Mladší žáci - tabulky 2023/2024

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Soutěže: Liga Olomouckého kraje, Házenkářský desetiboj (kvalifikace OLK)

Liga Olomouckého kraje

Celková
Tým U V R P Skóre O B
1. HBC Olomouc 1966 19 17 0 2 447:237 34
2. SK Žeravice 19 14 3 2 387:272 31
3. Házená Velká Bystřice 18 15 1 2 457:297 31
4. TJ Senice n.H. 19 12 1 6 466:338 25
5. Sokol Centrum Haná 19 12 0 7 458:357 24
6. Sokol Horka n.M. 19 11 1 7 441:338 23
7. Tatran Litovel 20 9 4 7 469:364 22
8. Házená Uničov 19 10 0 9 309:288 20
9. Sokol Osek nad Bečvou 18 7 0 11 317:341 14
10. Cement Hranice 19 7 0 12 330:384 14
11. SK HFP Prostějov 20 3 0 17 209:325 6
12. Sokol Čechy pod Kosířem 18 1 0 17 144:507 2
13. SK Aktiv Olomouc 19 0 0 19 146:532 0

Doma
Tým U V R P Skóre O B
1. HBC Olomouc 1966 9 8 0 1 234:103 16
2. Sokol Horka n.M. 12 8 0 4 274:186 16
3. Tatran Litovel 9 6 1 2 243:166 13
4. Házená Velká Bystřice 7 6 1 0 182:111 13
5. SK Žeravice 9 5 2 2 174:150 12
6. Sokol Centrum Haná 10 6 0 4 250:177 12
7. TJ Senice n.H. 9 5 1 3 215:166 11
8. Cement Hranice 12 4 0 8 209:247 8
9. Házená Uničov 9 3 0 6 130:143 6
10. Sokol Osek nad Bečvou 8 2 0 6 126:162 4
11. SK HFP Prostějov 12 2 0 10 125:204 4
12. Sokol Čechy pod Kosířem 7 0 0 7 45:203 0
13. SK Aktiv Olomouc 10 0 0 10 82:273 0

Venku
Tým U V R P Skóre O B
1. SK Žeravice 10 9 1 0 213:122 19
2. Házená Velká Bystřice 11 9 0 2 275:186 18
3. HBC Olomouc 1966 10 9 0 1 213:134 18
4. TJ Senice n.H. 10 7 0 3 251:172 14
5. Házená Uničov 10 7 0 3 179:145 14
6. Sokol Centrum Haná 9 6 0 3 208:180 12
7. Sokol Osek nad Bečvou 10 5 0 5 191:179 10
8. Tatran Litovel 11 3 3 5 226:198 9
9. Sokol Horka n.M. 7 3 1 3 167:152 7
10. Cement Hranice 7 3 0 4 121:137 6
11. SK HFP Prostějov 8 1 0 7 84:121 2
12. Sokol Čechy pod Kosířem 11 1 0 10 99:304 2
13. SK Aktiv Olomouc 9 0 0 9 64:259 0

Házenkářský desetiboj (kvalifikace OLK)

1. kolo - turnaj 1
Tým U V R P Skóre O B
1. Sokol Centrum Haná 2 2 0 0 35:15 4
2. Házená Uničov 2 1 0 1 25:21 2
3. Cement Hranice 2 0 0 2 12:36 0

1. kolo - turnaj 2
Tým U V R P Skóre O B
1. HBC Olomouc 1966 2 1 1 0 29:28 3
2. Tatran Litovel 2 1 0 1 26:26 2
3. SK Žeravice 2 0 1 1 23:24 1

2. kolo
Tým U V R P Skóre O B
1. Sokol Centrum Haná 2 2 0 0 39:27 4
2. HBC Olomouc 1966 2 1 0 1 40:32 2
3. Házená Velká Bystřice 2 0 0 2 16:36 0

Facebook

Partneři: