Starší dorost - soutěže 2023/2024

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>
Jen utkání družstva

2. liga (Morava)

Podzim 2023 - 1. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC001 17.9. 13:00 Sokol Ostrava KH Kopřivnice 29:46 (16:22)
XCC002 16.9. 15:30 Házená Velká Bystřice KH Vsetín 39:32 (13:13)
XCC003 17.9. 16:00 SK Kuřim Sokol Telnice 31:40 (12:18)

Podzim 2023 - 2. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC004 24.9. 11:00 KH Kopřivnice Sokol Telnice 38:26 (16:13)
XCC005 23.9. 13:00 Sokol Ostrava HCB Karviná 29:39 (11:19)

Podzim 2023 - 3. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC006 29.9. 19:00 HCB Karviná KH Kopřivnice 27:30 (15:14)
XCC007 30.9. 15:00 Tatran Litovel Sokol Ostrava 48:26 (25:14)
XCC008 1.10. 16:00 SK Kuřim KH Vsetín 38:21 (15:12)

Podzim 2023 - 4. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC009 8.10. 17:00 KH Vsetín Sokol Telnice 25:39 (7:16)
XCC010 7.10. 11:00 Sokol Ostrava Házená Velká Bystřice 39:41 (17:15)
XCC011 7.10. 13:00 HCB Karviná Tatran Litovel 30:27 (15:15)

Podzim 2023 - 5. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC012 14.10. 15:00 Tatran Litovel KH Kopřivnice 32:44 (15:22)
XCC013 14.10. 15:30 Házená Velká Bystřice HCB Karviná 28:36 (10:16)

Podzim 2023 - 6. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC014 22.10. 11:00 KH Kopřivnice KH Vsetín 44:12 (21:6)
XCC015 22.10. 12:00 Sokol Ostrava SK Kuřim 33:30 (15:15)
XCC016 21.10. 15:00 Tatran Litovel Házená Velká Bystřice 35:29 (16:15)

Podzim 2023 - 7. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC017 28.10. 15:30 Házená Velká Bystřice KH Kopřivnice 20:46 (13:23)
XCC018 28.10. 18:00 SK Kuřim HCB Karviná 24:30 (10:16)
XCC019 28.10. 14:00 Sokol Telnice Sokol Ostrava 43:20 (26:9)

Podzim 2023 - 8. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC020 12.11. 16:00 HCB Karviná Sokol Telnice 26:23 (9:10)
XCC021 11.11. 15:00 Tatran Litovel SK Kuřim 36:28 (16:14)

Podzim 2023 - 9. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC022 19.11. 16:00 SK Kuřim Házená Velká Bystřice 27:32 (13:17)
XCC023 19.11. 15:00 Sokol Telnice Tatran Litovel 34:28 (17:14)
XCC024 19.11. 13:00 KH Vsetín Sokol Ostrava 21:22 (9:10)

Podzim 2023 - 10. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC025 26.11. 14:00 HCB Karviná KH Vsetín 34:22 (18:7)
XCC026 25.11. 15:30 Házená Velká Bystřice Sokol Telnice 35:33 (20:17)

Podzim 2023 - 11. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC027 3.12. 16:00 SK Kuřim KH Kopřivnice 24:43 (12:22)
XCC028 3.12. 14:00 KH Vsetín Tatran Litovel 29:28 (17:14)

Jaro 2024 - 12. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC029 10.2. 15:00 KH Kopřivnice Sokol Ostrava 45:16 (18:8)
XCC030 11.2. 14:00 KH Vsetín Házená Velká Bystřice 32:32 (18:18)
XCC031 11.2. 15:00 Sokol Telnice SK Kuřim 40:30 (18:8)

Jaro 2024 - 13. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC032 18.2. 15:00 Sokol Telnice KH Kopřivnice 25:30 (9:16)
XCC033 17.2. 13:00 HCB Karviná Sokol Ostrava 34:22 (15:12)

Jaro 2024 - 14. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC034 25.2. 15:00 KH Kopřivnice HCB Karviná 36:33 (19:16)
XCC035 24.2. 11:00 Sokol Ostrava Tatran Litovel 36:36
XCC036 25.2. 14:00 KH Vsetín SK Kuřim 31:28 (14:17)

Jaro 2024 - 15. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC037 2.3. 18:00 Sokol Telnice KH Vsetín 39:34 (19:16)
XCC038 3.3. 13:30 Házená Velká Bystřice Sokol Ostrava 37:34 (18:17)
XCC039 2.3. 15:00 Tatran Litovel HCB Karviná 27:35 (15:16)

Jaro 2024 - 16. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC040 9.3. 15:00 KH Kopřivnice Tatran Litovel 41:26 (20:14)
XCC041 9.3. 13:00 HCB Karviná Házená Velká Bystřice 48:18 (24:11)

Jaro 2024 - 17. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC042 24.3. 14:00 KH Vsetín KH Kopřivnice 11:34
XCC043 24.3. 16:00 SK Kuřim Sokol Ostrava 37:25 (24:13)
XCC044 24.3. 17:30 Házená Velká Bystřice Tatran Litovel 27:44 (14:22)

Jaro 2024 - 18. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC045 6.4. 16:00 KH Kopřivnice Házená Velká Bystřice 30:22 (20:11)
XCC046 6.4. 13:00 HCB Karviná SK Kuřim 36:38 (17:20)
XCC047 7.4. 14:00 Sokol Ostrava Sokol Telnice 34:33 (18:11)

Jaro 2024 - 19. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC048 14.4. 15:00 Sokol Telnice HCB Karviná 33:33 (13:16)
XCC049 14.4. 18:00 SK Kuřim Tatran Litovel 27:31 (16:17)

Jaro 2024 - 20. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC050 20.4. 15:30 Házená Velká Bystřice SK Kuřim 31:28 (11:17)
XCC051 20.4. 15:00 Tatran Litovel Sokol Telnice 26:31 (14:10)
XCC052 20.4. 13:00 Sokol Ostrava KH Vsetín 27:32

Jaro 2024 - 21. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC053 28.4. 15:00 KH Vsetín HCB Karviná
XCC054 28.4. 15:00 Sokol Telnice Házená Velká Bystřice

Jaro 2024 - 22. kolo
Číslo Termín Domácí Hosté Výsledek
XCC055 4.5. 15:00 KH Kopřivnice SK Kuřim
XCC056 4.5. 15:00 Tatran Litovel KH Vsetín

Facebook

Partneři: