Házená
Tatran Litovel
Tatran Litovel
Házená
Soutěž Liga Olomouckého kraje 2023/2024 - tým Házená Uničov - rozpis utkání
YouTube
Facebook
Hledat
Přihlášení
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Hlavní stránka
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
Menu
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Přihlášení
Hledat
Facebook
YouTube
Uživatel:
Heslo:
Trvalé přihlášení:
Zapomenuté heslo?
Soutěž Liga Olomouckého kraje 2023/2024 - tým Házená Uničov - rozpis utkání
Část
Číslo
Hřiště
Termín
Domácí
Hosté
Výsledek
MOB085
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
MOB086
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
MOB013
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
MOB015
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
MOB069
1.1. (hláš.)
HBC Olomouc 1966 A
Házená Uničov
MOB067
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Sokol II Prostějov
MOB001
1.1. (hláš.)
DHK Zora Olomouc A
Házená Uničov
MOB002
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Házená Velká Bystřice A
MOB023
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
MOB022
1.1. (hláš.)
SK Žeravice
Házená Uničov
MOB032
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Sokol II Prostějov
MOB031
1.1. (hláš.)
HBC Olomouc 1966 A
Házená Uničov
MOB037
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Házená Velká Bystřice A
MOB039
1.1. (hláš.)
DHK Zora Olomouc A
Házená Uničov
MOB051
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
MOB050
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
MOB074
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Házená Velká Bystřice A
MOB075
1.1. (hláš.)
DHK Zora Olomouc A
Házená Uničov
MOB105
1.1. (hláš.)
HBC Olomouc 1966 A
Házená Uničov
MOB104
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Sokol II Prostějov
MOB059
1.1. (hláš.)
SK Žeravice
Házená Uničov
MOB060
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
MOB094
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
MOB096
1.1. (hláš.)
SK Žeravice
Házená Uničov
997. kolo
MOB132
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
997. kolo
MOB131
1.1. (hláš.)
SK Žeravice
Házená Uničov
2. kolo
MOB205
1.1. (hláš.)
SK Žeravice
Házená Uničov
2. kolo
MOB203
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
0. kolo
MOB111
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Házená Velká Bystřice A
0. kolo
MOB110
1.1. (hláš.)
DHK Zora Olomouc A
Házená Uničov
0. kolo
MOB146
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Házená Velká Bystřice A
0. kolo
MOB148
1.1. (hláš.)
DHK Zora Olomouc A
Házená Uničov
42. kolo
MOB159
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
42. kolo
MOB160
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
0. kolo
MOB183
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Házená Velká Bystřice A
0. kolo
MOB184
1.1. (hláš.)
DHK Zora Olomouc A
Házená Uničov
8. kolo
MOB124
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
8. kolo
MOB122
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
75. kolo
MOB169
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
75. kolo
MOB168
1.1. (hláš.)
SK Žeravice
Házená Uničov
0. kolo
MOB213
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Sokol II Prostějov
0. kolo
MOB214
1.1. (hláš.)
HBC Olomouc 1966 A
Házená Uničov
0. kolo
MOB140
1.1. (hláš.)
HBC Olomouc 1966 A
Házená Uničov
0. kolo
MOB141
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Sokol II Prostějov
0. kolo
MOB194
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
0. kolo
MOB195
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
0. kolo
MOB178
1.1. (hláš.)
HBC Olomouc 1966 A
Házená Uničov
0. kolo
MOB176
1.1. (hláš.)
Házená Uničov
Sokol II Prostějov
6. kolo
MOA023
25.11. 11:30
Tatran Litovel A
Tatran Litovel B
,
Házená Uničov
,
SK Aktiv Olomouc
[
Nahoru
]
| [
Tisk
]
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Facebook
Partneři:
Elektromontáže Lubomír Pravda
[
Nahoru
]