Starší dorost - články 2009/2010

<< Tým Soutěže Tabulky Soupiska Statistika Články Fotky & videa >>

Starší dorost:  SHC Maloměřice - Tatran Litovel   28 : 39  (12 : 18)
V posledním soutěžním kole sezóny jsme zajížděli k soupeři z poslední čtvrtiny tabulky. Na podzim jsme s tímto družstvem doma podlehli 28:34. Proto jsme měli motivaci oplatit naši prohru z podzimu a někteří hráči byli střelecky při chuti, body domů vezeme.
12.5.2010 | Jiří Macek | Přečteno: 818x | Komentáře:

Starší dorost :  Tatran Litovel - DTJ Polanka   32 : 20   ( 17 : 11 )
Desáté a poslední domácí kolo jarní sezóny se předehrávalo na požadavek soupeře v pátek  30.4. v době tréninku dorostu. Družstvo se mimořádně sešlo v maximálním počtu, zabojovalo a body zůstaly zaslouženě doma.
3.5.2010 | Jiří Macek | Přečteno: 745x | Komentáře:

Starší dorost : TJ Bystřice pod H. - Tatran Litovel    31 : 28  (11 : 11)
Po vyrovnaném prvním poločasu závěr patřil domácím. Body zůstaly soupeři.
27.4.2010 | Jiří Macek | Přečteno: 834x | Komentáře:

Starší dorost: Tatran Litovel - TJ Rožnov p. R.   42 : 31  ( 20 : 17 )
V osmém kole jarní části soutěže jsme doma hostili druhý tým tabulky. V podzimní části jsme na hřišti soupeře odehráli vyrovnaný  zápas /30:30/, tak jsme doma mohli pomýšlet na zisk bodů. Hráči zabojovali a dva body zůstaly doma.
15.4.2010 | Jiří Macek | Přečteno: 922x | Komentáře:

Starší dorost :    SKP Frýdek Místek  - Tatran Litovel   34 : 26    ( 14 : 15 )
V sedmém kole jarní části soutěže jsme zajížděli k soupeři z čela současné tabulky. Přesto, že jsme na podzim tohoto soupeře porazili doma o 10 branek , nyní  jsme na něj nestačili a body zůstaly u soupeře.
31.3.2010 | Jiří Macek | Přečteno: 758x | Komentáře:

Starší dorost:  Tatran Litovel - HC Zlín     35 : 29   ( 18 : 11 )
V šestém kole jarní části soutěže jsme doma hostili souseda z tabulky. Celý zápas jsme měli více ze hry a tak dva body zůstaly doma.
24.3.2010 | Jiří Macek | Přečteno: 802x | Komentáře:

Starší dorost :  TJ STM Olomouc - Tatran Litovel   27 : 28  ( 14:14 )
V pátém kole jarní části soutěže jsme zajížděli k našemu, podle vzdálenosti, nejbližšímu soupeři do Olomouce. V celkem vyrovnaném utkání jsme měli celý zápas mírně navíc, proto dva body  jsou zasloužené.
18.3.2010 | Jiří Macek | Přečteno: 1068x | Komentáře:

Starší dorost:   Tatran Litovel  - Sokol HC Přerov   33 : 24    ( 15 : 5 )
V tomto kole jsme doma hostili soupeře, se kterým jsme na podzim na jejich palubovce podlehli velkým rozdílem 34 : 25. Bylo tedy na nás, soupeři porážku oplatit. Dobrým výkonem, hlavně v prvním poločasu, se to podařilo o stejný rozdíl skóre, a potřebné body zůstaly doma.
13.3.2010 | Jiří Macek | Přečteno: 927x | Komentáře:

Strana: 1  2  3  4  >  >>