol Sokolnice | Házená Legata Hustopeče | 40:24 | (18:7) | |
XAG017 | 26.8. 15:00 | Házená Uničov | Sokol Kostelec n.H. | 26:35 | (12:16) | |
XAG018 | 27.8. 16:00 | Fatra-Slavia Napajedla | TJ Holešov | 39:26 | (17:14) | |
XAG019 | 26.8. 17:00 | Sokol Velké Meziříčí | TJ Dolní Cerekev | 33:23 | (19:12) | |
XAG020 | 26.8. 15:30 | Sokol Nové Bránice | Sokol II Prostějov | 34:30 | (15:10) | |
XAG021 | 7.9. 19:30 | SK Kuřim | Sokol Telnice | 36:32 | (17:15) | |
XAG022 | 26.8. 18:00 | SK Žeravice | HK Bystřice p.H. | 26:27 | (15:11) |
2.kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG023 | 10.9. 17:00 | Lokomotiva Vršovice | Sokol Šťáhlavy | 27:29 | (15:17) | |
XAG024 | 10.9. 17:00 | Sparta Kutná Hora | Lokomotiva České Budějovice | 20:30 | (7:13) | |
XAG025 | 10.9. 16:00 | Sokol Úvaly | Jiskra Třeboň | 22:21 | (13:12) | |
XAG026 | 9.9. 17:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | 1.HK Dvůr Králové n.L. | 27:23 | (12:15) | |
XAG027 | 9.9. 17:00 | ELP Jablonec n.N. | Liberec Handball | 20:37 | (10:18) | |
XAG028 | 10.9. 18:00 | Lokomotiva Česká Lípa | TJ JM Chodov | 14:31 | (6:15) | |
XAG029 | 9.9. 18:00 | TJ Náchod | Sokol Vršovice | 27:20 | (15:8) | |
XAG030 | 10.9. 17:00 | Lokomotiva Louny | Baník Most | 31:22 | (13:10) | |
XAG031 | 2.9. 10:00 | HC Hlučín | MHK Karviná | 25:27 | (11:13) | |
XAG032 | 9.9. 18:00 | Házená Paskov | SKH Polanka n.O. | 24:34 | (14:22) | |
XAG033 | 3.9. 16:30 | Sokol Klimkovice | TJ Rožnov p.R. | 28:33 | (11:13) | |
XAG034 | 10.9. 16:00 | TJ Senice n.H. | KH Vsetín | 23:25 | (11:13) | |
XAG035 | 6.9. 18:30 | Házená Velká Bystřice | Tatran Litovel | 24:45 | (11:18) | |
XAG036 | 13.9. 19:00 | Sokol Újezd u Brna | Sokol Sokolnice | 43:28 | (20:10) | |
XAG037 | 8.9. 19:00 | Sokol Kostelec n.H. | HAOLK tým Velká Bystřice - Olomouc | 19:25 | (7:13) | |
XAG038 | 10.9. 16:00 | Fatra-Slavia Napajedla | HK Ivančice | 37:22 | (16:10) | |
XAG039 | 9.9. 17:00 | Sokol Velké Meziříčí | Tatran Bohunice | 29:34 | (9:17) | |
XAG040 | 9.9. 14:30 | Sokol Nové Bránice | HC Zlín | 29:39 | (16:23) | |
XAG041 | 10.9. 18:00 | SK Kuřim | HK Bystřice p.H. | 27:29 | (12:14) |
3. kolo | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG042 | 18.10. 19:30 | Jiskra Havlíčkův Brod | ČZ HBC Strakonice 1921 | 34:23 | (11:12) | |
XAG043 | 11.10. 18:00 | Lokomotiva České Budějovice | 25:43 | (8:27) | ||
XAG044 | 4.10. 18:00 | Lokomotiva Louny | HBC Jičín | 21:33 | (11:15) | |
XAG045 | 4.10. 19:00 | Sokol Úvaly | Talent Plzeň | 22:38 | (10:21) | |
XAG046 | 3.10. 18:00 | TJ Náchod | HK Lovosice | 25:31 | (14:15) | |
XAG047 | 4.10. 19:00 | Sokol Šťáhlavy | Sokol Nové Veselí | 18:32 | (10:18) | |
XAG048 | 4.10. 19:00 | Liberec Handball | TJ JM Chodov | 36:34 | (19:15) | |
XAG049 | 9.10. 19:30 | HC Zlín | SKKP Handball Brno | 15:35 | (6:19) | |
XAG050 | 4.10. 18:00 | SKH Polanka n.O. | SKP Frýdek-Místek | 27:32 | (14:17) | |
XAG051 | 4.10. 19:00 | Sokol Újezd u Brna | SHC Maloměřice | 24:33 | (12:16) | |
XAG052 | 11.10. 19:00 | HAOLK tým Velká Bystřice - Olomouc | HCB Karviná | 20:33 | (10:14) | |
XAG053 | 4.10. 19:00 | Tatran Bohunice | KH Kopřivnice | 26:34 | (9:20) | |
XAG054 | 11.10. 18:30 | Fatra-Slavia Napajedla | Cement Hranice | 21:35 | (9:16) | |
XAG055 | 27.9. 19:00 | Tatran Litovel | HC Zubří | 28:37 | (13:16) | |
XAG056 | 4.10. 18:00 | MHK Karviná | HK Bystřice p.H. | 30:25 | (13:13) | |
XAG057 | 4.10. 17:30 | TJ Rožnov p.R. | KH Vsetín | 33:41 | (16:22) |
1/8 finále | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG058 | 25.10. 17:30 | SKKP Handball Brno | KH Kopřivnice | 27:24 | (14:11) | |
XAG059 | 1.11. 19:00 | Jiskra Havlíčkův Brod | KH Vsetín | 22:36 | (10:18) | |
XAG060 | 25.10. 18:00 | HCB Karviná | 32:33 | (17:15) | ||
XAG061 | 25.10. 18:00 | MHK Karviná | HBC Jičín | 22:39 | (12:16) | |
XAG062 | 25.10. 18:30 | Cement Hranice | Talent Plzeň | 23:30 | (9:15) | |
XAG063 | 25.10. 19:00 | Liberec Handball | HC Zubří | 22:31 | (8:11) | |
XAG064 | 25.10. 18:30 | SHC Maloměřice | Sokol Nové Veselí | 20:36 | (9:19) | |
XAG065 | 25.10. 18:00 | HK Lovosice | SKP Frýdek-Místek | 38:35 | (38:35) |
1/4 finále | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG066 | 8.11. 18:30 | KH Vsetín | HC Zubří | 27:36 | (12:18) | |
XAG067 | 8.11. 18:00 | HCB Karviná | Talent Plzeň | 35:30 | (19:14) | |
XAG068 | 8.11. 17:30 | SKKP Handball Brno | Sokol Nové Veselí | 30:22 | (16:12) | |
XAG069 | 8.11. 18:30 | HK Lovosice | HBC Jičín | 35:33 | (35:33) |
1/2 finále | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG070 | 19.12. 17:00 | SKKP Handball Brno | HCB Karviná | 23:31 | (13:17) | |
XAG071 | 6.12. 18:00 | HC Zubří | HK Lovosice | 27:25 | (11:12) |
finále | ||||||
Číslo | Termín | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
XAG072 | 6.3. 17:00 | HCB Karviná | HC Zubří | 27:17 | (14:9) |