Soutěž | Část | Číslo |
Termín |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Liga Olomouckého kraje | | MGA205 |
|
|
Sokol Horka n.M. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA201 |
|
|
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA208 |
|
|
Sokol Centrum Haná |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA203 |
|
|
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA202 |
|
|
Házená Velká Bystřice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA206 |
|
|
Tatran Litovel |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA204 |
|
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA207 |
|
|
Cement Hranice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB002 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice B, SK Žeravice, Tatran Litovel |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB006 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice A, Sokol Osek nad Bečvou, SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB011 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
SK Žeravice, Házená Uničov, TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB013 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A, Házená Velká Bystřice B, Tatran Litovel, SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB018 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
TJ Senice n.H., SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB023 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
TJ Senice n.H., Sokol Kostelec n.H., SK HFP Prostějov, Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB070 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB071 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB070 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB071 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB088 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB085 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB083 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB087 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB082 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB089 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB084 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB090 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB086 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB015 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB010 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB017 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB014 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB012 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB016 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB069 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB072 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB065 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB068 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB064 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB067 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB066 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB009 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB005 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB008 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB003 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB001 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB004 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB007 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB024 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB026 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB027 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB021 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB022 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB019 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB020 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB025 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB028 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB032 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB036 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB030 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB031 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB035 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB029 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB033 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB034 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB040 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB038 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB042 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB037 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB043 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB039 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB045 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB044 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB041 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB054 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB048 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB049 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB051 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB052 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB053 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB046 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB047 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB050 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB077 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB080 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB079 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB074 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB078 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB081 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB073 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB075 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB076 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB103 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB107 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB106 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB105 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB104 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB100 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB102 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB108 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB101 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB061 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB057 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB062 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB055 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB063 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB056 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB059 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB060 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB058 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB095 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB099 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB097 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB094 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB091 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB098 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB093 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB092 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB096 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB088 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB085 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB083 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB087 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB082 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB089 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB084 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB090 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB086 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB013 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB018 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB015 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB010 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB017 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB014 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB012 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB011 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB016 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB069 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB072 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB065 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB068 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB064 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB067 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB066 |
1.1. (hláš.) |
|
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB009 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB005 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB008 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB006 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB003 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB001 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB002 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB004 |
1.1. (hláš.) |
|
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB007 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB024 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB026 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB027 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB021 |
1.1. (hláš.) |
|
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB023 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB022 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB019 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB020 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB025 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB028 |
1.1. (hláš.) |
|
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB032 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB036 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB030 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB031 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB035 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB029 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB033 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB034 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB040 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB038 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB042 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB037 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB043 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB039 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB045 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB044 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB041 |
1.1. (hláš.) |
|
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB054 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB048 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB049 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB051 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB052 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB053 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB046 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB047 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB050 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB077 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB080 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB079 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB074 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB078 |
1.1. (hláš.) |
|
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB081 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB073 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB075 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB076 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB103 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB107 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB106 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB105 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB104 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB100 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB102 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB108 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB101 |
1.1. (hláš.) |
|
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB061 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB057 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB062 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB055 |
1.1. (hláš.) |
|
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB063 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB056 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB059 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB060 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB058 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB095 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB099 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB097 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB094 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB091 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB098 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB093 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB092 |
1.1. (hláš.) |
|
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MOB096 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB134 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB132 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB133 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB131 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB129 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB128 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB136 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB130 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB135 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB113 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB111 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB114 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB110 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB112 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB118 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB115 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB117 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB116 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB147 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB146 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB152 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB148 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB149 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB151 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB154 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB153 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB150 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB155 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB162 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB158 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB161 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB157 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB163 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB156 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB159 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB160 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB183 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB184 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB182 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB187 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB190 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB185 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB188 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB189 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB186 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB126 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB121 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB125 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB127 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB124 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB120 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB122 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB119 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB123 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB167 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB170 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB169 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB172 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB164 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB168 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB165 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB166 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB171 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB138 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB140 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB137 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB142 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB144 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB145 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB143 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB139 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB141 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB194 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB191 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB197 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB193 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB192 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB195 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB196 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB178 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB176 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB174 |
1.1. (hláš.) |
TJ Senice n.H. |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB181 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB177 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB180 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice B |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB179 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice B |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB173 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc |
TJ Senice n.H. |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB175 |
1.1. (hláš.) |
SK HFP Prostějov |
DHK Zora Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB134 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB132 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB133 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB131 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB129 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB128 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB136 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB130 |
1.1. (hláš.) |
|
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 997. kolo | MOB135 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOB200 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOB201 |
1.1. (hláš.) |
|
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOB206 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOB205 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOB203 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOB207 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOB208 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOB204 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOB202 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB113 |
1.1. (hláš.) |
|
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB111 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB114 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB110 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB112 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB118 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB115 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB117 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB116 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB147 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB146 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB152 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB148 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB149 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB151 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB154 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB153 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB150 |
1.1. (hláš.) |
|
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB155 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB162 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB158 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB161 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB157 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB163 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB156 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB159 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 42. kolo | MOB160 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB183 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB184 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB182 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB187 |
1.1. (hláš.) |
|
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB190 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB185 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB188 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB189 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB186 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB126 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB121 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB125 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB127 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB124 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB120 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB122 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB119 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 8. kolo | MOB123 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB167 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB170 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB169 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB172 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB164 |
1.1. (hláš.) |
|
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB168 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB165 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB166 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 75. kolo | MOB171 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB209 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB213 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB217 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB214 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB211 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB215 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB216 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB212 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB210 |
1.1. (hláš.) |
|
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB138 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB140 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB137 |
1.1. (hláš.) |
|
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB142 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB144 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB145 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB143 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB139 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB141 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB194 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB191 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB197 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB198 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB199 |
1.1. (hláš.) |
|
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB193 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB192 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
DHK Zora Olomouc A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB195 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB196 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB178 |
1.1. (hláš.) |
HBC Olomouc 1966 A |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB176 |
1.1. (hláš.) |
Házená Uničov |
Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB174 |
1.1. (hláš.) |
|
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB181 |
1.1. (hláš.) |
|
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB177 |
1.1. (hláš.) |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB180 |
1.1. (hláš.) |
Házená Velká Bystřice A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB179 |
1.1. (hláš.) |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice A |
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB173 |
1.1. (hláš.) |
DHK Zora Olomouc A |
|
| |
Liga Olomouckého kraje | 0. kolo | MOB175 |
1.1. (hláš.) |
|
DHK Zora Olomouc A |
| |
Český pohár mužů | | XAG009 |
26.8. 10:00 |
HC Hlučín |
Sokol Ostrava |
33:30 | (17:14) |
Český pohár mužů | | XAG011 |
26.8. 13:00 |
Sokol Klimkovice |
Lesana Zubří |
32:29 | (18:14) |
Český pohár mužů | | XAG014 |
26.8. 15:00 |
SK Droždín |
Házená Velká Bystřice |
29:34 | (16:17) |
Český pohár mužů | | XAG017 |
26.8. 15:00 |
Házená Uničov |
Sokol Kostelec n.H. |
26:35 | (12:16) |
Český pohár mužů | | XAG020 |
26.8. 15:30 |
Sokol Nové Bránice |
Sokol II Prostějov |
34:30 | (15:10) |
Český pohár mužů | | XAG013 |
26.8. 16:00 |
TJ Senice n.H. |
HBC Olomouc 1966 |
25:23 | (11:11) |
Český pohár mužů | | XAG019 |
26.8. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
TJ Dolní Cerekev |
33:23 | (19:12) |
Český pohár mužů | | XAG004 |
26.8. 17:00 |
Jiskra Havlíčkův Brod |
1.HC Pardubice |
35:22 | (15:12) |
Český pohár mužů | | XAG022 |
26.8. 18:00 |
SK Žeravice |
HK Bystřice p.H. |
26:27 | (15:11) |
Český pohár mužů | | XAG012 |
27.8. 14:30 |
Sokol Osek nad Bečvou |
TJ Rožnov p.R. |
23:40 | (13:18) |
Český pohár mužů | | XAG003 |
27.8. 15:30 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
Sokol Úvaly |
22:31 | (11:16) |
Český pohár mužů | | XAG010 |
27.8. 16:00 |
Meteor Orlová |
Házená Paskov |
26:28 | (12:13) |
Český pohár mužů | | XAG016 |
27.8. 16:00 |
Sokol Sokolnice |
Házená Legata Hustopeče |
40:24 | (18:7) |
Český pohár mužů | | XAG018 |
27.8. 16:00 |
Fatra-Slavia Napajedla |
TJ Holešov |
39:26 | (17:14) |
Český pohár mužů | | XAG015 |
27.8. 17:00 |
Sokol Juliánov |
Sokol Újezd u Brna |
30:44 | (16:24) |
Český pohár mužů | | XAG008 |
27.8. 17:00 |
HK Slavia Praha |
Lokomotiva Louny |
30:35 | (13:15) |
Český pohár mužů | | XAG001 |
27.8. 17:00 |
Házená Rokycany |
Lokomotiva Vršovice |
19:27 | (9:13) |
Český pohár mužů | | XAG031 |
2.9. 10:00 |
HC Hlučín |
MHK Karviná |
25:27 | (11:13) |
Český pohár mužů | | XAG005 |
2.9. 12:00 |
ELP Jablonec n.N. |
Házená Mělník |
39:25 | (20:16) |
Český pohár mužů | | XAG007 |
2.9. 17:00 |
Sokol Bělá p.B. |
TJ Náchod |
14:32 | (9:16) |
Český pohár mužů | | XAG002 |
2.9. 17:00 |
Sokol Kobylisy |
Sparta Kutná Hora |
31:33 | (13:14) |
Český pohár mužů | | XAG006 |
3.9. 16:00 |
Lokomotiva Česká Lípa |
Chemička Ústí n.L. |
41:30 | (15:15) |
Český pohár mužů | | XAG033 |
3.9. 16:30 |
Sokol Klimkovice |
TJ Rožnov p.R. |
28:33 | (11:13) |
Český pohár mužů | | XAG035 |
6.9. 18:30 |
Házená Velká Bystřice |
Tatran Litovel |
24:45 | (11:18) |
Český pohár mužů | | XAG021 |
7.9. 19:30 |
SK Kuřim |
Sokol Telnice |
36:32 | (17:15) |
Český pohár mužů | | XAG037 |
8.9. 19:00 |
Sokol Kostelec n.H. |
HAOLK tým Velká Bystřice - Olomouc |
19:25 | (7:13) |
Český pohár mužů | | XAG040 |
9.9. 14:30 |
Sokol Nové Bránice |
HC Zlín |
29:39 | (16:23) |
Český pohár mužů | | XAG039 |
9.9. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Tatran Bohunice |
29:34 | (9:17) |
Český pohár mužů | | XAG027 |
9.9. 17:00 |
ELP Jablonec n.N. |
Liberec Handball |
20:37 | (10:18) |
Český pohár mužů | | XAG026 |
9.9. 17:00 |
Jiskra Havlíčkův Brod |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
27:23 | (12:15) |
Český pohár mužů | | XAG029 |
9.9. 18:00 |
TJ Náchod |
Sokol Vršovice |
27:20 | (15:8) |
Český pohár mužů | | XAG032 |
9.9. 18:00 |
Házená Paskov |
SKH Polanka n.O. |
24:34 | (14:22) |
Český pohár mužů | | XAG025 |
10.9. 16:00 |
Sokol Úvaly |
Jiskra Třeboň |
22:21 | (13:12) |
Český pohár mužů | | XAG034 |
10.9. 16:00 |
TJ Senice n.H. |
KH Vsetín |
23:25 | (11:13) |
Český pohár mužů | | XAG038 |
10.9. 16:00 |
Fatra-Slavia Napajedla |
HK Ivančice |
37:22 | (16:10) |
Český pohár mužů | | XAG023 |
10.9. 17:00 |
Lokomotiva Vršovice |
Sokol Šťáhlavy |
27:29 | (15:17) |
Český pohár mužů | | XAG030 |
10.9. 17:00 |
Lokomotiva Louny |
Baník Most |
31:22 | (13:10) |
Český pohár mužů | | XAG024 |
10.9. 17:00 |
Sparta Kutná Hora |
Lokomotiva České Budějovice |
20:30 | (7:13) |
Český pohár mužů | | XAG041 |
10.9. 18:00 |
SK Kuřim |
HK Bystřice p.H. |
27:29 | (12:14) |
Český pohár mužů | | XAG028 |
10.9. 18:00 |
Lokomotiva Česká Lípa |
TJ JM Chodov |
14:31 | (6:15) |
Český pohár mužů | | XAG036 |
13.9. 19:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol Sokolnice |
43:28 | (20:10) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA010 |
16.9. 09:00 |
TJ Senice n.H. |
SK Žeravice |
16:16 | (8:8) |
Liga Olomouckého kraje | 1. kolo | MOA002 |
16.9. 09:00 |
Sokol Horka n.M. A |
Sokol Horka n.M. B, Tatran Litovel B, Tatran Litovel A, Sokol II Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA004 |
16.9. 10:00 |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice |
11:43 | (6:28) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA004 |
16.9. 11:00 |
SK Aktiv Olomouc |
Cement Hranice |
5:24 | (5:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA005 |
16.9. 11:30 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Centrum Haná |
29:35 | (12:20) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA005 |
16.9. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
Sokol Ostrava |
35:30 | (20:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA005 |
16.9. 12:15 |
Cement Hranice |
Házená Velká Bystřice |
15:28 | (10:16) |
2. liga | | XAE004 |
16.9. 13:00 |
SHC Maloměřice B |
Sokol II Prostějov |
31:25 | (13:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA006 |
16.9. 13:00 |
Sokol Centrum Haná |
Házená Uničov |
43:9 | (24:4) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA002 |
16.9. 13:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
SKP Frýdek-Místek |
20:26 | (12:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA006 |
16.9. 13:30 |
Házená Velká Bystřice |
SK Aktiv Olomouc |
26:6 | (14:5) |
1. liga starší dorostenci | | XCA005 |
16.9. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
SKH Polanka n.O. |
28:31 | (16:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA001 |
16.9. 14:15 |
Sokol Osek nad Bečvou |
HBC Olomouc 1966 |
10:26 | (6:15) |
2. liga | | XED005 |
16.9. 15:00 |
HK Ivančice |
Házená Legata Hustopeče |
45:25 | (25:11) |
2. liga | | XED006 |
16.9. 15:00 |
Házená Uničov |
SKKP Handball Brno B |
22:44 | (10:25) |
1. liga | | XAB006 |
16.9. 15:00 |
Sokol Vršovice |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
30:24 | (15:13) |
1. liga starší dorostenci | | XCA002 |
16.9. 15:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
SKP Frýdek-Místek |
32:27 | (16:13) |
2. liga | | XCC002 |
16.9. 15:30 |
Házená Velká Bystřice |
KH Vsetín |
39:32 | (13:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA002 |
16.9. 15:30 |
Sokol Osek nad Bečvou |
Sokol Centrum Haná |
17:20 | (10:14) |
2. liga | | XED002 |
16.9. 16:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Centrum Haná |
21:40 | (10:18) |
1. liga | | XAB005 |
16.9. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
SKH Polanka n.O. |
35:22 | (15:11) |
2. liga | | XAE005 |
16.9. 17:00 |
HK Ivančice |
Házená Legata Hustopeče |
26:18 | (10:9) |
1. liga | | XAB003 |
16.9. 17:00 |
Tatran Litovel |
TJ JM Chodov |
32:25 | (16:13) |
2. liga | | XAE002 |
16.9. 18:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Kostelec n.H. |
34:27 | (18:11) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA004 |
16.9. 18:00 |
Jiskra Třeboň |
HK Lovosice |
24:30 | (14:16) |
1. liga | | XAB004 |
16.9. 20:00 |
HC Zlín |
KH BEECH Vsetín |
26:34 | (13:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA007 |
17.9. 09:15 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
Tatran Litovel |
2:24 | (2:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA003 |
17.9. 09:30 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Horka n.M. |
19:36 | (10:21) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA009 |
17.9. 10:30 |
SK HFP Prostějov |
Sokol Čechy pod Kosířem |
16:3 | (7:2) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA002 |
17.9. 10:55 |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
22:36 | (11:26) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA001 |
17.9. 11:30 |
HBC Jičín |
Baník Most |
34:27 | (19:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA008 |
17.9. 11:45 |
Sokol Horka n.M. |
SK HFP Prostějov |
18:3 | (9:1) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA001 |
17.9. 12:20 |
Sokol Horka n.M. |
SK Žeravice |
39:18 | (18:13) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA003 |
17.9. 12:30 |
HC Zubří |
Sokol Nové Veselí |
34:34 | (16:16) |
2. liga | | XCC001 |
17.9. 13:00 |
Sokol Ostrava |
KH Kopřivnice |
29:46 | (16:22) |
2. liga | | XED001 |
17.9. 13:00 |
Sokol Újezd u Brna |
SK Kuřim |
28:26 | (16:13) |
2. liga | | XED003 |
17.9. 14:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Juliánov |
38:14 | (21:7) |
1. liga starší dorostenci | | XCA003 |
17.9. 14:30 |
HC Zubří |
Sokol Nové Veselí |
20:23 | (11:10) |
2. liga | | XAE001 |
17.9. 15:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol Velké Meziříčí |
32:27 | (17:16) |
1. liga starší dorostenci | | XCA001 |
17.9. 15:00 |
HBC Jičín |
Sokol Velké Meziříčí |
34:25 | (18:13) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA006 |
17.9. 15:00 |
Talent Plzeň |
SKKP Handball Brno |
35:26 | (17:12) |
1. liga | | XAB002 |
17.9. 15:30 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
Sokol Šťáhlavy |
27:27 | (12:13) |
2. liga | | XCC003 |
17.9. 16:00 |
SK Kuřim |
Sokol Telnice |
31:40 | (12:18) |
2. liga | | XAE003 |
17.9. 16:00 |
Tatran Litovel junioři |
Sokol Nové Bránice |
34:18 | (16:7) |
1. liga starší dorostenci | | XCA004 |
17.9. 16:00 |
HC Zlín |
HK Lovosice |
21:33 | (12:13) |
1. liga | | XAB001 |
17.9. 17:00 |
HBC Jičín B |
Tatran Bohunice |
31:29 | (15:15) |
1. liga starší dorostenci | | XCA006 |
17.9. 17:00 |
Talent Plzeň |
SKKP Handball Brno |
27:27 | (16:12) |
2. liga | | XAE006 |
17.9. 18:00 |
SK Kuřim |
Sokol Telnice |
34:19 | (15:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA007 |
17.9. 18:00 |
Cement Hranice |
Tatran Litovel |
30:35 | (16:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA019 |
23.9. 10:00 |
Házená Velká Bystřice |
HBC Olomouc 1966 |
23:17 | (17:4) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA011 |
23.9. 10:00 |
SKP Frýdek-Místek |
HC Zubří |
20:26 | (12:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA013 |
23.9. 10:30 |
Házená Uničov |
Sokol Centrum Haná |
9:15 | (2:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA020 |
23.9. 11:15 |
HBC Olomouc 1966 |
TJ Senice n.H. |
21:13 | (10:5) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA014 |
23.9. 11:45 |
Sokol Centrum Haná |
SK HFP Prostějov |
11:7 | (5:3) |
1. liga starší dorostenci | | XCA011 |
23.9. 12:00 |
SKP Frýdek-Místek |
HC Zubří |
27:26 | (11:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA021 |
23.9. 12:30 |
TJ Senice n.H. |
Házená Velká Bystřice |
20:26 | (12:16) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA010 |
23.9. 12:30 |
Sokol Nové Veselí |
Jiskra Třeboň |
30:28 | (15:15) |
2. liga | | XCC005 |
23.9. 13:00 |
Sokol Ostrava |
HCB Karviná |
29:39 | (11:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA015 |
23.9. 13:00 |
SK HFP Prostějov |
Házená Uničov |
9:17 | (3:8) |
1. liga starší dorostenci | | XCA010 |
23.9. 14:30 |
Sokol Nové Veselí |
HC Zlín |
31:22 | (17:11) |
1. liga | | XAB007 |
23.9. 15:30 |
Tatran Bohunice |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
34:30 | (17:15) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA007 |
23.9. 16:00 |
Baník Most |
SKKP Handball Brno |
35:38 | (16:17) |
2. liga | | XAE007 |
23.9. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Sokol Telnice |
34:30 | (18:15) |
1. liga starší dorostenci | | XCA007 |
23.9. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
SKKP Handball Brno |
27:33 | (14:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA017 |
24.9. 10:00 |
Sokol Horka n.M. |
SK Aktiv Olomouc |
30:5 | (17:2) |
2. liga | | XAE011 |
24.9. 10:30 |
Sokol Kostelec n.H. |
Tatran Litovel junioři |
26:35 | (15:16) |
2. liga | | XAE010 |
24.9. 10:30 |
SHC Maloměřice B |
Sokol Nové Bránice |
27:27 | (17:11) |
2. liga | | XCC004 |
24.9. 11:00 |
KH Kopřivnice |
Sokol Telnice |
38:26 | (16:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA016 |
24.9. 11:15 |
Sokol Horka n.M. |
Sokol Osek nad Bečvou |
19:9 | (7:3) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA022 |
24.9. 11:30 |
Cement Hranice |
Sokol Čechy pod Kosířem |
25:2 | (12:0) |
1. liga starší dorostenci | | XCA008 |
24.9. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
Talent Plzeň |
29:21 | (14:12) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA009 |
24.9. 12:00 |
HK Lovosice |
TJ Dukla Praha |
24:23 | (15:14) |
2. liga | | XED011 |
24.9. 12:30 |
Sokol Centrum Haná |
Tatran Litovel |
32:27 | (17:15) |
2. liga | | XED012 |
24.9. 13:00 |
Sokol Újezd u Brna |
HBC Olomouc 1966 |
38:32 | (20:17) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA023 |
24.9. 13:00 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
SK Žeravice |
4:35 | (0:18) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA012 |
24.9. 13:00 |
HBC Jičín |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
29:30 | (10:11) |
1. liga starší dorostenci | | XCA009 |
24.9. 14:00 |
HK Lovosice |
TJ Dukla Praha |
22:31 | (13:20) |
2. liga | | XED008 |
24.9. 14:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Házená Uničov |
36:33 | (14:16) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA008 |
24.9. 14:00 |
Sokol Ostrava |
Talent Plzeň |
27:36 | (7:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA024 |
24.9. 14:30 |
Cement Hranice |
Tatran Litovel |
20:19 | (7:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA012 |
24.9. 15:00 |
HBC Jičín |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
36:37 | (17:18) |
2. liga | | XAE012 |
24.9. 15:00 |
Sokol Újezd u Brna |
HBC Olomouc 1966 |
43:27 | (20:14) |
2. liga | | XED010 |
24.9. 15:00 |
Sokol Juliánov |
SHC Maloměřice |
25:23 | (13:14) |
2. liga | | XAE008 |
24.9. 16:00 |
Házená Legata Hustopeče |
SK Kuřim |
24:25 | (8:9) |
2. liga | | XED007 |
24.9. 16:00 |
SK Kuřim |
SKKP Handball Brno B |
20:24 | (9:16) |
1. liga | | XAB009 |
24.9. 16:00 |
KH BEECH Vsetín |
TJ Dukla Praha |
29:25 | (15:13) |
2. liga | | XAE009 |
24.9. 16:30 |
Sokol II Prostějov |
HK Ivančice |
21:29 | (12:13) |
1. liga | | XAB008 |
24.9. 16:30 |
SKH Polanka n.O. |
Sokol Vršovice |
33:25 | (17:11) |
1. liga | | XAB012 |
24.9. 17:00 |
HBC Jičín B |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
37:26 | (20:15) |
1. liga | | XAB011 |
24.9. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
Tatran Litovel |
21:31 | (12:17) |
1. liga | | XAB010 |
24.9. 17:00 |
TJ JM Chodov |
HC Zlín |
26:29 | (15:16) |
Český pohár mužů | | XAG055 |
27.9. 19:00 |
Tatran Litovel |
HC Zubří |
28:37 | (13:16) |
2. liga | | XCC006 |
29.9. 19:00 |
HCB Karviná |
KH Kopřivnice |
27:30 | (15:14) |
2. liga | | XED015 |
30.9. 09:00 |
SHC Maloměřice |
Sokol Centrum Haná |
35:49 | (15:26) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA010 |
30.9. 10:00 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Horka n.M. |
45:32 | (26:16) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA018 |
30.9. 10:00 |
SKKP Handball Brno |
Sokol Ostrava |
35:34 | (17:14) |
2. liga | | XAE015 |
30.9. 11:00 |
SHC Maloměřice B |
Sokol Kostelec n.H. |
21:27 | (13:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA011 |
30.9. 11:30 |
Sokol Horka n.M. |
Tatran Litovel |
34:42 | (19:22) |
1. liga starší dorostenci | | XCA018 |
30.9. 12:00 |
SKKP Handball Brno |
SKH Polanka n.O. |
34:45 | (14:24) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA016 |
30.9. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
Sokol Nové Veselí |
29:22 | (13:11) |
2. liga | | XED014 |
30.9. 13:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Újezd u Brna |
51:27 | (23:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA012 |
30.9. 13:00 |
Tatran Litovel |
Házená Velká Bystřice |
32:54 | (11:31) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA011 |
30.9. 13:30 |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
18:13 | (12:11) |
1. liga starší dorostenci | | XCA016 |
30.9. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
Sokol Nové Veselí |
23:24 | (14:10) |
2. liga | | XED018 |
30.9. 14:00 |
SKKP Handball Brno B |
Házená Legata Hustopeče |
49:31 | (27:12) |
2. liga | | XCC007 |
30.9. 15:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Ostrava |
48:26 | (25:14) |
1. liga | | XAB018 |
30.9. 16:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
SKH Polanka n.O. |
28:27 | (12:17) |
1. liga | | XAB017 |
30.9. 16:00 |
Sokol Vršovice |
KH BEECH Vsetín |
26:33 | (13:20) |
1. liga | | XAB016 |
30.9. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
TJ JM Chodov |
27:19 | (8:8) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA015 |
30.9. 16:00 |
Jiskra Třeboň |
SKP Frýdek-Místek |
26:33 | (12:18) |
1. liga | | XAB014 |
30.9. 17:00 |
Tatran Litovel |
HBC Jičín B |
28:24 | (15:11) |
1. liga | | XAB015 |
30.9. 18:00 |
HC Zlín |
Sokol Šťáhlavy |
33:22 | (16:10) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA016 |
1.10. 11:00 |
Sokol Centrum Haná |
HBC Olomouc 1966 |
43:25 | (25:13) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA017 |
1.10. 12:00 |
Talent Plzeň |
HK Lovosice |
26:24 | (13:16) |
Liga Olomouckého kraje | 2. kolo | MOA005 |
1.10. 12:00 |
Házená Velká Bystřice A |
Házená Velká Bystřice B, Tatran Litovel A, Tatran Litovel B |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA014 |
1.10. 13:00 |
Házená Uničov |
Cement Hranice |
13:38 | (8:20) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA013 |
1.10. 13:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
Baník Most |
37:29 | (17:16) |
1. liga starší dorostenci | | XCA017 |
1.10. 14:00 |
Talent Plzeň |
HK Lovosice |
21:25 | (9:15) |
1. liga starší dorostenci | | XCA013 |
1.10. 15:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
Sokol Velké Meziříčí |
35:18 | (15:7) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA014 |
1.10. 15:00 |
HC Zubří |
HBC Jičín |
26:24 | (15:15) |
1. liga starší dorostenci | | XCA015 |
1.10. 16:00 |
HC Zlín |
SKP Frýdek-Místek |
35:32 | (20:14) |
2. liga | | XCC008 |
1.10. 16:00 |
SK Kuřim |
KH Vsetín |
38:21 | (15:12) |
2. liga | | XED013 |
1.10. 16:00 |
HBC Olomouc 1966 |
SK Kuřim |
37:37 | (17:15) |
2. liga | | XAE018 |
1.10. 17:00 |
Sokol Telnice |
Házená Legata Hustopeče |
46:26 | (20:11) |
1. liga starší dorostenci | | XCA014 |
1.10. 17:00 |
HC Zubří |
HBC Jičín |
31:30 | (16:13) |
2. liga | | XAE017 |
1.10. 18:00 |
SK Kuřim |
Sokol II Prostějov |
31:23 | (13:10) |
2. liga | | XAE014 |
1.10. 18:00 |
Tatran Litovel junioři |
Sokol Újezd u Brna |
33:38 | (19:18) |
2. liga | | XAE013 |
1.10. 18:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Velké Meziříčí |
29:23 | (14:14) |
Český pohár mužů | | XAG046 |
3.10. 18:00 |
TJ Náchod |
HK Lovosice |
25:31 | (14:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA012 |
4.10. 17:00 |
Házená Uničov |
TJ Senice n.H. |
14:18 | (8:8) |
Český pohár mužů | | XAG057 |
4.10. 17:30 |
TJ Rožnov p.R. |
KH Vsetín |
33:41 | (16:22) |
Český pohár mužů | | XAG044 |
4.10. 18:00 |
Lokomotiva Louny |
HBC Jičín |
21:33 | (11:15) |
Český pohár mužů | | XAG050 |
4.10. 18:00 |
SKH Polanka n.O. |
SKP Frýdek-Místek |
27:32 | (14:17) |
Český pohár mužů | | XAG056 |
4.10. 18:00 |
MHK Karviná |
HK Bystřice p.H. |
30:25 | (13:13) |
Český pohár mužů | | XAG045 |
4.10. 19:00 |
Sokol Úvaly |
Talent Plzeň |
22:38 | (10:21) |
Český pohár mužů | | XAG048 |
4.10. 19:00 |
Liberec Handball |
TJ JM Chodov |
36:34 | (19:15) |
Český pohár mužů | | XAG047 |
4.10. 19:00 |
Sokol Šťáhlavy |
Sokol Nové Veselí |
18:32 | (10:18) |
Český pohár mužů | | XAG051 |
4.10. 19:00 |
Sokol Újezd u Brna |
SHC Maloměřice |
24:33 | (12:16) |
Český pohár mužů | | XAG053 |
4.10. 19:00 |
Tatran Bohunice |
KH Kopřivnice |
26:34 | (9:20) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA015 |
6.10. 16:30 |
Cement Hranice |
SK Žeravice |
44:25 | (21:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA028 |
7.10. 09:00 |
HBC Olomouc 1966 |
SK Aktiv Olomouc |
27:2 | (11:2) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA031 |
7.10. 09:00 |
SK Žeravice |
Sokol Horka n.M. |
21:15 | (12:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA032 |
7.10. 10:15 |
Sokol Horka n.M. |
Házená Uničov |
17:23 | (7:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA029 |
7.10. 10:15 |
SK Aktiv Olomouc |
Tatran Litovel |
3:30 | (1:17) |
2. liga | | XCC010 |
7.10. 11:00 |
Sokol Ostrava |
Házená Velká Bystřice |
39:41 | (17:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA034 |
7.10. 11:00 |
Sokol Centrum Haná |
Sokol Čechy pod Kosířem |
33:7 | (15:3) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA033 |
7.10. 11:30 |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice |
21:17 | (14:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA030 |
7.10. 11:30 |
Tatran Litovel |
HBC Olomouc 1966 |
16:24 | (7:11) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA035 |
7.10. 12:15 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
TJ Senice n.H. |
9:34 | (5:17) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA021 |
7.10. 12:30 |
Sokol Nové Veselí |
Talent Plzeň |
23:36 | (9:20) |
2. liga | | XCC011 |
7.10. 13:00 |
HCB Karviná |
Tatran Litovel |
30:27 | (15:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA036 |
7.10. 13:30 |
TJ Senice n.H. |
Sokol Centrum Haná |
23:25 | (13:14) |
2. liga | | XED023 |
7.10. 14:00 |
Sokol Újezd u Brna |
SHC Maloměřice |
45:39 | (22:22) |
2. liga | | XED022 |
7.10. 14:00 |
Sokol Centrum Haná |
HK Ivančice |
37:44 | (19:24) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA019 |
7.10. 14:00 |
Baník Most |
Sokol Ostrava |
29:31 | (12:16) |
1. liga starší dorostenci | | XCA021 |
7.10. 14:30 |
Sokol Nové Veselí |
Talent Plzeň |
28:24 | (11:13) |
2. liga | | XED024 |
7.10. 15:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Tatran Litovel |
29:33 | (9:16) |
2. liga | | XAE020 |
7.10. 16:00 |
Sokol II Prostějov |
Sokol Telnice |
22:34 | (9:20) |
2. liga | | XAE024 |
7.10. 17:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Tatran Litovel junioři |
31:24 | (14:12) |
2. liga | | XAE019 |
7.10. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Házená Legata Hustopeče |
47:32 | (22:15) |
1. liga | | XAB022 |
7.10. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
TJ Dukla Praha |
21:27 | (11:12) |
2. liga | | XAE023 |
7.10. 18:00 |
Sokol Újezd u Brna |
SHC Maloměřice B |
33:22 | (13:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA019 |
7.10. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
SKH Polanka n.O. |
21:35 | (9:16) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA025 |
8.10. 09:00 |
SK HFP Prostějov |
Sokol Osek nad Bečvou |
14:12 | (8:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA026 |
8.10. 10:20 |
Sokol Osek nad Bečvou |
Cement Hranice |
20:10 | (10:6) |
2. liga | | XAE022 |
8.10. 10:30 |
Sokol Kostelec n.H. |
HK Ivančice |
28:26 | (12:12) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA024 |
8.10. 11:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
HC Zubří |
21:28 | (9:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA027 |
8.10. 11:40 |
Cement Hranice |
SK HFP Prostějov |
14:12 | (4:9) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA020 |
8.10. 12:00 |
HK Lovosice |
SKKP Handball Brno |
33:28 | (17:11) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA022 |
8.10. 12:00 |
SKP Frýdek-Místek |
TJ Dukla Praha |
24:25 | (12:16) |
1. liga starší dorostenci | | XCA024 |
8.10. 13:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
HC Zubří |
29:26 | (15:12) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA023 |
8.10. 13:00 |
HBC Jičín |
Jiskra Třeboň |
35:24 | (18:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA022 |
8.10. 14:00 |
SKP Frýdek-Místek |
TJ Dukla Praha |
28:21 | (15:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA020 |
8.10. 14:00 |
HK Lovosice |
SKKP Handball Brno |
29:28 | (16:16) |
1. liga | | XAB020 |
8.10. 15:00 |
KH BEECH Vsetín |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
34:29 | (20:11) |
2. liga | | XED021 |
8.10. 15:00 |
Sokol Juliánov |
Házená Uničov |
39:32 | (18:14) |
1. liga | | XAB019 |
8.10. 15:00 |
Tatran Bohunice |
SKH Polanka n.O. |
29:19 | (17:7) |
1. liga starší dorostenci | | XCA023 |
8.10. 15:00 |
HBC Jičín |
HC Zlín |
29:37 | (15:18) |
1. liga | | XAB024 |
8.10. 15:30 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
Tatran Litovel |
31:24 | (18:10) |
2. liga | | XED019 |
8.10. 16:00 |
SK Kuřim |
Házená Legata Hustopeče |
43:27 | (20:14) |
2. liga | | XCC009 |
8.10. 17:00 |
KH Vsetín |
Sokol Telnice |
25:39 | (7:16) |
2. liga | | XAE021 |
8.10. 17:00 |
Sokol Nové Bránice |
SK Kuřim |
25:36 | (11:21) |
1. liga | | XAB023 |
8.10. 17:00 |
HBC Jičín B |
HC Zlín |
42:31 | (21:17) |
1. liga | | XAB021 |
8.10. 17:00 |
TJ JM Chodov |
Sokol Vršovice |
26:22 | (11:13) |
Český pohár mužů | | XAG049 |
9.10. 19:30 |
HC Zlín |
SKKP Handball Brno |
15:35 | (6:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA013 |
11.10. 17:00 |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
30:28 | (19:13) |
Český pohár mužů | | XAG043 |
11.10. 18:00 |
Lokomotiva České Budějovice |
|
25:43 | (8:27) |
Český pohár mužů | | XAG054 |
11.10. 18:30 |
Fatra-Slavia Napajedla |
Cement Hranice |
21:35 | (9:16) |
Český pohár mužů | | XAG052 |
11.10. 19:00 |
HAOLK tým Velká Bystřice - Olomouc |
HCB Karviná |
20:33 | (10:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA022 |
14.10. 09:00 |
Tatran Litovel |
SK Žeravice |
35:33 | (17:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA023 |
14.10. 10:25 |
SK Žeravice |
Sokol Centrum Haná |
20:59 | (10:32) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA024 |
14.10. 11:50 |
Sokol Centrum Haná |
Tatran Litovel |
55:22 | (30:8) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA027 |
14.10. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
HBC Jičín |
33:25 | (14:7) |
2. liga | | XAE026 |
14.10. 13:00 |
SHC Maloměřice B |
HBC Olomouc 1966 |
28:30 | (14:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA043 |
14.10. 13:30 |
SK Aktiv Olomouc |
SK HFP Prostějov |
5:18 | (1:7) |
1. liga starší dorostenci | | XCA027 |
14.10. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
HBC Jičín |
29:21 | (14:13) |
2. liga | | XED029 |
14.10. 14:00 |
SKKP Handball Brno B |
Sokol Juliánov |
36:30 | (20:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA044 |
14.10. 14:45 |
SK Aktiv Olomouc |
TJ Senice n.H. |
3:36 | (2:22) |
2. liga | | XCC012 |
14.10. 15:00 |
Tatran Litovel |
KH Kopřivnice |
32:44 | (15:22) |
2. liga | | XED026 |
14.10. 15:00 |
SHC Maloměřice |
HBC Olomouc 1966 |
36:28 | (16:10) |
2. liga | | XED027 |
14.10. 15:00 |
HK Ivančice |
Sokol Újezd u Brna |
44:27 | (25:13) |
2. liga | | XCC013 |
14.10. 15:30 |
Házená Velká Bystřice |
HCB Karviná |
28:36 | (10:16) |
1. liga starší dorostenci | | XCA026 |
14.10. 16:00 |
HC Zlín |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
29:36 | (17:17) |
1. liga | | XAB027 |
14.10. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
HBC Jičín B |
37:32 | (18:18) |
1. liga | | XAB028 |
14.10. 16:00 |
Sokol Vršovice |
Sokol Šťáhlavy |
22:28 | (8:18) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA026 |
14.10. 16:00 |
Jiskra Třeboň |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
26:32 | (12:15) |
2. liga | | XAE027 |
14.10. 17:00 |
HK Ivančice |
Sokol Újezd u Brna |
25:40 | (11:19) |
1. liga | | XAB029 |
14.10. 17:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
TJ JM Chodov |
30:25 | (14:11) |
1. liga | | XAB025 |
14.10. 17:00 |
Tatran Litovel |
Tatran Bohunice |
28:24 | (11:14) |
1. liga | | XAB026 |
14.10. 18:00 |
HC Zlín |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
33:32 | (19:17) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA025 |
15.10. 09:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Velká Bystřice |
18:36 | (10:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA026 |
15.10. 10:30 |
Házená Velká Bystřice |
Cement Hranice |
42:34 | (19:17) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA020 |
15.10. 11:00 |
Házená Uničov |
Sokol Horka n.M. |
11:33 | (11:33) |
Liga Olomouckého kraje | 3. kolo | MOA011 |
15.10. 11:00 |
Tatran Litovel A |
Tatran Litovel B, Sokol Kostelec n.H., Sokol Osek nad Bečvou |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA030 |
15.10. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
HK Lovosice |
29:28 | (17:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA027 |
15.10. 12:00 |
Cement Hranice |
HBC Olomouc 1966 |
28:30 | (15:16) |
2. liga | | XED028 |
15.10. 13:00 |
Házená Uničov |
Sokol Centrum Haná |
25:44 | (12:21) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA028 |
15.10. 13:00 |
Talent Plzeň |
SKP Frýdek-Místek |
39:23 | (25:11) |
2. liga | | XED025 |
15.10. 14:00 |
Tatran Litovel |
SK Kuřim |
39:25 | (18:8) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA030 |
15.10. 14:00 |
Sokol Ostrava |
HK Lovosice |
36:37 | (20:16) |
1. liga starší dorostenci | | XCA028 |
15.10. 15:00 |
Talent Plzeň |
SKP Frýdek-Místek |
25:27 | (12:9) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA025 |
15.10. 15:00 |
HC Zubří |
Baník Most |
40:25 | (20:9) |
2. liga | | XAE030 |
15.10. 16:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Sokol II Prostějov |
23:32 | (13:13) |
2. liga | | XAE025 |
15.10. 16:00 |
Tatran Litovel junioři |
Sokol Velké Meziříčí |
38:28 | (19:12) |
1. liga | | XAB030 |
15.10. 16:30 |
SKH Polanka n.O. |
KH BEECH Vsetín |
30:34 | (17:19) |
1. liga starší dorostenci | | XCA025 |
15.10. 17:00 |
HC Zubří |
Sokol Velké Meziříčí |
29:18 | (15:12) |
2. liga | | XAE029 |
15.10. 17:00 |
Sokol Telnice |
Sokol Nové Bránice |
26:25 | (11:13) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA029 |
15.10. 17:00 |
SKKP Handball Brno |
Sokol Nové Veselí |
43:41 | (22:20) |
2. liga | | XAE028 |
15.10. 18:00 |
SK Kuřim |
Sokol Kostelec n.H. |
25:25 | (13:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA029 |
15.10. 19:00 |
SKKP Handball Brno |
Sokol Nové Veselí |
24:33 | (12:16) |
Český pohár mužů | | XAG042 |
18.10. 19:30 |
Jiskra Havlíčkův Brod |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
34:23 | (11:12) |
2. liga | | XED035 |
21.10. 09:00 |
HBC Olomouc 1966 |
HK Ivančice |
27:45 | (10:22) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA040 |
21.10. 09:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Centrum Haná |
27:26 | (14:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA041 |
21.10. 10:15 |
Sokol Centrum Haná |
SK Žeravice |
19:25 | (7:11) |
2. liga | | XED033 |
21.10. 10:30 |
Sokol Centrum Haná |
SKKP Handball Brno B |
41:31 | (19:13) |
1. liga | | XAB031 |
21.10. 11:00 |
Tatran Bohunice |
KH BEECH Vsetín |
31:38 | (15:18) |
2. liga | | XAE035 |
21.10. 11:00 |
HBC Olomouc 1966 |
HK Ivančice |
33:23 | (33:22) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA033 |
21.10. 11:00 |
SKP Frýdek-Místek |
SKKP Handball Brno |
31:30 | (13:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA042 |
21.10. 11:30 |
SK Žeravice |
Tatran Litovel |
17:17 | (10:13) |
Liga Olomouckého kraje | 4. kolo | MOA015 |
21.10. 12:00 |
Tatran Litovel A |
DHK Zora Olomouc A, DHK Zora Olomouc B, Tatran Litovel B, Sokol Čechy pod Kosířem |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA032 |
21.10. 12:30 |
Sokol Nové Veselí |
Sokol Ostrava |
26:26 | (10:10) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA046 |
21.10. 13:00 |
Cement Hranice |
Sokol Horka n.M. |
13:26 | (8:12) |
1. liga starší dorostenci | | XCA033 |
21.10. 13:00 |
SKP Frýdek-Místek |
SKKP Handball Brno |
30:29 | (14:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA047 |
21.10. 14:30 |
Sokol Horka n.M. |
HBC Olomouc 1966 |
12:18 | (3:9) |
1. liga starší dorostenci | | XCA032 |
21.10. 14:30 |
Sokol Nové Veselí |
SKH Polanka n.O. |
28:25 | (13:13) |
2. liga | | XCC016 |
21.10. 15:00 |
Tatran Litovel |
Házená Velká Bystřice |
35:29 | (16:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA037 |
21.10. 15:30 |
Sokol Osek nad Bečvou |
Házená Velká Bystřice |
10:22 | (4:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA048 |
21.10. 16:00 |
Cement Hranice |
Házená Uničov |
10:17 | (6:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA031 |
21.10. 16:00 |
Házená Velká Bystřice |
SK Žeravice |
39:27 | (20:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA038 |
21.10. 16:45 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Čechy pod Kosířem |
39:11 | (21:6) |
2. liga | | XAE031 |
21.10. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Sokol II Prostějov |
32:21 | (16:9) |
1. liga | | XAB036 |
21.10. 17:00 |
Tatran Litovel |
HC Zlín |
36:34 | (17:16) |
1. liga | | XAB033 |
21.10. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
33:24 | (15:16) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA039 |
21.10. 18:00 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
Sokol Osek nad Bečvou |
5:25 | (3:13) |
1. liga starší dorostenci | | XCA031 |
21.10. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
HK Lovosice |
28:36 | (15:18) |
2. liga | | XAE033 |
22.10. 10:30 |
Sokol Kostelec n.H. |
Sokol Telnice |
23:20 | (11:7) |
2. liga | | XCC014 |
22.10. 11:00 |
KH Kopřivnice |
KH Vsetín |
44:12 | (21:6) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA035 |
22.10. 11:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
TJ Dukla Praha |
25:31 | (14:13) |
2. liga | | XCC015 |
22.10. 12:00 |
Sokol Ostrava |
SK Kuřim |
33:30 | (15:15) |
2. liga | | XED034 |
22.10. 13:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Házená Uničov |
46:29 | (26:11) |
1. liga starší dorostenci | | XCA035 |
22.10. 13:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
TJ Dukla Praha |
23:24 | (9:13) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA034 |
22.10. 13:00 |
HBC Jičín |
Talent Plzeň |
26:35 | (14:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA028 |
22.10. 14:00 |
Cement Hranice |
Sokol Horka n.M. |
28:32 | (13:13) |
2. liga | | XAE034 |
22.10. 15:00 |
Sokol Újezd u Brna |
SK Kuřim |
34:29 | (21:14) |
2. liga | | XED036 |
22.10. 15:00 |
Tatran Litovel |
SHC Maloměřice |
48:27 | (24:13) |
2. liga | | XED032 |
22.10. 15:00 |
Sokol Juliánov |
Házená Legata Hustopeče |
40:31 | (22:14) |
1. liga starší dorostenci | | XCA034 |
22.10. 15:00 |
HBC Jičín |
Talent Plzeň |
27:36 | (10:20) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA031 |
22.10. 15:00 |
Baník Most |
HK Lovosice |
23:29 | (10:17) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA036 |
22.10. 15:00 |
HC Zubří |
Jiskra Třeboň |
36:20 | (16:11) |
1. liga | | XAB035 |
22.10. 15:30 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
TJ Dukla Praha |
25:24 | (10:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA029 |
22.10. 15:30 |
Sokol Horka n.M. |
Sokol Centrum Haná |
35:42 | (17:22) |
2. liga | | XAE036 |
22.10. 17:00 |
Tatran Litovel junioři |
SHC Maloměřice B |
25:22 | (12:10) |
2. liga | | XAE032 |
22.10. 17:00 |
Sokol Nové Bránice |
Házená Legata Hustopeče |
41:27 | (17:13) |
1. liga | | XAB034 |
22.10. 17:00 |
HBC Jičín B |
Sokol Vršovice |
30:27 | (20:15) |
1. liga | | XAB032 |
22.10. 17:00 |
TJ JM Chodov |
SKH Polanka n.O. |
44:29 | (23:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA030 |
22.10. 17:00 |
Sokol Centrum Haná |
Cement Hranice |
49:34 | (24:18) |
1. liga starší dorostenci | | XCA036 |
22.10. 17:00 |
HC Zubří |
HC Zlín |
31:21 | (16:13) |
Český pohár mužů | | XAG058 |
25.10. 17:30 |
SKKP Handball Brno |
KH Kopřivnice |
27:24 | (14:11) |
Český pohár mužů | | XAG061 |
25.10. 18:00 |
MHK Karviná |
HBC Jičín |
22:39 | (12:16) |
Český pohár mužů | | XAG060 |
25.10. 18:00 |
|
HCB Karviná |
32:33 | (17:15) |
Český pohár mužů | | XAG065 |
25.10. 18:00 |
HK Lovosice |
SKP Frýdek-Místek |
38:35 | (38:35) |
Český pohár mužů | | XAG064 |
25.10. 18:30 |
SHC Maloměřice |
Sokol Nové Veselí |
20:36 | (9:19) |
Český pohár mužů | | XAG062 |
25.10. 18:30 |
Cement Hranice |
Talent Plzeň |
23:30 | (9:15) |
Český pohár mužů | | XAG063 |
25.10. 19:00 |
Liberec Handball |
HC Zubří |
22:31 | (8:11) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA038 |
28.10. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
HC Zubří |
21:27 | (14:13) |
2. liga | | XAE037 |
28.10. 13:00 |
SHC Maloměřice B |
Sokol Velké Meziříčí |
22:34 | (5:12) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA039 |
28.10. 13:00 |
Talent Plzeň |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
34:20 | (17:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA038 |
28.10. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
HC Zubří |
26:18 | (14:8) |
2. liga | | XCC019 |
28.10. 14:00 |
Sokol Telnice |
Sokol Ostrava |
43:20 | (26:9) |
1. liga starší dorostenci | | XCA039 |
28.10. 15:00 |
Talent Plzeň |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
34:31 | (15:19) |
2. liga | | XED037 |
28.10. 15:00 |
SHC Maloměřice |
SK Kuřim |
32:39 | (21:23) |
2. liga | | XCC017 |
28.10. 15:30 |
Házená Velká Bystřice |
KH Kopřivnice |
20:46 | (13:23) |
2. liga | | XAE042 |
28.10. 16:00 |
Sokol II Prostějov |
Sokol Nové Bránice |
25:31 | (11:16) |
2. liga | | XAE038 |
28.10. 16:00 |
HK Ivančice |
Tatran Litovel junioři |
37:29 | (18:14) |
2. liga | | XAE039 |
28.10. 16:00 |
SK Kuřim |
HBC Olomouc 1966 |
22:35 | (11:21) |
1. liga | | XAB042 |
28.10. 16:00 |
KH BEECH Vsetín |
TJ JM Chodov |
32:29 | (19:15) |
1. liga | | XAB039 |
28.10. 16:00 |
Sokol Vršovice |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
25:19 | (13:9) |
1. liga | | XAB038 |
28.10. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
Tatran Litovel |
34:29 | (21:12) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA037 |
28.10. 16:00 |
Jiskra Třeboň |
Baník Most |
33:29 | (15:17) |
1. liga | | XAB040 |
28.10. 17:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
HBC Jičín B |
30:33 | (12:15) |
2. liga | | XCC018 |
28.10. 18:00 |
SK Kuřim |
HCB Karviná |
24:30 | (10:16) |
2. liga | | XED038 |
28.10. 18:00 |
HK Ivančice |
Tatran Litovel |
39:24 | (17:10) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA040 |
29.10. 10:00 |
SKKP Handball Brno |
HBC Jičín |
38:34 | (19:15) |
1. liga starší dorostenci | | XCA040 |
29.10. 12:00 |
SKKP Handball Brno |
HBC Jičín |
33:33 | (17:16) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA042 |
29.10. 12:00 |
HK Lovosice |
Sokol Nové Veselí |
35:25 | (19:10) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA041 |
29.10. 12:00 |
Sokol Ostrava |
SKP Frýdek-Místek |
26:32 | (12:19) |
2. liga | | XED039 |
29.10. 13:00 |
Házená Uničov |
HBC Olomouc 1966 |
36:38 | (16:19) |
1. liga starší dorostenci | | XCA042 |
29.10. 14:00 |
HK Lovosice |
Sokol Nové Veselí |
24:32 | (13:17) |
1. liga starší dorostenci | | XCA037 |
29.10. 14:00 |
HC Zlín |
Sokol Velké Meziříčí |
34:28 | (20:13) |
2. liga | | XED041 |
29.10. 14:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Sokol Centrum Haná |
30:50 | (13:21) |
2. liga | | XED040 |
29.10. 14:00 |
SKKP Handball Brno B |
Sokol Újezd u Brna |
48:40 | (23:17) |
1. liga starší dorostenci | | XCA041 |
29.10. 14:00 |
SKH Polanka n.O. |
SKP Frýdek-Místek |
35:33 | (19:18) |
2. liga | | XAE041 |
29.10. 16:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Sokol Kostelec n.H. |
25:35 | (15:17) |
1. liga | | XAB041 |
29.10. 16:30 |
SKH Polanka n.O. |
Sokol Šťáhlavy |
30:33 | (15:17) |
2. liga | | XAE040 |
29.10. 17:00 |
Sokol Telnice |
Sokol Újezd u Brna |
27:30 | (16:17) |
1. liga | | XAB037 |
29.10. 18:00 |
HC Zlín |
Tatran Bohunice |
34:23 | (17:11) |
Český pohár mužů | | XAG059 |
1.11. 19:00 |
Jiskra Havlíčkův Brod |
KH Vsetín |
22:36 | (10:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA037 |
4.11. 09:00 |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
22:31 | (9:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA038 |
4.11. 10:30 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Horka n.M. |
24:24 | (14:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA039 |
4.11. 12:00 |
Sokol Horka n.M. |
SK Žeravice |
38:21 | (20:11) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA049 |
4.11. 14:00 |
Házená Velká Bystřice |
Tatran Litovel |
22:22 | (14:15) |
2. liga | | XED016 |
4.11. 15:00 |
HK Ivančice |
Sokol Juliánov |
43:25 | (15:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA050 |
4.11. 15:15 |
Tatran Litovel |
Sokol Horka n.M. |
21:24 | (15:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA051 |
4.11. 16:30 |
Sokol Horka n.M. |
Házená Velká Bystřice |
23:19 | (13:10) |
2. liga | | XAE016 |
4.11. 17:00 |
HK Ivančice |
Sokol Nové Bránice |
32:29 | (15:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA056 |
5.11. 09:00 |
TJ Senice n.H. |
Sokol Osek nad Bečvou |
28:12 | (15:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA055 |
5.11. 10:15 |
TJ Senice n.H. |
Cement Hranice |
27:16 | (15:7) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA040 |
5.11. 13:30 |
Sokol Centrum Haná |
Házená Uničov |
46:15 | (22:4) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA041 |
5.11. 15:00 |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice |
21:41 | (16:16) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA045 |
5.11. 15:30 |
Tatran Litovel |
Cement Hranice |
41:28 | (20:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA042 |
5.11. 16:30 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Centrum Haná |
25:28 | (9:15) |
1. liga | | XAB054 |
5.11. 17:00 |
TJ JM Chodov |
Sokol Šťáhlavy |
28:20 | (14:9) |
1. liga | | XAB013 |
5.11. 19:30 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
Tatran Bohunice |
28:26 | (15:9) |
Český pohár mužů | | XAG068 |
8.11. 17:30 |
SKKP Handball Brno |
Sokol Nové Veselí |
30:22 | (16:12) |
Český pohár mužů | | XAG067 |
8.11. 18:00 |
HCB Karviná |
Talent Plzeň |
35:30 | (19:14) |
Český pohár mužů | | XAG069 |
8.11. 18:30 |
HK Lovosice |
HBC Jičín |
35:33 | (35:33) |
Český pohár mužů | | XAG066 |
8.11. 18:30 |
KH Vsetín |
HC Zubří |
27:36 | (12:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA058 |
11.11. 09:00 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
Házená Uničov |
5:31 | (4:11) |
Liga Olomouckého kraje | 5. kolo | MOA019 |
11.11. 09:00 |
SK Žeravice |
Tatran Litovel A, Tatran Litovel B, Cement Hranice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA059 |
11.11. 10:15 |
Házená Uničov |
SK Aktiv Olomouc |
29:3 | (13:1) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA060 |
11.11. 11:30 |
SK Aktiv Olomouc |
Sokol Čechy pod Kosířem |
13:20 | (7:11) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA044 |
11.11. 12:00 |
SKP Frýdek-Místek |
HK Lovosice |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA048 |
11.11. 12:00 |
Jiskra Třeboň |
TJ Dukla Praha |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA044 |
11.11. 14:00 |
SKP Frýdek-Místek |
HK Lovosice |
| |
2. liga | | XCC021 |
11.11. 15:00 |
Tatran Litovel |
SK Kuřim |
36:28 | (16:14) |
2. liga | | XED046 |
11.11. 15:00 |
HBC Olomouc 1966 |
SKKP Handball Brno B |
29:39 | (12:19) |
2. liga | | XAE048 |
11.11. 16:00 |
SHC Maloměřice B |
HK Ivančice |
41:34 | (22:19) |
2. liga | | XAE046 |
11.11. 17:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Telnice |
32:22 | (15:11) |
2. liga | | XAE043 |
11.11. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Sokol Nové Bránice |
40:26 | (18:11) |
1. liga | | XAB047 |
11.11. 17:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Vršovice |
31:22 | (16:12) |
2. liga | | XED048 |
11.11. 18:00 |
SHC Maloměřice |
HK Ivančice |
22:48 | (8:21) |
1. liga starší dorostenci | | XCA043 |
11.11. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Sokol Nové Veselí |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA034 |
12.11. 09:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
36:13 | (19:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA035 |
12.11. 10:30 |
Házená Uničov |
Tatran Litovel |
13:38 | (6:18) |
1. liga | | XAB043 |
12.11. 11:00 |
Tatran Bohunice |
TJ JM Chodov |
27:30 | (17:16) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA052 |
12.11. 11:00 |
SK HFP Prostějov |
HBC Olomouc 1966 |
8:23 | (2:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA036 |
12.11. 12:00 |
Tatran Litovel |
HBC Olomouc 1966 |
29:28 | (16:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA053 |
12.11. 12:30 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Centrum Haná |
20:21 | (11:9) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA046 |
12.11. 12:30 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
SKKP Handball Brno |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA045 |
12.11. 13:00 |
HBC Jičín |
Sokol Ostrava |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA054 |
12.11. 14:00 |
SK HFP Prostějov |
SK Žeravice |
8:14 | (3:7) |
1. liga starší dorostenci | | XCA046 |
12.11. 14:30 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
SKKP Handball Brno |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA045 |
12.11. 15:00 |
HBC Jičín |
SKH Polanka n.O. |
| |
2. liga | | XED047 |
12.11. 15:00 |
Tatran Litovel |
Házená Uničov |
44:18 | (20:9) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA043 |
12.11. 15:00 |
Baník Most |
Sokol Nové Veselí |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA047 |
12.11. 15:00 |
HC Zubří |
Talent Plzeň |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA048 |
12.11. 16:00 |
HC Zlín |
TJ Dukla Praha |
| |
2. liga | | XCC020 |
12.11. 16:00 |
HCB Karviná |
Sokol Telnice |
26:23 | (9:10) |
2. liga | | XED045 |
12.11. 16:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Házená Legata Hustopeče |
35:30 | (20:17) |
2. liga | | XED043 |
12.11. 16:00 |
SK Kuřim |
Sokol Juliánov |
30:29 | (14:16) |
2. liga | | XAE044 |
12.11. 16:30 |
Sokol Kostelec n.H. |
Sokol II Prostějov |
31:23 | (13:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA047 |
12.11. 17:00 |
HC Zubří |
Talent Plzeň |
| |
2. liga | | XAE047 |
12.11. 17:00 |
Tatran Litovel junioři |
SK Kuřim |
32:26 | (17:12) |
1. liga | | XAB045 |
12.11. 17:00 |
HBC Jičín B |
SKH Polanka n.O. |
36:22 | (20:12) |
1. liga | | XAB046 |
12.11. 17:00 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
36:17 | (17:11) |
1. liga | | XAB044 |
12.11. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
KH BEECH Vsetín |
30:27 | (18:12) |
2. liga | | XAE045 |
12.11. 18:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Házená Legata Hustopeče |
35:21 | (18:9) |
1. liga | | XAB048 |
12.11. 18:00 |
HC Zlín |
TJ Dukla Praha |
31:39 | (14:19) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA050 |
17.11. 14:00 |
Jiskra Třeboň |
Talent Plzeň |
| |
1. liga | | XAB050 |
18.11. 12:00 |
Sokol Vršovice |
HC Zlín |
33:29 | (17:16) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA049 |
18.11. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
Baník Most |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA054 |
18.11. 12:30 |
Sokol Nové Veselí |
SKP Frýdek-Místek |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA067 |
18.11. 13:30 |
Sokol Osek nad Bečvou |
SK Žeravice |
18:30 | (7:17) |
1. liga starší dorostenci | | XCA049 |
18.11. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
Sokol Velké Meziříčí |
| |
2. liga | | XED052 |
18.11. 14:30 |
Házená Legata Hustopeče |
HBC Olomouc 1966 |
32:32 | (14:14) |
1. liga starší dorostenci | | XCA054 |
18.11. 14:30 |
Sokol Nové Veselí |
SKP Frýdek-Místek |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA068 |
18.11. 14:45 |
SK Žeravice |
SK Aktiv Olomouc |
28:9 | (16:5) |
1. liga | | XAB051 |
18.11. 16:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
Tatran Litovel |
35:37 | (18:18) |
1. liga | | XAB049 |
18.11. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
Tatran Bohunice |
37:27 | (16:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA069 |
18.11. 16:00 |
SK Aktiv Olomouc |
Sokol Osek nad Bečvou |
12:31 | (8:17) |
2. liga | | XAE052 |
18.11. 16:30 |
Házená Legata Hustopeče |
HBC Olomouc 1966 |
28:34 | (11:17) |
2. liga | | XAE049 |
18.11. 17:00 |
HK Ivančice |
Sokol Velké Meziříčí |
32:25 | (16:10) |
2. liga | | XAE053 |
18.11. 17:00 |
Sokol II Prostějov |
Sokol Újezd u Brna |
22:28 | (9:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA064 |
19.11. 09:00 |
Sokol Centrum Haná |
Sokol Horka n.M. |
30:27 | (15:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA046 |
19.11. 09:30 |
Sokol Horka n.M. |
Tatran Litovel |
30:37 | (15:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA049 |
19.11. 10:00 |
Házená Uničov |
Cement Hranice |
13:29 | (4:17) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA051 |
19.11. 10:00 |
SKKP Handball Brno |
HC Zubří |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA065 |
19.11. 10:15 |
Sokol Centrum Haná |
Cement Hranice |
28:10 | (12:5) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA047 |
19.11. 10:55 |
Tatran Litovel |
Házená Velká Bystřice |
25:40 | (14:25) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA061 |
19.11. 11:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
23:6 | (12:3) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA050 |
19.11. 11:30 |
Cement Hranice |
SK Žeravice |
33:23 | (13:13) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA053 |
19.11. 12:00 |
HK Lovosice |
HBC Jičín |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA051 |
19.11. 12:00 |
SKKP Handball Brno |
HC Zubří |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA052 |
19.11. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA062 |
19.11. 12:15 |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice |
13:26 | (7:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA048 |
19.11. 12:20 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Horka n.M. |
39:31 | (17:12) |
2. liga | | XCC024 |
19.11. 13:00 |
KH Vsetín |
Sokol Ostrava |
21:22 | (9:10) |
2. liga | | XED049 |
19.11. 13:00 |
HK Ivančice |
SK Kuřim |
41:26 | (20:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA051 |
19.11. 13:00 |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
24:23 | (10:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA063 |
19.11. 13:30 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
36:5 | (15:2) |
2. liga | | XED051 |
19.11. 14:00 |
SKKP Handball Brno B |
Tatran Litovel |
38:36 | (17:17) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA052 |
19.11. 14:00 |
Sokol Ostrava |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA053 |
19.11. 14:00 |
HK Lovosice |
HBC Jičín |
| |
2. liga | | XCC023 |
19.11. 15:00 |
Sokol Telnice |
Tatran Litovel |
34:28 | (17:14) |
2. liga | | XAE054 |
19.11. 15:00 |
Sokol Nové Bránice |
Sokol Kostelec n.H. |
32:27 | (13:15) |
1. liga | | XAB053 |
19.11. 15:00 |
KH BEECH Vsetín |
HBC Jičín B |
27:26 | (15:11) |
2. liga | | XED050 |
19.11. 15:00 |
Házená Uničov |
SHC Maloměřice |
28:40 | (14:21) |
2. liga | | XCC022 |
19.11. 16:00 |
SK Kuřim |
Házená Velká Bystřice |
27:32 | (13:17) |
1. liga starší dorostenci | | XCA050 |
19.11. 16:00 |
Talent Plzeň |
HC Zlín |
| |
1. liga | | XAB052 |
19.11. 16:30 |
SKH Polanka n.O. |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
29:23 | (15:8) |
2. liga | | XAE051 |
19.11. 17:00 |
Sokol Telnice |
Tatran Litovel junioři |
32:37 | (18:20) |
2. liga | | XED054 |
19.11. 17:00 |
Sokol Juliánov |
Sokol Centrum Haná |
35:46 | (18:22) |
2. liga | | XAE050 |
19.11. 18:00 |
SK Kuřim |
SHC Maloměřice B |
28:24 | (15:14) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA031 |
25.11. 08:00 |
Sparta Kutná Hora |
HBC Jičín |
10:27 | (7:14) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA041 |
25.11. 08:30 |
SK Žeravice |
TJ Holešov |
19:13 | (11:8) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA032 |
25.11. 08:55 |
Sokol Kobylisy |
ELP Jablonec n.N. |
6:29 | (1:15) |
2. liga | | XED059 |
25.11. 09:00 |
SHC Maloměřice |
SKKP Handball Brno B |
34:53 | (19:22) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA071 |
25.11. 09:00 |
Sokol Juliánov |
Sokol Velké Meziříčí |
10:35 | (4:19) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA021 |
25.11. 09:00 |
Lokomotiva Vršovice |
Sokol Úvaly |
5:28 | (2:14) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA042 |
25.11. 09:25 |
Cement Hranice |
SKKP Handball Brno |
27:23 | (13:14) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA033 |
25.11. 09:50 |
Sokol Šťáhlavy |
Sparta Kutná Hora |
16:16 | (7:9) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA072 |
25.11. 09:55 |
HBC Olomouc 1966 |
KH Kopřivnice |
19:18 | (7:9) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA022 |
25.11. 09:55 |
Baník Most |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
16:31 | (8:14) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA043 |
25.11. 10:20 |
HCB Karviná |
SK Žeravice |
25:13 | (13:9) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA034 |
25.11. 10:45 |
HBC Jičín |
Sokol Kobylisy |
42:9 | (16:4) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA073 |
25.11. 10:50 |
SKH Polanka n.O. |
Sokol Juliánov |
32:15 | (14:8) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA023 |
25.11. 10:50 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
Lokomotiva Vršovice |
15:19 | (7:12) |
2. liga | | XAE059 |
25.11. 11:00 |
SHC Maloměřice B |
Sokol Telnice |
31:19 | (12:11) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA044 |
25.11. 11:15 |
TJ Holešov |
Cement Hranice |
21:26 | (10:14) |
Liga Olomouckého kraje | 6. kolo | MOA023 |
25.11. 11:30 |
Tatran Litovel A |
Tatran Litovel B, Házená Uničov, SK Aktiv Olomouc |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA035 |
25.11. 11:40 |
ELP Jablonec n.N. |
Sokol Šťáhlavy |
17:22 | (8:13) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA074 |
25.11. 11:45 |
Sokol Velké Meziříčí |
HBC Olomouc 1966 |
24:15 | (14:8) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA024 |
25.11. 11:45 |
Sokol Úvaly |
Baník Most |
35:11 | (18:4) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA060 |
25.11. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
Talent Plzeň |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA045 |
25.11. 12:10 |
SKKP Handball Brno |
HCB Karviná |
13:23 | (4:9) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA036 |
25.11. 12:35 |
Sparta Kutná Hora |
Sokol Kobylisy |
28:3 | (14:1) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA075 |
25.11. 12:40 |
KH Kopřivnice |
SKH Polanka n.O. |
18:15 | (7:5) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA025 |
25.11. 12:40 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
31:13 | (16:7) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA046 |
25.11. 13:05 |
SK Žeravice |
Cement Hranice |
21:31 | (8:16) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA026 |
25.11. 13:25 |
Lokomotiva Vršovice |
Baník Most |
27:15 | (14:10) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA037 |
25.11. 13:30 |
HBC Jičín |
ELP Jablonec n.N. |
24:10 | (11:4) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA076 |
25.11. 13:35 |
Sokol Juliánov |
HBC Olomouc 1966 |
19:20 | (11:8) |
1. liga starší dorostenci | | XCA060 |
25.11. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
Talent Plzeň |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA047 |
25.11. 14:00 |
TJ Holešov |
SKKP Handball Brno |
21:21 | (12:8) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA038 |
25.11. 14:25 |
Sokol Kobylisy |
Sokol Šťáhlavy |
5:40 | (2:21) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA077 |
25.11. 14:30 |
Sokol Velké Meziříčí |
KH Kopřivnice |
20:14 | (10:6) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA027 |
25.11. 14:30 |
Sokol Úvaly |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
21:21 | (9:14) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA048 |
25.11. 14:55 |
Cement Hranice |
HCB Karviná |
22:29 | (10:16) |
2. liga | | XED058 |
25.11. 15:00 |
Tatran Litovel |
Házená Legata Hustopeče |
40:22 | (21:13) |
2. liga | | XED060 |
25.11. 15:00 |
HK Ivančice |
Házená Uničov |
50:29 | (26:16) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA039 |
25.11. 15:20 |
ELP Jablonec n.N. |
Sparta Kutná Hora |
11:10 | (3:6) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA078 |
25.11. 15:25 |
HBC Olomouc 1966 |
SKH Polanka n.O. |
19:21 | (9:12) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA028 |
25.11. 15:25 |
Baník Most |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
16:26 | (6:14) |
2. liga | | XCC026 |
25.11. 15:30 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Telnice |
35:33 | (20:17) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA049 |
25.11. 15:50 |
SKKP Handball Brno |
SK Žeravice |
19:21 | (9:11) |
1. liga | | XAB060 |
25.11. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
Sokol Vršovice |
39:31 | (18:15) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA059 |
25.11. 16:00 |
Jiskra Třeboň |
SKKP Handball Brno |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA040 |
25.11. 16:15 |
Sokol Šťáhlavy |
HBC Jičín |
18:21 | (8:9) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA079 |
25.11. 16:20 |
KH Kopřivnice |
Sokol Juliánov |
27:14 | (9:9) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA029 |
25.11. 16:20 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Lokomotiva Vršovice |
33:17 | (12:10) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA050 |
25.11. 16:45 |
HCB Karviná |
TJ Holešov |
35:20 | (20:8) |
2. liga | | XAE057 |
25.11. 17:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol II Prostějov |
33:26 | (19:11) |
2. liga | | XAE060 |
25.11. 17:00 |
HK Ivančice |
SK Kuřim |
31:27 | (16:12) |
1. liga | | XAB058 |
25.11. 17:00 |
Tatran Litovel |
SKH Polanka n.O. |
35:24 | (17:13) |
2. liga | | XAE055 |
25.11. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Sokol Kostelec n.H. |
32:30 | (15:17) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA080 |
25.11. 17:15 |
SKH Polanka n.O. |
Sokol Velké Meziříčí |
17:23 | (7:11) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA030 |
25.11. 17:15 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
Sokol Úvaly |
13:27 | (4:12) |
1. liga starší dorostenci | | XCA055 |
25.11. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
SKP Frýdek-Místek |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA051 |
26.11. 08:30 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Ostrava |
29:12 | (16:9) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA001 |
26.11. 08:30 |
HC Zubří |
HC Nový Jičín |
15:11 | (7:4) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA011 |
26.11. 08:30 |
Jiskra Havlíčkův Brod |
Jiskra Zruč n.S. |
27:24 | (14:13) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA061 |
26.11. 08:45 |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
Sokol Vršovice |
18:24 | (8:11) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA052 |
26.11. 09:25 |
SHC Maloměřice |
Sokol Telnice |
20:43 | (12:21) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA012 |
26.11. 09:25 |
Jiskra Třeboň |
Lokomotiva Louny |
19:14 | (11:8) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA002 |
26.11. 09:30 |
Házená Uničov |
Tatran Litovel |
8:25 | (4:12) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA062 |
26.11. 09:40 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Házená Mělník |
27:17 | (14:6) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA053 |
26.11. 10:20 |
Sokol Nové Veselí |
Házená Velká Bystřice |
18:24 | (9:14) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA013 |
26.11. 10:20 |
Sokol Újezd u Brna |
Jiskra Havlíčkův Brod |
23:13 | (11:8) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA003 |
26.11. 10:30 |
SK Kuřim |
HC Zubří |
10:12 | (6:6) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA063 |
26.11. 10:35 |
Sokol Bělá p.B. |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
0:10 | |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA054 |
26.11. 11:15 |
Sokol Ostrava |
SHC Maloměřice |
34:19 | (19:7) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA014 |
26.11. 11:15 |
Jiskra Zruč n.S. |
Jiskra Třeboň |
22:28 | (9:13) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA004 |
26.11. 11:30 |
HC Nový Jičín |
Házená Uničov |
13:7 | (4:5) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA064 |
26.11. 11:30 |
Sokol Vršovice |
HK Slavia VŠ Plzeň |
20:26 | (8:13) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA055 |
26.11. 12:10 |
Sokol Telnice |
Sokol Nové Veselí |
23:24 | (11:14) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA015 |
26.11. 12:10 |
Lokomotiva Louny |
Sokol Újezd u Brna |
15:25 | (9:15) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA065 |
26.11. 12:25 |
Házená Mělník |
Sokol Bělá p.B. |
10:0 | |
1. liga mladší dorostenci | | XEA057 |
26.11. 12:30 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
HK Lovosice |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA005 |
26.11. 12:30 |
Tatran Litovel |
SK Kuřim |
22:15 | (14:7) |
2. liga | | XED056 |
26.11. 13:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol Juliánov |
33:33 | (15:19) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA056 |
26.11. 13:00 |
HBC Jičín |
Sokol Nové Veselí |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA056 |
26.11. 13:05 |
Házená Velká Bystřice |
SHC Maloměřice |
42:17 | (23:8) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA016 |
26.11. 13:05 |
Jiskra Havlíčkův Brod |
Jiskra Třeboň |
13:23 | (10:12) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA066 |
26.11. 13:20 |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
HK Slavia VŠ Plzeň |
13:18 | (7:10) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA006 |
26.11. 13:30 |
HC Zubří |
Házená Uničov |
34:8 | (14:4) |
2. liga | | XCC025 |
26.11. 14:00 |
HCB Karviná |
KH Vsetín |
34:22 | (18:7) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA057 |
26.11. 14:00 |
Sokol Ostrava |
Sokol Telnice |
20:24 | (11:12) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA017 |
26.11. 14:00 |
Jiskra Zruč n.S. |
Lokomotiva Louny |
32:19 | (16:12) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA067 |
26.11. 14:15 |
Sokol Vršovice |
Házená Mělník |
29:20 | (13:8) |
1. liga starší dorostenci | | XCA057 |
26.11. 14:30 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
HK Lovosice |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA007 |
26.11. 14:30 |
HC Nový Jičín |
Tatran Litovel |
18:24 | (6:13) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA058 |
26.11. 14:55 |
SHC Maloměřice |
Sokol Nové Veselí |
18:35 | (11:19) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA018 |
26.11. 14:55 |
Jiskra Třeboň |
Sokol Újezd u Brna |
19:20 | (6:11) |
1. liga starší dorostenci | | XCA056 |
26.11. 15:00 |
HBC Jičín |
Sokol Nové Veselí |
| |
2. liga | | XAE056 |
26.11. 15:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol Nové Bránice |
39:31 | (23:16) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA058 |
26.11. 15:00 |
HC Zubří |
Sokol Ostrava |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA068 |
26.11. 15:10 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Sokol Bělá p.B. |
10:0 | |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA008 |
26.11. 15:30 |
Házená Uničov |
SK Kuřim |
3:23 | (0:14) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA059 |
26.11. 15:50 |
Sokol Telnice |
Házená Velká Bystřice |
14:32 | (6:18) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA019 |
26.11. 15:50 |
Lokomotiva Louny |
Jiskra Havlíčkův Brod |
18:22 | (7:14) |
2. liga | | XAE058 |
26.11. 16:00 |
Tatran Litovel junioři |
Házená Legata Hustopeče |
39:29 | (16:14) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA055 |
26.11. 16:00 |
Baník Most |
SKP Frýdek-Místek |
| |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA069 |
26.11. 16:05 |
Házená Mělník |
Spartak MAS Sezimovo Ústí |
17:21 | (10:8) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA009 |
26.11. 16:30 |
Tatran Litovel |
HC Zubří |
12:23 | (5:12) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA060 |
26.11. 16:45 |
Sokol Nové Veselí |
Sokol Ostrava |
28:15 | (15:9) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA020 |
26.11. 16:45 |
Sokol Újezd u Brna |
Jiskra Zruč n.S. |
25:22 | (16:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA058 |
26.11. 17:00 |
HC Zubří |
SKH Polanka n.O. |
| |
1. liga | | XAB057 |
26.11. 17:00 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
KH BEECH Vsetín |
26:22 | (14:12) |
1. liga | | XAB056 |
26.11. 17:00 |
HBC Jičín B |
TJ JM Chodov |
34:26 | (16:16) |
1. liga | | XAB055 |
26.11. 17:00 |
Tatran Bohunice |
Sokol Šťáhlavy |
35:25 | (16:13) |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA070 |
26.11. 17:00 |
Sokol Bělá p.B. |
Sokol Vršovice |
0:10 | |
Kvalifikace do Žákovské ligy | | XGA010 |
26.11. 17:30 |
SK Kuřim |
HC Nový Jičín |
18:20 | (7:12) |
2. liga | | XED055 |
26.11. 18:00 |
SK Kuřim |
Sokol Centrum Haná |
38:44 | (16:20) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA082 |
30.11. 16:30 |
Sokol Centrum Haná |
Házená Velká Bystřice |
27:30 | (14:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA084 |
2.12. 09:00 |
Sokol Centrum Haná |
SK Aktiv Olomouc |
32:8 | (19:2) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA073 |
2.12. 09:30 |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
14:23 | (9:10) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA062 |
2.12. 09:30 |
SKKP Handball Brno |
TJ Dukla Praha |
| |
2. liga | | XAE066 |
2.12. 10:30 |
Sokol Kostelec n.H. |
Sokol Újezd u Brna |
32:32 | (14:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA076 |
2.12. 10:30 |
Házená Uničov |
Tatran Litovel |
16:13 | (5:8) |
1. liga starší dorostenci | | XCA062 |
2.12. 11:30 |
SKKP Handball Brno |
TJ Dukla Praha |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA077 |
2.12. 11:45 |
Tatran Litovel |
Sokol Osek nad Bečvou |
30:4 | (14:3) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA078 |
2.12. 13:00 |
Sokol Osek nad Bečvou |
Házená Uničov |
10:14 | (6:8) |
2. liga | | XED061 |
2.12. 15:00 |
Házená Uničov |
SK Kuřim |
26:30 | (12:18) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA065 |
2.12. 15:00 |
Sokol Nové Veselí |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
2. liga | | XAE064 |
2.12. 16:00 |
Sokol II Prostějov |
Tatran Litovel junioři |
23:34 | (9:17) |
1. liga | | XAB062 |
2.12. 16:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
TJ Dukla Praha |
25:29 | (11:11) |
1. liga | | XAB061 |
2.12. 16:00 |
Sokol Vršovice |
Tatran Bohunice |
22:24 | (11:13) |
1. liga starší dorostenci | | XCA065 |
2.12. 17:00 |
Sokol Nové Veselí |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
2. liga | | XAE065 |
2.12. 18:00 |
Sokol Nové Bránice |
HBC Olomouc 1966 |
29:31 | (17:17) |
1. liga starší dorostenci | | XCA061 |
3.12. 11:00 |
Talent Plzeň |
Sokol Velké Meziříčí |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA066 |
3.12. 12:00 |
SKP Frýdek-Místek |
HBC Jičín |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA064 |
3.12. 12:00 |
HK Lovosice |
HC Zubří |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA063 |
3.12. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
HC Zlín |
| |
2. liga | | XED066 |
3.12. 12:30 |
Sokol Centrum Haná |
Sokol Újezd u Brna |
50:28 | (26:13) |
2. liga | | XED065 |
3.12. 13:00 |
Sokol Juliánov |
HBC Olomouc 1966 |
40:27 | (21:9) |
2. liga | | XCC028 |
3.12. 14:00 |
KH Vsetín |
Tatran Litovel |
29:28 | (17:14) |
2. liga | | XED062 |
3.12. 14:00 |
SKKP Handball Brno B |
HK Ivančice |
30:39 | (15:19) |
2. liga | | XED063 |
3.12. 14:00 |
Házená Legata Hustopeče |
SHC Maloměřice |
37:46 | (20:20) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA079 |
3.12. 14:00 |
Sokol Horka n.M. |
TJ Senice n.H. |
24:27 | (13:12) |
1. liga starší dorostenci | | XCA066 |
3.12. 14:00 |
SKP Frýdek-Místek |
HBC Jičín |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA063 |
3.12. 14:00 |
Sokol Ostrava |
Jiskra Třeboň |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA064 |
3.12. 14:00 |
HK Lovosice |
HC Zubří |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA080 |
3.12. 15:15 |
Sokol Horka n.M. |
Sokol Čechy pod Kosířem |
25:6 | (14:2) |
2. liga | | XCC027 |
3.12. 16:00 |
SK Kuřim |
KH Kopřivnice |
24:43 | (12:22) |
2. liga | | XAE063 |
3.12. 16:00 |
Házená Legata Hustopeče |
SHC Maloměřice B |
24:28 | (24:28) |
1. liga | | XAB064 |
3.12. 16:00 |
KH BEECH Vsetín |
Tatran Litovel |
21:25 | (10:14) |
1. liga | | XAB063 |
3.12. 16:30 |
SKH Polanka n.O. |
HC Zlín |
31:27 | (13:13) |
2. liga | | XAE062 |
3.12. 17:00 |
Sokol Telnice |
HK Ivančice |
33:31 | (17:15) |
1. liga | | XAB065 |
3.12. 17:00 |
TJ JM Chodov |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
25:28 | (12:15) |
1. liga | | XAB066 |
3.12. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
HBC Jičín B |
25:26 | (13:14) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA061 |
3.12. 17:00 |
Talent Plzeň |
Baník Most |
| |
2. liga | | XAE061 |
3.12. 18:00 |
SK Kuřim |
Sokol Velké Meziříčí |
26:29 | (12:16) |
Český pohár mužů | | XAG071 |
6.12. 18:00 |
HC Zubří |
HK Lovosice |
27:25 | (11:12) |
Žákovská liga | | XGB001 |
9.12. 08:30 |
SKP Frýdek-Místek |
HCB Karviná |
21:14 | (12:8) |
Žákovská liga | | XGB011 |
9.12. 08:30 |
Lokomotiva České Budějovice |
Jiskra Třeboň |
26:18 | (13:11) |
Žákovská liga | | XGB021 |
9.12. 08:30 |
HC Zlín |
HK Ivančice |
23:18 | (12:11) |
Žákovská liga | | XGB031 |
9.12. 08:30 |
Talent Plzeň |
HK Slavia VŠ Plzeň |
31:14 | (15:10) |
Žákovská liga | | XGB041 |
9.12. 08:45 |
Liberec Handball |
HBC Jičín |
21:23 | (7:8) |
Žákovská liga | | XGB002 |
9.12. 09:25 |
HC Zubří |
Házená Velká Bystřice |
11:17 | (7:8) |
Žákovská liga | | XGB012 |
9.12. 09:25 |
TJ JM Chodov |
Sokol Velké Meziříčí |
16:23 | (9:11) |
Žákovská liga | | XGB022 |
9.12. 09:25 |
Tatran Litovel |
Sokol Nové Veselí |
14:27 | (10:16) |
Žákovská liga | | XGB032 |
9.12. 09:25 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Lions Hostivice |
13:32 | (4:16) |
Žákovská liga | | XGB042 |
9.12. 09:40 |
Sokol Úvaly |
TJ Náchod |
15:20 | (5:10) |
Žákovská liga | | XGB003 |
9.12. 10:20 |
Sokol Centrum Haná |
SKP Frýdek-Místek |
22:24 | (9:12) |
Žákovská liga | | XGB013 |
9.12. 10:20 |
HK Lovosice |
Lokomotiva České Budějovice |
15:19 | (11:11) |
Žákovská liga | | XGB023 |
9.12. 10:20 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
HC Zlín |
20:21 | (10:10) |
Žákovská liga | | XGB033 |
9.12. 10:20 |
TJ Dukla Praha |
Talent Plzeň |
14:19 | (4:8) |
Žákovská liga | | XGB043 |
9.12. 10:35 |
Sokol Újezd u Brna |
Liberec Handball |
13:16 | (5:8) |
Žákovská liga | | XGB004 |
9.12. 11:15 |
HCB Karviná |
HC Zubří |
15:20 | (4:9) |
Žákovská liga | | XGB014 |
9.12. 11:15 |
Jiskra Třeboň |
TJ JM Chodov |
21:19 | (11:10) |
Žákovská liga | | XGB024 |
9.12. 11:15 |
HK Ivančice |
Tatran Litovel |
18:20 | (10:11) |
Žákovská liga | | XGB034 |
9.12. 11:15 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
24:27 | (12:13) |
Žákovská liga | | XGB044 |
9.12. 11:30 |
HBC Jičín |
Sokol Úvaly |
22:27 | (10:14) |
Žákovská liga | | XGB005 |
9.12. 12:10 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Centrum Haná |
21:17 | (10:6) |
Žákovská liga | | XGB015 |
9.12. 12:10 |
Sokol Velké Meziříčí |
HK Lovosice |
13:26 | (7:13) |
Žákovská liga | | XGB025 |
9.12. 12:10 |
Sokol Nové Veselí |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
20:28 | (11:17) |
Žákovská liga | | XGB035 |
9.12. 12:10 |
Lions Hostivice |
TJ Dukla Praha |
18:21 | (10:13) |
Žákovská liga | | XGB045 |
9.12. 12:25 |
TJ Náchod |
Sokol Újezd u Brna |
23:17 | (9:9) |
Žákovská liga | | XGB006 |
9.12. 13:05 |
SKP Frýdek-Místek |
HC Zubří |
23:13 | (7:5) |
Žákovská liga | | XGB016 |
9.12. 13:05 |
Lokomotiva České Budějovice |
TJ JM Chodov |
29:18 | (14:10) |
Žákovská liga | | XGB026 |
9.12. 13:05 |
HC Zlín |
Tatran Litovel |
27:15 | (12:8) |
Žákovská liga | | XGB036 |
9.12. 13:05 |
Talent Plzeň |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
32:18 | (15:11) |
Žákovská liga | | XGB046 |
9.12. 13:20 |
Liberec Handball |
Sokol Úvaly |
20:19 | (11:11) |
Žákovská liga | | XGB007 |
9.12. 14:00 |
HCB Karviná |
Házená Velká Bystřice |
16:21 | (10:10) |
Žákovská liga | | XGB017 |
9.12. 14:00 |
Jiskra Třeboň |
Sokol Velké Meziříčí |
12:20 | (7:10) |
Žákovská liga | | XGB027 |
9.12. 14:00 |
HK Ivančice |
Sokol Nové Veselí |
26:23 | (17:12) |
Žákovská liga | | XGB037 |
9.12. 14:00 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Lions Hostivice |
26:26 | (13:13) |
Žákovská liga | | XGB047 |
9.12. 14:15 |
HBC Jičín |
TJ Náchod |
22:22 | (12:13) |
Žákovská liga | | XGB008 |
9.12. 14:55 |
HC Zubří |
Sokol Centrum Haná |
19:26 | (9:13) |
Žákovská liga | | XGB018 |
9.12. 14:55 |
TJ JM Chodov |
HK Lovosice |
14:31 | (5:20) |
Žákovská liga | | XGB028 |
9.12. 14:55 |
Tatran Litovel |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
20:29 | (10:12) |
Žákovská liga | | XGB038 |
9.12. 14:55 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
TJ Dukla Praha |
19:28 | (9:14) |
Žákovská liga | | XGB048 |
9.12. 15:10 |
Sokol Úvaly |
Sokol Újezd u Brna |
20:22 | (11:13) |
Žákovská liga | | XGB009 |
9.12. 15:50 |
Házená Velká Bystřice |
SKP Frýdek-Místek |
20:26 | (8:13) |
Žákovská liga | | XGB019 |
9.12. 15:50 |
Sokol Velké Meziříčí |
Lokomotiva České Budějovice |
17:23 | (12:11) |
Žákovská liga | | XGB029 |
9.12. 15:50 |
Sokol Nové Veselí |
HC Zlín |
14:21 | (6:10) |
Žákovská liga | | XGB039 |
9.12. 15:50 |
Lions Hostivice |
Talent Plzeň |
17:24 | (9:10) |
Žákovská liga | | XGB049 |
9.12. 16:05 |
TJ Náchod |
Liberec Handball |
21:21 | (11:10) |
Žákovská liga | | XGB010 |
9.12. 16:45 |
Sokol Centrum Haná |
HCB Karviná |
27:15 | (15:7) |
Žákovská liga | | XGB020 |
9.12. 16:45 |
HK Lovosice |
Jiskra Třeboň |
27:15 | (14:4) |
Žákovská liga | | XGB030 |
9.12. 16:45 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
HK Ivančice |
24:24 | (11:12) |
Žákovská liga | | XGB040 |
9.12. 16:45 |
TJ Dukla Praha |
HK Slavia VŠ Plzeň |
29:18 | (14:11) |
Žákovská liga | | XGB050 |
9.12. 17:00 |
Sokol Újezd u Brna |
HBC Jičín |
22:22 | (11:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA070 |
10.12. 09:00 |
Tatran Litovel |
SK HFP Prostějov |
27:12 | (14:6) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA071 |
10.12. 10:15 |
SK HFP Prostějov |
TJ Senice n.H. |
18:33 | (9:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA072 |
10.12. 11:30 |
TJ Senice n.H. |
Tatran Litovel |
37:21 | (19:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA083 |
10.12. 12:45 |
Házená Velká Bystřice |
SK HFP Prostějov |
17:16 | (8:8) |
1. liga starší dorostenci | | XCA059 |
10.12. 13:00 |
HC Zlín |
SKKP Handball Brno |
| |
1. liga | | XAB059 |
10.12. 17:00 |
HC Zlín |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
42:26 | (20:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA054 |
11.12. 19:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Centrum Haná |
20:34 | (9:16) |
Český pohár mužů | | XAG070 |
19.12. 17:00 |
SKKP Handball Brno |
HCB Karviná |
23:31 | (13:17) |
Házenkářský desetiboj | | MLZ004 |
13.1. 10:00 |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
13:13 | (4:5) |
Házenkářský desetiboj | | MLZ005 |
13.1. 11:30 |
HBC Olomouc 1966 |
Tatran Litovel |
16:15 | (4:6) |
Házenkářský desetiboj | | MLZ006 |
13.1. 13:30 |
Tatran Litovel |
SK Žeravice |
11:10 | (4:5) |
Házenkářský desetiboj | | MLZ001 |
14.1. 10:00 |
Házená Uničov |
Sokol Centrum Haná |
8:16 | (1:8) |
Házenkářský desetiboj | | MLZ002 |
14.1. 11:30 |
Sokol Centrum Haná |
Cement Hranice |
19:7 | (6:2) |
Házenkářský desetiboj | | MLZ003 |
14.1. 13:30 |
Cement Hranice |
Házená Uničov |
5:17 | (3:7) |
Žákovská liga | | XGB051 |
20.1. 08:15 |
Sokol Velké Meziříčí |
TJ Náchod |
16:26 | (6:14) |
Žákovská liga | | XGB091 |
20.1. 08:30 |
TJ Dukla Praha |
Házená Velká Bystřice |
23:16 | (9:8) |
Žákovská liga | | XGB061 |
20.1. 08:45 |
Tatran Litovel |
Sokol Centrum Haná |
15:29 | (7:14) |
Žákovská liga | | XGB081 |
20.1. 09:00 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
HC Zubří |
23:16 | (10:5) |
Žákovská liga | | XGB052 |
20.1. 09:10 |
SKP Frýdek-Místek |
Sokol Nové Veselí |
28:18 | (16:6) |
Žákovská liga | | XGB092 |
20.1. 09:25 |
Liberec Handball |
Jiskra Třeboň |
20:16 | (10:5) |
Žákovská liga | | XGB062 |
20.1. 09:40 |
HBC Jičín |
Lokomotiva České Budějovice |
22:31 | (7:15) |
Žákovská liga | | XGB082 |
20.1. 09:55 |
Sokol Újezd u Brna |
TJ JM Chodov |
17:20 | (9:9) |
Žákovská liga | | XGB053 |
20.1. 10:05 |
Lions Hostivice |
Sokol Velké Meziříčí |
20:25 | (10:16) |
Žákovská liga | | XGB093 |
20.1. 10:20 |
HK Ivančice |
TJ Dukla Praha |
17:24 | (9:10) |
Žákovská liga | | XGB063 |
20.1. 10:35 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Tatran Litovel |
26:22 | (10:11) |
Žákovská liga | | XGB083 |
20.1. 10:50 |
Talent Plzeň |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
23:20 | (10:10) |
Žákovská liga | | XGB054 |
20.1. 11:00 |
TJ Náchod |
SKP Frýdek-Místek |
18:19 | (11:7) |
Žákovská liga | | XGB094 |
20.1. 11:15 |
Házená Velká Bystřice |
Liberec Handball |
17:17 | (9:8) |
Žákovská liga | | XGB064 |
20.1. 11:30 |
Sokol Centrum Haná |
HBC Jičín |
23:17 | (13:7) |
Žákovská liga | | XGB084 |
20.1. 11:45 |
HC Zubří |
Sokol Újezd u Brna |
18:21 | (11:11) |
Žákovská liga | | XGB055 |
20.1. 11:55 |
Sokol Nové Veselí |
Lions Hostivice |
29:32 | (17:14) |
Žákovská liga | | XGB095 |
20.1. 12:10 |
Jiskra Třeboň |
HK Ivančice |
11:24 | (7:13) |
Žákovská liga | | XGB065 |
20.1. 12:25 |
Lokomotiva České Budějovice |
HK Slavia VŠ Plzeň |
30:20 | (16:8) |
Žákovská liga | | XGB085 |
20.1. 12:40 |
TJ JM Chodov |
Talent Plzeň |
12:27 | (5:14) |
Žákovská liga | | XGB056 |
20.1. 12:50 |
Sokol Velké Meziříčí |
SKP Frýdek-Místek |
17:25 | (14:15) |
Žákovská liga | | XGB096 |
20.1. 13:05 |
TJ Dukla Praha |
Liberec Handball |
29:25 | (20:19) |
Žákovská liga | | XGB066 |
20.1. 13:20 |
Tatran Litovel |
HBC Jičín |
22:31 | (10:15) |
Žákovská liga | | XGB086 |
20.1. 13:35 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
Sokol Újezd u Brna |
25:24 | (12:13) |
Žákovská liga | | XGB057 |
20.1. 13:45 |
TJ Náchod |
Sokol Nové Veselí |
26:17 | (10:7) |
Žákovská liga | | XGB097 |
20.1. 14:00 |
Házená Velká Bystřice |
Jiskra Třeboň |
26:12 | (14:7) |
Žákovská liga | | XGB067 |
20.1. 14:15 |
Sokol Centrum Haná |
Lokomotiva České Budějovice |
21:29 | (10:13) |
Žákovská liga | | XGB087 |
20.1. 14:30 |
HC Zubří |
TJ JM Chodov |
14:19 | (4:12) |
Žákovská liga | | XGB058 |
20.1. 14:40 |
SKP Frýdek-Místek |
Lions Hostivice |
18:19 | (9:11) |
Žákovská liga | | XGB098 |
20.1. 14:55 |
Liberec Handball |
HK Ivančice |
25:24 | (14:11) |
Žákovská liga | | XGB068 |
20.1. 15:10 |
HBC Jičín |
HK Slavia VŠ Plzeň |
21:18 | (9:9) |
Žákovská liga | | XGB088 |
20.1. 15:25 |
Sokol Újezd u Brna |
Talent Plzeň |
18:33 | (7:18) |
Žákovská liga | | XGB059 |
20.1. 15:35 |
Sokol Nové Veselí |
Sokol Velké Meziříčí |
18:31 | (9:13) |
Žákovská liga | | XGB099 |
20.1. 15:50 |
Jiskra Třeboň |
TJ Dukla Praha |
11:24 | (6:12) |
Žákovská liga | | XGB069 |
20.1. 16:05 |
Lokomotiva České Budějovice |
Tatran Litovel |
29:16 | (17:9) |
Žákovská liga | | XGB089 |
20.1. 16:20 |
TJ JM Chodov |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
22:21 | (11:9) |
Žákovská liga | | XGB060 |
20.1. 16:30 |
Lions Hostivice |
TJ Náchod |
15:22 | (6:10) |
Žákovská liga | | XGB100 |
20.1. 16:45 |
HK Ivančice |
Házená Velká Bystřice |
20:23 | (11:12) |
Žákovská liga | | XGB070 |
20.1. 17:00 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Sokol Centrum Haná |
18:30 | (9:18) |
Žákovská liga | | XGB090 |
20.1. 17:15 |
Talent Plzeň |
HC Zubří |
20:13 | (9:5) |
Žákovská liga | | XGB071 |
21.1. 08:30 |
HC Zlín |
HK Lovosice |
20:23 | (11:11) |
Žákovská liga | | XGB072 |
21.1. 09:25 |
HCB Karviná |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
18:21 | (8:11) |
Žákovská liga | | XGB073 |
21.1. 10:20 |
Sokol Úvaly |
HC Zlín |
14:24 | (8:12) |
Žákovská liga | | XGB074 |
21.1. 11:15 |
HK Lovosice |
HCB Karviná |
11:13 | (6:7) |
Žákovská liga | | XGB075 |
21.1. 12:10 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Sokol Úvaly |
22:30 | (10:15) |
Žákovská liga | | XGB076 |
21.1. 13:05 |
HC Zlín |
HCB Karviná |
22:10 | (14:3) |
Žákovská liga | | XGB077 |
21.1. 14:00 |
HK Lovosice |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
29:21 | (13:11) |
Žákovská liga | | XGB078 |
21.1. 14:55 |
HCB Karviná |
Sokol Úvaly |
17:17 | (10:10) |
Žákovská liga | | XGB079 |
21.1. 15:50 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
HC Zlín |
15:22 | (6:11) |
Žákovská liga | | XGB080 |
21.1. 16:45 |
Sokol Úvaly |
HK Lovosice |
22:36 | (12:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA074 |
4.2. 10:45 |
HBC Olomouc 1966 |
Cement Hranice |
23:11 | (14:6) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA075 |
4.2. 12:00 |
Cement Hranice |
SK Žeravice |
10:19 | (5:10) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA072 |
10.2. 10:00 |
SKKP Handball Brno |
Talent Plzeň |
| |
2. liga | | XAE068 |
10.2. 10:30 |
Sokol Kostelec n.H. |
HBC Olomouc 1966 |
24:23 | (9:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA072 |
10.2. 12:00 |
SKKP Handball Brno |
Talent Plzeň |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA068 |
10.2. 12:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA069 |
10.2. 12:30 |
Sokol Nové Veselí |
HC Zubří |
| |
2. liga | | XED072 |
10.2. 14:00 |
SKKP Handball Brno B |
Házená Uničov |
62:25 | (33:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA068 |
10.2. 14:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA069 |
10.2. 14:30 |
Sokol Nové Veselí |
HC Zubří |
| |
2. liga | | XCC029 |
10.2. 15:00 |
KH Kopřivnice |
Sokol Ostrava |
45:16 | (18:8) |
2. liga | | XAE067 |
10.2. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Sokol Újezd u Brna |
27:26 | (18:15) |
1. liga | | XAB072 |
10.2. 17:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
Sokol Vršovice |
22:28 | (11:15) |
1. liga starší dorostenci | | XCA067 |
10.2. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
HBC Jičín |
| |
Házenkářský desetiboj | | MLZ007 |
11.2. 10:00 |
Sokol Centrum Haná |
HBC Olomouc 1966 |
22:21 | (22:21) |
1. liga | | XAB067 |
11.2. 11:00 |
Tatran Bohunice |
HBC Jičín B |
31:25 | (17:11) |
Házenkářský desetiboj | | MLZ008 |
11.2. 11:30 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Velká Bystřice |
19:10 | (19:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA071 |
11.2. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
TJ Dukla Praha |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA070 |
11.2. 12:00 |
HK Lovosice |
Jiskra Třeboň |
| |
Házenkářský desetiboj | | MLZ009 |
11.2. 13:30 |
Sokol Centrum Haná |
Házená Velká Bystřice |
17:6 | (4:3) |
2. liga | | XCC030 |
11.2. 14:00 |
KH Vsetín |
Házená Velká Bystřice |
32:32 | (18:18) |
2. liga | | XAE070 |
11.2. 14:00 |
Sokol II Prostějov |
SHC Maloměřice B |
23:24 | (9:12) |
1. liga starší dorostenci | | XCA070 |
11.2. 14:00 |
HK Lovosice |
HC Zlín |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA071 |
11.2. 14:00 |
Sokol Ostrava |
TJ Dukla Praha |
| |
2. liga | | XCC031 |
11.2. 15:00 |
Sokol Telnice |
SK Kuřim |
40:30 | (18:8) |
2. liga | | XED069 |
11.2. 15:00 |
Sokol Juliánov |
Tatran Litovel |
24:34 | (12:17) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA067 |
11.2. 15:00 |
Baník Most |
HBC Jičín |
| |
1. liga | | XAB070 |
11.2. 16:00 |
KH BEECH Vsetín |
HC Zlín |
30:30 | (16:16) |
1. liga | | XAB071 |
11.2. 16:30 |
SKH Polanka n.O. |
TJ Dukla Praha |
31:34 | (13:17) |
2. liga | | XED068 |
11.2. 16:30 |
Sokol Centrum Haná |
HBC Olomouc 1966 |
38:34 | (21:13) |
2. liga | | XAE072 |
11.2. 17:00 |
Sokol Telnice |
SK Kuřim |
27:26 | (15:11) |
1. liga | | XAB069 |
11.2. 17:00 |
TJ JM Chodov |
Tatran Litovel |
29:23 | (15:7) |
2. liga | | XAE069 |
11.2. 17:00 |
Sokol Nové Bránice |
Tatran Litovel junioři |
31:39 | (10:23) |
1. liga | | XAB068 |
11.2. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
28:24 | (15:12) |
2. liga | | XED067 |
11.2. 18:00 |
SK Kuřim |
Sokol Újezd u Brna |
32:35 | (13:16) |
Žákovská liga | | XGB111 |
17.2. 08:30 |
Házená Velká Bystřice |
Lions Hostivice |
20:25 | (11:12) |
Žákovská liga | | XGB112 |
17.2. 09:30 |
Sokol Úvaly |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
25:17 | (11:8) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA073 |
17.2. 10:00 |
SKKP Handball Brno |
Baník Most |
| |
Žákovská liga | | XGB113 |
17.2. 10:30 |
Lokomotiva České Budějovice |
Házená Velká Bystřice |
25:21 | (15:10) |
Žákovská liga | | XGB114 |
17.2. 11:30 |
Lions Hostivice |
Sokol Úvaly |
29:24 | (14:9) |
1. liga starší dorostenci | | XCA073 |
17.2. 12:00 |
SKKP Handball Brno |
Sokol Velké Meziříčí |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA075 |
17.2. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
HK Lovosice |
| |
Žákovská liga | | XGB115 |
17.2. 12:30 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
Lokomotiva České Budějovice |
17:31 | (8:16) |
2. liga | | XCC033 |
17.2. 13:00 |
HCB Karviná |
Sokol Ostrava |
34:22 | (15:12) |
2. liga | | XED076 |
17.2. 13:00 |
SHC Maloměřice |
Sokol Juliánov |
25:31 | (13:18) |
Žákovská liga | | XGB116 |
17.2. 13:30 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Úvaly |
19:21 | (13:9) |
1. liga starší dorostenci | | XCA075 |
17.2. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
HK Lovosice |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA076 |
17.2. 14:00 |
Jiskra Třeboň |
Sokol Nové Veselí |
| |
Žákovská liga | | XGB117 |
17.2. 14:30 |
Lions Hostivice |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
29:14 | (15:7) |
1. liga | | XAB076 |
17.2. 15:00 |
HC Zlín |
TJ JM Chodov |
31:27 | (16:10) |
Žákovská liga | | XGB118 |
17.2. 15:30 |
Sokol Úvaly |
Lokomotiva České Budějovice |
13:25 | (6:13) |
1. liga | | XAB075 |
17.2. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
KH BEECH Vsetín |
28:25 | (13:10) |
1. liga | | XAB074 |
17.2. 16:00 |
Sokol Vršovice |
SKH Polanka n.O. |
21:25 | (10:12) |
1. liga | | XAB073 |
17.2. 16:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
Tatran Bohunice |
24:27 | (13:12) |
Žákovská liga | | XGB119 |
17.2. 16:30 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
Házená Velká Bystřice |
24:34 | (9:17) |
1. liga | | XAB077 |
17.2. 17:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Šťáhlavy |
23:30 | |
1. liga | | XAB078 |
17.2. 17:00 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
HBC Jičín B |
31:20 | (17:9) |
2. liga | | XAE075 |
17.2. 17:00 |
HK Ivančice |
Sokol II Prostějov |
33:23 | (14:11) |
2. liga | | XAE076 |
17.2. 17:00 |
Sokol Nové Bránice |
SHC Maloměřice B |
30:21 | |
Žákovská liga | | XGB120 |
17.2. 17:30 |
Lokomotiva České Budějovice |
Lions Hostivice |
23:30 | (12:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA078 |
17.2. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
HBC Jičín |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA078 |
17.2. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
HBC Jičín |
| |
Žákovská liga | | XGB141 |
18.2. 08:00 |
Liberec Handball |
TJ JM Chodov |
20:15 | (9:7) |
Žákovská liga | | XGB131 |
18.2. 08:30 |
Talent Plzeň |
HCB Karviná |
18:14 | (11:8) |
Žákovská liga | | XGB121 |
18.2. 08:30 |
HC Zlín |
HBC Jičín |
27:18 | (15:9) |
Žákovská liga | | XGB101 |
18.2. 08:30 |
HK Ivančice |
Sokol Újezd u Brna |
27:20 | (13:5) |
Žákovská liga | | XGB142 |
18.2. 08:55 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Sokol Nové Veselí |
31:16 | (15:8) |
Žákovská liga | | XGB122 |
18.2. 09:25 |
TJ Dukla Praha |
Sokol Velké Meziříčí |
25:14 | (15:6) |
Žákovská liga | | XGB102 |
18.2. 09:25 |
SKP Frýdek-Místek |
HK Lovosice |
22:12 | (10:5) |
Žákovská liga | | XGB132 |
18.2. 09:25 |
Tatran Litovel |
TJ Náchod |
18:31 | (11:16) |
Žákovská liga | | XGB143 |
18.2. 09:50 |
Sokol Centrum Haná |
Liberec Handball |
26:17 | (12:7) |
2. liga | | XED073 |
18.2. 10:00 |
SKKP Handball Brno B |
SK Kuřim |
37:25 | (19:10) |
Žákovská liga | | XGB123 |
18.2. 10:20 |
HC Zubří |
HC Zlín |
12:16 | (6:11) |
Žákovská liga | | XGB103 |
18.2. 10:20 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
HK Ivančice |
22:27 | (11:16) |
Žákovská liga | | XGB133 |
18.2. 10:20 |
Jiskra Třeboň |
Talent Plzeň |
20:29 | (12:13) |
Žákovská liga | | XGB144 |
18.2. 10:45 |
TJ JM Chodov |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
24:21 | (11:7) |
Žákovská liga | | XGB124 |
18.2. 11:15 |
HBC Jičín |
TJ Dukla Praha |
15:30 | (8:15) |
Žákovská liga | | XGB104 |
18.2. 11:15 |
Sokol Újezd u Brna |
SKP Frýdek-Místek |
27:34 | (13:22) |
Žákovská liga | | XGB134 |
18.2. 11:15 |
HCB Karviná |
Tatran Litovel |
16:19 | (12:11) |
Žákovská liga | | XGB145 |
18.2. 11:40 |
Sokol Nové Veselí |
Sokol Centrum Haná |
18:29 | (8:15) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA074 |
18.2. 12:00 |
Talent Plzeň |
Sokol Ostrava |
| |
Žákovská liga | | XGB125 |
18.2. 12:10 |
Sokol Velké Meziříčí |
HC Zubří |
18:16 | (10:8) |
Žákovská liga | | XGB105 |
18.2. 12:10 |
HK Lovosice |
HK Slavia VŠ Plzeň |
35:13 | (18:8) |
Žákovská liga | | XGB135 |
18.2. 12:10 |
TJ Náchod |
Jiskra Třeboň |
23:15 | (14:9) |
Žákovská liga | | XGB146 |
18.2. 12:35 |
Liberec Handball |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
21:24 | (10:12) |
2. liga | | XED074 |
18.2. 13:00 |
Házená Uničov |
Házená Legata Hustopeče |
29:31 | (17:14) |
Žákovská liga | | XGB126 |
18.2. 13:05 |
HC Zlín |
TJ Dukla Praha |
23:29 | (11:16) |
Žákovská liga | | XGB106 |
18.2. 13:05 |
HK Ivančice |
SKP Frýdek-Místek |
15:22 | (7:9) |
Žákovská liga | | XGB136 |
18.2. 13:05 |
Talent Plzeň |
Tatran Litovel |
33:12 | (16:8) |
Žákovská liga | | XGB147 |
18.2. 13:30 |
TJ JM Chodov |
Sokol Nové Veselí |
18:19 | (8:11) |
1. liga starší dorostenci | | XCA074 |
18.2. 14:00 |
Talent Plzeň |
SKH Polanka n.O. |
| |
Žákovská liga | | XGB127 |
18.2. 14:00 |
HBC Jičín |
Sokol Velké Meziříčí |
22:17 | (13:10) |
Žákovská liga | | XGB107 |
18.2. 14:00 |
Sokol Újezd u Brna |
HK Lovosice |
11:25 | (4:15) |
Žákovská liga | | XGB137 |
18.2. 14:00 |
HCB Karviná |
TJ Náchod |
20:25 | (9:12) |
Žákovská liga | | XGB148 |
18.2. 14:25 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Sokol Centrum Haná |
11:27 | (7:15) |
Žákovská liga | | XGB128 |
18.2. 14:55 |
TJ Dukla Praha |
HC Zubří |
25:16 | (14:6) |
Žákovská liga | | XGB108 |
18.2. 14:55 |
SKP Frýdek-Místek |
HK Slavia VŠ Plzeň |
28:22 | (14:13) |
Žákovská liga | | XGB138 |
18.2. 14:55 |
Tatran Litovel |
Jiskra Třeboň |
24:19 | (13:11) |
2. liga | | XCC032 |
18.2. 15:00 |
Sokol Telnice |
KH Kopřivnice |
25:30 | (9:16) |
2. liga | | XED077 |
18.2. 15:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Centrum Haná |
40:33 | (22:17) |
2. liga | | XED078 |
18.2. 15:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Újezd u Brna |
36:34 | (18:13) |
1. liga starší dorostenci | | XCA076 |
18.2. 15:00 |
HC Zlín |
Sokol Nové Veselí |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA077 |
18.2. 15:00 |
HC Zubří |
SKP Frýdek-Místek |
| |
Žákovská liga | | XGB149 |
18.2. 15:20 |
Sokol Nové Veselí |
Liberec Handball |
21:23 | (9:10) |
Žákovská liga | | XGB129 |
18.2. 15:50 |
Sokol Velké Meziříčí |
HC Zlín |
13:28 | (9:17) |
Žákovská liga | | XGB109 |
18.2. 15:50 |
HK Lovosice |
HK Ivančice |
16:15 | (7:8) |
Žákovská liga | | XGB139 |
18.2. 15:50 |
TJ Náchod |
Talent Plzeň |
19:24 | (10:9) |
Žákovská liga | | XGB150 |
18.2. 16:15 |
Sokol Centrum Haná |
TJ JM Chodov |
21:17 | (9:10) |
Žákovská liga | | XGB130 |
18.2. 16:45 |
HC Zubří |
HBC Jičín |
22:23 | (11:12) |
Žákovská liga | | XGB110 |
18.2. 16:45 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Sokol Újezd u Brna |
19:34 | (10:12) |
Žákovská liga | | XGB140 |
18.2. 16:45 |
Jiskra Třeboň |
HCB Karviná |
14:21 | (5:10) |
2. liga | | XAE078 |
18.2. 17:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Újezd u Brna |
39:31 | (21:14) |
2. liga | | XAE077 |
18.2. 17:00 |
Tatran Litovel junioři |
Sokol Kostelec n.H. |
30:29 | (14:13) |
2. liga | | XAE073 |
18.2. 17:00 |
Sokol Telnice |
Sokol Velké Meziříčí |
21:37 | (12:18) |
1. liga starší dorostenci | | XCA077 |
18.2. 17:00 |
HC Zubří |
SKP Frýdek-Místek |
| |
2. liga | | XAE074 |
18.2. 18:00 |
SK Kuřim |
Házená Legata Hustopeče |
43:34 | (22:20) |
2. liga | | XCC035 |
24.2. 11:00 |
Sokol Ostrava |
Tatran Litovel |
36:36 | |
2. liga | | XED081 |
24.2. 11:30 |
Sokol Centrum Haná |
SHC Maloměřice |
45:26 | (22:12) |
1. liga starší dorostenci | | XCA081 |
24.2. 12:00 |
SKP Frýdek-Místek |
HC Zlín |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA082 |
24.2. 12:30 |
Sokol Nové Veselí |
TJ Dukla Praha |
| |
2. liga | | XAE081 |
24.2. 13:30 |
Sokol Kostelec n.H. |
SHC Maloměřice B |
27:22 | (14:13) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA081 |
24.2. 14:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Jiskra Třeboň |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA082 |
24.2. 14:30 |
Sokol Nové Veselí |
TJ Dukla Praha |
| |
2. liga | | XAE084 |
24.2. 15:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Sokol Telnice |
33:38 | (16:18) |
1. liga | | XAB081 |
24.2. 15:00 |
Sokol Šťáhlavy |
HC Zlín |
38:34 | (18:16) |
2. liga | | XED082 |
24.2. 15:00 |
Sokol Juliánov |
HK Ivančice |
26:31 | (14:15) |
2. liga | | XAE083 |
24.2. 16:00 |
Sokol II Prostějov |
SK Kuřim |
35:41 | (24:23) |
2. liga | | XAE079 |
24.2. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
HBC Olomouc 1966 |
25:32 | (16:15) |
2. liga | | XED084 |
24.2. 17:00 |
Házená Legata Hustopeče |
SKKP Handball Brno B |
29:45 | (13:22) |
1. liga starší dorostenci | | XCA079 |
24.2. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
2. liga | | XED079 |
25.2. 09:00 |
SK Kuřim |
HBC Olomouc 1966 |
27:27 | (11:11) |
1. liga | | XAB082 |
25.2. 11:30 |
TJ JM Chodov |
TJ Dukla Praha |
32:32 | (20:15) |
1. liga starší dorostenci | | XCA084 |
25.2. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
SKKP Handball Brno |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA083 |
25.2. 12:00 |
HK Lovosice |
Talent Plzeň |
| |
2. liga | | XED080 |
25.2. 13:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Tatran Litovel |
32:30 | (18:18) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA080 |
25.2. 13:00 |
HBC Jičín |
HC Zubří |
| |
2. liga | | XCC036 |
25.2. 14:00 |
KH Vsetín |
SK Kuřim |
31:28 | (14:17) |
1. liga starší dorostenci | | XCA083 |
25.2. 14:00 |
HK Lovosice |
Talent Plzeň |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA079 |
25.2. 14:00 |
Baník Most |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA084 |
25.2. 14:00 |
Sokol Ostrava |
SKKP Handball Brno |
| |
2. liga | | XCC034 |
25.2. 15:00 |
KH Kopřivnice |
HCB Karviná |
36:33 | (19:16) |
2. liga | | XAE080 |
25.2. 15:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Tatran Litovel junioři |
45:31 | (23:17) |
1. liga starší dorostenci | | XCA080 |
25.2. 15:00 |
HBC Jičín |
HC Zubří |
| |
1. liga | | XAB083 |
25.2. 16:00 |
KH BEECH Vsetín |
Sokol Vršovice |
31:22 | (15:13) |
1. liga | | XAB084 |
25.2. 16:30 |
SKH Polanka n.O. |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
39:23 | (19:9) |
1. liga | | XAB080 |
25.2. 17:00 |
HBC Jičín B |
Tatran Litovel |
27:28 | (17:13) |
1. liga | | XAB079 |
25.2. 17:00 |
Tatran Bohunice |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
24:22 | (14:14) |
2. liga | | XAE082 |
25.2. 17:00 |
Sokol Nové Bránice |
HK Ivančice |
29:35 | (15:19) |
2. liga | | XED089 |
2.3. 09:00 |
SHC Maloměřice |
Sokol Újezd u Brna |
31:27 | (16:15) |
2. liga | | XAE089 |
2.3. 11:00 |
SHC Maloměřice B |
Sokol Újezd u Brna |
21:34 | (10:17) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA086 |
2.3. 11:30 |
SKKP Handball Brno |
HK Lovosice |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA088 |
2.3. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
SKP Frýdek-Místek |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA057 |
2.3. 12:30 |
Sokol Horka n.M. |
Házená Uničov |
37:22 | (20:7) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA058 |
2.3. 13:00 |
Sokol Centrum Haná |
Tatran Litovel |
40:24 | (18:15) |
1. liga starší dorostenci | | XCA086 |
2.3. 13:30 |
SKKP Handball Brno |
HK Lovosice |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA088 |
2.3. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
SKP Frýdek-Místek |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA089 |
2.3. 14:00 |
Jiskra Třeboň |
HBC Jičín |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA059 |
2.3. 14:30 |
Tatran Litovel |
SK Žeravice |
37:25 | (22:11) |
2. liga | | XCC039 |
2.3. 15:00 |
Tatran Litovel |
HCB Karviná |
27:35 | (15:16) |
2. liga | | XED087 |
2.3. 15:00 |
Házená Uničov |
Sokol Juliánov |
30:34 | (21:13) |
1. liga | | XAB087 |
2.3. 16:00 |
Sokol Vršovice |
TJ JM Chodov |
25:19 | (11:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA060 |
2.3. 16:00 |
SK Žeravice |
Sokol Centrum Haná |
11:31 | (5:15) |
1. liga | | XAB090 |
2.3. 17:00 |
Tatran Litovel |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
26:35 | (13:17) |
1. liga | | XAB086 |
2.3. 17:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
KH BEECH Vsetín |
33:39 | (14:21) |
2. liga | | XAE088 |
2.3. 17:00 |
HK Ivančice |
Sokol Kostelec n.H. |
34:28 | (15:14) |
2. liga | | XCC037 |
2.3. 18:00 |
Sokol Telnice |
KH Vsetín |
39:34 | (19:16) |
2. liga | | XAE087 |
2.3. 18:00 |
SK Kuřim |
Sokol Nové Bránice |
37:34 | (20:14) |
1. liga starší dorostenci | | XCA085 |
3.3. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
Sokol Velké Meziříčí |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA087 |
3.3. 13:00 |
Talent Plzeň |
Sokol Nové Veselí |
| |
2. liga | | XCC038 |
3.3. 13:30 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Ostrava |
37:34 | (18:17) |
2. liga | | XAE085 |
3.3. 14:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Sokol Velké Meziříčí |
28:45 | (10:19) |
2. liga | | XED090 |
3.3. 14:00 |
Tatran Litovel |
HBC Olomouc 1966 |
42:34 | (23:18) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA085 |
3.3. 14:00 |
Sokol Ostrava |
Baník Most |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA087 |
3.3. 15:00 |
Talent Plzeň |
Sokol Nové Veselí |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA089 |
3.3. 15:00 |
HC Zlín |
HBC Jičín |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA090 |
3.3. 15:00 |
HC Zubří |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
2. liga | | XAE090 |
3.3. 16:00 |
Tatran Litovel junioři |
HBC Olomouc 1966 |
27:32 | (12:13) |
1. liga | | XAB088 |
3.3. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
Sokol Šťáhlavy |
27:31 | (16:12) |
2. liga | | XED085 |
3.3. 16:00 |
Házená Legata Hustopeče |
SK Kuřim |
30:33 | (15:15) |
1. liga | | XAB085 |
3.3. 16:30 |
SKH Polanka n.O. |
Tatran Bohunice |
20:25 | (9:8) |
2. liga | | XAE086 |
3.3. 17:00 |
Sokol Telnice |
Sokol II Prostějov |
35:24 | (14:12) |
2. liga | | XED088 |
3.3. 17:00 |
HK Ivančice |
Sokol Centrum Haná |
41:26 | (24:15) |
1. liga starší dorostenci | | XCA090 |
3.3. 17:00 |
HC Zubří |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
1. liga | | XAB089 |
3.3. 17:30 |
HC Zlín |
HBC Jičín B |
32:29 | (16:15) |
Český pohár mužů | | XAG072 |
6.3. 17:00 |
HCB Karviná |
HC Zubří |
27:17 | (14:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA088 |
9.3. 01:00 |
Házená Uničov |
SK HFP Prostějov |
10:0 | |
Liga Olomouckého kraje | | MLA089 |
9.3. 01:15 |
SK HFP Prostějov |
HBC Olomouc 1966 |
0:10 | |
2. liga | | XAE096 |
9.3. 10:00 |
Sokol II Prostějov |
Házená Legata Hustopeče |
29:32 | (14:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA090 |
9.3. 11:15 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
21:14 | (12:8) |
2. liga | | XCC041 |
9.3. 13:00 |
HCB Karviná |
Házená Velká Bystřice |
48:18 | (24:11) |
2. liga | | XED094 |
9.3. 14:00 |
Sokol Centrum Haná |
Házená Uničov |
49:21 | (27:10) |
2. liga | | XCC040 |
9.3. 15:00 |
KH Kopřivnice |
Tatran Litovel |
41:26 | (20:14) |
2. liga | | XED092 |
9.3. 15:00 |
HBC Olomouc 1966 |
SHC Maloměřice |
32:35 | (15:18) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA095 |
9.3. 15:00 |
Sokol Nové Veselí |
SKKP Handball Brno |
| |
2. liga | | XAE094 |
9.3. 16:00 |
Sokol Kostelec n.H. |
SK Kuřim |
20:31 | (11:17) |
2. liga | | XAE092 |
9.3. 17:00 |
HBC Olomouc 1966 |
SHC Maloměřice B |
32:25 | (16:10) |
2. liga | | XAE091 |
9.3. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Tatran Litovel junioři |
29:24 | (16:13) |
1. liga starší dorostenci | | XCA095 |
9.3. 17:00 |
Sokol Nové Veselí |
SKKP Handball Brno |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA092 |
9.3. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
HC Zlín |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA092 |
9.3. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
Jiskra Třeboň |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA091 |
9.3. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
HC Zubří |
| |
Žákovská liga | | XGB161 |
10.3. 08:30 |
TJ Náchod |
HC Zubří |
23:17 | (11:9) |
Žákovská liga | | XGB191 |
10.3. 08:30 |
HCB Karviná |
HK Slavia VŠ Plzeň |
11:16 | (4:8) |
Žákovská liga | | XGB171 |
10.3. 08:30 |
HC Zlín |
Jiskra Třeboň |
33:17 | (17:6) |
Žákovská liga | | XGB151 |
10.3. 08:30 |
SKP Frýdek-Místek |
Sokol Úvaly |
23:12 | (7:6) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA091 |
10.3. 09:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Osek nad Bečvou |
31:17 | (15:8) |
Žákovská liga | | XGB181 |
10.3. 09:00 |
Sokol Nové Veselí |
Házená Velká Bystřice |
17:26 | (7:13) |
Žákovská liga | | XGB162 |
10.3. 09:25 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
HK Ivančice |
18:20 | (11:7) |
Žákovská liga | | XGB192 |
10.3. 09:25 |
Sokol Velké Meziříčí |
Liberec Handball |
28:23 | (12:10) |
Žákovská liga | | XGB172 |
10.3. 09:25 |
Lions Hostivice |
Sokol Újezd u Brna |
30:26 | (16:12) |
Žákovská liga | | XGB152 |
10.3. 09:25 |
Tatran Litovel |
TJ JM Chodov |
25:20 | (12:10) |
Žákovská liga | | XGB182 |
10.3. 09:55 |
HBC Jičín |
HK Lovosice |
10:19 | (3:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA092 |
10.3. 10:15 |
Cement Hranice |
SK Žeravice |
15:23 | (6:12) |
Žákovská liga | | XGB173 |
10.3. 10:20 |
Sokol Centrum Haná |
HC Zlín |
17:21 | (9:13) |
Žákovská liga | | XGB163 |
10.3. 10:20 |
Lokomotiva České Budějovice |
TJ Náchod |
23:13 | (11:3) |
Žákovská liga | | XGB193 |
10.3. 10:20 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
HCB Karviná |
24:22 | (13:14) |
Žákovská liga | | XGB153 |
10.3. 10:20 |
TJ Dukla Praha |
SKP Frýdek-Místek |
20:18 | (10:5) |
Žákovská liga | | XGB183 |
10.3. 10:50 |
Talent Plzeň |
Sokol Nové Veselí |
25:15 | (10:5) |
Žákovská liga | | XGB164 |
10.3. 11:15 |
HC Zubří |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
23:17 | (13:7) |
Žákovská liga | | XGB194 |
10.3. 11:15 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Sokol Velké Meziříčí |
19:28 | (6:13) |
Žákovská liga | | XGB174 |
10.3. 11:15 |
Jiskra Třeboň |
Lions Hostivice |
16:25 | (10:11) |
Žákovská liga | | XGB154 |
10.3. 11:15 |
Sokol Úvaly |
Tatran Litovel |
20:20 | (15:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA093 |
10.3. 11:30 |
SK Žeravice |
Tatran Litovel |
17:17 | (9:9) |
Žákovská liga | | XGB184 |
10.3. 11:45 |
Házená Velká Bystřice |
HBC Jičín |
29:23 | (13:11) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA096 |
10.3. 12:00 |
HK Lovosice |
Sokol Ostrava |
| |
Žákovská liga | | XGB175 |
10.3. 12:10 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol Centrum Haná |
23:31 | (10:16) |
Žákovská liga | | XGB165 |
10.3. 12:10 |
HK Ivančice |
Lokomotiva České Budějovice |
24:24 | (11:12) |
Žákovská liga | | XGB195 |
10.3. 12:10 |
Liberec Handball |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
20:27 | (11:12) |
Žákovská liga | | XGB155 |
10.3. 12:10 |
TJ JM Chodov |
TJ Dukla Praha |
14:22 | (5:8) |
Žákovská liga | | XGB185 |
10.3. 12:40 |
HK Lovosice |
Talent Plzeň |
21:28 | (10:18) |
2. liga | | XED093 |
10.3. 13:00 |
Sokol Újezd u Brna |
HK Ivančice |
32:55 | (15:27) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA093 |
10.3. 13:00 |
HBC Jičín |
TJ Dukla Praha |
| |
Žákovská liga | | XGB176 |
10.3. 13:05 |
HC Zlín |
Lions Hostivice |
27:20 | (13:11) |
Žákovská liga | | XGB196 |
10.3. 13:05 |
HCB Karviná |
Sokol Velké Meziříčí |
12:18 | (4:9) |
Žákovská liga | | XGB156 |
10.3. 13:05 |
SKP Frýdek-Místek |
Tatran Litovel |
30:29 | (15:14) |
Žákovská liga | | XGB166 |
10.3. 13:05 |
TJ Náchod |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
27:20 | (14:9) |
Žákovská liga | | XGB186 |
10.3. 13:35 |
Sokol Nové Veselí |
HBC Jičín |
23:27 | (10:11) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA086 |
10.3. 14:00 |
Sokol Horka n.M. |
TJ Senice n.H. |
29:21 | (16:12) |
1. liga starší dorostenci | | XCA096 |
10.3. 14:00 |
HK Lovosice |
SKH Polanka n.O. |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA094 |
10.3. 14:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Talent Plzeň |
| |
Žákovská liga | | XGB197 |
10.3. 14:00 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Liberec Handball |
21:25 | (11:11) |
Žákovská liga | | XGB167 |
10.3. 14:00 |
HC Zubří |
HK Ivančice |
20:19 | (9:9) |
Žákovská liga | | XGB177 |
10.3. 14:00 |
Jiskra Třeboň |
Sokol Újezd u Brna |
20:21 | (11:11) |
Žákovská liga | | XGB157 |
10.3. 14:00 |
Sokol Úvaly |
TJ JM Chodov |
15:16 | (7:7) |
Žákovská liga | | XGB187 |
10.3. 14:30 |
Házená Velká Bystřice |
HK Lovosice |
27:24 | (14:14) |
Žákovská liga | | XGB178 |
10.3. 14:55 |
Lions Hostivice |
Sokol Centrum Haná |
24:29 | (14:15) |
Žákovská liga | | XGB168 |
10.3. 14:55 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Lokomotiva České Budějovice |
17:25 | (8:16) |
Žákovská liga | | XGB198 |
10.3. 14:55 |
Sokol Velké Meziříčí |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
23:17 | (12:9) |
Žákovská liga | | XGB158 |
10.3. 14:55 |
Tatran Litovel |
TJ Dukla Praha |
13:36 | (4:20) |
2. liga | | XAE093 |
10.3. 15:00 |
Sokol Újezd u Brna |
HK Ivančice |
36:25 | (18:9) |
2. liga | | XED095 |
10.3. 15:00 |
Sokol Juliánov |
SKKP Handball Brno B |
33:33 | (33:33) |
1. liga starší dorostenci | | XCA093 |
10.3. 15:00 |
HBC Jičín |
TJ Dukla Praha |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA091 |
10.3. 15:00 |
Baník Most |
HC Zubří |
| |
Žákovská liga | | XGB188 |
10.3. 15:25 |
HBC Jičín |
Talent Plzeň |
20:32 | (11:15) |
Žákovská liga | | XGB179 |
10.3. 15:50 |
Sokol Újezd u Brna |
HC Zlín |
19:28 | (10:14) |
Žákovská liga | | XGB199 |
10.3. 15:50 |
Liberec Handball |
HCB Karviná |
17:17 | (9:9) |
Žákovská liga | | XGB169 |
10.3. 15:50 |
HK Ivančice |
TJ Náchod |
16:23 | (5:13) |
Žákovská liga | | XGB159 |
10.3. 15:50 |
TJ JM Chodov |
SKP Frýdek-Místek |
16:25 | (3:13) |
1. liga | | XAB096 |
10.3. 16:00 |
KH BEECH Vsetín |
SKH Polanka n.O. |
38:20 | (20:12) |
1. liga starší dorostenci | | XCA094 |
10.3. 16:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Talent Plzeň |
| |
Žákovská liga | | XGB189 |
10.3. 16:20 |
HK Lovosice |
Sokol Nové Veselí |
27:23 | (14:12) |
Žákovská liga | | XGB200 |
10.3. 16:45 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
HK Slavia VŠ Plzeň |
19:21 | (12:12) |
Žákovská liga | | XGB170 |
10.3. 16:45 |
Lokomotiva České Budějovice |
HC Zubří |
23:15 | (12:9) |
Žákovská liga | | XGB180 |
10.3. 16:45 |
Sokol Centrum Haná |
Jiskra Třeboň |
24:23 | (13:8) |
Žákovská liga | | XGB160 |
10.3. 16:45 |
TJ Dukla Praha |
Sokol Úvaly |
26:15 | (13:5) |
1. liga | | XAB095 |
10.3. 17:00 |
TJ JM Chodov |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
31:25 | (18:12) |
1. liga | | XAB093 |
10.3. 17:00 |
HBC Jičín B |
TJ Dukla Praha |
27:31 | (10:19) |
1. liga | | XAB091 |
10.3. 17:00 |
Tatran Bohunice |
Tatran Litovel |
35:29 | (16:14) |
2. liga | | XAE095 |
10.3. 17:00 |
Sokol Nové Bránice |
Sokol Telnice |
28:22 P | (15:7, : - 28:22) |
1. liga | | XAB094 |
10.3. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
Sokol Vršovice |
28:26 | (12:9) |
1. liga | | XAB092 |
10.3. 17:00 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
HC Zlín |
36:29 | (14:12) |
Žákovská liga | | XGB190 |
10.3. 17:15 |
Talent Plzeň |
Házená Velká Bystřice |
23:13 | (11:7) |
2. liga | | XED091 |
10.3. 18:00 |
SK Kuřim |
Tatran Litovel |
25:34 | (12:18) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA062 |
13.3. 18:00 |
Házená Velká Bystřice |
HBC Olomouc 1966 |
32:27 | (15:10) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA061 |
15.3. 17:00 |
Cement Hranice |
HBC Olomouc 1966 |
43:26 | (21:13) |
2. liga | | XAE071 |
16.3. 14:00 |
Házená Legata Hustopeče |
HK Ivančice |
25:37 | (16:19) |
2. liga | | XED071 |
16.3. 16:00 |
Házená Legata Hustopeče |
HK Ivančice |
24:41 | (8:20) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA063 |
18.3. 18:00 |
Cement Hranice |
Házená Velká Bystřice |
40:16 | (19:7) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA070 |
23.3. 09:00 |
Tatran Litovel |
HBC Olomouc 1966 |
34:21 | (16:9) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA099 |
23.3. 10:00 |
SKKP Handball Brno |
SKP Frýdek-Místek |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA071 |
23.3. 10:25 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
32:23 | (16:11) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA072 |
23.3. 11:50 |
Házená Uničov |
Tatran Litovel |
17:38 | (7:16) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA069 |
23.3. 12:00 |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice |
22:44 | (10:19) |
1. liga starší dorostenci | | XCA099 |
23.3. 12:00 |
SKKP Handball Brno |
SKP Frýdek-Místek |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA101 |
23.3. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
2. liga | | XAE102 |
23.3. 13:00 |
SHC Maloměřice B |
Tatran Litovel junioři |
28:25 | (16:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA106 |
23.3. 13:30 |
SK HFP Prostějov |
Tatran Litovel |
6:21 | (4:10) |
2. liga | | XAE098 |
23.3. 14:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Sokol Nové Bránice |
26:26 | (17:15) |
2. liga | | XED099 |
23.3. 14:00 |
SKKP Handball Brno B |
Sokol Centrum Haná |
41:33 | (25:18) |
1. liga starší dorostenci | | XCA101 |
23.3. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA102 |
23.3. 14:00 |
Jiskra Třeboň |
HC Zubří |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA100 |
23.3. 14:30 |
Cement Hranice |
Sokol Horka n.M. |
25:34 | (14:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA107 |
23.3. 14:45 |
Tatran Litovel |
SK Aktiv Olomouc |
34:9 | (14:7) |
2. liga | | XED101 |
23.3. 15:00 |
HK Ivančice |
HBC Olomouc 1966 |
40:21 | (18:13) |
2. liga | | XED102 |
23.3. 15:00 |
SHC Maloměřice |
Tatran Litovel |
29:47 | (15:20) |
2. liga | | XAE097 |
23.3. 16:00 |
Sokol II Prostějov |
Sokol Velké Meziříčí |
22:30 | (13:13) |
1. liga | | XAB101 |
23.3. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
24:24 | (12:11) |
1. liga | | XAB100 |
23.3. 16:00 |
Sokol Vršovice |
HBC Jičín B |
29:26 | (17:17) |
2. liga | | XED098 |
23.3. 16:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Sokol Juliánov |
23:35 | (12:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA108 |
23.3. 16:00 |
SK HFP Prostějov |
Sokol Osek nad Bečvou |
9:21 | (4:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA101 |
23.3. 16:00 |
Cement Hranice |
Házená Uničov |
20:22 | (12:11) |
2. liga | | XAE101 |
23.3. 17:00 |
HK Ivančice |
HBC Olomouc 1966 |
28:29 | (15:16) |
1. liga | | XAB099 |
23.3. 17:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
Sokol Šťáhlavy |
26:26 | (12:11) |
2. liga | | XAE100 |
23.3. 18:00 |
SK Kuřim |
Sokol Újezd u Brna |
29:37 | (16:20) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA103 |
24.3. 09:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
29:6 | (15:5) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA097 |
24.3. 09:00 |
Házená Velká Bystřice |
TJ Senice n.H. |
21:16 | (14:7) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA104 |
24.3. 10:15 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
Sokol Centrum Haná |
8:32 | (3:17) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA098 |
24.3. 10:15 |
TJ Senice n.H. |
SK Žeravice |
17:23 | (10:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA105 |
24.3. 11:30 |
Sokol Centrum Haná |
HBC Olomouc 1966 |
21:25 | (11:11) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA099 |
24.3. 11:30 |
SK Žeravice |
Házená Velká Bystřice |
23:25 | (10:16) |
1. liga starší dorostenci | | XCA098 |
24.3. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
Sokol Nové Veselí |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA097 |
24.3. 12:00 |
HK Lovosice |
Baník Most |
| |
2. liga | | XED100 |
24.3. 13:00 |
Házená Uničov |
Sokol Újezd u Brna |
24:31 | (11:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA064 |
24.3. 14:00 |
Sokol Horka n.M. |
Sokol Centrum Haná |
26:43 | (12:23) |
2. liga | | XCC042 |
24.3. 14:00 |
KH Vsetín |
KH Kopřivnice |
11:34 | |
1. liga starší dorostenci | | XCA097 |
24.3. 14:00 |
HK Lovosice |
Sokol Velké Meziříčí |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA102 |
24.3. 14:00 |
HC Zlín |
HC Zubří |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA098 |
24.3. 14:00 |
Sokol Ostrava |
Sokol Nové Veselí |
| |
1. liga | | XAB098 |
24.3. 14:15 |
SKH Polanka n.O. |
TJ JM Chodov |
24:19 | (10:11) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA100 |
24.3. 15:00 |
Talent Plzeň |
HBC Jičín |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA065 |
24.3. 15:30 |
Sokol Centrum Haná |
Cement Hranice |
36:28 | (21:13) |
2. liga | | XCC043 |
24.3. 16:00 |
SK Kuřim |
Sokol Ostrava |
37:25 | (24:13) |
1. liga | | XAB097 |
24.3. 16:00 |
KH BEECH Vsetín |
Tatran Bohunice |
32:24 | (13:11) |
2. liga | | XAE099 |
24.3. 17:00 |
Sokol Telnice |
Sokol Kostelec n.H. |
20:23 | (13:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA066 |
24.3. 17:00 |
Cement Hranice |
Sokol Horka n.M. |
36:31 | (18:16) |
1. liga starší dorostenci | | XCA100 |
24.3. 17:00 |
Talent Plzeň |
HBC Jičín |
| |
2. liga | | XCC044 |
24.3. 17:30 |
Házená Velká Bystřice |
Tatran Litovel |
27:44 | (14:22) |
1. liga | | XAB102 |
24.3. 18:00 |
HC Zlín |
Tatran Litovel |
36:28 | (21:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA085 |
3.4. 18:30 |
Sokol Horka n.M. |
Sokol Čechy pod Kosířem |
36:12 | (21:2) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA076 |
6.4. 08:00 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Centrum Haná |
21:25 | (11:16) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA118 |
6.4. 09:00 |
TJ Senice n.H. |
Tatran Litovel |
24:17 | (14:11) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA073 |
6.4. 09:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Horka n.M. |
25:33 | (14:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA077 |
6.4. 09:30 |
Sokol Centrum Haná |
Házená Uničov |
47:15 | (26:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA114 |
6.4. 10:00 |
Sokol Osek nad Bečvou |
Sokol Čechy pod Kosířem |
27:13 | (13:4) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA107 |
6.4. 10:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Sokol Ostrava |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA119 |
6.4. 10:15 |
Tatran Litovel |
Sokol Centrum Haná |
30:23 | (18:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA074 |
6.4. 10:30 |
Sokol Horka n.M. |
SK Žeravice |
38:21 | (18:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA113 |
6.4. 11:00 |
Házená Uničov |
Sokol Osek nad Bečvou |
20:30 | (11:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA078 |
6.4. 11:00 |
Házená Uničov |
Házená Velká Bystřice |
22:39 | (16:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA120 |
6.4. 11:30 |
Sokol Centrum Haná |
TJ Senice n.H. |
19:26 | (6:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA112 |
6.4. 12:00 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
Házená Uničov |
12:22 | (5:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA075 |
6.4. 12:00 |
SK Žeravice |
HBC Olomouc 1966 |
30:33 | (18:17) |
1. liga starší dorostenci | | XCA107 |
6.4. 12:00 |
SKP Frýdek-Místek |
SKH Polanka n.O. |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA108 |
6.4. 12:30 |
Sokol Nové Veselí |
HK Lovosice |
| |
2. liga | | XCC046 |
6.4. 13:00 |
HCB Karviná |
SK Kuřim |
36:38 | (17:20) |
1. liga starší dorostenci | | XCA108 |
6.4. 14:30 |
Sokol Nové Veselí |
HK Lovosice |
| |
2. liga | | XED105 |
6.4. 15:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
23:22 | (11:9) |
2. liga | | XCC045 |
6.4. 16:00 |
KH Kopřivnice |
Házená Velká Bystřice |
30:22 | (20:11) |
2. liga | | XAE107 |
6.4. 16:00 |
Sokol Kostelec n.H. |
Házená Legata Hustopeče |
43:18 | (21:10) |
2. liga | | XAE106 |
6.4. 17:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol Telnice |
39:23 | (18:13) |
2. liga | | XAE103 |
6.4. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
SHC Maloměřice B |
35:23 | (19:14) |
2. liga | | XAE105 |
6.4. 17:00 |
HBC Olomouc 1966 |
SK Kuřim |
27:32 | (16:14) |
1. liga | | XAB104 |
6.4. 17:00 |
Tatran Litovel |
TJ Dukla Praha |
31:29 | (11:14) |
1. liga | | XAB107 |
6.4. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
SKH Polanka n.O. |
29:28 | (14:14) |
1. liga starší dorostenci | | XCA105 |
6.4. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
Talent Plzeň |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA105 |
6.4. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
Talent Plzeň |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA103 |
6.4. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
HC Zlín |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA115 |
7.4. 09:00 |
SK Aktiv Olomouc |
Cement Hranice |
15:29 | (9:16) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA109 |
7.4. 09:00 |
SK Žeravice |
Sokol Horka n.M. |
15:14 | (7:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA080 |
7.4. 09:00 |
Cement Hranice |
Tatran Litovel |
33:37 | (19:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA116 |
7.4. 10:15 |
Cement Hranice |
Házená Velká Bystřice |
17:31 | (7:17) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA110 |
7.4. 10:15 |
Sokol Horka n.M. |
SK HFP Prostějov |
19:16 | (8:7) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA117 |
7.4. 11:30 |
SK Aktiv Olomouc |
HBC Olomouc 1966 |
8:20 | (5:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA111 |
7.4. 11:30 |
SK HFP Prostějov |
SK Žeravice |
8:13 | (1:8) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA106 |
7.4. 13:00 |
HBC Jičín |
SKKP Handball Brno |
| |
2. liga | | XCC047 |
7.4. 14:00 |
Sokol Ostrava |
Sokol Telnice |
34:33 | (18:11) |
2. liga | | XED104 |
7.4. 14:00 |
Tatran Litovel |
HK Ivančice |
31:27 | (17:15) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA103 |
7.4. 14:00 |
Baník Most |
Jiskra Třeboň |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA106 |
7.4. 15:00 |
HBC Jičín |
SKKP Handball Brno |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA104 |
7.4. 15:00 |
HC Zubří |
TJ Dukla Praha |
| |
2. liga | | XAE104 |
7.4. 16:00 |
Tatran Litovel junioři |
HK Ivančice |
22:29 | (8:13) |
2. liga | | XED107 |
7.4. 16:30 |
Sokol Centrum Haná |
Házená Legata Hustopeče |
46:38 | (25:19) |
2. liga | | XAE108 |
7.4. 17:00 |
Sokol Nové Bránice |
Sokol II Prostějov |
22:24 | (12:12) |
1. liga | | XAB108 |
7.4. 17:00 |
TJ JM Chodov |
KH BEECH Vsetín |
29:29 | (17:16) |
1. liga | | XAB105 |
7.4. 17:00 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
Sokol Vršovice |
31:27 | (13:9) |
1. liga starší dorostenci | | XCA104 |
7.4. 17:00 |
HC Zubří |
TJ Dukla Praha |
| |
1. liga | | XAB103 |
7.4. 18:00 |
Tatran Bohunice |
HC Zlín |
27:24 | (11:11) |
1. liga | | XAB106 |
7.4. 18:00 |
HBC Jičín B |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
40:26 | (23:15) |
2. liga | | XED103 |
7.4. 18:00 |
SK Kuřim |
SHC Maloměřice |
35:29 | (17:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA094 |
13.4. 09:00 |
Sokol Centrum Haná |
SK Aktiv Olomouc |
30:12 | (15:10) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA112 |
13.4. 10:00 |
SKKP Handball Brno |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA095 |
13.4. 10:20 |
SK Aktiv Olomouc |
Házená Velká Bystřice |
7:35 | (5:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA096 |
13.4. 11:40 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Centrum Haná |
34:23 | (15:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA112 |
13.4. 12:00 |
SKKP Handball Brno |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA114 |
13.4. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
Jiskra Třeboň |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA109 |
13.4. 12:30 |
Sokol Nové Veselí |
Baník Most |
| |
2. liga | | XED112 |
13.4. 14:00 |
SKKP Handball Brno B |
HBC Olomouc 1966 |
40:42 | (18:17) |
1. liga starší dorostenci | | XCA114 |
13.4. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
HC Zlín |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA109 |
13.4. 14:30 |
Sokol Nové Veselí |
Sokol Velké Meziříčí |
| |
2. liga | | XAE110 |
13.4. 16:00 |
Sokol II Prostějov |
Sokol Kostelec n.H. |
27:31 | (13:15) |
1. liga | | XAB114 |
13.4. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
HC Zlín |
35:29 | (20:14) |
2. liga | | XAE114 |
13.4. 17:00 |
HK Ivančice |
SHC Maloměřice B |
10:0 | |
1. liga | | XAB112 |
13.4. 17:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
25:25 | (11:9) |
1. liga starší dorostenci | | XCA111 |
14.4. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
HBC Jičín |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA110 |
14.4. 12:00 |
HK Lovosice |
SKP Frýdek-Místek |
| |
2. liga | | XED113 |
14.4. 13:00 |
Házená Uničov |
Tatran Litovel |
16:39 | (8:16) |
2. liga | | XAE111 |
14.4. 14:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Sokol Újezd u Brna |
28:37 | (12:18) |
1. liga starší dorostenci | | XCA110 |
14.4. 14:00 |
HK Lovosice |
SKP Frýdek-Místek |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA111 |
14.4. 14:00 |
Sokol Ostrava |
HBC Jičín |
| |
2. liga | | XCC048 |
14.4. 15:00 |
Sokol Telnice |
HCB Karviná |
33:33 | (13:16) |
1. liga | | XAB113 |
14.4. 15:00 |
Sokol Vršovice |
Tatran Litovel |
25:23 | (10:11) |
2. liga | | XED109 |
14.4. 15:00 |
Sokol Juliánov |
SK Kuřim |
28:28 | (16:13) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA113 |
14.4. 15:00 |
Talent Plzeň |
HC Zubří |
| |
2. liga | | XAE113 |
14.4. 16:00 |
SK Kuřim |
Tatran Litovel junioři |
30:32 | (12:15) |
1. liga | | XAB110 |
14.4. 16:00 |
KH BEECH Vsetín |
Sokol Šťáhlavy |
36:24 | (15:10) |
2. liga | | XED111 |
14.4. 16:00 |
Házená Legata Hustopeče |
Sokol Újezd u Brna |
35:43 | (16:20) |
1. liga | | XAB111 |
14.4. 16:30 |
SKH Polanka n.O. |
HBC Jičín B |
25:21 | (13:9) |
2. liga | | XAE112 |
14.4. 17:00 |
Sokol Telnice |
HBC Olomouc 1966 |
32:38 | (17:22) |
2. liga | | XAE109 |
14.4. 17:00 |
Sokol Nové Bránice |
Sokol Velké Meziříčí |
26:31 | (13:16) |
1. liga | | XAB109 |
14.4. 17:00 |
TJ JM Chodov |
Tatran Bohunice |
25:24 | (13:13) |
1. liga starší dorostenci | | XCA113 |
14.4. 17:00 |
Talent Plzeň |
HC Zubří |
| |
2. liga | | XCC049 |
14.4. 18:00 |
SK Kuřim |
Tatran Litovel |
27:31 | (16:17) |
2. liga | | XED106 |
17.4. 17:00 |
Sokol Újezd u Brna |
SKKP Handball Brno B |
41:40 | (21:20) |
Žákovská liga | | XGB201 |
20.4. 08:30 |
SKP Frýdek-Místek |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
27:18 | (15:9) |
Žákovská liga | | XGB211 |
20.4. 08:30 |
Sokol Nové Veselí |
Sokol Újezd u Brna |
18:30 | (5:12) |
Žákovská liga | | XGB202 |
20.4. 09:25 |
Jiskra Třeboň |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
17:27 | (8:14) |
Žákovská liga | | XGB212 |
20.4. 09:25 |
TJ Dukla Praha |
HCB Karviná |
17:16 | (8:6) |
Žákovská liga | | XGB203 |
20.4. 10:20 |
HBC Jičín |
SKP Frýdek-Místek |
15:23 | (10:12) |
Žákovská liga | | XGB213 |
20.4. 10:20 |
Lokomotiva České Budějovice |
Sokol Nové Veselí |
25:16 | (11:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA130 |
20.4. 11:00 |
SK HFP Prostějov |
Cement Hranice |
19:21 | (12:20) |
Žákovská liga | | XGB204 |
20.4. 11:15 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Jiskra Třeboň |
28:24 | (13:14) |
Žákovská liga | | XGB214 |
20.4. 11:15 |
Sokol Újezd u Brna |
TJ Dukla Praha |
17:19 | (11:11) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA120 |
20.4. 12:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Sokol Nové Veselí |
| |
Žákovská liga | | XGB205 |
20.4. 12:10 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
HBC Jičín |
30:27 | (15:16) |
Žákovská liga | | XGB215 |
20.4. 12:10 |
HCB Karviná |
Lokomotiva České Budějovice |
14:18 | (7:10) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA131 |
20.4. 12:15 |
Cement Hranice |
Sokol Čechy pod Kosířem |
25:14 | |
2. liga | | XCC052 |
20.4. 13:00 |
Sokol Ostrava |
KH Vsetín |
27:32 | |
2. liga | | XAE116 |
20.4. 13:00 |
SHC Maloměřice B |
SK Kuřim |
13:26 | |
2. liga | | XED117 |
20.4. 13:00 |
Tatran Litovel |
SKKP Handball Brno B |
32:30 | |
Liga Olomouckého kraje | | MLA124 |
20.4. 13:00 |
Sokol Osek nad Bečvou |
TJ Senice n.H. |
14:27 | (7:15) |
Žákovská liga | | XGB206 |
20.4. 13:05 |
SKP Frýdek-Místek |
Jiskra Třeboň |
25:16 | (12:6) |
Žákovská liga | | XGB216 |
20.4. 13:05 |
Sokol Nové Veselí |
TJ Dukla Praha |
14:23 | (8:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA132 |
20.4. 13:30 |
SK HFP Prostějov |
Házená Velká Bystřice |
10:16 | |
2. liga | | XED120 |
20.4. 14:00 |
Sokol Centrum Haná |
Sokol Juliánov |
36:26 | (19:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA120 |
20.4. 14:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Sokol Nové Veselí |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA116 |
20.4. 14:00 |
HC Zlín |
Talent Plzeň |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA116 |
20.4. 14:00 |
Talent Plzeň |
Jiskra Třeboň |
| |
Žákovská liga | | XGB207 |
20.4. 14:00 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
26:24 | (13:13) |
Žákovská liga | | XGB217 |
20.4. 14:00 |
Sokol Újezd u Brna |
HCB Karviná |
25:17 | (10:6) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA125 |
20.4. 14:15 |
TJ Senice n.H. |
SK Aktiv Olomouc |
23:10 | (16:6) |
Žákovská liga | | XGB208 |
20.4. 14:55 |
Jiskra Třeboň |
HBC Jičín |
25:25 | (12:13) |
Žákovská liga | | XGB218 |
20.4. 14:55 |
TJ Dukla Praha |
Lokomotiva České Budějovice |
23:21 | (10:11) |
2. liga | | XCC051 |
20.4. 15:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Telnice |
26:31 | (14:10) |
2. liga | | XAE118 |
20.4. 15:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Legata Hustopeče |
44:26 | (22:12) |
2. liga | | XED116 |
20.4. 15:00 |
SHC Maloměřice |
Házená Uničov |
37:32 | (19:15) |
2. liga | | XCC050 |
20.4. 15:30 |
Házená Velká Bystřice |
SK Kuřim |
31:28 | (11:17) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA126 |
20.4. 15:30 |
SK Aktiv Olomouc |
Sokol Osek nad Bečvou |
11:30 | (4:16) |
Žákovská liga | | XGB209 |
20.4. 15:50 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
SKP Frýdek-Místek |
15:28 | (8:15) |
Žákovská liga | | XGB219 |
20.4. 15:50 |
HCB Karviná |
Sokol Nové Veselí |
22:17 | (12:8) |
2. liga | | XAE120 |
20.4. 16:00 |
Sokol Kostelec n.H. |
Sokol Nové Bránice |
33:23 | (17:11) |
1. liga | | XAB115 |
20.4. 16:00 |
Tatran Bohunice |
TJ Dukla Praha |
34:31 | (17:15) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA115 |
20.4. 16:00 |
Baník Most |
TJ Dukla Praha |
| |
Žákovská liga | | XGB210 |
20.4. 16:45 |
HBC Jičín |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
22:30 | (12:16) |
Žákovská liga | | XGB220 |
20.4. 16:45 |
Lokomotiva České Budějovice |
Sokol Újezd u Brna |
20:15 | (10:8) |
2. liga | | XAE115 |
20.4. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
HK Ivančice |
36:23 | (16:9) |
1. liga | | XAB117 |
20.4. 17:00 |
Tatran Litovel |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
37:18 | (18:9) |
1. liga | | XAB116 |
20.4. 18:00 |
HC Zlín |
Sokol Vršovice |
33:37 | (17:20) |
1. liga starší dorostenci | | XCA118 |
20.4. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
SKH Polanka n.O. |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA118 |
20.4. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
Sokol Ostrava |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA115 |
20.4. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
TJ Dukla Praha |
| |
Žákovská liga | | XGB221 |
21.4. 08:30 |
Házená Velká Bystřice |
TJ JM Chodov |
24:18 | (13:10) |
Žákovská liga | | XGB241 |
21.4. 08:30 |
Lions Hostivice |
Tatran Litovel |
30:20 | (14:12) |
Žákovská liga | | XGB231 |
21.4. 09:00 |
HK Ivančice |
Sokol Velké Meziříčí |
14:17 | (7:9) |
Žákovská liga | | XGB222 |
21.4. 09:25 |
HC Zlín |
TJ Náchod |
19:20 | (10:11) |
Žákovská liga | | XGB242 |
21.4. 09:25 |
HK Lovosice |
HC Zubří |
18:19 | (7:10) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA123 |
21.4. 10:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Horka n.M. |
27:27 | (15:13) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA127 |
21.4. 10:00 |
Házená Uničov |
SK Žeravice |
7:15 | (2:6) |
Žákovská liga | | XGB232 |
21.4. 10:00 |
Sokol Centrum Haná |
Talent Plzeň |
23:18 | (11:8) |
Žákovská liga | | XGB223 |
21.4. 10:20 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
Házená Velká Bystřice |
23:26 | (9:10) |
Žákovská liga | | XGB243 |
21.4. 10:20 |
Liberec Handball |
Lions Hostivice |
19:24 | (10:10) |
Žákovská liga | | XGB233 |
21.4. 11:00 |
Sokol Úvaly |
HK Ivančice |
18:19 | (9:9) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA122 |
21.4. 11:15 |
HBC Olomouc 1966 |
Tatran Litovel |
34:25 | (18:11) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA128 |
21.4. 11:15 |
Házená Uničov |
Sokol Centrum Haná |
12:23 | (6:10) |
Žákovská liga | | XGB224 |
21.4. 11:15 |
TJ JM Chodov |
HC Zlín |
21:24 | (13:11) |
Žákovská liga | | XGB244 |
21.4. 11:15 |
Tatran Litovel |
HK Lovosice |
21:34 | (8:13) |
Žákovská liga | | XGB234 |
21.4. 12:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Sokol Centrum Haná |
23:21 | (11:10) |
Žákovská liga | | XGB225 |
21.4. 12:10 |
TJ Náchod |
HK Slavia VŠ Plzeň |
31:27 | (16:14) |
Žákovská liga | | XGB245 |
21.4. 12:10 |
HC Zubří |
Liberec Handball |
22:16 | (9:8) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA121 |
21.4. 12:30 |
Sokol Horka n.M. |
HBC Olomouc 1966 |
22:27 | (10:12) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA119 |
21.4. 13:00 |
HBC Jičín |
HK Lovosice |
| |
Žákovská liga | | XGB235 |
21.4. 13:00 |
Talent Plzeň |
Sokol Úvaly |
32:14 | (16:5) |
Žákovská liga | | XGB226 |
21.4. 13:05 |
Házená Velká Bystřice |
HC Zlín |
13:12 | (5:7) |
Žákovská liga | | XGB246 |
21.4. 13:05 |
Lions Hostivice |
HK Lovosice |
19:18 | (9:13) |
Žákovská liga | | XGB236 |
21.4. 14:00 |
HK Ivančice |
Sokol Centrum Haná |
22:19 | (10:6) |
Žákovská liga | | XGB227 |
21.4. 14:00 |
TJ JM Chodov |
TJ Náchod |
19:23 | (11:12) |
Žákovská liga | | XGB247 |
21.4. 14:00 |
Tatran Litovel |
HC Zubří |
26:18 | (16:8) |
2. liga | | XED118 |
21.4. 14:30 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Legata Hustopeče |
29:38 | (17:23) |
Žákovská liga | | XGB228 |
21.4. 14:55 |
HC Zlín |
HK Slavia VŠ Plzeň |
28:17 | (18:5) |
Žákovská liga | | XGB248 |
21.4. 14:55 |
HK Lovosice |
Liberec Handball |
32:19 | (16:7) |
2. liga | | XAE119 |
21.4. 15:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol II Prostějov |
44:29 | (19:11) |
1. liga starší dorostenci | | XCA119 |
21.4. 15:00 |
HBC Jičín |
HK Lovosice |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA117 |
21.4. 15:00 |
HC Zubří |
SKKP Handball Brno |
| |
Žákovská liga | | XGB237 |
21.4. 15:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Talent Plzeň |
20:32 | (10:17) |
Žákovská liga | | XGB229 |
21.4. 15:50 |
TJ Náchod |
Házená Velká Bystřice |
25:23 | (12:11) |
Žákovská liga | | XGB249 |
21.4. 15:50 |
HC Zubří |
Lions Hostivice |
17:28 | (9:14) |
Žákovská liga | | XGB238 |
21.4. 16:00 |
Sokol Centrum Haná |
Sokol Úvaly |
18:21 | (13:10) |
Žákovská liga | | XGB230 |
21.4. 16:45 |
HK Slavia VŠ Plzeň |
TJ JM Chodov |
18:23 | (6:11) |
Žákovská liga | | XGB250 |
21.4. 16:45 |
Liberec Handball |
Tatran Litovel |
27:32 | (15:13) |
1. liga | | XAB120 |
21.4. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
TJ JM Chodov |
36:29 | (18:16) |
1. liga | | XAB119 |
21.4. 17:00 |
HBC Jičín B |
KH BEECH Vsetín |
31:27 | (16:14) |
1. liga | | XAB118 |
21.4. 17:00 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
SKH Polanka n.O. |
26:25 | (12:8) |
1. liga starší dorostenci | | XCA117 |
21.4. 17:00 |
HC Zubří |
SKKP Handball Brno |
| |
Žákovská liga | | XGB239 |
21.4. 17:00 |
Talent Plzeň |
HK Ivančice |
23:17 | (17:7) |
2. liga | | XAE117 |
21.4. 18:00 |
Tatran Litovel junioři |
Sokol Telnice |
31:33 | (17:19) |
2. liga | | XED115 |
21.4. 18:00 |
SK Kuřim |
HK Ivančice |
15:36 | (8:14) |
Žákovská liga | | XGB240 |
21.4. 18:00 |
Sokol Úvaly |
Sokol Velké Meziříčí |
20:29 | (8:15) |
2. liga | | XED114 |
23.4. 18:30 |
HK Ivančice |
SHC Maloměřice |
44:22 | (21:12) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA082 |
27.4. 09:00 |
Tatran Litovel |
Házená Velká Bystřice |
29:48 | (17:25) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA085 |
27.4. 09:00 |
Cement Hranice |
SK Žeravice |
30:24 | (21:10) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA125 |
27.4. 10:00 |
SKKP Handball Brno |
Jiskra Třeboň |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA083 |
27.4. 10:25 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Horka n.M. |
50:37 | (27:17) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA090 |
27.4. 10:30 |
Sokol Centrum Haná |
HBC Olomouc 1966 |
38:22 | (22:10) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA086 |
27.4. 10:30 |
SK Žeravice |
Házená Uničov |
35:28 | (19:16) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA084 |
27.4. 11:50 |
Sokol Horka n.M. |
Tatran Litovel |
34:34 | (17:17) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA087 |
27.4. 12:00 |
Házená Uničov |
Cement Hranice |
22:49 | (12:28) |
1. liga starší dorostenci | | XCA125 |
27.4. 12:00 |
SKKP Handball Brno |
HC Zlín |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA121 |
27.4. 12:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Baník Most |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA122 |
27.4. 12:30 |
Sokol Nové Veselí |
HBC Jičín |
| |
2. liga | | XED126 |
27.4. 13:00 |
Házená Uničov |
HK Ivančice |
17:38 | (10:22) |
2. liga | | XED121 |
27.4. 14:00 |
Sokol Centrum Haná |
SK Kuřim |
49:26 | (25:12) |
2. liga | | XED125 |
27.4. 14:00 |
SKKP Handball Brno B |
SHC Maloměřice |
40:33 | (23:16) |
1. liga starší dorostenci | | XCA121 |
27.4. 14:00 |
SKP Frýdek-Místek |
Sokol Velké Meziříčí |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA122 |
27.4. 14:30 |
Sokol Nové Veselí |
HBC Jičín |
| |
2. liga | | XAE121 |
27.4. 16:00 |
Sokol Kostelec n.H. |
Sokol Velké Meziříčí |
29:29 | (18:18) |
1. liga | | XAB126 |
27.4. 16:00 |
Sokol Vršovice |
TJ Dukla Praha |
35:31 | (17:18) |
1. liga | | XAB125 |
27.4. 17:00 |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
HC Zlín |
27:40 | (14:20) |
2. liga | | XAE122 |
27.4. 18:00 |
Sokol Nové Bránice |
Sokol Újezd u Brna |
25:31 | (10:12) |
2. liga | | XAE124 |
28.4. 10:30 |
Házená Legata Hustopeče |
Tatran Litovel junioři |
28:44 | (14:19) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA126 |
28.4. 11:00 |
Talent Plzeň |
TJ Dukla Praha |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA124 |
28.4. 12:00 |
SKH Polanka n.O. |
HC Zubří |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA123 |
28.4. 12:00 |
HK Lovosice |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
2. liga | | XED124 |
28.4. 12:30 |
Házená Legata Hustopeče |
Tatran Litovel |
34:39 | (13:17) |
1. liga | | XAB123 |
28.4. 13:00 |
KH BEECH Vsetín |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
26:22 | (13:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA126 |
28.4. 13:00 |
Talent Plzeň |
TJ Dukla Praha |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA123 |
28.4. 14:00 |
HK Lovosice |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA124 |
28.4. 14:00 |
Sokol Ostrava |
HC Zubří |
| |
1. liga | | XAB124 |
28.4. 14:30 |
SKH Polanka n.O. |
Tatran Litovel |
23:24 | (8:12) |
2. liga | | XCC054 |
28.4. 15:00 |
Sokol Telnice |
Házená Velká Bystřice |
40:22 | (22:11) |
2. liga | | XCC053 |
28.4. 15:00 |
KH Vsetín |
HCB Karviná |
21:43 | (12:23) |
2. liga | | XED122 |
28.4. 15:00 |
Sokol Juliánov |
Sokol Újezd u Brna |
34:33 | (19:18) |
2. liga | | XAE123 |
28.4. 16:00 |
Sokol II Prostějov |
HBC Olomouc 1966 |
25:29 | (15:11) |
2. liga | | XAE125 |
28.4. 17:00 |
Sokol Telnice |
SHC Maloměřice B |
28:20 | (13:9) |
1. liga | | XAB122 |
28.4. 17:00 |
TJ JM Chodov |
HBC Jičín B |
33:30 | (17:15) |
1. liga | | XAB121 |
28.4. 17:00 |
Sokol Šťáhlavy |
Tatran Bohunice |
21:24 | (7:13) |
2. liga | | XAE126 |
28.4. 18:00 |
SK Kuřim |
HK Ivančice |
33:25 | (14:12) |
2. liga | | XED129 |
4.5. 09:00 |
SHC Maloměřice |
Házená Legata Hustopeče |
41:36 | (18:14) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA142 |
4.5. 09:00 |
Tatran Litovel |
Házená Velká Bystřice |
20:27 | |
Liga Olomouckého kraje | | MLA139 |
4.5. 09:00 |
Sokol Centrum Haná |
SK HFP Prostějov |
25:13 | (9:6) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA143 |
4.5. 10:15 |
Házená Velká Bystřice |
Házená Uničov |
23:9 | (12:6) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA140 |
4.5. 10:20 |
Sokol Centrum Haná |
Sokol Horka n.M. |
24:22 | (13:11) |
2. liga | | XAE129 |
4.5. 11:00 |
SHC Maloměřice B |
Házená Legata Hustopeče |
34:28 | (16:12) |
1. liga starší dorostenci | | XCA129 |
4.5. 11:00 |
HC Zlín |
SKH Polanka n.O. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA144 |
4.5. 11:30 |
Házená Uničov |
Tatran Litovel |
6:28 | (3:16) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA133 |
4.5. 12:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Osek nad Bečvou |
28:16 | (14:8) |
1. liga mladší dorostenci | | XEA128 |
4.5. 12:00 |
TJ Dukla Praha |
SKKP Handball Brno |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA127 |
4.5. 13:00 |
Baník Most |
Talent Plzeň |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA134 |
4.5. 13:15 |
Sokol Osek nad Bečvou |
Cement Hranice |
19:21 | (13:15) |
Liga Olomouckého kraje | | MLA136 |
4.5. 14:00 |
SK Žeravice |
Sokol Čechy pod Kosířem |
32:6 | (15:1) |
1. liga starší dorostenci | | XCA128 |
4.5. 14:00 |
TJ Dukla Praha |
SKKP Handball Brno |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA129 |
4.5. 14:00 |
Jiskra Třeboň |
Sokol Ostrava |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA135 |
4.5. 14:30 |
Cement Hranice |
HBC Olomouc 1966 |
16:23 | (7:10) |
2. liga | | XCC056 |
4.5. 15:00 |
Tatran Litovel |
KH Vsetín |
32:25 | (15:12) |
2. liga | | XCC055 |
4.5. 15:00 |
KH Kopřivnice |
SK Kuřim |
| |
2. liga | | XED128 |
4.5. 15:00 |
HK Ivančice |
SKKP Handball Brno B |
40:31 | |
Liga Olomouckého kraje | | MLA137 |
4.5. 15:15 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
TJ Senice n.H. |
8:25 | (3:12) |
1. liga | | XAB132 |
4.5. 15:30 |
HBC Jičín B |
Sokol Šťáhlavy |
36:25 | |
1. liga | | XAB128 |
4.5. 16:00 |
TJ Dukla Praha |
1.HK Dvůr Králové n.L. |
33:21 | (18:12) |
2. liga | | XED131 |
4.5. 16:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Juliánov |
37:31 | |
Liga Olomouckého kraje | | MLA138 |
4.5. 16:30 |
SK Žeravice |
SK Aktiv Olomouc |
30:13 | (11:5) |
2. liga | | XAE127 |
4.5. 17:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
SK Kuřim |
27:32 | (15:15) |
2. liga | | XAE128 |
4.5. 17:00 |
HK Ivančice |
Sokol Telnice |
28:21 | |
1. liga | | XAB130 |
4.5. 17:00 |
Tatran Litovel |
KH BEECH Vsetín |
30:28 | (16:10) |
1. liga | | XAB129 |
4.5. 17:00 |
HC Zlín |
SKH Polanka n.O. |
32:25 | |
2. liga | | XAE131 |
4.5. 18:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Sokol Nové Bránice |
31:16 | (20:9) |
1. liga starší dorostenci | | XCA131 |
4.5. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
Sokol Nové Veselí |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA131 |
4.5. 18:00 |
Házenkářská akademie Olomouckého kraje HAOLK |
Sokol Nové Veselí |
| |
1. liga starší dorostenci | | XCA127 |
4.5. 19:00 |
Sokol Velké Meziříčí |
Talent Plzeň |
| |
2. liga | | XED132 |
5.5. 13:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol Centrum Haná |
35:32 | |
1. liga mladší dorostenci | | XEA132 |
5.5. 13:00 |
HBC Jičín |
SKP Frýdek-Místek |
| |
2. liga | | XAE132 |
5.5. 15:00 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol Kostelec n.H. |
34:24 | |
1. liga | | XAB127 |
5.5. 15:00 |
Tatran Bohunice |
Sokol Vršovice |
28:29 | (10:14) |
1. liga starší dorostenci | | XCA132 |
5.5. 15:00 |
HBC Jičín |
SKP Frýdek-Místek |
| |
1. liga mladší dorostenci | | XEA130 |
5.5. 15:00 |
HC Zubří |
HK Lovosice |
| |
2. liga | | XAE130 |
5.5. 16:00 |
Tatran Litovel junioři |
Sokol II Prostějov |
39:24 | |
1. liga | | XAB131 |
5.5. 17:00 |
HAOLK tým Velká Bystřice-Olomouc |
TJ JM Chodov |
36:29 | (17:10) |
1. liga starší dorostenci | | XCA130 |
5.5. 17:00 |
HC Zubří |
HK Lovosice |
| |
2. liga | | XED127 |
5.5. 18:00 |
SK Kuřim |
Házená Uničov |
33:16 | (16:7) |
Baráž o Extraligu mužů | | XAI001 |
8.5. 10:30 |
SHC Maloměřice |
Tatran Litovel |
39:34 | (18:17) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA094 |
11.5. 09:00 |
SK Žeravice |
Sokol Centrum Haná |
12:36 | |
Liga Olomouckého kraje | | MGA097 |
11.5. 10:00 |
Házená Velká Bystřice |
Cement Hranice |
37:27 | |
Liga Olomouckého kraje | | MGA095 |
11.5. 10:30 |
Sokol Centrum Haná |
Tatran Litovel |
50:22 | |
Liga Olomouckého kraje | | MGA098 |
11.5. 11:30 |
Cement Hranice |
HBC Olomouc 1966 |
27:31 | (13:19) |
Liga Olomouckého kraje | | MGA096 |
11.5. 12:00 |
Tatran Litovel |
SK Žeravice |
39:27 | |
Liga Olomouckého kraje | | MGA099 |
11.5. 13:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Velká Bystřice |
24:41 | |
Liga Olomouckého kraje | | MGA091 |
12.5. 14:00 |
Sokol Horka n.M. |
Házená Uničov |
| |
Baráž o Extraligu mužů | | XAI002 |
16.5. 18:30 |
Tatran Litovel |
SHC Maloměřice |
| |
Žákovská liga | | XGB291 |
18.5. 08:30 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Tatran Litovel |
| |
Žákovská liga | | XGB251 |
18.5. 08:30 |
SKP Frýdek-Místek |
Liberec Handball |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA151 |
18.5. 09:00 |
Cement Hranice |
Sokol Centrum Haná |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA145 |
18.5. 09:00 |
SK Aktiv Olomouc |
Sokol Čechy pod Kosířem |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA154 |
18.5. 09:00 |
TJ Senice n.H. |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Žákovská liga | | XGB292 |
18.5. 09:25 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Újezd u Brna |
| |
Žákovská liga | | XGB252 |
18.5. 09:25 |
HC Zlín |
Talent Plzeň |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA148 |
18.5. 10:00 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Osek nad Bečvou |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA146 |
18.5. 10:15 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA155 |
18.5. 10:15 |
HBC Olomouc 1966 |
SK Žeravice |
| |
Žákovská liga | | XGB293 |
18.5. 10:20 |
Sokol Velké Meziříčí |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
| |
Žákovská liga | | XGB253 |
18.5. 10:20 |
Lokomotiva České Budějovice |
SKP Frýdek-Místek |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA152 |
18.5. 10:30 |
Cement Hranice |
Tatran Litovel |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA149 |
18.5. 11:15 |
Sokol Osek nad Bečvou |
Sokol Horka n.M. |
| |
Žákovská liga | | XGB294 |
18.5. 11:15 |
Tatran Litovel |
Házená Velká Bystřice |
| |
Žákovská liga | | XGB254 |
18.5. 11:15 |
Liberec Handball |
HC Zlín |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA147 |
18.5. 11:30 |
SK HFP Prostějov |
SK Aktiv Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA156 |
18.5. 11:30 |
TJ Senice n.H. |
Házená Uničov |
| |
Žákovská liga | | XGB295 |
18.5. 12:10 |
Sokol Újezd u Brna |
Sokol Velké Meziříčí |
| |
Žákovská liga | | XGB255 |
18.5. 12:10 |
Talent Plzeň |
Lokomotiva České Budějovice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA150 |
18.5. 12:30 |
Sokol Horka n.M. |
Házená Velká Bystřice |
| |
Žákovská liga | | XGB296 |
18.5. 13:05 |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
Házená Velká Bystřice |
| |
Žákovská liga | | XGB256 |
18.5. 13:05 |
SKP Frýdek-Místek |
HC Zlín |
| |
Žákovská liga | | XGB257 |
18.5. 14:00 |
Liberec Handball |
Talent Plzeň |
| |
Žákovská liga | | XGB297 |
18.5. 14:00 |
Tatran Litovel |
Sokol Újezd u Brna |
| |
Žákovská liga | | XGB298 |
18.5. 14:55 |
Házená Velká Bystřice |
Sokol Velké Meziříčí |
| |
Žákovská liga | | XGB258 |
18.5. 14:55 |
HC Zlín |
Lokomotiva České Budějovice |
| |
Žákovská liga | | XGB299 |
18.5. 15:50 |
Sokol Újezd u Brna |
ČZ HBC Strakonice 1921 |
| |
Žákovská liga | | XGB259 |
18.5. 15:50 |
Talent Plzeň |
SKP Frýdek-Místek |
| |
Žákovská liga | | XGB300 |
18.5. 16:45 |
Sokol Velké Meziříčí |
Tatran Litovel |
| |
Žákovská liga | | XGB260 |
18.5. 16:45 |
Lokomotiva České Budějovice |
Liberec Handball |
| |
Žákovská liga | | XGB261 |
19.5. 08:30 |
Sokol Centrum Haná |
HK Lovosice |
| |
Žákovská liga | | XGB262 |
19.5. 09:25 |
TJ Dukla Praha |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
| |
Žákovská liga | | XGB263 |
19.5. 10:20 |
TJ Náchod |
Sokol Centrum Haná |
| |
Žákovská liga | | XGB264 |
19.5. 11:15 |
HK Lovosice |
TJ Dukla Praha |
| |
Žákovská liga | | XGB265 |
19.5. 12:10 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
TJ Náchod |
| |
Žákovská liga | | XGB266 |
19.5. 13:05 |
Sokol Centrum Haná |
TJ Dukla Praha |
| |
Žákovská liga | | XGB267 |
19.5. 14:00 |
HK Lovosice |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
| |
Žákovská liga | | XGB268 |
19.5. 14:55 |
TJ Dukla Praha |
TJ Náchod |
| |
Žákovská liga | | XGB269 |
19.5. 15:50 |
Kovofiniš Ledeč n.S. |
Sokol Centrum Haná |
| |
Žákovská liga | | XGB270 |
19.5. 16:45 |
TJ Náchod |
HK Lovosice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA100 |
25.5. 08:30 |
Sokol Centrum Haná |
Cement Hranice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA161 |
25.5. 09:00 |
TJ Senice n.H. |
SK HFP Prostějov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA159 |
25.5. 10:00 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
Tatran Litovel |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA106 |
25.5. 10:00 |
Házená Uničov |
Tatran Litovel |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA105 |
25.5. 10:00 |
Házená Velká Bystřice |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA101 |
25.5. 10:00 |
Cement Hranice |
Sokol Horka n.M. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA158 |
25.5. 11:00 |
Házená Velká Bystřice |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA160 |
25.5. 11:30 |
TJ Senice n.H. |
Cement Hranice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA102 |
25.5. 11:30 |
Sokol Horka n.M. |
Sokol Centrum Haná |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA107 |
25.5. 11:30 |
Tatran Litovel |
HBC Olomouc 1966 |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA157 |
25.5. 12:00 |
Sokol Čechy pod Kosířem |
Házená Velká Bystřice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MGA108 |
25.5. 13:00 |
HBC Olomouc 1966 |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA163 |
26.5. 10:00 |
Sokol Horka n.M. |
SK Aktiv Olomouc |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA166 |
26.5. 10:30 |
Sokol Osek nad Bečvou |
SK Žeravice |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA164 |
26.5. 11:15 |
SK Aktiv Olomouc |
Házená Uničov |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA167 |
26.5. 11:45 |
SK Žeravice |
Sokol Centrum Haná |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA165 |
26.5. 12:30 |
Házená Uničov |
Sokol Horka n.M. |
| |
Liga Olomouckého kraje | | MLA168 |
26.5. 13:00 |
Sokol Centrum Haná |
Sokol Osek nad Bečvou |
| |