Události a informace

Základní informace Kontakty Hřiště Historie Kronika Členové Události
<<  < >  >>  Prosinec 2022 
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8

4.1. 12:14 Muži Test
test
7.1. 09:00 Veteráni Tatran Litovel - Spartak 1. Brněnská 16:10
7.1. 11:00 Veteráni Tatran Litovel - Sokol Trnávka 15:13
7.1. 13:00 Veteráni Tatran Litovel - Iskra Holíč 18:7
7.1. 17:00 Veteráni Tatran Litovel - Pozdní sběr 9:8
7.1. - 8.1. Starší miniházená, Mladší miniházená Hanácké pohár 2023 - Kostelec n.H.
Program a výsledky:
Mladší miniházená: https://tournaments.sportnect.com/cs/tournaments/eb217720-d786-48a3-9beb-dee3d6cffaca/results-2
Starší miniházená: https://tournaments.sportnect.com/cs/tournaments/f6b1d88b-a738-4fb6-89fe-51b1a19bb267/results-2
7.1. 09:00 Staré gardy Novoroční turnaj veteránů 2023 - Litovel - 8. ročník
Místo: sportovní hala ZŠ Vítězná, povrch – palubovka
Účastníci: Tatran Litovel, Pozdní sběr, Sokol Trnávka, Sokol Krmelín, TJ Spartak 1. Brněnská, HM Ostrava, HKKH Haná, Iskra Holíč (SK)
Hrací systém: 2 skupiny po 4 týmech, ve skupinách každý s každým. Potom týmy na stejné pozici ve skupinách spolu o umístění. Hrací čas 2x12 min. s 1 min. přestávkou, hraje se každý s každým, dle platných pravidel házené IHF. Max. 1 time-out za utkání.

Základní skupiny:
9:00  ATatran Litovel – Sp. 1. Brněnská16:10
9:30  BPozdní sběr– KHHK Haná11:7
10:00  ASokol Trnávka – Iskra Holíč19:8
10:30  BHM Ostrava – Sokol Krmelín5:8
11:00 ATatran Litovel– Sokol Trnávka15:13
11:30 BPozdní sběr– HM Ostrava15:4
12:00  ASp. 1. Brněnská– Iskra Holíč11:6
12:30  BKHHK Haná– Sokol Krmelín10:11
13:00  ATatran Litovel– Iskra Holíč18:7
13:30BPozdní sběr– Sokol Krmelín11:5
14:00ASokol Trnávka– Sp. 1. Brněnská 14:6
14:30BHM Ostrava– KHHK Haná12:14


Zápasy o umístění:
15:30  A4  Iskra Holíč – B4 HM Ostrava 6:8
16:00  A3  Spartak 1. Brněnská – B3 KHHK Haná 9:13
16:30  A2  Sokol Trnávka – B2 Sokol Krmelín 15:4
17:00  A1  Tatran Litovel – B1 Pozdní sběr 9:8


Konečné pořadí:
1. Tatran Litovel
2. Pozdní sběr
3. Sokol Trnávka
4. Sokol Krmelín
5. KHHK Haná
6. Spartak 1. Brněnská
7. HM Ostrava
8. Iskra Holíč

Nejlepší hráč:
Jiří Tydlačka (Pozdní sběr)
Nejlepší brankář: Petr Habermann (Litovel)
Nejlepší střelci: Jiří Číhal a Jakub Schmalz (oba Litovel, oba 18 branek)
Nejlepší hráč domácího celku: Zdeněk Kuchař

Facebook

Partneři: