<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

23x  Muži: Tatran Litovel - Handball KP Brno - o 9. místo
10.5.2016 | admin | Přečteno: 995x | Komentáře:

Extraliga mužů: Tatran Litovel - Handball KP Brno 32:30 (14:15) - o 9. místo
V prvním utkání série o 9. až 10. místo si nakonec k těsnému vítězství dokráčeli házenkáři Litovle. Motivaci k tomuto utkání těžko hledaly oba týmy, nakonec z prvního měření ale vyšli lépe domácí házenkáři.
10.5.2016 | admin | Přečteno: 1718x | Komentáře:

Krátká aktualita
Od sezóny 2017/18 bude hrána společná česko-slovenská liga mužů. Počet českých týmů se zúží na 10!!! [odkaz]
26.4.2016 | admin | Přečteno: 319x | Komentáře:

David Juříček: Strašák sestupu je za námi, tým se obrovsky posunul
Během minuty dvakrát využil volného okénka v kopřivnické defenzivě a otočil vývoj vypjatého záchranářského duelu. David Juříček, ostřílená postava a vzor nejen litovelského týmu, výrazně přispěl k úspěchu Tatranu v play-out.
26.4.2016 | Stanislav Heloňa - Olomoucký deník | Přečteno: 1316x | Komentáře:

38x  Muži: Tatran Litovel - KH Kopřivnice (4. utkání play-out) - DENÍK
26.4.2016 | admin | Přečteno: 770x | Komentáře:

Extraliga mužů: Tatran Litovel - KH Kopřivnice 35:27 (17:17) - 4. utkání play-out
Plán vyšel, mise splněna. Házenkáři z Litovle se zachránili v extralize a mohou slavit. V domácí hale zvládli za mohutné podpory fanoušků oba vyrovnané duely s Kopřivnicí a celou sérii dovedli ke stavu 3:1 na zápasy.
26.4.2016 | Stanislav Heloňa - Olomoucký deník | Přečteno: 1470x | Komentáře:

41x  Muži: Tatran Litovel - KH Kopřivnice (4. utkání play-out)
24.4.2016 | admin | Přečteno: 922x | Komentáře:

I třetí utkání mezi Litovlí a Kopřivnicí bylo vyrovnané a velmi tvrdé. Žádný ze soupeřů v průběhu zápasu nezískal větší než dvoubrankový náskok, remízový byl i poločas. Hanáci však díku excelentnímu Juříčkovi a Baránkovi v brance v závěru otočili skóre ve svůj prospěch a uhájili nejtěsnější výhru 22:21.
24.4.2016 | admin | Přečteno: 1486x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  4  5  6  >  >>