Házená
Tatran Litovel
Tatran Litovel
Házená
Soutěž Žákovská liga 2023/2024 - tým Sokol Centrum Haná - rozpis utkání
YouTube
Facebook
Hledat
Přihlášení
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Hlavní stránka
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
Menu
Klub
Základní informace
Kontakty
Hřiště
Historie
Kronika
Členové
Události
Bazar klubového oblečení
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Odkazy
Fotky & videa
Partneři
Fan zóna
Fan zóna
Fan shop
Vstupenky
Ankety
Soutěže
Youtube kanál
Ke stažení
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Přihlášení
Hledat
Facebook
YouTube
Uživatel:
Heslo:
Trvalé přihlášení:
Zapomenuté heslo?
Soutěž Žákovská liga 2023/2024 - tým Sokol Centrum Haná - rozpis utkání
Část
Číslo
Hřiště
Termín
Domácí
Hosté
Výsledek
XGB003
9.12. 10:20
Sokol Centrum Haná
SKP Frýdek-Místek
22:24
(9:12)
XGB005
9.12. 12:10
Házená Velká Bystřice
Sokol Centrum Haná
21:17
(10:6)
XGB008
9.12. 14:55
HC Zubří
Sokol Centrum Haná
19:26
(9:13)
XGB010
9.12. 16:45
Sokol Centrum Haná
HCB Karviná
27:15
(15:7)
XGB061
20.1. 08:45
Tatran Litovel
Sokol Centrum Haná
15:29
(7:14)
XGB064
20.1. 11:30
Sokol Centrum Haná
HBC Jičín
23:17
(13:7)
XGB067
20.1. 14:15
Sokol Centrum Haná
Lokomotiva České Budějovice
21:29
(10:13)
XGB070
20.1. 17:00
HK Slavia VŠ Plzeň
Sokol Centrum Haná
18:30
(9:18)
XGB143
18.2. 09:50
Sokol Centrum Haná
Liberec Handball
26:17
(12:7)
XGB145
18.2. 11:40
Sokol Nové Veselí
Sokol Centrum Haná
18:29
(8:15)
XGB148
18.2. 14:25
ČZ HBC Strakonice 1921
Sokol Centrum Haná
11:27
(7:15)
XGB150
18.2. 16:15
Sokol Centrum Haná
TJ JM Chodov
21:17
(9:10)
XGB173
10.3. 10:20
Sokol Centrum Haná
HC Zlín
17:21
(9:13)
XGB175
10.3. 12:10
Sokol Újezd u Brna
Sokol Centrum Haná
23:31
(10:16)
XGB178
10.3. 14:55
Lions Hostivice
Sokol Centrum Haná
24:29
(14:15)
XGB180
10.3. 16:45
Sokol Centrum Haná
Jiskra Třeboň
24:23
(13:8)
XGB232
21.4. 10:00
Sokol Centrum Haná
Talent Plzeň
23:18
(11:8)
XGB234
21.4. 12:00
Sokol Velké Meziříčí
Sokol Centrum Haná
23:21
(11:10)
XGB236
21.4. 14:00
HK Ivančice
Sokol Centrum Haná
22:19
(10:6)
XGB238
21.4. 16:00
Sokol Centrum Haná
Sokol Úvaly
18:21
(13:10)
XGB261
19.5. 08:30
Sokol Centrum Haná
HK Lovosice
XGB263
19.5. 10:20
TJ Náchod
Sokol Centrum Haná
XGB266
19.5. 13:05
Sokol Centrum Haná
TJ Dukla Praha
XGB269
19.5. 15:50
Kovofiniš Ledeč n.S.
Sokol Centrum Haná
[
Nahoru
]
| [
Tisk
]
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ
ROZPIS AKCÍ ODDÍLU
LITOVEL MINICUP
Týmy
Veteráni
Muži
Junioři
Starší dorost
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Starší miniházená
Mladší miniházená
Facebook
Partneři:
KOFRA Děčín s.r.o.
[
Nahoru
]