Žákovská liga starších žáků - 2. kolo
Tatran Litovel - HK Ivančice 25:23 (13:9)



Sestavy a branky:
Tatran Litovel: Dostál, Látal - Spáčil 7/2, Číhal 6/1, Tichý 4, Kolečář 3, Šmída 2, Spurný 2, Pravda 1, Sedláček, Tyl, Srovnal, Heroudek, Fidler.
HK Ivančice: Šrámek, Holý - Dokoupil 9/2, Zajíček 6, Obršlík 5, Sehnal 2, Novák 1, Slavík, Peterka, Welsh, Eschler.

Rozhodčí: Galus -
Sedmičky: 3 - 2
Žluté karty: 0 - 0
Vyloučení: 3 - 3
Červené karty: 0 - 0
Diváků: 66

Další utkání 2. kolo Žákovská ligy starších žáků:
Talent Plzeň  - TJ Náchod  18:11  (7:6)
TJ Dukla Praha  - Lions Hostivice  25:13  (13:3)
TJ JM Chodov  - Sokol Centrum Haná  13:25  (6:12)
Slavoj Děčín  - Liberec Handball  16:25  (8:13)
HC Zlín  - Tatran Litovel  27:21  (16:11)
KH Kopřivnice  - SKP Frýdek-Místek  10:17  (4:6)
Lokomotiva Vršovice  - HC Zubří  15:28  (8:15)
SKH Polanka n.O.  - Sokol Nové Veselí  23:30  (10:14)
Sokol Velké Meziříčí  - Kovofiniš Ledeč n.S.  29:20  (13:9)
ČZ HBC Strakonice 1921  - HK Ivančice  20:17  (15:7)
HK Lovosice  - TJ Dukla Praha  13:17  (5:6)
HK Slavia VŠ Plzeň  - TJ JM Chodov  19:21  (13:9)
Sokol Telnice  - Slavoj Děčín  28:13  (19:8)
SK Žeravice  - Talent Plzeň  18:32  (8:12)
Jiskra Třeboň  - HC Zlín  15:26  (10:13)
Lions Hostivice  - KH Kopřivnice  24:15  (13:5)
Sokol Centrum Haná  - Lokomotiva Vršovice  25:19  (11:9)
Liberec Handball  - SKH Polanka n.O.  24:24  (13:11)
TJ Náchod  - Sokol Velké Meziříčí  19:26  (8:14)
Tatran Litovel  - ČZ HBC Strakonice 1921  15:24  (9:12)
SKP Frýdek-Místek  - HK Lovosice  10:16  (7:8)
HC Zubří  - HK Slavia VŠ Plzeň  23:18  (15:10)
Sokol Nové Veselí  - Sokol Telnice  25:21  (14:11)
Kovofiniš Ledeč n.S.  - SK Žeravice  29:26  (14:12)
HK Ivančice  - Jiskra Třeboň  29:19  (14:12)
TJ Dukla Praha  - KH Kopřivnice  18:12  (9:6)
TJ JM Chodov  - Lokomotiva Vršovice  26:16  (16:8)
Slavoj Děčín  - SKH Polanka n.O.  20:26  (9:11)
Talent Plzeň  - Sokol Velké Meziříčí  28:21  (14:10)
HC Zlín  - ČZ HBC Strakonice 1921  19:22  (11:11)
Lions Hostivice  - SKP Frýdek-Místek  18:19  (9:10)
Sokol Centrum Haná  - HC Zubří  18:21  (6:9)
Liberec Handball  - Sokol Nové Veselí  14:25  (5:15)
TJ Náchod  - Kovofiniš Ledeč n.S.  16:17  (7:10)
KH Kopřivnice  - HK Lovosice  13:15  (4:8)
Lokomotiva Vršovice  - HK Slavia VŠ Plzeň  26:24  (12:12)
SKH Polanka n.O.  - Sokol Telnice  11:30  (5:19)
ČZ HBC Strakonice 1921  - Jiskra Třeboň  21:11  (11:6)
Sokol Velké Meziříčí  - SK Žeravice  28:24  (14:10)
SKP Frýdek-Místek  - TJ Dukla Praha  13:16  (5:8)
HC Zubří  - TJ JM Chodov  23:17  (15:4)
Sokol Nové Veselí  - Slavoj Děčín  30:11  (17:4)
HK Ivančice  - HC Zlín  22:20  (12:9)
Kovofiniš Ledeč n.S.  - Talent Plzeň  16:23  (7:17)
HK Lovosice  - Lions Hostivice  20:17  (11:11)
HK Slavia VŠ Plzeň  - Sokol Centrum Haná  14:20  (8:10)
Sokol Telnice  - Liberec Handball  21:23  (11:13)
Jiskra Třeboň  - Tatran Litovel  24:25  (11:10)
SK Žeravice  - TJ Náchod  20:20  (10:10)

Tabulka Žákovská ligy starších žáků po 2. kolo:
1. TJ Dukla Praha 24 22 1 1 512:350 45
2. Sokol Nové Veselí 24 22 0 2 584:357 44
3. HC Zubří 24 22 0 2 553:373 44
4. Talent Plzeň 24 20 1 3 539:382 41
5. ČZ HBC Strakonice 1921 24 18 1 5 551:434 37
6. Sokol Telnice 24 16 0 8 557:441 32
7. HK Lovosice 24 16 0 8 471:447 32
8. SKP Frýdek-Místek 24 16 0 8 467:375 32
9. HK Ivančice 24 14 1 9 494:454 29
10. Liberec Handball 24 12 5 7 509:510 29
11. Sokol Velké Meziříčí 24 13 2 9 577:546 28
12. KH Kopřivnice 24 13 1 10 451:432 27
13. Lions Hostivice 24 12 1 11 561:527 25
14. HC Zlín 24 9 5 10 536:509 23
15. Sokol Centrum Haná 24 10 1 13 520:518 21
16. Kovofiniš Ledeč n.S. 24 10 0 14 512:591 20
17. SKH Polanka n.O. 24 7 3 14 443:515 17
18. Tatran Litovel 24 8 0 16 479:559 16
19. Jiskra Třeboň 24 6 1 17 405:502 13
20. TJ Náchod 24 5 3 16 433:484 13
21. SK Žeravice 24 4 3 17 460:602 11
22. Lokomotiva Vršovice 24 3 1 20 427:605 7
23. TJ JM Chodov 24 3 0 21 407:564 6
24. Slavoj Děčín 24 2 1 21 475:653 5
25. HK Slavia VŠ Plzeň 24 1 1 22 394:587 3